خانه آزمون استخدامی مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401
مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

علاقه مندانی که مایل به شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می باشند، لازم است که از تمامی شرایط ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1401 باخبر شوند و در صورت واجد شرایط بودن، روند نام نویسی خود را آغاز کنند. فرآیند ثبت نام علاقه مندان و ارسال مدارک مورد نیاز به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد و داوطلبان در صورت کسب نمره قبولی در آزمون کتبی، باید خود را برای شرکت در آزمون شفاهی (مصاحبه حضوری) آماده کنند. در این مرحله نیز اصل مدارک و اظهارات داوطلبان هنگام ثبت نام مورد بررسی قرار گرفته و تنها در صورت کامل بودن این مدارک، متقاضیان می توانند سایر مراحل استخدام خود را طی نمایند.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می بایست در موعد مقرر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری شود.

مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

برای ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401 مانند همه آزمون ها باید صحت اطلاعات شخصی ثبت شده در فرم تقاضانامه، به وسیله ارائه مدارک کامل و معتبر مشخص گردد. لیست مدارک مورد نیاز برای شرکت در این آزمون در اطلاعیه موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ذکر شده است که داوطلبان می بایست نسبت به جمع آوری مدارک اقدام نموده و سپس فرآیند نام نویسی خود از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی را به انجام برسانند. توجه داشته باشید که لازم است از تمامی مدارک مندرج در ادامه مقاله اسکن تهیه نموده و آن ها را هنگام ثبت نام در سایت sanjesh.org بارگذاری نمایید.

مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401
یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 تمام رخ و واضح
اسکن دو طرف کارت ملی
تصویر صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات
اسکن آخرین مدرک تحصیلی مرتبط و مدرک لیسانس
تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا کارت معافیت (ویژه برادران)
حکم بازنشستگی یا پایان خدمت و یا تکمیل فرم مربوط به نداشتن رابطه استخدامی
خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی مربوطه

نکته بسیار مهم در خصوص ارسال مدارک آزمون

با توجه به این که در دوره های پیشین برگزاری آزمون، اشتباهاتی مبنی بر ارسال مدارک و علی الخصوص عکس شرکت کنندگان رخ داده است، توصیه می گردد در صورتی که ثبت نام توسط خود متقاضیان انجام نمی گیرد، داوطلبان نسبت به کنترل اطلاعات ثبت نامی و عکس ارسالی دقت کافی را داشته باشند تا عکس فرد دیگری جایگزین عکس آن ها در سایت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی ایران ارسال نگردد. دقت نمایید در صورتی که در ارسال عکس خطا صورت گیرد، داوطلب مسئول این امر بوده و با وی بنا به مقررات برخورد خواهد شد.

پس از این که متقاضی آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر گذاشت باید در روز مصاحبه نیز اصل مدارک خود را ارائه نماید. تایید مدارک در مرحله اول ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، هیچ گونه تعهدی برای استخدام نهایی فرد ایجاد نمی کند، بلکه پذیرش وی مستلزم قبولی در تمامی مراحل پذیرش می باشد. اگر شما نیز قصد شرکت در این آزمون را دارید، می توانید برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1401، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 سوالات متداول

1- برای ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۱ چه مدارکی مورد نیاز است؟

این مدارک شامل مدارک هویتی، تحصیلی و همچنین مدارک مرتبط با سوابق کاری داوطلبان می باشد که لیست آن در متن مقاله حاضر ارائه شده است.

2- آیا ارسال مدارک ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران به صورت اینترنتی انجام می شود؟

بله، اسکن تمامی مدارک مورد نیاز می بایست هنگام ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری گردد.

3- عکس پرسنلی ارسالی هنگام ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

این عکس باید 4*3، تمام رخ و واضح باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی