تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / تیزهوشان / سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

سایت نام نویسی مدارس تیزهوشان 99 - 1400
سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) همواره در تلاش است با برگزاری آزمون ، دانش آموزانی را که بهره هوشی بالایی دارند ، جذب نموده و استعداد آن ها را شکوفا کند. مدارس تیزهوشان در بین دانش آموزان مقاطع مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و چه بسیارند دانش آموزانی که آرزوی تحصیل در این مدارس را دارند. نحوه گزینش در مدارس سمپاد به صورت برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم می باشد که این آزمون به ارزیابی سطح هوش و سطح علمی دانش آموزان می پردازد. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی و  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در بازه زمانی مختلف و از طریق دو سایت مجزا انجام می شود.

نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir و ثبت نام پایه نهم به دهم نیز از سامانه azmoon.medu.ir صورت می گیرد.

سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

با توجه به توضیحات ارائه شده در ابتدای این مقاله ممکن است بسیاری از داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این مدارس باشند ولی با سایت ثبت نام مقطع تحصیلی مورد نظر خود و نحوه ثبت نام آن آشنا نباشند به همین منظور در این بند از مطلب اطلاعاتی در این خصوص برای شما ارائه خواهیم داد. ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می شود. با توجه به ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه نهم به دهم ، ثبت نام هر دو آزمون از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. داوطلبان برای انجام فرآیند ثبت نام باید ابتدا رمز ورود همگام خود را از مدرسه دریافت نمایند و سپس به سامانه مذکور مراجعه کنند.

به همین منظور داوطلبان می بایست پس از ورود به سامانه مربوطه ، در فیلدهای تعیین شده کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نموده و سپس با پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب (کارت هایی که دارای رمز دوم هستند) ، مراحل ثبت نام خود را به پایان برسانند.

در سال 98 ، زمان ثبت نام در آزمون هوش پایه ششم به هفتم از تاریخ 16 الی 23 اردیبهشت ماه و زمان ثبت نام در آزمون پایه نهم به دهم از تاریخ 19 فروردین ماه الی 2 اردیبهشت ماه بود و پیش بینی می شود که در سال 99 نیز نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان در همین بازه زمانی برگزار گردد. دانش آموزان در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانند در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نحوه دریافت رمز ورود همگام 

یکی از مهم ترین موارد در ثبت نام آزمون تیزهوشان (هر دو مقطع) رمز ورود همگام می باشد که دانش آموز در صورت نداشتن آن امکان ورود به سامانه ثبت نام را نخواهد داشت. برای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می بایست به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. نکته قابل ملاحظه ای که وجود دارد این است که تنها راه دریافت رمز همگام مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد. چنانچه دانش آموزی رمز ورود همگام خود را از مدرسه دریافت نموده باشد ، اما بنا به هر دلیلی آن را فراموش کرده باشد ، باید مجددا به مدرسه و یا آموزش و پرورش ناحیه مراجعه کند.
دانش آموزان برای انجام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی باید به سایت hoosh.medu.ir و برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند تا بتوانند فرم الکترونیکی ثبت نام را دریافت نمایند. شما می توانید برای دریافت رمز عبور به مدرسه و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید. لازم است گفته شود که تنها راه دریافت این رمز فقط مراجعه حضوری می باشد و هیچ راه الکترونیکی و غیر حضوری وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره