تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مدارک ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

مدارک ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

مدارک مورد نیاز آزمون سردفتری اسناد رسمی 99
مدارک آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 آزمون سردفتری اسناد رسمی در دسته ای از آزمون های استخدامی قرار می گیرد که هر ساله به صورت مرتب برگزار نمی شود و همواره ارگان های مربوطه در صورت نیاز، با توجه به شرایط و ضوابط موجود، اقدام به برگزاری آزمونی برای جذب سر دفتر اسناد رسمی می نمایند.

دفاتر اسناد رسمی، نهادهای حقوقی هستند که تحت نظر قوه قضاییه فعالیت کرده و سردفترهای در حال اشتغال در این دفاتر وظایف مهمی از جمله حفظ اسناد امانتی، بررسی هویت طرفین معامله، تنظیم و ثبت اسناد مالی و غیر مالی مطابق قانون دارند. انتخاب سردفتر با برگزاری آزمون هایی از طرف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صورت گرفته و دارای شرایط و ضوابط مخصوص به خود است و همچنین برای انجام مراحل ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی، نیازمند ارائه مدارکی است که آگاهی از این مدارک برای متقاضی ضروری است.

داوطلبان موظف اند پس از پذیرش در آزمون سردفتری اسناد رسمی و به هنگام دعوت به مصاحبه حضوری، مدارکی که برای تکمیل مراحل ثبت نام ارائه نموده اند را به همراه داشته باشند.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی 99

برای نام نویسی در آزمون استخدامی سردفتری، داوطلب نیازمند گردآوری مدارک مورد نیاز و تهیه اسکن از آن ها می باشد. توجه داشته باشید که علاوه بر ثبت اطلاعات و تکمیل فرم تقاضیانامه، ارسال فایل اسکن شده مدارک مورد نیاز در سامانه ssaa.ir نیز از از دیگر مراحل نام نویسی می باشد. آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در آزمون مذکور می باشند، لازم است از تمامی مدارک زیر اسکن تهیه نموده و در سامانه مربوطه بارگذاری نمایند.

  • کپی مدرک تحصیلی در رشته های مورد نظر
  • اسکن دو طرف کارت ملی
  • کپی از تمام صفحات شناسنامه
  • تصویر دو طرف کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
  • شش قطعه عکس رنگی زمینه سفید (4*3) و دارای پشت نویسی
  • گواهی مهارت های هفتگانه کامپیوتر

پس جمع آوری و بارگذاری مدارک در سامانه ssaa.ir داوطلبان موظف به اقدام برای نام نویسی در سامانه مذکور هستند. لازم به ذکر است که داوطلب در صورت قبولی در آزمون مرحله اول و دعوت برای مصاحبه، موظف است به هنگام مراجعه حضوری و گزینش، اصل مدارک خود را نیز ارائه نماید. علاقه مندان و متقاضیان شرکت در آزمون سردفتری اسناد رسمی می توانند با کسب آگاهی از زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اقدامات لازم را برای انجام فرآیند نام نویسی از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی