پنج شنبه , ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای

سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای

سایت نام نویسی آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99
سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانش آموزانی که فارغ التحصیل رشته های فنی حرفه ای و کاردانش می باشند ، برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی می توانند ثبت نام و انتخاب رشته دوره ی کاردانی دانشگاه های غیرانتفاعی و فنی حرفه ای را انجام دهند. با توجه به تغییرات به وجود آمده در روند پذیرش دانشجو برای مقطع کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای ، در سال 98 برای ورود به این دوره و دانشگاه فقط در 9 رشته امتحانی ، آزمون برگزار خواهد شد و ملاک جذب دانشجو در 30 رشته امتحانی سوابق تحصیلی او خواهد بود.

ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی دانشگاه فنی حرفه ای با یکدیگر ادغام شده است و داوطلبان واجد شرایط بایستی در نیمه اول خرداد ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت نام و انتخاب رشته دوره کاردانی فنی حرفه ای به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

مسئول ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی فنی حرفه ای ، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد بنابراین کلیه امور مربوط به ثبت نام از طریق سیستم اطلاع رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org انجام می شود. همچنین 2 الی 3 روز قبل از شروع ثبت نام دفترچه ای با عنوان دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای منتشر می شود که توصیه می شود برای دریافت دفترچه حتما به سایت سنجش مراجعه کنید زیرا فقط لیست رشته های ارائه شده در این سایت معتبر می باشند. پس از دانلود دفترچه و مطالعه آن، داوطلبان باید با واریز هزینه به سایت سنجش و خرید کارت اعتباری مراحل ثبت نام خود را آغاز کنند.

زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای از روز 19 الی 26 اردیبهشت ماه می باشد و داوطلبانی که شرایط لازم برای پذیرش را دارا هستند می توانند در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای در سایت سنجش

برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای پس از وارد شدن به sanjesh.org باید به ترتیب مراحل زیر را طی نمایید:

  1. از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت وارد صفحه اختصاصی کاردانی فنی حرفه ای شوید.
  2. بر روی لینک دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دوره های کاردانی فنی حرفه ای کلیک کنید و پس از دریافت دفترچه آن را به دقت مطالعه نمایید.
  3. با واریز هزینه به سایت و خرید کارت اعتباری ، فرم ثبت نام و انتخاب رشته را دریافت نمایید. (هزینه ثبت نام 22 هزار تومان می باشد)
  4. پس از تکمیل فرم و وارد کردن کد رشته های انتخابی ، بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید و شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام را دریافت نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم دریافت این دو کد ثبت نام شما ناقص باقی خواهد ماند.

چه اطلاعاتی را می توان از سایت سنجش دریافت کرد؟

برای تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای نیازمند مدارک و اطلاعات لازم می باشید. برخی از مدارک از جمله عکس باید توسط خود داوطلب تهیه شود اما اطلاعاتی مانند “کد و عنوان بخش شهرستان” ، “کد و عنوان استان” ، “کد و عنوان رشته محل” و … را باید از طریق سایت سنجش دریافت کنید. بدین منظور می توانید پس از رجوع به سایت و وارد شدن به بخش کاردانی حرفه ای ، مطابق شکل زیر بر روی هر یک از موارد لازم کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر را دریافت نمایید.

همچنین اتباع غیر ایرانی برای ثبت اطلاعات خود در سایت سنجش و دریافت کدپیگیری مربوطه ، لازم است از طریق لینک ثبت اطلاعات اتباع غیرایرانی برای احراز هویت خود اقدام کنند. برای اطلاع از ویرایش اطلاعات ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای و لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره