تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون مشاوران رسمی مالیاتی برای سومین بار است که در کشور برگزار می گردد و داوطلبان واجد شرایط که بتوانند حدنصاب علمی لازم را در آزمون کسب نمایند، به جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران خواهند پیوست. علاقه مندانی که تمایل دارند در این آزمون شرکت نمایند، می بایست ابتدا از احراز کلیه شرایط لازم اطمینان حاصل نمایند.

با توجه به اینکه دارا بودن کلیه شرایط عمومی و اختصاصی، از الزامات شرکت در آزمون می باشد، چنانچه داوطلبی بدون در نظر گرفتن شرایط لازم در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 شرکت کند، چنانچه بعدا محرز گردد که وی واجد شرایط نبوده است، از ادامه فرآیند استخدام حذف می گردد.

ملاک تاریخ فارغ التحصیلی داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99، تا تاریخ 18 خرداد ماه 99 می باشد.

شرایط ثبت نام شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99

یکی از مهم ترین ضوابط شرکت در آزمون های استخدامی، دارا بودن تمامی شرایط مقرر شده برای آن می باشد. داوطلبانی که علاقه دارند در سال 99 در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران شرکت کنند، ابتدا می بایست کلیه شرایط مطرح شده برای این آزمون را به طور دقیق مورد مطالعه قرار دهند و در صورت داشتن تمامی شرایط مندرج در متن آگهی منتشر شده برای آزمون مذکور، در موعد مقرر ثبت نام خود را به انجام برسانند.

تنها داوطلبانی می توانند در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 99 شرکت کنند که دارای شرایط زیر باشند:

شرایط عمومی

  •  تابعیت ایرانی داشته باشند.
  • پایبند به تمامی قوانین و الزامات قانون اساسی جمهوری اسلامی باشند.
  • برخورداری از حسن شهرت در رعایت موازین شرعی و دینی و همچنین عدم وجود مشکلات اخلاقی، رفتاری و مالی

شرایط اختصاصی

  • شرکت کنندگان ملزم به داشتن مدارک تحصیلی لیسانس و یا بالاتر در رشته های امور مالی و مالیاتی، حسابداری و حسابرسی، بازرگانی، اقتصادی، حقوقی و مدیریت (مالی، بازرگانی، دولتی، صنعتی و بانکی) می باشند؛ که ملاک تاریخ فارغ التحصیلی شرکت کنندگان تا 18 خرداد 1399 می باشد.
  • افراد باید به مدت 10 سال تمام وقت سابقه اشتغال در یکی از رشته های امور مالی و مالیاتی، حسابرسی، حقوقی، مالی، محاسباتی و یا تدریس امور مالیاتی، مالی، محاسباتی و اقتصادی در دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی داشته باشند.
  • به هیچ وجه سابقه محکومیت کیفری نداشته باشند.
  • دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از نظام وظیفه باشند. (ویژه آقایان)
  • عدم برخورداری از رابطه استخدام رسمی و غیر رسمی یا دائم و موقت با دستگاه اجرایی. لازم به ذکر است که تدریس در دانشگاه ها و مراکز عالی، اشتغال محسوب نمی شود.

سازمان سنجش آموزش کشور، مجری برگزاری بسیاری از آزمون های استخدامی از جمله آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می باشد. داوطلبانی که شرایط لازم برای شرکت در این آزمون را دارند می توانند با آگاهی از جزئیات ثبت نام، در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. شما می توانید با مطالعه راهنمای جامع ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران اطلاعات مفیدی را در این خصوص کسب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی