تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

آدرس سایت نام نویسی تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

یکی از مدارسی که در بین دانش آموزان پایه ششم ابتدایی از محبوبیت زیادی برخوردار است، مدارس تیزهوشان یا سمپاد می باشند. این مدارس زیر نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان فعالیت می کنند و به دلیل آن که متقاضیان زیادی دارند، پذیرش دانش آموز را فقط از طریق آزمون ورودی انجام می دهند. لذا علاقه مندان به شرکت در این آزمون، ابتدا باید از مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اطلاع یابند، سپس با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام خود را انجام دهند.

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی فقط باید به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد های درخشان اقدام نمایید.

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مربوطه انجام می گیرد و هیچ یک از مدارس مجاز به انجام ثبت نام حضوری نمی باشند؛ بنابراین داوطلبان برای انجام ثبت نام خود باید به سایت مربوطه مراجعه نمایند و مراحل زیر را به ترتیب طی کنند.

  • ورود به درگاه آزمون ها وزارت آموزش و پرورش به نشانی azmoon.medu.ir و وارد کردن “کدملی” و “رمز ورود همگام” (رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توسط مدیر مدرسه به دانش آموزان ارائه می شود که برای دریافت آن نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه بود اما در سال تحصیلی 1400 – 1401 امکان دریافت اینترنتی این رمز در سایت مربوطه نیز فراهم شد.)مرحله اول ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی
  • در کادر های مشخص شده “نقش” و “عنوان سازمان” (اسم مدرسه) را وارد کنید.مرحله دوم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی
  • پس از وارد شدن به سایت، فرم پیش نویس ثبت نام را از قسمت نشان داده شده دریافت نمایید و اطلاعات خود که شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، معدل سال گذشته و… می شود را در فرم وارد کنید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

  • یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg در محل مشخص شده بارگذاری نمایید و پس از تیک زدن عبارت “با توجه به این که مراحل نام نویسی اینترنتی انجام می شود، صحت تمامی اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه بر عهده اینجانب بوده و مورد تایید است”، گزینه “ذخیره” را انتخاب کنید.مرحله چهارم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

در مرحله آخر هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 را توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم است، پرداخت کنید. پس تکمیل فرم و واریز هزینه، سامانه به شما یک شماره پیگیری اولیه ثبت نام ارائه خواهد داد که لازم است آن را تا پایان پذیرش در مدرسه، نزد خود حفظ کنید.

به دلیل تعداد زیاد ثبت نام کنندگان، ممکن است در روزهای ابتدایی ثبت نام با مشکلاتی مانند خطا در ورود به سامانه یا عدم ارائه فرم ثبت نام رو به رو شوید. در این صورت و چنانچه موفق به ثبت نام خود نشدید، می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره راهنمایی دریافت کنید.

متقاضیان می توانند در زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم با مراجعه به سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir، دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم را دانلود کنند؛ پس از مطالعه دفترچه چنانچه دارای شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان موجود در دفترچه باشند، بایستی به ترتیب مراحل فوق برای ثبت نام خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که پس از اتمام زمان در نظر گرفته شده، درخواست برای انجام ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

سوالات متداول

1- چگونه برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اقدام نماییم؟

دانش آموزان علاقه مند به نام نویسی در این آزمون می بایست مراحل نام نویسی خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آن اقدام نمایند.

2- سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد های درخشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدامات لازم را انجام دهند.

3- رمز همگام را چگونه به دست آوریم؟

شما می توانید رمز همگام خو را از طریق مراجعه حضوری به مدرسه محل تدریس دانش آموزان یا به صورت اینترنتی از سایت azmoon.medu.ir دریافت نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره