تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

آدرس سایت نام نویسی تیزهوشان متوسطه اول
سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

هر ساله سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) با همکاری وزارت آموزش و پرورش، اقدام به پذیرش دانش آموز از میان واجدان شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در پایه های مختلف متوسطه اول و دوم می نماید. قبولی متقاضیان در پایه هفتم این مدارس، به علت تقاضای بسیار بالا و سطح ممتاز علمی و آموزشی مدارس تیزهوشان، صرفا در صورت کسب حدنصاب نمره کافی از آزمون سنجش هوش امکان پذیر می باشد که نام نویسی در آن نیز اختصاصا از طریق سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد.

این سایت مرجع رسمی و قانونی انتشار اطلاعیه ها و اخبار مرتبط با آزمون ورودی متوسطه اول سمپاد، ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، انتشار دفترچه، دریافت کارت ورود به جلسه و… است و متقاضیان می بایست جهت انجام امور مرتبط با پذیرش در پایه هفتم مدارس سمپاد به این سامانه مراجعه نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

ورود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

کلیه امور ثبت نام و پذیرش داوطلبان در آزمون پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان از طریق سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

نام نویسی و درج اطلاعات داوطلبان جهت شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم متوسطه اول مدارس سمپاد از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود. متقاضیان می بایست با شروع مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به این سامانه مراجعه نمایند و با در دست داشتن مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام کنند. تصویر زیر، صفحه اول سایت را نشان می دهد که در ادامه به توضیح بخش های موجود در آن خواهیم پرداخت.

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

 • شماره 1: این قسمت مخصوص محصلین پایه ششمی است که می خواهند برای پایه هفتم در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند در نتیجه با انتخاب این گزینه برای نام نویسی خود در آزمون ششم به هفتم اقدام خواهند کرد.
 • شماره 2: دانش آموزانی که خواهان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم هستند می توانند با کلیک بر روی این بخش به انجام عملیات مورد نظر خود بپردازند.

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • شماره 3: با ورود به هر یک از آیکون های 1 یا 2 به این صفحه منتقل حواهید شد و در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید با ورود به قسمت شماره 3 خواهید توانست به بازیابی آن بپردازید.
 • شماره 4: پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور خود با فشردن این گزینه می توانید به صفحه کاربری خود وارد شده و عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.
 • شماره 5: همچنین در این بخش آخرین اطلاعیه های مربوط به آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام، برگزاری، اعلام نتایج و… قرار خواهد گرفت که با انتخاب هر کدام از جملات می توانید از جزئیات اخبار آگاه شوید.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

روند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مربوطه انجام می گیرد و هیچ یک از مدارس مجاز به انجام نام نویسی حضوری نمی باشند؛ بنابراین داوطلبان برای انجام ثبت نام خود باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه و مراحل زیر را به ترتیب طی کنند. همچنین توصیه می شود که با آغاز مهلت نام نویسی و پیش از هرگونه اقدام، ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را از طریق همین سامانه دانلود نموده و به دقت محتویات آن را مطالعه کنید تا از تمامی  شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، کلیات و جزئیات مرتبط با این آزمون مطلع گردید.

 • به سایت رسمی مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کرده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 •  در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده اعم از “کد ملی” و “رمز ورود همگام” را وارد کرده و سپس بر روی کلید “ورود” کلیک نمایید. (رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توسط مدیر مدرسه به دانش آموزان ارائه می شود که سابقا برای دریافت آن نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه بود اما در سال گذشته امکان دریافت اینترنتی این رمز در سایت مربوطه از طریق کلیک بر روی گزینه “رمز ورود را نمیدانم!” نیز فراهم شد.)

مرحله دوم ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم

 • در کادرهای مشخص شده “نقش” و “عنوان سازمان” که همان (اسم مدرسه) می باشد را وارد کرده و سپس دکمه “تایید” را فشار دهید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • وارد داشبورد اصلی شده و گزینه “استعداد های درخشان پایه هفتم” را برگزینید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • موارد موجود در تعهدنامه را مطالعه کرده و پس از آن تیک مربوط به گزینه “تمامی موارد توافق نامه را به دقت مطالعه کرده و موافقت خود را با تمامی بندهای آن اعلام می کنم” را فعال کنید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • در صفحه باز شده از بخش مدیریت گزینه “ویرایش” را انتخاب کنید.

مرحله ششم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • فرم پیش نویس ثبت نام را از قسمت نشان داده شده دریافت نموده و اطلاعات خود که شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، معدل سال گذشته و… می باشد را در فرم وارد کنید. یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg  را در محل مشخص شده بارگذاری نمایید و پس از تیک زدن عبارت “با توجه به این که مراحل نام نویسی اینترنتی انجام می شود، صحت تمامی اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه بر عهده اینجانب بوده و مورد تایید است”، گزینه “ذخیره” را انتخاب کنید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 • در نهایت نیز می توانید رسید اولیه ثبت نام خود را رویت نموده و در صورت نیاز، نسبت به پرینت و چاپ آن اقدام کنید.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

توجه داشته باشید که بنابر صلاح دید مراجع ذی ربط، هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می بایست در حین روند نام نویسی یا مدتی از آن و به صورت اینترنتی از طریق همین سامانه واریز گردد. عدم پرداخت هزینه به منزله عدم تکمیل فرایند ثبت نام داوطلب تلقی می شود و در این صورت امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای چنین شخصی وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که پس از واریز وجه مربوطه، شماره پیگیری ثبت نام از سوی سایت در اختیار شما قرار می گیرد که لازم است آن را تا پایان فرایند پذیرش نزد خود حفظ کنید.

توصیه می شود که در وارد نمودن مشخصات خود نهایت دقت و توجه را به کار ببرید اما در صورت درج اطلاعات نادرست یا ناقص در سایت ثبت نام، می توانید از طریق همین سامانه نسبت به ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

1- چگونه می توان جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 اقدام نمود؟

نام نویسی این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام می پذیرد.

2- جهت ورود به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می بایست چه اطلاعاتی در اختیار داشت؟

شما می بایست با درج کد ملی و رمز ورود همگام خود وارد سایت ثبت نام آزمون سمپاد متوسطه اول شده و اقدامات لازم جهت تکمیل نام نویسی و پرداخت هزینه را به انجام رسانید.

3- رمز ورود همگام را از چه طریقی می توان به دست آورد؟

شما می توانید رمز همگام خود را از طریق مراجعه حضوری به مدیریت مدرسه یا به صورت اینترنتی از سایت azmoon.medu.ir دریافت نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد