شنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی
شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مجتمع آموزشی علامه طباطبایی فعالیت خود را در سال 1372 با یک مدرسه راهنمایی 5 کلاسه آغاز کرد و اکنون به دلیل استقبال و رضایت خانواده ها از امکانات آموزشی و رفاهی این مدرسه، این مجتمع گسترش یافته و اکنون در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا دبیرستان در نقاط مختلف شهر تهران مشغول به فعالیت هستند. از آن جا که خانواده های زیادی با مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند تا اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان علامه دوره اول و دوم متوسطه را کسب نمایند بر آن شدیم تا این مطلب را تحت عنوان شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی آماده کنیم و در اختیار شما اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز قرار دهیم. توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و چنانچه در آخر، سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران مرکز، توضیحات بیشتر را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

آزمون ورودی تنها از پایه هفتم دبیرستان علامه طباطبایی حذف شده است و آزمون ورودی برای مقاطع هشتم و نهم دوره اول متوسطه همچنان به قوت خود باقیست.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی 97 – 98

به دلیل حذف آزمون برای پذیرش دانش آموزان مقطع هفتم از دبیرستان های دوره اول متوسطه علامه طباطبایی، امکان پیش ثبت نام در صورت وجود شرایط که در ادامه ذکر خواهیم کرد برای تمامی دانش آموزان وجود خواهد داشت. ثبت نام دوره اول و دوم متوسطه دبیرستان های علامه طباطبایی 97 – 98 از تاریخ 2 / 10 / 96 آغاز شده است. دانش آموزان متقاضی ثبت نام در پایه هفتم ( که بدون آزمون خواهد بود ) هشتم و نهم جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت www.alameh.ir مراجعه کنند. پس از مراجعه به این سایت وارد سامانه ثبت نام شوند و پس از ورود به سامانه ثبت نام، اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل نمایند. پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده و همچنین ثبت آن، یک گذر واژه و رمز عبور از طریق پیامک به تلفن همراه متقاضی ارسال خواهد شد که پس از دریافت پیامک دارای گذر واژه و رمز عبور، می بایست در کادر زرد رنگ قسمت پایین سامانه، بر روی لینک کلیک نمایند و پس از ورود به صفحه اصلی سامانه با استفاده از رمز عبور و همچنین کد ملی وارد صفحه اصلی خود در سامانه ثبت نام گردند و سپس مراحل ثبت نام را که شامل کامل کردن مشخصات، بارگذاری کارنامه و عکس دانش آموز می باشد را تکمیل نمایند. داوطلبان دوره دوم متوسطه نیز جهت ثبت نام می بایست به سایت www.mat.ir مراجعه نمایند و دقیقا همان مراحلی که برای ثبت نام دانش آموزان دوره اول متوسطه ذکر کردیم را طی کنند. چنانچه طی مراحل ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند. جهت مطالعه مقاله مربوط به ثبت نام آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره دوم متوسطه 97 – 98 کلیک کنید.

” لازم به ذکر است تا زمانی که پیغام سبز رنگ ثبت نام شما با موفقیت انجام شد را مشاهده نکردید یعنی ثبت نام شما انجام نشده است. ” 

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های علامه طباطبایی 97 – 98

شرط ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های علامه طباطبایی کسب نمره توصیفی خیلی خوب در کارنامه نوبت اول پایه ششم ابتدایی می باشد. شرط ثبت نام در آزمون ورودی پایه هشتم و نهم دارا بودن معدل بالای 19 در مقطع قبلی می باشد. از جمله شرایط ثبت نام آزمون دوره دوم متوسطه دبیرستان علامه طباطبایی 97 – 98 داشتن حداقل معدل کل 19 در کارنامه پایانی سال هشتم متوسطه و یا داشتن حداقل معدل 19 و یا بالاتر در کارنامه نیم سال اول پایه نهم متوسطه است. پس از برگزاری آزمون ورودی، این مدارس هنگام اعلام نتایج تا دو برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند و پس از آن از دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته شده اند جهت انجام مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آورند. دانش آموزانی که رتبه علمی لازم را در مصاحبه کسب نمایند می توانند نسبت به ثبت نام در دبیرستان های علامه طباطبایی اقدام نمایند.

 جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های علامه طباطبایی  ( دخترانه ) کلیک کنید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های علامه طباطبایی ( پسرانه ) کلیک کنید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون دبیرستان علامه طباطبایی 97 – 98

آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان های علامه طباطبایی روز جمعه 21 / 2 / 97 راس ساعت 30 : 8 برگزار خواهد شد. این آزمون تنها یک بار برگزار می گردد و امکان برگزاری مجدد آزمون به هیچ عنوان مقدورنمی باشد. توجه داشته باشید که آدرس محل برگزاری نیز بر روی کارت شرکت در آزمون درج می شود. نتایج آزمون نیز چند روز پس از برگزاری آزمون، از طریق سایت مجتمع علامه طباطبایی قابل مشاهده خواهد بود. لازم به کر است که نتایج با استفاده از کد و رمز داوطلب امکان پذیر خواهد بود بنابراین در حفظ و نگهداری آن دقت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید