تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

مدارک نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400
مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

آزمون استخدامی وزارت بهداشت با هدف جذب نیروی مورد نیاز در بخش های مختلف از جمله کادر پزشکی، اورژانس، پرستاری و… انجام می شود. داوطلبانی که حائز شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای شرکت در آزمون مذکور می باشند، می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت مربوطه، اقدامات لازم را جهت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 انجام دهند. متقاضیان می بایست بیش از تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی، فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از جمله ارسال مدارک به صورت اینترنتی انجام می شود.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

چنانچه داوطلبان بخواهند در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 ثبت نام کنند، نیاز به اسکن عکس پرسنلی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دارند. ارسال هیچ مدرک دیگری هنگام ثبت نام مورد نیاز نبوده و مدارک داوطلبان پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت (نتیجه اولیه) مورد بررسی قرار می گیرد.

بنابراین متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می بایست پیش از شروع فرآیند ثبت نام، از عکس پرسنلی خود اسکن تهیه کنند تا در روند ثبت نام با مشکل مواجه نشوند. فایل اسکن شده عکس پرسنلی باید مطابق با شرایط مندرج در ادامه مقاله، در سامانه بارگذاری شود.

  • عکس 4*3 مربوط به سال جاری داوطلب
  • دارای فرمت JPG
  • واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لک
  • حداکثر حجم 70 کیلوبایت
  • حتی الامکان رنگی و دارای زمینه سفید
  • بدون حاشیه زائد
  • حداقل اندازه 300*200 و حداکثر 400*300 پیکسل

نکات مهم در خصوص ارسال مدارک

هنگاهی که می خواهید عکس پرسنلی خود را ارسال کنید، لازم است که نکات زیر را در نظر بگیرید.

  • عکس بانوان باید با حجاب و صورت کامل آن ها مشخص باشد.
  • اسکن عکس از روی کارت های شناسایی مانند شناسنامه، کارت ملی و… قابل قبول نمی باشد و متقاضیان می بایست از اصل عکس و مطابق با مشخصات مذکور در بخش قبل، اقدام به اسکن نمایند.
  • در صورت ارسال عکس اشتباه و نامعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت را نخواهد داشت.

با توجه به مشکلاتی که در آزمون دوره های گذشته در خصوص ارسال عکس اشتباه به وجود آمده است، توصیه می کنیم علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نام خود، کنترل عکس ارسالی را نیز فراموش نکنید. این مشکل اکثرا برای افرادی رخ می دهد که ثبت نام آن ها توسط کافی نت ها انجام می پذیرد، از همین رو کنترل اطلاعات ارسالی را جدی بگیرید چرا که در صورت ارسال عکس اشتباه، داوطلب به عنوان متخلف تلقی شده و مطابق با قوانین ومقررات با وی برخورد می شود.

همان طور که اشاره شد، در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، به جز عکس پرسنلی نیازی به ارسال اسکن دیگر مدارکی همچون کارت ملی، مدرک تحصیلی، کارت معافیت یا پایان خدمت و… در سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت نمی باشد. پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه، آن دسته از شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون عملی شوند، می بایست مدارک خود را جهت بررسی ارائه نمایند. در صورت تایید مدارک، از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت دعوت به عمل می آید.

 

سوالات متداول

1- مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 چیست؟

تنها مدرکی که لازم است تا در سایت مربوطه بارگذاری شود عکس پرسنلی داوطلبان می باشد اما به منظور تکمیل فرم تقاضانامه، دسترسی به مدارک دیگر نیز الزامی است.

2- مدارک ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 بایستی در چه سایتی بارگذاری شود؟

شما می توانید به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام و بارگذاری مدرک مربوطه، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.ir مراجعه کنید.

3- اسکن عکس پرسنلی داوطلبان برای نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

بارگذاری عکس پرسنلی داوطلبان در سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت دارای نکات خاصی می باشد که در مقاله فوق به آن ها اشاره شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی