تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا) معمولا هر ساله نسبت به استخدام افراد علاقه مند به خدمت در نیروی زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی ارتش توسط مراکز گزینش و استخدام هر استان در دو مقطع افسری و درجه داری اقدام می کند که کلیه اطلاعات و اخبار مربوط به این فرآیند را از طریق سایت اختصاصی خود به آدرس aja.ir در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

لازم است بدانید که ارتش هر ساله به منظور تکمیل کادر افسری خود از داوطلبان در حال تحصیل در پایه دوازدهم و دانش آموختگان رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری اقدام به پذیرش دانشجو از متقاضیان شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می‌کند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

دواطلبان شرکت در آزمون دانشگاه افسری ارتش می‌توانند با مراجعه به سایت gozinesh.aja.ir مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند.

معرفی سامانه دانشگاه افسری ارتش

سایت استخدام آجا تمام حوزه های مربوط به جذب نیرو در ارتش و انتشار اخبار پیرامون آن را پوشش می‌دهد. یکی از موارد قابل ذکر، مسئله پذیرش دانشجو و استخدام است که از طریق آزمون اختصاصی و همراه با مصاحبه، افراد با توجه به رشته انتخابی خود گزینش می‌شوند. داوطلبان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش می توانند جهت تکمیل فرآیند نام نویسی خود به سایت گزینش آجا به نشانی اینترنتی gozinesh.aja.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است جهت پرداخت هزینه مربوط به ثبت نام در آزمون ورودی مقطع افسری ارتش به صورت اینترنتی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و همین طور اطلاع از اعلام نتایج پذیرفته شدگان در مرحله اول باید به سایت مذکور مراجعه فرمایید.

نحوه ثبت نام در آزمون دانشگاه افسری ارتش

سایت گزینش آجا هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش، مواردی را به عنوان شرایط لازم برای شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان می رساند. بنابراین بسیار ضروری است قبل از اقدام به نام نویسی، شرایط را به طور کامل مطالعه کرده و سپس نسبت به ثبت نام خود مطابق با راهنمای زیر اقدام نمایید.

  • شما با ورد به سایت آجا به نشانی aja.ir  و کلیک بر گزینه گزینش و استخدام افسری می توانید روند ثبت نام خود را دنبال کنید. همچنین می توانید به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir  مطابق تصویر زیر مراجعه کرده و روی گزینه “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  • در این مرحله رشته تحصیلی خود را انتخاب کرده و پس ورود اطلاعات مورد نیاز و شماره تلفن همراه روی گزینه “تایید و پرداخت” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  • پس از دریافت کد رهگیری گزینه “تکمیل فرم ثبت نام” را انتخاب کرده و آن را کامل کنید.

مرحله سوم ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  • برای پر کردن فرم نام نویسی مربوطه باید در قسمت مشخص شده، کد ملی و کد رهگیری خود را وارد نمایید و دکمه “تایید “را جهت دریافت شماره پرونده بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

توجه داشته باشید که هنگام خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در آزمون ابتدا می بایست از کلیه شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش اطلاعات لازم را کسب نموده و سپس با توجه به علاقه، وضعیت تحصیلی و جسمانی خود نسبت به انتخاب رشته های دانشگاه افسری ارتش اقدام نمایید. برای آن که بتوانید پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش خود را برای رقابت با دیگر داوطلبان آماده کنید، لازم است به مطالعه منابع آزمون دانشگاه افسری ارتش بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از موارد فوق می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- جهت ثبت نام در آزمون افسری ارتش به کدام سایت مراجعه کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت aja.ir و انتخاب گزینه گزینش و استخدام افسری یا مراجعه به نشانی اینترنتی gozinesh.aja.ir مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

2- پرداخت هزینه برای شرکت در آزمون افسری ارتش به چه صورت است؟

پرداخت هزینه به صورت اینترنتی از طریق کارت عضو شبکه شتاب و با مراجعه به سایت gozinesh.aja.ir انجام می شود.

3- برای ثبت نام در آزمون افسری ارتش چه مراحلی باید طی شود؟

پس از مطالعه دفترچه راهنما و پرداخت هزینه شما باید فرم تقاضای ثبت نام را تکمیل کرده و درنهایت کد رهگیری خود را دریافت

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره