خانه پذیرش بدون کنکور ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98
دانشگاه غیر انتفاعی یکی از دانشگاه هایی است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و مدرکی که به دانش آموختگان ارائه می دهد ، کاملا معتبر و دارای مهر وزارت علوم می باشد. این دانشگاه نیز همانند دانشگاه های پیام نور و آزاد ، با هدف ایجاد امکانات برای داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را ندارند ، قسمت اعظم رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد تا از این طریق علاقمندان بتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود وارد دانشگاه شوند.

متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، می توانند مغایر با مدرک دانشگاهی خود نیز انتخاب رشته کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه ندارند.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان 98

رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در همه ی گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان و در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی غیر از رشته های علوم پزشکی مانند پرستاری ، دندانپزشکی ، داروسازی و… ارائه می شود. ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه مانند رشته های با آزمون ،  در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می شود.

ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول تحصیلی (مهر ماه)

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان برای ورودی مهر ماه ، از روز 20 اسفند ماه 97 آغاز و تا 6 شهریور ماه 98 نیز ادامه دارد. داوطلبان در صورت تمایل می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org برای ثبت نام خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان ابتدا باید با دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، از رشته های ارائه شده مطلع شوند و پس از آن نام نویسی خود را در سامانه انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه)

رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه مخصوص داوطلبانی است که از ثبت نام ورودی مهرماه جا مانده اند. تنوع رشته های ارائه شده در نیمسال دوم تحصیلی معمولا کمتر می باشد و ثبت نام آن ها نیز اواخر دی ماه آغاز می شود. با توجه به آنکه در سال گذشته ثبت نام ورودی بهمن ماه به صورت حضوری و در واحد دانشگاهی پذیرنده دانشجو انجام شد ، این احتمال وجود دارد که روال ثبت نام در سال جاری نیز به همین صورت باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده است که به شرح زیر می باشد :

 • دارا بودن دیپلم نظام آموزشی جدید (3-3-6)
 • دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی)
 • دارندگان دیپلم رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی می باشند ، مجاز به ثبت نام نمی باشند.
 • دانشجویان دانشگاه های روزانه در صورت تمایل به ثبت نام رشته های بدون کنکور ، ابتدا باید از دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهند و سپس برای ثبت نام اقدام نمایند.
 • دانشجویان دانشگاه های غیر روزانه در صورت تمایل به ثبت نام ، می توانند بدون انصراف از دانشگاه ، ثبت نام خود را انجام دهند و پس از پذیرش در دانشگاه ، انصراف خود را قطعی نمایند.
 • فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، باید طرح تعهد خدمت خود را حداکثر تا پایان شهریور ماه به اتمام برسانند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان 98

در صورتی که ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org انجام شود ، داوطلبان جهت تکمیل فرم ثبت نام نیازمند اطلاعات و مدارکی هستند که شامل موارد زیر می باشد :

 • یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg
 • کد پیگیری 12 رقمی مخصوص داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگری
 • کدرهگیری 13 رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی
 • کد وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان آقا
 • معدل کل آخرین مدرک فارغ التحصیلی

پس از بارگذاری اطلاعات و مدارک فوق در سامانه و تایید نهایی ، از شماره پرونده 7 رقمی و کدرهگیری 16 رقمی پرینت تهیه کنید و در صورتی که این دو کد ارائه نشود ، به منزله عدم ثبت نام شما می باشد و باید مراحل نام نویسی را مجددا آغاز نمایید.

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان 98

همانطور که می دانید تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی فقط از طریق پرداخت شهریه امکان پذیر است که این شهریه با توجه به نوع رشته ی تحصیلی و سال ورود به دانشگاه متفاوت می باشد. در جدول زیر میزان تقریبی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی فراهم شده است و می توانید برای اطلاعات دقیق تر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  تماس بگیرید.

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی

گروه آزمایشیفنی مهندسیعلوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان)480/000

الی

495/000

380/000
الی

400/000

شهریه متغیر (تومان)هر واحد پروژه80/000

الی

95/000

75/000

الی

80/000

هر واحد درسی عمومی18/00017/000
هر واحد درسی پایه نظری30/00028/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی35/00030/000
هر واحد عملی30/00024/000

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی واحد چرخ نیلوفری آذربایجان 98

 لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به تفکیک هر یک از دانشگاه ها ، در داخل دفترچه راهنمای ثبت نام قرار داده شده است. هر داوطلب می تواند می تواند در یکی از گروه های آزمایشی مورد علاقه (علوم انسانی ، ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، هنر و زبان) و بدون توجه به نوع مدرک فارغ التحصیلی خود انتخاب رشته نماید و تعداد انتخاب های مجاز حداکثر 100 کدرشته محل می باشد.

 • علوم کامپیوتر
 • مهندسی معماری
 • حسابداری
 • زبان و ادبیات فارسی
 • علوم ورزشی
 • فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت صنعتی


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره