سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / انتخاب رشته / مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته ارشد 98
مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و کسب رتبه قبولی در آزمون ، داوطلبان در موقعیت حساس تری ، یعنی در مرحله انتخاب رشته قرار می گیرند که نوع عملکرد آن ها در این مرحله ارتباط مستقیمی در قبولی آن ها در رشته مورد نظرشان خواهد داشت. بسیاری از داوطلبان در مرحله اول یعنی در کنکور کارشناسی ارشد موفق به کسب رتبه قبولی می شوند اما متاسفانه به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح انتخاب رشته در این مرحله نتیجه مطلوب را کسب نمی کنند که البته دلیل عدم موفقیت اکثر داوطلبان در این مرحله عدم آگاهی صحیح از نحوه چینش رشته ها می باشد.

بنابراین با توجه به میزان اهمیت مرحله انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد توصیه می کنیم پس از کسب آگاهی در خصوص نحوه صحیح انتخاب رشته نسبت به انجام آن اقدام نمایید.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 98 از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 98

همانطور که می دانید کنکور کارشناسی ارشد از سال 96 تا کنون به صورت هماهنگ برای داوطلبان دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می گردد. داوطلبانی که نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد در زمان مقرر اقدام نموده اند و در روز برگزاری آزمون در جلسه حضور داشته اند می توانند در روز دوشنبه 17 تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند.

داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

اهمیت استفاده از دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

برای انجام انتخاب رشته صحیح و اصولی آگاهی از مواردی از جمله کد رشته ها ، سهمیه ها و تاثیر آن ها ، گزینش بومی و منطقه ای ، ظرفیت پذیرش رشته ها ، معدل ، رتبه و تراز ، اصول کلی و قوانینی که اخیرا به تصویب رسیده اند ، از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.

تمامی این اطلاعات را می توانید در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد جستجو کنید. به طور قطع می توان گفت که آن دسته از داوطلبانی که پیش از ثبت کد رشته های مورد نظر خود ابتدا دفترچه راهنما را به دقت مطالعه می کنند در انتخاب رشته نسبت به سایر داوطلبان موفق تر عمل می کنند.

بعد از بررسی تمام نکات و ضوابط دفترچه راهنما ، شما می توانید کد رشته محل های خود را به ترتیب اولویت در فرم پیش نویسی که در انتهای دفترچه قرار داده شده است وارد کنید تا هنگام ثبت الکترونیکی آن ها دچار خطا و اشتباه نشوید.

چگونه رشته محل های انتخابی خود را اولویت بندی کنیم؟

برای کسب نتیجه مطلوب در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد و کسب اطلاع از کد رشته محل ها ، ظرفیت آن ها ، رتبه و درصد های هر درس و … به سراغ انجام انتخاب رشته بروید.

اولین قدم در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد نحوه چینش رشته ها می باشد. اما اکنون ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که ترتیب چینش رشته ها در انتخاب رشته کارشناسی ارشد چگونه باید باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به اینکه در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد به شما داوطلبان امکان انتخاب 100 رشته محل داده خواهد شد، بنابراین در ابتدا سعی کنید که انتخاب های خود را به سه صورت خوش بینانه ، واقع بینانه و بدبینانه تقسیم بندی کنید.

*به این صورت که انتخاب های خوش بینانه را در اولویت قرار دهید در انتخاب های خوش بینانه اصلا به رتبه توجه نکنید و تنها رشته هایی را انتخاب کنید که به آن ها علاقه دارید. از ویژگی های مثبت این نوع تقسیم بندی این است که شما شانس خود را برای قبولی در رشته های بهتر امتحان کرده اید و در عین حال چیزی را از دست نداده اید.

*در مرحله بعدی سعی کنید انتخاب های میانی خود را واقع بینانه انجام دهید به این دلیل که احتمال قبولی شما در این انتخاب ها بیشتر است. ضمن اینکه به خاطر داشته باشید که تعداد انتخاب های میانی شما باید بیشتر باشد و حدود 50 درصد انتخاب هایتان را به صورت منطقی انجام دهید.

*اما در مورد انتخاب های آخر سعی کنید این انتخاب ها را برای اطمینان از قبولی انجام دهید و فرض کنید همه شرایط دست به دست هم داده اند تا شما در انتخاب های قبلی قبول نشوید به عبارت دیگر به صورت بدبینانه دست به انتخاب بزنید. دلیل اینکه این دست از انتخاب ها را بدبینانه می نامیم این است که بسیاری از داوطلبان شانس قبولی بیشتری در برخی از کد رشته محل ها دارند اما تمایل چندانی به پذیرش در آن ها ندارند این عدم تمایل می تواند ناشی از شهریه پرداز بودن رشته محل ، دوری مسافت و مسائلی از این قبیل باشد.

توصیه می کنیم که در صورت امکان  هر 100 رشته محل را در لیست انتخاب رشته خود بگنجانید تا درصد قبولی خود را در رشته محل های انتخابی خود بالا ببرید.

توصیه های مهم در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98

 • داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 در دوره روزانه پذیرفته شده اند حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98 و انتخاب رشته را ندارند.
 • داوطلبانی که در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام علاقمندی به انتخاب رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور نکرده اند ، چنانچه حداکثر نمره لازم برای انتخاب رشته در این دانشگاه ها را کسب نموده باشند می توانند با واریز مبلغ 13 هزار و 800 تومان و دریافت شماره سریال علاقه مندی ، کد رشته محل های دانشگاه و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و دانشگاه پیام نور را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.
 • همچنین توصیه می کنیم که پیش از انجام انتخاب رشته از سهمیه ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد ، امتیازات ، نحوه و میزان تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد مطلع شوید و سپس با آمادگی کامل به سراغ انتخاب رشته بروید. در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 به شما داوطلبان امکان انتخاب 100 رشته محل داده خواهد شد، بنابراین در ابتدا سعی کنید که انتخاب های خود را به سه صورت خوش بینانه ، واقع بینانه و بدبینانه تقسیم بندی کنید.
 • داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که حتی اگر از رتبه کسب شده خود در کنکور کارشناسی ارشد احساس رضایت ندارید به هیچ وجه از انجام انتخاب رشته منصرف نشوید و شانس خود را ضمن انجام انتخاب رشته ای منطقی و اصولی امتحان نمایید.
 • از اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در مرحله انتخاب رشته  مرتکب شوند این است که اولویت رشته ها را بر اساس شانس قبولی خود در لیست انتخاب رشته قرار می دهند که این عمل اشتباه است بنابراین سعی کنید چینش رشته ها را بر اساس میزان علاقه خود به رشته مورد نظر انجام دهید.
 • از دیگر اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در انتخاب رشته کارشناسی ارشد مرتکب شوند عدم آشنایی و اطلاعات کافی داوطلبان از سهمیه ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد ، امتیازات و نحوه تخصیص معدل می باشد که توصیه می کنیم پیش از انجام  انتخاب رشته تمامی موارد را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید.
 • مورد آخر این است که از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد غافل نشوید. ضمن اینکه در صورتی که در انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دچار مشکل هستید می توانید جهت انجام مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۶۳ نظر

 1. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  برای ویرایش انتخاب رشته امکان ویرایش چند مورد از انتخابها رو داریم؟
  من کلا ۸ مورد انتخاب کردم.امکانش هس که این ۸ مورد اولویتاشونو عوض کنم یا سیستم اجازه نمیده؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , بله شما می توانید تا تاریخ , ۹۸/۴/۲۵ انتخاب رشته ی خود را ویرایش نمایید.

 2. Avatar

  با سلام،
  رتبه بنده در آموزش انگلیسی بدون سهمیه ۸ و در سهمیه ۷ می باشد. اگر از دانشگاه تهران قبول نشوم، کدام دانشگاه را صلاح می دانید، شیهد بهشتی، خوارزمی یا طبابایی؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , مطابق با درجه ی علمی دانشگاه ها , پیشنهاد ما به شما به این ترتیب ; دانشگاه شهید بهشتی , دانشگاه علامه طباطبایی , دانشگاه خوارزمی می باشد.

 3. Avatar

  سلام ببخشید من در رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی رتبه م ۱۲۷۲ شده و اخرین رتبه قبولی ۲۹۳۰ هست؛ گرایش جمعیت شناسی ۹۳۷ شدم و آخرین رتبه قبولی ۱۵۸۳ هست میخواستم بدونم آیا جامعه شناس و جمعیت شناسی روزانه امکانش هست قبول شم
  مرسی

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شانس پذیرش شما برای قبولی در گرایش جمعیت شناسی رشته علوم اجتماعی با توجه به رتبه کسب کرده و آخرین فرد مجاز برای دوره روزانه نسبتا بهتر از گرایش جامعه شناسی می باشد لیکن برای قبولی در دوره های پردیس،پیام نور، غیر انتفاعی و آزاد شانس بالاتری خواهید داشت.

 4. Avatar

  با سلام رتبه من برای ارشد روانشناسی عمومی ۱۵۰۰ شده و آخرین رتبه مجاز ۲۶۲۱ ، میخواستم بدونم شانس قبولی برای روزانه یا شبانه رو دارم ، ممنون که وقت میگذارید

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شانس پذیرش شما برای قبولی رشته روانشناسی با توجه به رتبه شما و آخرین رتبه مجاز در دوره های روزانه و نوبت دوم نسبتا پایین می باشد.

 5. Avatar

  سلام ببخشید من در رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی رتبه م ۱۰۰ شده و اخرین رتبه قبولی ۲۹۳۰ هست میخواستم بدونم آیا جامعه شناسی مدرس روزانه امکانش هست قبول شم؟ همچنین گرایش توسعه منطقه ای رتبه م ۲۰۷ شده و اخرین رتبه مجاز در سهیمه ۱۹۳۰٫ آیا امکان قبولی در تهران و علامه هست؟!

  • ایران مشاوره

   باسلام
   بله با توجه به رتبه ۱۰۰ و آخرین رتبه مجاز ۲۹۳۰ شانس پذیرش شما برای قبولی در رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی در دانشگاه تربیت مدرس نسبتا بالا میباشد البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که داوطلبانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده باشند مجاز به انتخاب این دانشگاه ها خواهند بود. همچنین شانس قبولی در گرایش توسعه منطقه ای با توجه به رتبه ۲۰۷ در این گرایش برای دانشگاه های تهران و علامه در نوبت دوم این دانشگاه ها بالاتر خواهد بود.

 6. Avatar

  سلام
  وقت داره تموم میشه چرا یکی جواب منو نمیده
  من میخوام ارشد در رشته مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی ثبت نام کنم
  کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی گرفتم
  ولی الان موقع ثبت نام کد رشته مقطع کارشناسی رو میخواد که کد مهندسی مدیریت اجرایی ندارد
  من باید چه کدی رو بنویسم تا بتونم در رشته مدیریت دولتی گرایش توسعه و منابع انسانی ثبت نام کنم ؟؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟

  • Avatar

   با سلام شما باید کد مربوطه را از دفترچه انتخاب رشته و کد مربوط به همان رشته را انتخاب کنید .

 7. Avatar

  چی شد نتیجه ها نیومد?

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   در حال حاضر نتایج اعلام نشده است. طبق اطلاعیه سازمان سنجش طی این هفته روی سایت قرار خواهد گرفت.

 8. Avatar

  سلام.رتبه من ۴۴۷کنکور ارشد در رشته مهندسی پزشکی بیومواد،آخرین رتبه مجاز روزانه ۱۱۳۲،آخرین رتبه مجاز غیر روزانه ۳۰۳۷ است.در کدام یک ازدانشگاه های امیر کبیر ،تهران ،تربیت مدرس و علم و صنعت در رشته بیومواد یا مهندسی بافت در دوره ی روزانه یا شبانه قبول میشم؟

 9. Avatar

  هر روز به این صفحه سر میزنم. منتظر جوابم

  توی قوانین دانشگاه آزاد دیدم که حداقل ترم برای گذراندن کارشناسی ارشد ۴ ترم است.
  از مجموع ۱۰ واحد جبرانی ۸ واحد را در دوران کارشناسی گذراندم. به جای دروس جبرانی ترم اول (که قبلاً در دوره کارشناسی گذرانده شد) میتوانم دروس تخصصی بردارم؟؟
  در این صورت من میتوانم طوری واحد بگیرم که ۳ ترمه تمام بشم؟؟
  واقعاً این موقع ها چطور باید واحد برداشت؟؟ میشه ۳ ترمه تموم شد؟

  در کل میخوام بگم میشه کارشناسی ارشد رو ۳ ترمه تموم کرد؟ (توی قوانین دانشگاه آزاد زده حداقل ۴ ترم)
  حساب کردم و ۳۲ واحد باید بگذرونم، همینطوریش که میشه ۳ ترمه تموم کرد (آیا قانون دانشگاه هم اجازه میده؟)

  ممنونم

 10. Avatar

  سلام .خسته نباشید. آیا بارتبه ی ۸۰ و سهمیه آزاد شانس قبولی در رشته ی ژنتیک انسانی رو دارم؟ممکنه بفرمایید احتمالا چه شهری؟

 11. Avatar

  سلام به مشاور محترم
  رتبه ارشد بنده در زیر گروه ۸ حقوق ۳۳۰ شده و میخواستم بدونم برای این زیر گروه (تجارت بین الملل و حقوق نفت و گاز ) شانسی دارم یا خیر. اخرین فرد مجاز در دوره روزانه رتبه ۱۷۰۰ داشته

 12. Avatar

  سلام خسته نباشید
  تو انتخاب رشته ی ارشد مثل کنکور سراسری کارشناسی از سر تا ته انتخابهای یک فرد چک میشه بعد به سراغ نفر بعدی میرن یا مثل کنکور آزاد مهمه که ترتیب چی باشه و اول همه رتبه یکها باهم قیاس میشن بعد دومین انتخابای همه؟
  یه سوال دیگه رتبه ی کل مهمه برا انتخاب رشته یا رتبه در سهمیه؟

 13. Avatar

  سلام خسته نباشین من رشته فیزیولوژی وزارت بهداشت شرکت کردم و رتبه کل من ۳۶ هست و رتبه سهمیه ایثارگران ۵ درصدم ۶ هست ایا شانس قبولی دارم و کدام شهر شانسم بیشتره؟لطفا ج بدین چون من دسترسی به تلفن ثابت ندارم که تماس بگیرم

 14. Avatar

  سلام من رشته فیزیولوژی وزارت بهداشت شرکت کردم و رتبه کل ۳۶ و رتبه سهمیه ایثارگرانم ۶ هست ایا شانس قبولی دارم و کدام شهر شانسم بیشتره؟

 15. Avatar

  سلام من رتبه ۱۳۴کنکور ارشد تو رشته سلامت سالمندی شدم که ۱۲۱با سهمیه منظقه ۲شدم امیدی به قبولیم هس یانه؟

 16. Avatar

  توی قوانین دانشگاه آزاد دیدم که حداقل ترم برای گذراندن کارشناسی ارشد ۴ ترم است.
  از مجموع ۱۰ واحد جبرانی ۸ واحد را گذراندم. به جای دروس جبرانی ترم اول (که قبلاً در دوره کارشناسی گذرانده شد) میتوانم دروس تخصصی بردارم؟؟
  در این صورت من میتوانم طوری واحد بگیرم که ۳ ترمه تمام بشم؟؟

  واقعاً این موقع ها چطور باید واحد برداشت؟؟ میشه ۳ ترمه تموم شد؟
  متشکرم

 17. Avatar

  توی قوانین دانشگاه آزاد دیدم که حداقل ترم برای گذراندن کارشناسی ارشد ۴ ترم است.
  از مجموع ۱۰ واحد جبرانی ۸ واحد را گذراندم. به جای دروس جبرانی ترم اول (که قبلاً در دوره کارشناسی گذرانده شد) میتوانم دروس تخصصی بردارم؟؟
  در این صورت من میتوانم طوری واحد بگیرم که ۳ ترمه تمام بشم؟؟

  واقعاً این موقع ها چطور باید واحد برداشت؟؟ میشه ۳ ترمه تموم شد؟
  ممنونم

  • Avatar

   مدیر محترم جوابمو نمیدید؟ هر روز به این صفحه سر میزنم. منتظر جوابم
   ممنونم

  • Avatar

   با سلام . لطفا سوال خود را با جزییات و اطلاعات دقیق تری وارد نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم و در ضمن در صورت نیاز پیغام شما را به مدیر محترم مرکز ایران مشاوره ارسال خواهیم کرد .

 18. Avatar

  رتبه من در سهمیه ۵ درصد ارشد مهندسی برق گرایش کنترل ۵۷۰ شده.اخرین رتبه مجاز دوره های غیر روزانه ۱۷۰۴ هست.برای شبانه خواجه نصیر شانسی هست؟

  • ایران مشاوره

   سلام شانس شما برای پذیرش وجود دارد البته پذیرش شما بستگی به ظرفیت دانشگاه نیز دارد.

 19. Avatar

  سلام.برای انتخاب رشته رتبه درسهمیه مهمه یا رتبه بدون سهمیه یا رتبه در سمهمیه درغیرروزانه و آزاد؟این روزای آخر انتخاب رشته گیج شدم.البته رتبه ی خوبی ندارم ولی میخوام شانس خودمو امتحان کنم.مثلن رتبه در سهمیه ام شده ۲۵۱۸۳ رتبه ام در بدون سهمیه شده ۲۵۵۵۳ و در غیرروزانه و آزاد شده ۲۳۱۹۷ آخرین رتبه مجاز در سهمیه در غیرروزانه و آزاد هم شدم ۴۸۰۹٫این رتبه ی من در روانشناسی گرایش بالینی هست.معدل موثر هم ۱۷/۱۹٫در مورد انتخابای دانشگاه آزاد ممکنه راهنماییم کنید؟یه سوال دیگه درصورت قبولی در شهرستان ،برای انتقالی اقدام خواهم کرد ،حالا چجوری رشته /شهر رو اولویت بندی کنم؟سپاس

  • Avatar

   سلام
   در انتخاب رشته برای واحدهای روزانه رتبه در سهمیه در بخش روزانه و برای انتخاب رشته در سایر دانشگاه ها رتبه در سهمیه در دانشگاه آزاد و سایر واحدها اهمیت دارد.معمولا دانشگاه ها سه برابر بیشتر از ظرفیت اصلی خود داوطلبان را مجاز به انتخاب رشته اعلام می کنند.ولی به طور کلی قبولی شما در گرایش و واحد مورد نظر شما علاوه بر رتبه و ظرفیت دانشگاه ها انتخاب رشته ی سایر داوطلبان نیز تاثیر گذار است.

 20. Avatar

  تلفنی که گذاشتید برای تماس،اختلال داره.نمی تونم تماس بگیرم.میشه سریعتر جواب سوالامونو بدید اگه ممکنه..ممنون

  • Avatar

   با سلام تمام خطوط مرکز در دسترس است . به احتمال زیاد مشاوران در حال مکالمه بوده اند . مجددا تماس بگیرید.

 21. Avatar

  با سلام. رتبه من ۲۱۷۹ برق گرایش قدرت هستش و آخرین رتبه مجاز روزانه ۵۳۴۳ هستش
  در گرایش الکترونیک قدرت رتبم ۲۳۲۴ که اخرین رتبه مجاز روزانه برای این گرایش ۶۳۳۳ هستش.
  خواستم بدونم برای هر دو گرایش شانس قبولی در دانشگاه رازی کرمانشاه رو دارم ؟
  دانشگاه صنعتی کرمانشاه چطور ؟؟؟
  با تشــــکر

  • ایران مشاوره

   باسلام.شانس پذیرش شما در دانشگاه روزانه کم می باشد اما برای شبانه و آزاد شانس پذیرش وجود دارد.

  • ایران مشاوره

   سلام بله با این رتبه شانس پذیرش برای شما وجود دارد و شانس پذیرش شبانه بیشتر است.

 22. Avatar

  آقا چرا جواب من نمیدین با رتبه ۶٨٣ فیزیک اصفهان و مشهد قبول میشم؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا اعلام کنید آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته دارای چه رتبه ای میباشد تا بتوانیم راهنمایی انجام بدهیم.

 23. Avatar

  سلام ببخشید انتخاب رشته دانشگاه آزاد تموم شده یا هنوز فرصت داره اگر داره تا کی ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام.انتخاب رشته مقطع ارشد دانشگاه آزاد هنوز به پایان نرسیده و تا تاریخ ۹۷/۴/۲۱(روز پنجشنبه) ادامه دارد.

 24. Avatar

  مشهد واصفهان چی؟

 25. Avatar

  آخرین رتبه مجاز ٣۴٩٧

 26. Avatar

  ببخشید،این چند تا سوال من جواب بدید
  با رتبه ۶٨٣ ارشد فیزیک آیا در دانشگاه های شهر تهران قبول میشم؟( حتی در گرایش های کم طرفدار مثل نجوم)؟
  در دانشگاه خوارزمی کرج چطور؟
  در مشهد یا اصفهان چطور؟
  ممنون میشم

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را اعلام کنید تا بتوانیم راهنمایی کامل ارائه دهیم.

 27. Avatar

  ببخشید میخواستم بپرسم دانشگاه خوارزمی کرج چطور دانشگاهیه از لحاظ سطح علمی .مکان.امکانات؟
  ممنون

  • ایران مشاوره

   سلام دانشگاه خوارزمی کرج از لحاظ موقعیت مکانی واقع در حصارک کرج میباشد و به اسم محمدبن موسی خوارزمی دانشمند ایرانی تاسیس شده است و در حال حاضر رشته های مختلفی در آن تدریس میشود از قبیل رشته های علوم پایه، علوم انسانی، علوم تربیتی، مهندسی در مقاطع مختف از مقطع کارشناسی تا مقطع دکتری و از لحاظ کیفیت آموزشی در جایگاه خوبی قرار دارد.

 28. Avatar

  ببخشید منظور من دانشگاه تهران نیست منظور من دانشگاه های تهرانه مثلا خواجه نصیر و…
  در مورد دانشگاه خوارزمی که در کرج هم توضیح بدید چطور دانشگاهیه

 29. Avatar

  سلام آخرین رتبه مجاز برای ارشد فیزیک
  ٣۴٩٧
  ممنون میشم سوال من شفاف سازی کنید

  • Avatar

   با سلام برای این رتبه شانس شما برای دانشگاه تهران حدود ۵۰ درصد است ولی برای دانشگاه فردوسی مشهد از شانس قبولی بالایی برخوردار هستید

 30. Avatar

  سلام من همون رتبه ۶۸۰ فیزیک هستم.میخواستم ببینم رشته های نجوم یا ذرات که طرفدار کم داره در تهران قبول میشم یا نه؟
  در مورد دانشگاه خوارزمی کرج چطور؟
  در مورد دانشگاه های فردوسی مشهد یا اصفهان هم نظرتون رو بگید در مورد شانس قبولی؟

 31. Avatar

  سلام ببخشید.من همون رتبه ۶٨٠ فیزیک ام.میخواستم ببینم رشته های نجوم یا ذرات تهران هم قبول نمیشم؟

  در مورد دانشگاه خوارزمی هم نظرتون رو بگید.
  در مورد دانشگاه فردوسی مشهد و اصفهان هم شانس قبولی رو برام بگید
  ممنون

 32. Avatar

  سلام.من رتبه ۶۸۰ ارشد فیزیک آوردم.به نظر شما در دانشگاه های شهر تهران یا خوارزمی کرج شانس قبولی دارم؟

  • Avatar

   با سلام برای کرج و اطراف تهران شانس قبولی شما بالا میباشد . برای تهران شانس قبولی شما ۵۰ درصد میباشد.

 33. Avatar

  سلام .من رتبه ۶۸۰ در رشته فیزیک آوردم . به نظر شما در دانشگاه های تهران یا خوارزمی کرج شانس قبولی دارم .با اینکه انتخاب رشته کردم ولی استرس دارم.ممنون میشم زودتر جواب بدید

  • Avatar

   با سلام برای تهران شانس قبولی شما ۵۰ درصد میباشد . برای اطراف تهران مثل کرج شانس بالایی دارید.

 34. Avatar

  سلام
  با رتبه ۱۲۱۸ حسابداری و معدل موثر ۱۹/۷۵ کدام دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی شانس قبولی دارم؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را نیز اعلام کنید تا بتوانیم با توجه به تمامی اطلاعات کارنامه، نظر بدهیم.

  • Avatar

   آخرین رتبه مجاز ۳۱۸۴۷

  • Avatar

   با سلام شانس قبولی شما برای اکثر دانشگاه های آزاد بالا میباشد . ولی برای دانشگاه های تهران و قزوین و مشهد و شیراز رتبه های پایین تر از ۱۰۰۰ شانس پذیرش دارد

 35. Avatar

  سلام .
  با رتبه ۱۲۱۸ حسابداری شانس قبولی در کدام یک از دانشگاه های غیرانتفاعی یا آزاد تهران را دارم؟

  • ایران مشاوره

   سلام برای راهنمایی کردن در مورد شانس پذیرش دانشگاه های مختلف حتما باید اطلاعات کارنامه و رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته در این مجموعه را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی کاملتری داشته باشیم. لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را اعلام کنید.

 36. Avatar

  سلام.خسته‌نباشید
  رتبه من در رشته جغرافیا ضریب ۳ که گرانش برنامه ریزی شهری
  در‌ سهمیه‌ ۱۷۸ و بدون سهمیه ۱۸۸ شده و رتبه آخرین نفر مجاز شده ۲۷۲۶ هستش. با توجه بی‌ظرفیت‌ دانشگاه‌شهید چمران اهواز که ۱۲
  نفر‌ هست من چقدر شانس قبولی توی این دانشگاه رو دارم؟

 37. Avatar

  سلام خسته نباشید! میخواستم بدونم من با رتبه ۱۰۹۹در کد ضریب یک رشته تربیت بدنی و رتبه اخرین فرد مجاز در روزانه۱۶۳۹ و رتبه اخرین فرد مجاز در شبانه و غیرانتفاعی ۱۴۱۳۹بوده امکان قبولی در روزانه یا شبانه دانشگاههای تهران،قزوین،گیلان ویا بابلسر رو دارم یا خیر ؟ممنون از و قابل وقتی که میذارید.

 38. Avatar

  سلام..بارتبه ۲۵۴فیزیولوزی جانوری شیرازرو میارم؟؟با رتبه ۱۸۸تکوین تهران رو میتونم بیارم؟اخرین فردمجاز۹۴۰

 39. Avatar

  سلام
  من رتبم در رشته ی مهندسی صنایع ضریب ۲ شده ۹۶۳ و آخرین فرد مجاز ۱۹۷۰.آیا شانس قبولی در دوره ی روزانه دارم؟

 40. Avatar

  سلام .
  این بار سوم هست که پیام میفرستم و جواب نمیدید
  اگر ممکن هست جواب بنده را بدید .با تشکر

 41. Avatar

  سلام وعرًض ادب و احترام خدمت مشاورعزیر چند مین پیام هست ارسال میکنم لطفا این بارجوابموبدید با رتبه ۱۳۰۰ رشته حقوق گرایش جزا وجرمشناسی و آخرین رتبه مجاز۳۸۹۱است شانس قبولی دانشگاه شبانه شهیدبهشتی و شبانه علامه طباطبایی تهران و غیر انتفاعی علم وفرهنگ تهران رادارم و شانس قبولی در دانشگاه ازاد علوتحقیقات وتهران مرکز و دانشگاه ازاد تهران شمال رادارم معدل کل ۱۸/۲۴و معدل موثر۱۹/۳۱ است لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم.

  • Avatar

   باسلام.شانس قبولی با این رتبه در دانشگاه های شبانه به اندازه ۳۰% می باشد اما شانس قبولی برای دانشگاه های آزاد به اندازه ۶۵ الی ۷۰% می باشد.

 42. Avatar

  سلام خسته نباشید تو رو به خدا جواب بدید
  من رتبه ۱۲ هزار ارشد شدم در مهندسی پزشکی هر نوع گرایشی فرق نمیکنه چه تهران چه اطراف تهران میتونم قبول شم آزاد.

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا اعلام کنید آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته دارای چه رتبه ای است تا بتوانیم نظر قطعی بدهیم.

 43. Avatar

  سلام ..خواهش می کنم لطفا جواب بدید..سه روز پیش سوال پرسیدم هنوز چواب ندادین .. فقط فردا رو برای انتختب رشته ارشد وقت دارم ..لطفا خواهش می کنم جواب بدید..کاربر به اسم فیاض هست ..در مورد تاریخ پرسیدم

 44. Avatar

  سلام . سوال روز قبل بنده را اجابت بفرمایید پاسخ بدید . با تشکر

 45. Avatar

  سلام وقتتون بخیر، بنده گروه زبان شناسی آزمون دادم، الان در دو اولویت آخرم مردد هستم. به نظر شما دانشگاه شهید باهنر کرمان رو اول بزنم یا بین المللی امام خمینی قزوین رو؟

 46. Avatar

  سلام چطور از طریق همراه با شما تماس حاصل کنیم

 47. Avatar

  سلام ، من با رتبه ۱۸۱ تکنولوژی آموزشی و اخرین رتبه مجاز ۹۰۵ میباشد، و با معدل موثر ۱۷/۵۹ شانس قبولی در دوره روزانه بوعلی همدان را دارم؟

 48. Avatar

  سلام. بنده در رشته تربیت بدنی گرایش مدیریت رتبه ۵۷ بدست اوردم . اخرین رتبه مجاز در دوره روزانه ۱۵۹۳ میباشد .
  میخواستم بدونم که ایا شانس قبولی در دوره روزانه دانشگاه تهران را دارم یا خیر؟
  باتشکر

 49. Avatar

  سلام وعرض ادب مشاورعزیز بنده چندتا پیام بزارم جوابمو بدید جواب همه رو زودمیدید واضح و روشن بنویسم جواب بنده را نمیدید که وقت خودمو تلف نکنم وقت شماراهم نگیرم. سپاسگزارم.

 50. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید با رتبه ۲ سهمیه ایثارگران در گرایش بهینه سازی سیستم ها و بدون سهمیه ۲۰۲ و تراز علمی ۵۵۸۹ آیا میتوان بهینه سازی

  شریف قبول شد؟ چند درصد شانس قبولی وجود دارد؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را اعلام کنید دارای چه رتبه ای است تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی انجام دهیم.

 51. Avatar

  با سلام
  رتبه ام در سهمیه در رشته علوم سیاسی ۱۹ شده و بدون سهمیه ۳۹۵ ، آخرین رتبه مجاز در سهمیه ۱۵۲ هست. سهمیه ی فرزند جانباز زیر ۲۵ درصد داشته ام و ۵ درصد ظرفیت اختصاص داده میشه و در صورت پر نشدن سهمیه ی ۲۵ درصدی ها اون هم اضافه میشه. با این شرایط شانس قبولی تهران و اصفهان هست؟

 52. Avatar

  ببخشید من یادم رفت اخرین رتبه مجاز رو بگم( واربری به اسم فیاض)
  اخرین رتبه نجاز در گرایش تاریخ ایران دوره اسلامی : ۱۲۱۱
  اخرین رتبه مجاز در گرایش تاریخ اسلام: ۱۱۴۴

 53. Avatar

  سلام خسته نباشید .. من رتبم تو گرایش تاریخ ایران دوره اسلامی ۲۰۹ هست و می خوام دانشگاه شیراز قبول بشم..و دوستم در گرایش تاریخ اسلام ۲۱۴ شده و می خواهیم جفتمون دانشگاه شیراز قبول بشیم.. لطفا بگید ایا میشه صد در صد دوتامون دانشگاه شیراز قبول بشیم؟ لطفا اگه نمی تونید بگید صد در صد، حداقل درصدش رو بنویسید.. سپاس فراوان

  • ایران مشاوره

   سلام شانس پذیرش برای هر دو نفر شما وجود دارد زیرا رتبه ی کسب کرده ی شما، فاصله ی زیادی باهم ندارد و البته پذیرش شما بستگی به ظرفیت دانشگاه مورد نظر دارد.

 54. Avatar

  سلام….می خواستم بدونم که دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای کسانی که عضو ثابت یا پیمانی آموزش و پرورش نیستند و در این دانشگاه قبول می شوند تعهد خدمت یا کار در آموزش و پرورش را دارد؟

 55. Avatar

  سلام . با رتبه ۴۰۰۰ می تونم دانشگاه خلیج بوشهر گرایش سازه روزانه بذیرفته بشم

 56. Avatar

  با رتبه ۹۰۸ رشته حقوق جزا و جرم شناسی با آخرین رتبه مجازش۳۸۹۱ در دوره غیر روزانه شبانه و غیر انتفاعی تهران شانس قبولی دارم ؟؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام . بله شتانس پذیرش دارید.

  • Avatar

   سلام ممنون از پاسختون، فقط یه سوال من اولین انتخابم شبانه شهرستان زدم بعد غیر انتفاعی تهران زدم، یعنی می تونم شبانه تهران رو تو انتخابم بزنم ؟؟

  • Avatar

   باسلام بله می توانید و معمولا احتمال قبولی بیشتری در استان ها و شهرستان های اطراف وجود دارد.

 57. Avatar

  سلام عرض ادب خدمت مشاورعزیزچندمین باز پیام می زارم لطفا جوابمو بدید به رتبه ۱۳۰۰ سهمیه ۵درصدی ایثارگران آخرین رتبه فرد مجاز ۳۸۹۱ است رشته حقوق گرایش جزا وجرمشناسی معدل ۱۸/۲۴و معدل موثر ۱۹/۳۱شانس قبولی دانشگاه شبانه شهیدبهشتی وعلامه طباطبایی تهران و غیرانتفاعی علم وفرهنگ تهران و دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران و دانشگاه ازاد تهران مرکز رادارم لطف کنید جوابمو بدید سپاسگزارم.خواهش میکنم.

 58. Avatar

  با سلام
  با رتبه ۲۲۸۵ با سهمیه و اخرین رتبه مجاز با سهمیه ۱۳۲۶۸ احتمال قبولی در نوبت دوم برای رشته اموزش زبان انگلیسی در دانشگاه فردوسی، الزهرا تهران علامه، طباطبایی تهران، علم و صنعت تهران کدام بیشتر است؟

 59. Avatar

  سلام. لطفا نظر بنده رو تایید بفرمایید.
  رشته مشاوره رتبه ۳۷۲ با آخرین رتبه مجاز ۶۰۹ چقدر شانس قبولی برای دانشگاه های تهران، مشهد یا اهواز یا بندرعباس هست؟

 60. Avatar

  رتبه من بدون سهمیه ۲۵۲ و آخرین نفر قبولی ۳۲۵۲ در علوم جغرافیایی در کد ۶ مخاطرات محیط امکان قبولی روزانه دانشگاه کردستان رو دارم؟

 61. Avatar

  سلام من یه بار سوال پرسیدم هنوز جواب من رو ندادین. لطفا جواب خیلی نگرانم. ایا من با رتبه ۶۵۸ سلولی و ۶۸۶ ژنتیک شانس قبولی در پردیس خوارزمی رو دارم؟ اخرین رتبه مجاز در روزانه ۱۸۷۰ و غیر روزانه ۹۸۰۶

 62. Avatar

  سلام رتبه من در رشته عمران ۲۹۱۴ شده و آخرین رتبه مجاز دوره روزانه ۷۳۸۶ هست آیا شانس قبولی دوره روزانه در دانشگاه های زنجان مازندران و یا اردبیل را دارم؟ ممنون

 63. Avatar

  با سلام با رتبه ۱۱۰ در گرایش رسوب شناسی ارشد علوم زمین آیا شانس قبولی در دانشگاه های تهران رو دارم اخرین رتبه مجاز ۸۶۹ میباشد

 64. Avatar

  با عرض سلام….وقت بخیر
  رتبه من در رشته علوم زمین گرایش پترولوژی ۲۷۷ در سهمیه،
  و۲۹۳ بدون سهمیه…و آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه ۷۹۶ و آخرین رتبه مجاز در دوره غیر روزانه و دانشگاه آزاد ۱۱۷۰ شده…میتونم به شبانه امیدوار باشم؟ممنونم از شما

 65. Avatar

  با سلام با رتبه ۳۵۰۰ در رشته عمران چقدر شانس قبولی در گرایشهای سازه و زلزله روزانه وجود دارد، آخرین رتبه مجاز روزانه ۷۳۰۰ میباشد. ممنون.

 66. Avatar

  سلام من سوالی پرسیدم اما جوابی ندادید می خواستم بدونم با رتبه ۲۳۱ روانشناسی عمومی که آخرین رتبه مجاز ۱۵۶۷ هست احتمال قبولی روزانه تهران را دارم ؟

 67. Avatar

  سلام خسته نباشد میخواستم بدونم با رتبه ۲۸۰ گرایش هوش مصنوعی که آخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره روزانه ۵۴۲ هست با استفاده از سهمیه ۵ درصدی .آیا امکان قبولی در دوره های روزانه رو دارم

  • Avatar

   با سلام . شما در ابتدا باید مشخص نمایید که کدام استان ها را در اولویت خود قرار داده اید و احتمال پذیرش شما در دوره های نوبت دوم بیشتر می باشد و در ضمن شانس پذیرش شما در دوره های روزانه در کلان شهر هایی مانند تهران و تبریز و مشهد و ….. ۵۰ درصد می باشد .

 68. Avatar

  سلام خسته نباشید. رشته مترجمی فرانسه با سهمیه جانبازی در سهمیه ۶ و بدون سهمیه ۲۱۵ شدم. اخرین رتبه مجاز ۱۱ هست. امکان قبولی روزانه یا نوبت دوم وجود دارد؟

  • Avatar

   با سلام . احتمال قبولی شما در کلان شهرها و در دوره های روزانه و نوبت دوم مانند تهران و مشهد و تبریز نسبی می باشد ولی برای شهرستان های دیگر شانس قبولی شما بیشتر می باشد .

 69. Avatar

  با سلام و وقت بخیر
  بنده رشته ی عمران هستم و رتبه ی ۵۷۲۳ را برای دوره ی روزانه کسب کردم اخرین رتبه مجاز روزانه ۷۳۸۶ با ضریب ۱ می باشد. احتمال قبولی در واحدهای روزانه وجود دارد و کدام واحدها بیشتر احتمال قبولی هست؟
  سپاس

 70. Avatar

  سلام، با رتبه ۱۹۱ بدون سهمیه و ۴ در سهمیه رشته هنرهای رایانه ای میتونم قبول شم؟؟؟
  کل ظرفیت این رشته هم در ۳ گرایش ۳۴ نفره

 71. Avatar

  با سلام و روز بخیر با رتبه ۲۳۱ روانشناسی عمومی که آخرین رتبه مجاز در روزانه۱۵۶۲ هست امکان قبولی روزانه و شبانه تهران و رووزانه بین المللی قزوین را دارم ؟ اگر ممکنه تقریبا بفرمایید کدومش؟

 72. Avatar

  سلام خدمت شما با رتبه ۲۳۱ روانشناسی عمومی که آخرین رتبه مجاز۱۵۶۲ هست امکان قبولی در روزانه و شبانه دانشگاههای تهران را دارم ؟ و همینطور روزانه بین المللی قزوین؟ خواهشمندم پاسخمو بدید واقعا سردرگم هستم

 73. Avatar

  سلام با رتبه ۳۹۱ در سهیمه ۵ درصد و ۴۲۹ بدون سهیمه مدیریت دولتی چقدر روزانه شانس دارم؟
  آخرین رتبه مجاز در روزانه ۲۰۰۱
  آخرین رتبه مجاز در غیر روزانه ۶۴۲۳۲

 74. Avatar

  سلام من سهمیه دارم ایثارگری رتبه من در سهمیه شده ۵۰ میخواستم ببینم چقدر امکانش هست دانشگاه دولتی تهران قبول بشم ؟!؟!؟

 75. Avatar

  سلام با رتبه ۱۱۰ رسوب شناسی آیا شانس قبولی در دلنشگاه های تهران رو دارم اخرین رتبه مجاز ۸۶۹ هست

 76. Avatar

  سلام.پارسال اخرین رتبه مجاز روزانه تو گرایشه سیستم قدرت برق شده بود ۹۵۵۵ اما امسال شده ۵۳۴۵٫این تاثیری روی قبولیم داره اگه بخوام روزانه خواجه نصیر قبول شم یا نه?بهتر شده یعنی یا بدتر?

 77. Avatar

  سلام با رتبه ۱۵۲۸ عمران میشه روزانه یا شبانه تو تهران جایی قبول شد اخرین رتبه مجاز روزانه۷۷۷۹ و اخرین رتبه قبولی کل ۳۸۰۰۰ لطفا با گرایش راهنمایی کنید

 78. Avatar

  با سلام
  با رتبه سهمیه ١۵٠ مکانیک امکان قبولی روزانه در تهران هست؟
  آخرین فرد مجاز در سهمیه ٨۵٠ هست.

 79. Avatar

  سلام من رتبه ی ۴۳۰ مهندسی پلیمر در کدضریب یک رو آوردم و آخرین نفر مجاز روزانه رتبه ۶۲۰ است. می خواستم بدونم احتمال قبولی شبانه های تهران رو دارم؟

 80. Avatar

  سلام و خسته نباشید . میخواستم‌بدونم با رتبه‌ی ۳۱۹ در سهمیه ۵ درصدی که اخربن رتبه ی مجاز ۳۲۹ هست امکان قبولی برای دانشگاه روزانه ی ایلام‌ یا کرمانشاه برای بنده مقدور هست یا نه (رشته اموزش زبان‌انگلیسی‌) ؟ با تشکر

 81. Avatar

  سلام با سهمیه ۵درصدی رتبه ۷۷۰عمران میتونم دانشگاه امام حسین بیارم یا تربیت مدرس

 82. Avatar

  سلام …می خواستم بپرسم که با رتبه ۵۰۰۰ ضریب ۵ رشته برق ( مخابرات سیستم ) و ۵۰۰۰ ضریب ۶ رشته برق( کنترل) سراسری اطراف تهران روزانه و شبانه سانس قبولی دارم ؟ آزاد علوم و تحقیقات چه طور ؟

  با تشکر

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را اعلام کنید تا بتوانیم راهنمایی های لازم را انجام بدهیم.

 83. Avatar

  سلام
  ایا من با رتبه ۱۲۸ رشته فلسفه کد ضریب ۱ شانس قبوی برای روزانه دانشگاه اصفهان دارم ؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را اعلام کنید دارای چه رتبه ای است تا بتوانیم راهنمایی انجام بدهیم.

 84. Avatar

  سلام.من تو مقطع ارشد رشته ی مکانیک رتبه ی ۴۷۱۴ رو اوردم و آخرین رتبه ی قبول شده هم ۵۸۴۶ بوده مبخواستم بدونم احتمال قبولی شبانه تو اطراف تهران رو دارم؟

  • ایران مشاوره

   سلام شانس شما برای پذیرش شبانه پایین میباشد و احتمال قبولی برای دانشگاه های پیام نور و آزاد و غیرانتفاعی بالاتر میباشد.

 85. Avatar

  سلام رتبه من ۶۵۶۸ شده در حقوق جزا و اخرین رتبه مجاز در دوره غیر روزانه و ازاد ۵۹۷۷۳ هستش امکان قبولی من چجوریه؟ و اینکه چجوری میتونم مستقیم باشما تماس بگیرم شماره‌هاتون کار نمیکنه

  • ایران مشاوره

   سلام شانس پذیرش در شبانه ی شهرستان ها وجود دارد و برای ارتباط مستقیم با مشاوران مرکز ایران مشاوره میتوانید با شماره های ۹۰۹۹۰۷۲۹۳۸- ۹۰۹۹۰۷۱۶۴۷ تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای شما انجام شود.

 86. Avatar

  با سلام.من شرکت کننده در آزمون ارشد حسابداری هستم.در کد ضریب ۱ رتبه م ۲۳۰۱ و کد ضریب ۲ رتبه م ۲۹۰۵ و کد ضریب ۳ رتبه م ۳۶۹۰ شدخ و در هر سه مورد آخرین رتبه مجاز ۳۱۸۴۷ هست میخوام بدونم با این رتبه شبانه یزد یا اصفهان رو میارم و دانشگاههای غیرانتفاعی اعتبار مدرکهاشون باهم متفاوته یا اینکه باهم فرقی ندارن ؟؟؟؟
  باتشکر از پاسخگویی شما

  • ایران مشاوره

   سلام شانس پذیرش برای شبانه وجود دارد و دانشگاه های غیرانتفاعی از لحاظ کیفیت شرایط آموزشی در جایگاه های متفاوتی قرار میگیرند و واحدهایی که شرایط آموزشی بهتری دارند اعتبار مدرک بالاتری نیز دارند.

 87. Avatar

  سلام من با رتبه ۶۵۸ سلولی و ۶۸۶ ژنتیک شانس قبولی در پردیس خوارزمی رو دارم؟ اخرین رتبه مجاز در روزانه ۱۸۷۰ و غیر روزانه ۹۸۰۶

 88. Avatar

  با سلام با رتبه ی ۱۶۳ مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت میشه سیستم های قدرت علم و صنعت رو قبول شد؟
  اخرین نفر قبولی ۵۶۴۳ است.

 89. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم ببینم با رتبه ۱۷۳۵ برق کنترل دانشگاه صنعتی شیراز رو میارم؟ممنون

 90. Avatar

  باسلام وعرض خسته نباشیدبنده معلم هستم با ۱۵سال سابقه رشته ادبیات فارسی امسال درآزمون ارشدرتبم۱۱۵شدآخرین رتبه مجاز روزانه دراین ضریب۳۰۸۴ است،می،خواستم رشته آموزش زبان فرسی رودردانشگاه فرهنگیان بخونم اماشهرخودمون متاسفانه نداره،سوال اینه که آیامی تونم شهرهای اطراف مثل همدان وارومیه وتبریزکه دانشگاه فرهنگیانشون این رشته رودارن،انتخاب کنم؟وآیاشانس قبولیم چقده؟باتشکرفراوان

 91. Avatar

  باسلام وعرض خسته نباشید بنده معلم هستم با۱۵سال سابقه رشته ی ادبیات فارسی ساکن سنندج امسال ارشدرتبم ۱۱۵شدآخرین رتبه مجازهم۳۰۸۳می خواستم دررشته ی آموزش زبان فارسی دردانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنم اماشهرخودمون نداره،درعوض شهرهای اطراف مثل همدان وارومیه وتبریز،این رشته رودردانشگاه فرهنگیان دارن،آیامی تونم این شهرهاروانتخاب کنم؟وآیاامکان قبولی بنده وجودداره؟باتشکر

 92. Avatar

  با سلام و خسته نباشد. من در کد ضریب ۳ در دوره های غیر روزانه و دانشگاه آزاد اسلامی رتبه ۴۲۸۷ را آورده ام و رته آخرین نفر قبولی ۱۹۰۲۴ هست، می خواستم بدونم امکان قبولی برای دانشگاه آزاد های تهران دانشگاه های علوم تحقیقات ، تهران مرکز یا شمال هست. و آیا برای دانشگاه های شبانه شهرستان شانسی دارم؟ ممنون

 93. Avatar

  سلام.وقت بخیر.
  من در مجموعه فیزیک در سهمیه ۵درصد رتبه ۲۶ که آخرین رتبه مجاز۲۳۰ است و بدون سهمیه۵۳۱ اوردم.
  اولا چه رشته هایی خوبه در این مجموعه؟مثلا روزانه پرتوپزشکی چقدر احتمال داره قبول شم .یه راهنمایی کلی بفرمایید.ممنون.

 94. Avatar

  سلام بارتبه ۲۴۲سهمیه پنج درصدحقوق امکان قبولیم درروزانه دانشگاه رازی کرمانشاه هست؟رتبه آخرین فردمجاز۴۳۵هستش؟

 95. Avatar

  سلام.با رتبه ۱۴۷ در سهمیه منطقه یک رشته تاریخ گرایش تاریخ اسلام آخرین رتبه مجاز روزانه ۱۱۴۴ میتونم تاریخ تشیع فردوسی مشهد روزانه قبول شم؟

 96. Avatar

  با سلام
  من رتبه در سهمیه ام ۲۷ شده و آخرین رتبه مجاز در سهمیه ۷۰ شده رشته مهندسی نقشه برداری (کد ضریب ۱)
  آیا میتونم دانشگاه تهران و خواجه نصیر روزانه قبول بشم؟

 97. Avatar

  با عرض سلام….وقت بخیر
  رتبه من در رشته علوم زمین گرایش پترولوژی ۲۷۷ در سهمیه،
  و۲۹۳ بدون سهمیه…و آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه ۷۹۶ و آخرین رتبه مجاز در دوره غیر روزانه و دانشگاه آزاد ۱۱۷۰ شده…میتونم به شبانه امیدوار باشم؟ممنونم از لطف شما

 98. Avatar

  سلام با رتبه ۶۳۷ هوافضا شانس قبولی در دانشگاه خواجه نصیر وجود دارد؟
  آخرین ظرفیت پذیرش روزانه ۱۳۸۸ هست و کل ظرفیت روزانه ۴۳۸ هست.

 99. Avatar

  سلام.رتبه سهمیه ۷۸۶ شدم رتبه اخرین نفر سهمیه ۱۴۲۸ با این رتبه میتونم تو استانم قبول بشم.سازه عمران یا ژئوتکنیک

 100. Avatar

  نظر شما در انتظار بررسی مدیر است.
  با سلام با رتبه۱۴۶۷در سهمیه کد ضریب۱ و آخرین رتبه مجاز در سهمیه روزانه که ۳۸۵۴هست و معدل موثر ۲۰ شانس قبولی در یکی از ۴ گرایش رشته امتحانی علوم قرآن روزانه و شبانه تهران و قم چقدر هست؟

 101. Avatar

  سلام من رتبه ۳۴۱ روانشناسی تربیتی رو اوردم اخرین رتبه مجاز هم ۱۵۰۰ هستش خواستم بدونم روزانه یا شبانه شهر خودم خرم اباد، دانشگاه لرستان قبول میشم چون معلم هستم نمی تونم برم شهری دیگه بعد اگه شبانه رو اول بزنم شانسم بیشتر میشه یا نه فرقی نمی کنه روزانه رو اول بزنم ممنون میشم جوابمو بدین

 102. Avatar

  با سلام با رتبه۱۴۶۷در سهمیه کد ضریب۱ و آخرین رتبه مجاز در سهمیه روزانه که ۳۸۵۴هست و معدل موثر ۲۰ شانس قبولی در یکی از ۴ گرایش روزانه و شبانه تهران و قم چقدر هست؟

 103. Avatar

  با سلام
  رتبه من در آزمون ارشد ۹۷ در رشته مهندسی کامپیوتر(رتبه در دوره های غیر روزانه) شده ۸۰۰۳ و آخرین رتبه قبولی هم ۱۹۰۲۴ شده است
  میخواستم بدونم که با این رتبه فضایی آیا شانس قبولی در دانشگاه های شبانه(نوبت دوم) وجود دارد؟ مخصوصا شبانه دانشگاه گرگان یا شبانه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل؟ دانشگاه آزاد چطور؟

  خواهش میکنم راهنماییم کنید .

  خیلی ممنونم
  یا علی

 104. Avatar

  سلام وعرض ادب و احترام خدمت مشاورمحترم رتبه ۱۳۰۰ در سهمیه ۵ درصدی ایثارگران رشته حقوق با گرایش جزا وجرمشناسی آخرین رتبه مجاز ۳۸۹۱ میباشد. شانسی برای قبولی دانشگاه شبانه شهیدبهشتی شبانه علامه طباطبایی و غیرانتفاعی علم وفرهنگ تهران و دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران و تهران مرکز رادارم معدل ۱۸/۲۴ و معدل موثر۱۹/۳۱است لطفا جواب بنده رابدید سپاسگزارم.

 105. Avatar

  سلام .من با رتبه ۳۲۹ارشد آی تی روزانه قبول میشم؟آخرین رتبه مجازی در دوره روزانه ۷۳۸است

 106. Avatar

  سلام من رتبه ی ۲۸ ارشد مهندسی فضای سبز شدم میخاستم ببینم شانس قبولی روزانه تهران یا تبریزو دارم؟ اخرین رتبه ی قبولی روزانه ۳۱ هست

 107. Avatar

  سلام وقت بخیر. میخواستم بدونم روانشناسی آزاد تهران از تجربی حدودا چه رتبه ای لازم داره؟

 108. Avatar

  با سلام
  با رتبه ۱۱۴ زبانشناسی همگانی که آخربن رتبه ۸۶۳ میباشد آیا امکان قیولی روزانه تهران را دارم ؟

 109. Avatar

  سلام، با رتبه۳۳۷۵ رشته mbaکه اخرین رتبه مجاز غیر روزانه و آزاد ۹۷۱۸ بوده، دانشگاه آزاد قزوین شانس قبولی هست؟ چقدر احتمال داره

 110. Avatar

  با سلام من با رتبه ۱۵۰۰بیوشیمی شانس قبولی در روزانه جایی رو دارم ؟ روزانه و شبانه حکیم سبزواری چطور؟

 111. Avatar

  سلام. من رتبه ام در رشته مدیریت دولتی ۳۲۹ شده. اخرین رتبه مجاز ۲۰۰۱ در دوره روازنه بوده. آیا امکان قبولی در دانشگاه های تهران رو دارم؟

 112. Avatar

  با سلام،رتبه در سهمیه من در رشته کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی در ضریب ۱(۲۱۹)و در ضریب ۱(۱۸۱)هستش احتمال قبولی در تهران در روزانه وشبانه در چه دانشگاهی و چقدر است با تشکر

 113. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  با رتبه داوطلب در سهمیه ۹۱۲ و اخرین سهمیه ۱۲۷۶ در ارشد مهندسی برق الکترونیک شانس قبولی در دانشگاه تبریز یا تهران دوره روزانه چقدر است؟

 114. Avatar

  اخرین رتبه مجاز برا روزانه ۸۹۵ می باشد . با تشکر منتظر جواب مثبتتان هستم

 115. Avatar

  سلام مت رتبه ام با سهمیه شده ۱۸۴ و بدون سهمیه ۲۰۴ . بنظر شما دانشگاه ایت الله بروجردی شهر بروجرد رشته فقه و مبانی حقوق روزانه قبول میشم

 116. Avatar

  سلام.میخواستم بپرسم با رتبه ۱۳۹۳ گرایش کنترل مجموعه مهندسی برق امکانش هست در دانشگاه های تهران، مشهد و اصفهان قبول بشم؟ احتمال قبولی در دوره روزانه دانشگاه فردوسی وجود داره؟ با این رتبه احتمال قبولی در دانشگاه صنعتی مالک اشتر تهران وجود داره؟ ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید.

 117. Avatar

  سلام خسته نباشید من با رتبه ۱۵۰۰بیوشیمی و با توجه به اینکه بیوشیمی زیر گروه زیست شناسی سلولی مولکولی ست و زیست شناسی ۸گرایش دارد که رتبه ی همه ی گرایش ها برای بیوشیمی هم محاسبه شده ، و رتبه ی اخرین فرد مجاز شده ۲۴۰۰ است.شانس قبولی در روزانه یا شبانه ی فردوسی و حکیم سبزواری را دارم؟

 118. Avatar

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با رتبه ۱۴۸۶ ارشد عمران میتونم تهران قبول بشم؟؟؟؟؟؟
  آخرین رتبه مجاز روزانه ۷۳۸۶ میباشد.

 119. Avatar

  سلام و خسته نباشید
  من امسال رتبه ۱۴۸۶ عمران رو آوردم و علاقه شدید به مدیریت ساخت دارم آیا تهران امکان قبولی دارم؟؟؟؟؟؟؟

 120. Avatar

  سلام. من رتبه ۳۳۴ حقوق جزا اوردم. به نظرتون شانس قبولی در نوبت روزانه فردوسی مشهد رو دارم. تو کدوم دانشگاه هایی در نوبت روزانه امکان قبولیم وجود داره؟

 121. Avatar

  با رتبه ۱۳۷ مشاوره شبانه تهران قبول می شم ؟

 122. Avatar

  سلام و عرض ادب مشاورعزیز جواب همه را میدید جواب بنده راهم لطفا بدید با رتبه ۱۳۰۰ حقوق گرایش جزا وجرمشناسی بامعدل موثر۱۹/۳۵ شانس قبولی دانشگاه های شبانه شهرتهران و غیرانتفاعی علم وفرهنگ تهران و دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران و تهران مرکز را دارم کنکور ارشد سال ۹۷سپاسگزارم خواهشن زود جواب بدید.

 123. Avatar

  سلام.ارشد عمران رتبم ۴۵۰۰ شده میخواستم بدونم احتمال قبولی در روزانه و شبانه رو دارم؟بومی کرمان هستم.کدوم گرایش و کجا احتمالش هست؟ ممنون.کارنامم درصد ها ۳ درس حدود ۲۰ درصد.

 124. Avatar

  سلام.با رتبه ۲۲۰ برق قدرت گرایشه سیستم میشه خوجه نصیر روزانه قبول شد?اخرین رتبه مجاز در دوره روزانه ۵۶۴۳ میباشد

 125. Avatar

  سلام عمران رتبه ۳۰۰۶ سراسری و ۲۶۶۴ سهمیه و آزاد و …
  آیا مدیریت ساخت غیر انتفاعی تهران(دانشگاه معماری و هنر پارس) میشه قبول شد؟
  مدریت ساخت دانشگاه آزاد تهران چطور؟

 126. Avatar

  سلام خدا قوت. با رتبه ۱۳ در سهمیه ۵ درصدی ضریب گروه زبان شناسی همگانی امکان قبولی روزانه در دانشگاه های تهران علامه بهشتی و مشهد رو دارم؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا آخرین نفری که مجاز به انتخاب رشته شده است و از این سهمیه استفاده کرده است دارای چه رتبه ای است تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد.

 127. Avatar

  سلام و خسته نباشید
  با رتبه سهمیه۱۱۴۱ مهندسی شیمی که اخرین رتبه مجاز روزانه ۳۴۱۸ است ایا میشه توی تبریز یا اردبیل و ارومیه روزانه قبول شد.ممنونم

 128. Avatar

  سلام.من با رتبه ۳۲۹ارشد آی تی روزانه قبول میشم؟

 129. Avatar

  سلام میخواستم بدونم من در رشته عمران کنکور دادم آیا میتوانم در رشته های شناور دیگه انتخاب رشته کنم?

  • Avatar

   باسلام. اگر در رشته های شناور هم ثبت نام کرده و آزمون داده باشید بله می توانید در همان مجموعه انتخاب رشته کنید در غیر این صورت خیر.

  • Avatar

   ببخشید میشه سوالمو جواب بدید؟من رتبه ۲۵۸بازرگانی هستم.اخرین فرد مجاز در روزانه هم۲۷۲۵ هست.احتما قبول شدن در یکی از روزانه ها رو دارم؟و اینکه میخواستم بدونم بین دانشگاه الزهرا و خوارزمی کدوم یکی رنک بالاتری دارن؟خیلی ممنون میشم جوابمو بدین

 130. Avatar

  سلام. رشته امتحانی بنده در ارشد حسابداری بوده و ساکن کرج هستم و رتبه ام در کد ضریب ۱ دوره های غیر روزانه ۱۰۶۲ شده و آخرین رتبه مجاز همین کد ۳۱۸۴۷ میباشد. در کد ضریب دو ۱۳۰۱ شده که آخرین رتبه مجاز این کد ۳۱۸۴۷ میباشد. و در کد ضریب سه ۱۵۴۷ شده که آخرین رتبه مجاز این کد هم ۳۱۸۴۷ میباشد . لطفا راهنمایی کنید چه ترتیبی رو در انتخاب رشته دوره های غیر روزانه رعایت کنم. مثلا ابتدا نوبت دوم را انتخاب کنم ویا موسسه های غیر انتفاعی رو و… باتشکر

  • ایران مشاوره

   سلام شما شانس پذیرش در نوبت دوم شهرستان ها را دارید و اولویت های خود را با نوبت دوم شروع کنید بهتراست.

 131. Avatar

  سلام خسته نباشید، میخاسم بپرسم با رتبه ۱۲۴۰ گرایش حقوق، جزا و جرم شناسی، میخاسم بدونم احتمال قبولی در پردیس دانشگاه بهشتی یا پردیس دانشگاه تهران یا پردیس علامه رو دارم؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را در همین کدضریب اعلام کنید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد.

 132. Avatar

  سلام ، من رتبم ۱۱۳۹ شده و آخرین رتبه ۱۲۵۶ رشته مهندسی مواد …شانس قبولی تو شبانه های تهران یا کرج یا قزوین تو رشته سرامیک رو دارم یا نه؟

 133. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  رتبه داوطلب در سهمیه ۹۱۲ و اخرین رتبه مجاز در روزانه هم ۱۲۷۶ است. به نظر شما برای ارشد مهندسی برق الکترونیک می تونم از دانشگاه تبریز و یا تهران قبول بشم؟
  با تشکر

 134. Avatar

  سلام وعرض ادب خدمت مشاور عزیز با رتبه ۱۳۰۰ حقوق گرایش جزا وجرمشناسی شانس برای قبولی دانشگاه شبانه شهیدبهشتی و علامه طباطبایی تهران و غیرانتفاعی علم وفرهنگ و دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران رادارم معدل موثر۱۹/۳۵است لطفا جوابمو بدید سپاسگزارم.

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته در همین کد ضریب را بفرمایید دارای چه رتبه ای است تا بتوانیم راهنمایی کاملتری انجام بدهیم.

 135. Avatar

  سلام.من با رتبه۳۲۹ ارشد آی تی روزانه میارم ؟ چند درصد احتمال قبولیم هست؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا بفرمایید آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته دارای چه رتبه ای است تا بتوانیم دقیق راهنمایی کنیم.

 136. Avatar

  سلام می خواستم بدونم با رتبه ۹۰۸ حقوق جزاوجرم شناسی با آخرین رتبه مجازش۳۸۹۱ شانس قبولی در دوره شبانه و غیر انتفاعی رو دارم؟؟؟

 137. Avatar

  سلام.خسته نباشید.رتبه من در رشته الهیات(علوم قرآنی) ۱۴ شد و آخرین رتبه مجاز ۳۸۵۴ هست.میخواستم بدونم که دانشگاه علوم و معارف شهر آمل یا دانشگاه بابلسر قبول میشم یا خیر.خودم اهلِ مازندران نیستم. ممنون.

 138. Avatar

  سلام من رشته طراحی لباس شرکت کردم با رتبه ٢٠۶ کجا شانس قبولی دارم

 139. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  رتبه من در ارشد صنایع ۳۷۵۰ بوده و رتبه آخرین نفر مجاز شده غیر روزانه ۷۷۲۰ هست. به نظرتون دانشگاه آزاد علوم تحقیقات و یا تهران جنوب مجاز می شم. ممنونم راهنمایی کنید.

  • Avatar

   باسلام. باید رتبه آخرین فرد قبولی مجاز به انتخاب رشته مشخص باشد تا بتوان نظر احتمالی را درباره درصد پذیرش در دانشگاه بیان کرد.

 140. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  با رتبه ی ۳۰۰۰ مدیریت کسب و کار آیا امکان قبولی غیرانتفاعی تهران مثل علم و فرهنگ یا خاتم و دارم؟

  • Avatar

   باسلام. باید رتبه آخرین فرد قبولی مجاز به انتخاب رشته مشخص باشد تا بتوان نظر احتمالی را درباره درصد پذیرش در دانشگاه بیان کرد.

  • Avatar

   اخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره های غیر روزانه و دانشگاه آزاد اسلامی ۹۷۱۸ هستش

 141. Avatar

  سلام من رتبه ۴۲ زیست گیاهی شدم ایا امکان قبولی در دانشگاه تهران،تربیت مدرس،بهشتی و خوارزمی رو دارم؟خواهش میکنم جوابمو بدین

 142. Avatar

  سلام. با رتبه بدون سهمیه ۳۷۰ مشاوره (آخرین رتبه مجاز ۶۰۹) میخواستم بدونم برای دانشگاه های تهران یا کرج خصوصا خوارمی شانس قبولی من چقدره(با توجه به اینکه ساکن این شهر ها هم نیستم)؟ و اینکه شانسی برای فردوسی مشهد یا چمران اهواز هم هست؟ در ضمن ناپیوسته هستم و معدل کارشناسی ۱۶٫۶۰

 143. Avatar

  سلام خسته نباشید.من رتبه ۱۹۱تکنولوژی آموزشی و آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه۹۰۵ میباشد، امکان قبولی در دوره روزانه دانشگاه بوعلی یاخوارزمی تهران را دارم؟

 144. Avatar

  با سلام و خسته نباشی با رتبه ۱۹۶۴ حقوق بین الملل و ۱۰۲۱ حقوق ار تباطات و ۳۰۰۰ حقوق عمومی شانس قبولی در چه محلهایی را دارم.با تشکر

 145. Avatar

  سلام روز بخیر آیا با رتبه ۲۲۳ زیرگروه ۶ شانس قبولی در مالکیت فکری روزانه شهید بهشتی را دارم ؟

  • Avatar

   باسلام. باید رتبه آخرین فرد قبولی مجاز به انتخاب رشته روزانه مشخص شود تا بتوان شانس پذیرش داوطلب را تخمین زد.

 146. Avatar

  سلام وقت بخیر ببخشید من ارشد مددکاری ثبت نام کردم واسه روزانه برام زده رتبه ۵۰۰ غیر مجاز ولی برای غیر روزانه زده ۵۷ مجاز حالا فقط تهران و یزد پذیرش داره احتمالش هست که من شبانه قبول شم؟؟

  • Avatar

   باسلام.طبق گفته ی شما به احتمال زیاد رتبه آخرین فرد قبولی مجاز روزانه با رتبه شما فاصله کمی داشه که نتوانسته اید مجاز روزانه شوید.همچنین در مورد شانس پذیرش شما برای دانشگاه شبانه باید رتبه آخرین فرد قبولی مجاز غیر روزانه در کد ضریبی که رتبه ۵۷ را کسب کرده اید مشخص باشد تا بتوان روی رتبه شما نظری اعمال کرد.

 147. Avatar

  سلام .خسته نباشد .من رتبم ۳۹۲ شده گرایش سلولی مولکولی و آخرین نفر مجاز روزانه ۱۸۰۰ هست .امکان قبولی دانشگاه مازندران روزانه رو دارم؟

  • Avatar

   باسلام. بله می توانید و شانس پذیرش شما در دانشگاه روزانه ی مازندران با این رتبه به اندازه ۶۰ الی ۷۰ درصد می باشد.

 148. Avatar

  با سلام و عرض ادب،رتبه من ۲۷۷ برای رشته پترولوژیه…
  آخرین رتبه مجاز در دوره روزانه ۷۹۶ … و
  آخرین رتبه مجاز در غیر روزانه و آزاد ۱۱۷۰ است.
  آیا شانسی برای شبانه هست؟ممنونم

 149. Avatar

  سلام.من رتبه با سهمیه ۴۵۰۰ارشد عمران و کارنامه ریاضی و جامدان حدود ۲۰زدم و معدل موثر ۱۷ است.میخواستم بدونم احتمال قبولی در دانشگاه روزانه و شبانه وجود داره؟؟؟کدوم گرایشات؟بومی استان کرمان. روزانه و شبانه زاهدان هم حتی امکان قبولی ندارم؟

 150. Avatar

  با عرض سلام وقتتون بخیر با رتبه ۴۲۴ قدرت سهمیه ۵ درصد ایثارگر احتمال قبولی در کدام دانشگاهای تهران شبانه یا روزانه در گرایش سیستم های قدرت وجود دارد

 151. Avatar

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  بنده رتبه ام در رشته مهندسی شیمی در کارشناسی ارشد با سهمیه ۱۱۴۱ و بدون سهمیه ۱۲۹۲ میباشد و اخرین رتبه مجاز روزانه ۳۴۱۸ و در غیر روزانه اخرین رتبه ۵۶۸۰ است.میخواستم بدونم توی دانشگاههای روزانه تبریز یا ارومیه یا اردبیل میتونم پذیرش بشم.ممنون از پاسختان

 152. Avatar

  سلام / من ئوره کارشناسیم بهمن ماه به اتمام میرسه / در صورت قبولی در دانشگاه غیر انتفاعی امکان سیو یا ذخیره رشته قبولی را برای نیمسال دوم دارم؟

 153. Avatar

  سلام.من با رتبه ۳۲۹ ارشد آی تی روزانه قبول میشم و چند درصد احتمال قبولیم در روزانه هست؟

 154. Avatar

  نظر شما در انتظار بررسی مدیر است. 

  سلام، من رتبه دوره غیر روزانه ام و دانشگاه آزادم در رشته حقوق جزا و جرم شناسی ۱۳۸۴ شده ، آخرین رتبه مجاز ۵۹۸۰۰ هستش آیا امکان قبولی در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات یا تهران مرکز و یا غیرانتفاعی های تهران رو دارم ؟ ممنون
  کنکور سال ۱۳۹۷

  مدیرجان تایید کن ، پاسخ قطعی نیازمندم

 155. Avatar
  محمدرضا ظهیری فرد

  با سلام ، در ضریب ۱ رتبه من ۴۷۰۰ شد و مجاز به انتخاب رشته در نوبت دوم و غیر انتفاعی شدم، ایا با این رتبه ازاد رودهن یا دماوند حسابداری قبول میشم؟/
  و سوال دیگه الان ترم اخر کارشناسی هستم ، معدلی که تو سایت سنجش زدم ۱۷٫۵۴ هست اما تو کارنامه سنجش معدل موثر ۱۷٫۸۰ خورده چرا

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا رتبه ی آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته را در ضریب ۱ بفرمایید تا امکان راهنمایی دقیق وجود داشته باشد و شما میتوانید با نامه زدن به سازمان سنجش این مشکل را مطرح کنید و در جریان قرار دهید و در زمان انتخاب رشته میتوانید معدل خود را تصحیح کنید.

 156. Avatar

  سلام.اگر مثلا دانشگاه تهران در یک رشته در سهمیه ایثارگران سه نفر بپذیره و نفر چهارم سهمیه ایثارگران نمره کل و رتبه بدون سهمیه اش از اخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه ازاد بیشتر باشه کدامیک پذیرفته میشوند؟ داوطلب سهمیه ازاد یا سهمیه ایثارگران؟

 157. Avatar

  سلام. می خواستم بدونم که رتبه ۷۰۰ در گرایش بزنامه ریز توسعه منطقه ای که اخرین رتبه مجازش هم ۸۳۶ بوده آیا شانس قبولی در شبانه رو دارم؟

 158. Avatar

  سلام
  ۱- در انتخاب رشته اولیت رو با کدوم بزاریم: مجازی یا پردیس خودگردان
  ۲- با رتبه ۳۰۰۰ برای MBA تهران میشه قبول شد؟ (مجازی، خودگردان و غیرانتفاعی) اخرین رتبه مجاز ۹۰۰۰

  • ایران مشاوره

   سلام دانشگاه پردیس از لحاظ اعتبار مدرک در سطح بالایی است. شانس پذیرش در غیرانتفاعی و مجازی وجود دارد.

 159. Avatar

  سلام . بخشید من رتبه ام ۴۸۵ شده و آخرین نفر مجاز ۵۶۰ هست رشتع مهندسی عمران گفتم ببینم شانس قبولیه من ذر تهران یا اصفهان چقدر هست ؟

 160. Avatar

  سلام، خسته نباشید. واقعا ببخشید. چون قبلا خم این سوال رو پرسیدم. البته الان سوالم کاملتره و با جزئیات آوردمش. رتبه بنده در کنکور علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی ۱۵۷ شده. با این رتبه و با توجه به اینکه آخرین رتبه مجاز برای روزانه ۱۳۴۷ هستش و اینکه معدل موثر هم ۱۸.۸۷ هستش. آیا برای بنده شانسی وجود داره در دوره روزانه جامعه شناسی دانشگاه بوعلی سینای همدان قبول بشم؟ البته ظرفیت پذیرش این دانشگاه در این رشته محدود و کلا ۵ نفر هستش.

 161. Avatar

  سلام روزتون بخیر ممنون میشم کمکم کنید ، در کنکور ارشد حقوق رتبه ۲۲۳ زیرگروه۶ را آوردخ ام ، آیا حقوق مالکیت فکری روزانه شهید بهشتی قبول میشم؟ در زیر گروه ۱۱ هم ۱۳۲ ، تجاری اقتصادی ممکن اس تهران شبانه قبول شوم؟

 162. Avatar

  سلام وقتتون بخیر مشاور جان جواب منو ندادید .میشه لطفا جواب بدبد؟

 163. Avatar

  سلام . من در صورت پذیرش در یکی از رشته های دانشگاه غیر انتفاعی / امکان ذخیره رشته برای نیمسال دوم را دارم؟

 164. Avatar

  سلام وعرض خسته نباشید با رتبه ۱۲۵۰۰عمران ضریب ۱ شانس قبولی ارشد رشته مدیریت ساخت ویا سازه در دانشگاه های آزاد وغیر انتفاعی تهران رو دارم؟!! ممنون

 165. Avatar

  سلام با رتبه ۷۴۴۵ روانشناسی عمومی ارشد ۹۷ شانس قبولی در ازاد تهران و یا غیر انتفاعی های تهران وجود دارد یا خیر . اخرین رتبه مجاز در این رشته ۴۸۰۷۹است

 166. Avatar

  سلام، من رتبه دوره غیر روزانه ام و دانشگاه آزادم در رشته حقوق جزا و جرم شناسی ۱۳۸۴ شده ، آخرین رتبه مجاز ۵۹۸۰۰ هستش آیا امکان قبولی در دانشگاه آزاد علوم تحقیقات یا تهران مرکز و یا غیرانتفاعی های تهران رو دارم ؟ ممنون
  کنکور سال ۱۳۹۷

 167. Avatar

  سلام خسته نباشید لطفا پاسخم رو بدید با رتبه ۱۶۴ بدون سهمیه و در سهمیه ۱۵۶ زیست جانوری اخرین رتبه مجاز ۹۴۱ روزانه تو کدوم دانشگاه ها شانس قبولی دارم مثلا دانشگاه های تهران یا شیراز و اینکه برای دکتری فرقی بین اعتبار دنشگاه پیام نور و دانشگاه های دیگه هست

 168. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید من ۲ مرتبه دیگه هم این سوالو پرسیدم با رتبه ۱۶۷ در کد ضریب ۴ مجموعه فلسفه و اخرین رتبه مجاز روزانه این کد ۵۹۵ و در شبانه ۶۷۶ ایا در تهران احتمال قبولی هست و اینکه معدلم ۱۸٫۲ بوده و از تهران شرکت کردم با وجود ۵ کد ضریب در این مجموعه احتمال قبولیم چقدره
  ممنونم از پاسختون

  • ایران مشاوره

   سلام احتمال قبولی در دانشگاه روزانه برای کارنامه ی شما در تهران و اطراف تهران وجود دارد و احتمال قبولی در شبانه ی تهران نیز وجود دارد.

 169. Avatar

  سلام
  من رشته مدیریت جهانگردی کنکور ارشد دادم و الان رتبم ۲۸۰۰ شده ، شانس قبولیم در دانشگاه های غیرانتفاعی چقدر هست؟

  • ایران مشاوره

   سلام لطفا اطلاعات کارنامه را به صورت دقیق ازائه فرمایید و آخرین نفر مجاز در دانشگاه غیر روزانه چه رتبه ای داشته است تا بتوانیم راهنمایی مناسب انجام دهیم.

 170. Avatar

  سلام خسته نباشید با رتبه ۱۶۴ زیست جانوری اخرین رتبه مجاز ۹۴۱ روزانه تو کدوم دانشگاه ها شانس قبولی دارم مثلا دانشگاه های تهران یا شیراز و اینکه برای دکتری فرقی بین اعتبار دنشگاه پیام نور و دانشگاه هتی دیگه هست

  • ایران مشاوره

   سلام شما شانس قبولی در روزانه ی تهران و شیراز را دارید و شانس پذیرش در شبانه نیز دارید و قطعا برای مقطع دکتری فارغ التحصیلان دانشگاه های روزانه ارجعیت دارند.

 171. Avatar

  سلام خسته نباشید بنده با رتبه ۱۶۷روزانه در رشته فلسفه دین مجاز شدم و اخرین رتبه مجاز ۵۹۵ هستش و در شنبانه هم ۶۶۷ اخرین رتبه مجاز هست معدل بنده ۱۸ هستش لطفا بگید در تهران شانس قبولی بنده چقدر هستش؟
  باتشکر

 172. Avatar

  سلام.
  با رتبه ۵۴۱ (رتبه داوطلب در سهمیه)(آخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره روزانه: ۳۰۸۳) زبان و ادبیات فارسی، به نظرتون میتونم روزانه کاشان قبول بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 173. Avatar

  سلام، خسته نباشید. رتبه بنده در کنکور علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی ۱۵۷ شده. با این رتبه و با توجه به اینکه آخرین رتبه مجاز برای روزانه ۱۳۴۷ هستش، آیا برای بنده شانسی وجود داره در دوره روزانه جامعه شناسی دانشگاه بوعلی سینای همدان قبول بشم؟ البته ظرفیت پذیرش این دانشگاه در این رشته محدود و کلا ۵ نفر هستش.

  • ایران مشاوره

   با سلام شما شانس پذیرش در دانشگاه های روزانه را دارید البته پذیرش بستگی دارد به ظرفیت دانشگاه ها و در صورت محدود بودن ظرفیت، شانس پذیرش در اطراف استان خود را نیز دارید.

 174. Avatar

  سلام خدمت شما.
  بنده در ازمون ارشد رتبه های زیر رو در زیرگروه ۱۳۵۷ کسب کردم.به چه شکل انتخاب رشته بکنم بهتره؟؟؟
  رادیو:(کد ضریب ۷)
  رتبه در سهمیه: ۲۲
  رتبه در غیرسهمیه: ۲۳
  اخرین رتبه قبولی در روزانه : ۹۶
  …………………….
  تهیه کنندگی:(کد ضریب ۶)
  رتبه در سهمیه: ۵۰
  رتبه در ِغیرسهمیه: ۵۴
  اخرین رتبه روزانه : ۳۹۱
  …………………
  هدف و علاقه شخصی من به شکل زیر هست:
  اول :تهیه کنندگی رادیو
  دوم: تهیه کنندگی

  باسپاس فراوان

 175. Avatar

  سلام خسته نباشد میخواستم بدونم با رتبه ۲۷۶ گرایش هوش مصنوعی که آخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره روزانه ۵۴۲ هست .آیا امکان قبولی در دوره های روزانه رو دارم

 176. Avatar

  سلام خسته نباشد میخواستم بدونم با رتبه ۲۷۶ گرایش هوش مصنوعی که آخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره روزانه ۵۴۲ هست .آیا امکان قبولی در دوره های روزانه رو دارم

 177. Avatar

  با سلام
  با رتبه ۱۸۵۴ قدرت در رشته برق رتبه آخرین فرد مجاز هم ۵۳۴۳ هست. آیا امکان قبولی روزانه در دانشگاه های گیلان ، زنجان ، سمنان رو دارم؟

 178. Avatar

  سلام وقتتون بخیر.من رتبه در سهمیه ام برای دوره های غیر روزانه و آزاد برای روانشناسی عمومی ۲۷۳.کودکان استثنایی۳۹۹.بالینی۵۲۸.درحالی که آخرین فرد مجار ۲۴۰۷ هستش من شانس شبانه دارم؟چه شهرایی؟من ساکن اصفهان هستم

 179. Avatar

  سلام وقت بخیر با رتبه ۴۶۴ مجموعه مهندسی هوافضا میشه روزانه یکی از دانشگاه های تهران،شریف،امیرکبیر،خواجه نصیر ، بهشتی ، قبول شد رشته هوافضا ؟ یا چه رشته ای میشه؟ و اخرین رتبه مجاز روزانه ۱۳۸۸ هستش .

 180. Avatar

  سلام و وقت بخیر. رشته روانشناسی گرایش بالینی (۲) رتبه در سهمیه ۱۰۰۳ و آخرین رتبه مجاز ۲۶۵۷ می باشد. امکان قبولی در دانشگاه آزاد هست؟

 181. Avatar

  سلام خسته نباشد میخواستم بدونم با رتبه ۳۳۰نفت گرایش اکتشاف میشه شبانه تهران یا قزوین واسه ارشد قبول شد ممنون

  • ایران مشاوره

   سلام حتما باید اطلاعات کارنامه را به صورت دقیق بدانیم و آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ی شما چه رتبه ای داشته است تا بتوانیم نظر بدهیم.

 182. Avatar

  سلام میخواستم بپرسم با رتبه ۳۶ فلسفه و کلام اسلامی احتمال قبولی در روزانه دانشگاه تهران یا شهید بهشتی وجود داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام باید حتما آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ی شما را بدانیم چه رتبه ای داشته است تا بتوانیم نظر قطعی بدهیم.

 183. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید
  رتبه ی من در آزمون ارشد الهیات (علوم قرآن و حدیث ) ۲۵۸ می باشد. آیا امکان قبولی در دوره شبانه دانشگاه تهران را دارم ؟

  • ایران مشاوره

   سلام باید حتما آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ی شما را بدانیم چه رتبه ای داشته است تا بتوانیم نظر بدهیم.

 184. Avatar

  سلام بارتبه ۳۵۹۱ مهندسی فناوری اطلاعات شبانه یا مجازی تهران قبول می شوم یا نه؟
  ممنون

  • ایران مشاوره

   سلام باید اطلاعات کارنامه را دقیق بدانیم و رتبه ی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ی خود را اعلام کنید.

 185. Avatar

  سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم.با رتبه ۲۲۰ قدرت گرایش سیستم میشه ارشد خواجه قبول شد?

  • ایران مشاوره

   سلام باید کارنامه شما را ببینیم و یا آخرین نفر مجاز شده به انتخاب رشته را بدانیم که چه رتبه ای داشته است تا راهنمایی دقیق ارائه کنیم.

  • Avatar

   کجا باید کارنامرو بفرستم

  • ایران مشاوره

   سلام اطلاعات کارنامه را به صورت دقیق بنویسید و دارای چه رتبه ای هستید و آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته دارای چه رتبه ای است.

 186. Avatar

  سلام خواهشا جواب بدید با رتبه ۱۱۴ در سهمیه و آخرین فرد مجاز۳۱۰ رشته زیست گیاهی اهواز روزانه قبول میشم؟؟؟؟

 187. Avatar

  سلام میخواستم بدونم با رتبه ی ۹۰۰ زیر گروه ۱ ارشد ریاضی دانشگاه روازنه کرمانشاه یا سنندج قبول میشم یا نه؟

 188. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من با چه رتبه ای میتونم مهندسی عمران دانشگاه آزاد تهران یا کرج بیارم؟
  منطقه ۲هستم

 189. Avatar

  بین ۴ دانشگاه پیام نور، پیام نور (مجازی)، آزاد، مجازی (آزاد)
  شهریه به ترتیب کودومش بیشتره؟؟

 190. Avatar

  سلام و خسته نباشید سوالی که بنده داشتم راجع به انتخاب منابع برای کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس است.
  من مدرک کارشناسیم رو در رشته مهندسی شهرسازی گرفتم اما میخوام ارشدم رو در رشته طراحی لباس بگیرم ضمن اینکه تا اردیبهشت بیشتر فرصت ندارم و نمیتونم حجم زیادی از کتاب رو که به عنوان منابع معرفی شده بخونم .میخواستم بدونم کجا میتونم این اطلاعات رو کسب کنم؟ که تو قرصت باقی مانده چه کتاب هایی رو باید تهیه و مطالعه کنم؟

  • Avatar

   با سلام. شما باید برای هر کتاب یک منبع تکمیلی رو در نظر بگیری و مطالعش کنی اما اگر سایت ها رو سرچ کرده باشی میبینی که منابع مختلفی وجود داره که نمیشه به هر منبعی خیلی اطمینان کرد بهتره از یک کارشناس تحصیلی کمک بگیری.موفق باشید.

 191. Avatar

  با سلام من امسال رشته روابط بین الملل روزانه گیلان کارشناسی ارشد قبول شدم
  همینطور که میدانید اگر شما روزانه قبول شوید نمیتوانید سال بعد مجددا شرکت کنید
  حال دانشگاه گیلان برای تکمیل ظرفیت شبانه روابط هم اعلام نیاز کرده
  اگر من برای تکمیل ظرفیت شبانه را انتخاب کنم چون رشته
  از روزانه به شبانه تغییر میکند ایا میشود سال بعد دوباره شرکت کرد؟

 192. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من فارغ التحصیل ارشد برق قدرت از دانشگاه دولتی شهرکرد با معدل بالای۱۸ هستم.چون مقاله علمی پژوهشی ندارم و پایان نامم هم خیلی سطح بالا نیست و هم چنین دوست دارم در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدهم تصمیم گرفتم در آزمون ارشد۹۷ در رشته دیگری شرکت کنم . اما نمیدونم چه رشته ای برای خانم ها بهتره و آینده شغلی بهتری دارد؟ خودم دو رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک و مهندسی رآکتور هسته ای را انتخاب کردم و هم چنین چون برام مهمه که حتما در استان خودم یعنی استان اصفهان تحصیل کنم و دانشگاه راه دور نروم دانشگاه های اصفهان و صنعتی اصفهان را مد نظر دارم. ارشد رشته مهندسی پزشکی هم در دانشگاه اصفهان و هم در صنعتی اصفهان هست. ولی دکتری این رشته در این دو دانشگاه نیست. ارشد و دکتری مهندسی هسته ای هم فقط در دانشگاه اصفهان هست. من حالا نمیدونم برم دانشگاه اصفهان برای رشته مهندسی هسته ای که بعد بتونم دکتری را هم همونجا ادامه بدم یا اینکه برم ارشد مهندسی پزشکی صنعتی اصفهان؟ نمیدونم کدوم برام بهتره؟ به نظر شما امکان داره تا یکی دوسال آینده دکتری مهندسی پزشکی در دانشگاه اصفهان یا صنعتی ارائه بشه؟ یا به نظر شما با داشتن مدرک ارشد و دکتری دانشگاه اصفهان امکان هیئت علمی شدن هست؟ من این دو رشته را با توجه به اینکه جدید و نو هستن انتخاب کردم اما نمیدونم بهترین کار در این شرایط برای من چیه؟

 193. Avatar

  سلام.من خیلی علاقه به رشته ی تاریخ دارم دوست دارم معلم یا استاد تاریخ بشم ولی موقع انتخاب رشته وقتی رفتم پیش مشاور بهم گفتن این رشته ها بازار کار ندان! رفتم یه رشته ای درس خوندم که اصلا هیچ علاقه ای بهش نداشتم الان لیسانس فقه و حقوق دارم خودم موندم نمیدونم باید چیکار کنم میشه لطفا راهنماییم کنین؟

  • Avatar

   سلام. شما می تونید رشته تون رو ادامه بدید و آزمون وکالت بدید. یا اینکه از الان برای آزمون های استخدامی سازمانهایی مثل دادگستری یا آموزش و پرورش اقدام کنید و یا اینکه کارمند مراکز خصوصی حقوقی بشید. و اگر هیچ علاقه ای ندارید می تونید تو رشته ای غیر مرتبط دنبال کار بگردید و همچنین به صورت آزاد تو اوقات فراغتتون کتابهای تاریخ مطالعه کنید. موفق باشید.

 194. Avatar

  سلام وقت بخیر
  رتبه من در کنکور ارشد ۱۹۰۰۰ هستش و آخرین رتبه مجاز برای دوره غیر روزانه ۲۵۰۰۰ هست میخواستم ببینم شانس قبولی در غیرانتفاعی های شهر تبریز رو دارم یانه؟ در دانشگاه آزاد هم آیا شانس قبولی دارم؟

 195. Avatar

  با سلام و وقت بخیر
  من در کنکور ارشد ۹۶ فقط در دوره روزانه و غیر انتفاعی شرکت کرده بودم که در مرحله دوم از هیچ کدوم رشته های انتخابیم قبول نشدم، آیا در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد میتونم شرکت کنم؟ رشته من مهندسی نرم افزار کامپیوتره که تفاوت نمره های من با آخرین نفر قبولی حدود ۷۰ نمره ست آیا شانس قبولی در تکمیل ظرفیت آزاد و غیر انتفاعی رو دارم؟

  • Avatar

   سلام. اگه تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد مرحله اول شرکت کرده بودید میتونید تو تکمیل ظرفیت هم شرکت کنید و اگه انتخاب رشته آزاد رو انجام ندادید، باید منتظر دفترچه باشید که ببینیم اجازه انتخاب رشته دارید یا نه. سالهای قبل اینجور بوده که برای شرکت در تکمیل ظرفیت حتما باید انتخاب رشته مرحله اول رو انجام میدادید. موفق باشید.

 196. Avatar

  باسلام و وقت بخیر، با رتبه ی ۱۵هزار مجموعه مدیریت بازرگانی احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا در مشهد یا غیرانتفاعی های تهران هست؟ رتبه آخرین فرد مجاز شده ۸۹هزار هست.

 197. Avatar

  با سلام
  با رتبه ۱۹۰۰۰کارشناسی ارشد در گروه مدیریت چقدر شانس قبولی در شهرهای استان فارس را دارم . و میزان شانس پذیرشم در دانشگاه غیر انتفاعی شیراز یا پیام نور شیراز و حومه چقدر است ؟
  آخرین رتبه مجاز ۸۹۰۰۰ می باشد.

 198. Avatar

  سلام خسته نباشید با رتبه ۱۴۰۰ ژنتیک امکان قبولی روزانه مراغه وجود داره؟ اخرین فرد مجاز ۱۹۰۰

 199. Avatar

  سلام توروخداراهنماییم کنین بارتبه۲۴۴۰روزانه ریاضی گرگان یابهشهریاگنبدقبول میشم؟اخرین فردمجاز۴۶۱۱ بود.دارم دق میکنم ازاسترس

  • Avatar

   سلام دوست عزیز برای روزانه شهرهایی که ذکر کردید شانس شما خیلی بالا نیست ،باز به نسبت در گنبد شانس بهتری دارید.

 200. Avatar

  با سلام.احتمال قبولی در ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران با رتبه ۹۸۱ و آخرین رتبه مجاز ۴۴۸۰ تا چه حد هست؟ باتشکر

 201. Avatar

  سلام. دانشگاه های شهید مدنی تبریز،همدان، زنجان و گیلان (((حدودا))) چه رتبه هایی ارشد زبان روزانه قبولن ؟ تشکر

 202. Avatar

  سلام رتبه۵۹۹ آموزش زبان روزانه کدوم شهرها میتونه قبول بشه؟

  • ایران مشاوره

   سلام شهرهای مناطق محروم و یا شهرهای جنوبی ایران بااین رتبه امکان پذیرش وجوددارد گرچه شانس پذیرش روزانه بااین رتبه پایین است اما در شبانه شانس خیلی بالاتری دارید.

 203. Avatar

  سلام و وقت بخیر و خسته نباشید رتیه ارشد نرم من ۲۸۰ و هوش ۲۷۰ است
  میخواستم بدونم منی که روزانه های تهران اصفهان تبریز شیراز مشهد ارومیه رو زدم احتمال داده قبول بشم.؟
  با تشکر

 204. Avatar

  سلام میخواستم بدونم با رتبه ۳۶۰۰ مهندسی صنایع که اخرین رتبه مجاز برای غیر روزانه۱۰۸۰۰ هست شانسی برای دانشگاه ازاد شیراز گرایش کنترل کیفیت دارم یا خیر؟و اگر دارم حدود چقدر است؟
  با تشکر

 205. Avatar

  با سلام و عرض ادب .من در رشته اقتصادرتبه ۴۸۷ رو کسب کردم .آخرین رتبه مجاز روزانه ۲۴۰۰ وغیرروزانه ۴۶۰۰ هستش.دانشگاههای تهران حدود ۳۰۰ نفر روزانه و ۱۳۰ نفر شبانه و در مجموع ۴۳۰ نفر روزانه و شبانه ظرفیت دارد.بنظرشما شانس قبولیم در دوره روزانه دانشکاههای تهران چند درصده ؟شبانه تهران چطور؟

  • Avatar

   سلام شانس پذیرش شما در روزانه های تهران حدود۶۰ درصد است ولی درشبانه ها حدود ۸۰ درصد شانس پذیرش دارید.

 206. Avatar

  سلام من ایمنی و بهداشت محیط زیست اچ اس پی ارشد امتحان دادم الان دیدم اهواز شهرخودم مدیریت ایمنی اچ اس ای داره میشه انتقالی گرقت اگه صیول شدم چون تو زیر شاخه شیمی نداره دانشگاه اهواز

 207. Avatar

  سلام وعرض ادب و احترام ضمن خسته نباشی به شما عزیزان مشاور بنده رتبه ۴۷۰۰ در رشته حقوق گرایش جزا را دارم اخرین رتبه فرد قبولی ۷۶۰۰۰ است . آیا شانسی برای گرایش حقوق جزا وجرمشناسی در دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران و دانشگاه ازاد تهران مرکز ودانشگاه ازاد تهران شمال و دارم باتشکر اززحمات شما عزیزان.

 208. Avatar

  سلام بارتیه۶۰۰۰ امکان قبولی دانشگاه شبانه ارومیه برای بیوشیمی؟وازاد ارومیه برای میکروبیولوژی هست؟واینکه شهریه هاشون چقدر میشه ترمی؟

  • Avatar

   سلام.بله امکان قبولی در رشته بیوشیمی شبانه با این رتبه وجود دارد و اینکه شهریه دانشگاه شبانه حدود ۸۰۰هزار تومن و شهریه دانشگاه ازاد میکرو بیولوژی حدود یک میلیون و نیم هستش.

 209. Avatar

  سلام ببخشید بارتیه ۶۰۰امکان قبولی دانشگاه شبانه ارومیه برای بیوشیمی وآزاد ارومیه برای میکروبیولوژی هست؟واینکه شهریه چقدره؟

  • Avatar

   سلام.بله با داشتن چنین رتبه ای به راحتی می توانید وارد دانشگاه شبانه در رشته بیوشیمی بشید و درمورد سوال دوم هم باید بگم بله امکان قبولی در دانشگاه ازاد در این رشته وجود دارد. و اما در مورد شهریه ازاد باید خدمتتون عرض کنم چیزی نزدیک به یک میلیون و پونصد هزار تومن هستش.

 210. Avatar

  سلام ،خسته نباشید با رتبه ۱۹۰۰۰ عمران سازه ازاد قزوین شانس قبولی را دارم ؟ آخرین فرد قبولی ۳۸۰۰۰ است ، کارشناسی هم همان دانشگاه بودم.

  • ایران مشاوره

   سلام بله شانس قبولی دارید.

  • Avatar

   یعنی اگر فقط همین رشته سازه را اول انتخاب کنم در انتخاب اول قبول میشم ؟؟

  • ایران مشاوره

   سلام.اولویت انتخاب ها باید بر اساس علاقه شما باشه و گرنه اول قرار دادن انتخاب دلیل بر بالا رفتن شانس قبولی نمیشه.میتونید تعدادی انتخاب برتر هم بالای این انتخاب قرار بدید

 211. Avatar

  سلام من اهل بابلسر هستم با رتبه ۱۸۲ فقه و حقوق که تا ۹۷۰ روزانه قبول میکنن، انتخابهای چهارم و پنجمم رو مجازی تهران زدم و انتخاب ششم رو دانشگاه بابلسر روزانه، احتمال قبولیم در دانشگاه بابلسر چقدره؟

 212. Avatar

  سلام وعرض ادب خسته نباشید بنده با رتبه ۴۷۰۰ رشته حقوق گرایش حقوق جزا کدضریب ۳ در دوره غیر روزانه ودانشگاه ازاد اسلامی و آخرین رتبه فرد مجاز ۷۶۲۸۱ است شانسی برای قبولی دانشگاه شبانه علامه طباطبایی و شهید بهشتی و تربیت مدرس تهران رادارم سوال دوم آیا شانس قبولی در دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران ودانشگاه ازاد تهران مرکز رشته حقوق جزا رادارم باتشکر اززحمات شماعزیزان

  • Avatar

   سلام.با داشتن رتبه ای معادل رتبه شما در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی به راحتی امکان قبولی وپذیرش وجود دارد.

 213. Avatar

  سلام دو تا سوال داشتم:
  ۱-میخواستم بدونم با رتبه ۴۸۰۰ میتونم مهندسی صنایع گرایش مدیریت مهندسی دانشگاه ازاد شیراز قبول بشم؟
  ۲-با رتبه ۳۴۰۰ میتونم مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه غیرانتفاعی زند دانش گستر شیراز قبول بشم؟

  • Avatar

   سلام.با کسب چنین رتبه هایی میتوانید وارد دانشگاه ازاد ویا غیر انتفاعی در رشته مورد علاقتون بشید.

 214. Avatar

  با سلام .رتبه من در مدیریت بازرگانی ۶۰۰شده ایا شانس قبولی در دانشگاه روزانه رو دارم.
  اضافه کنم اخرین رتبه مجاز در روزانه ۲۷۰۰است.
  البته روزانه شهرستان ها منظورمه

  • Avatar

   سلام. با توجه به رتبه ای که دارین میتونین رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه ها روزانه قبول بشین.

 215. Avatar

  سلام وقت بخیر..آیا امکان انتخاب رشته در رشته غیر مرتبط کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۶ وجود داره؟؟ چون داخل دفترچه نوشته بود رشته ها باید مرتبط باشن و سالهای گذشته این وجود نداشته

 216. Avatar

  سلام با رتبه ۴۷۰۰ رشته حقوق گرایش جزا جرم شناسی شانسی برای قبولی دانشگاههای شبانه تهران دارم آخرین رتبه مجاز درغیر روزانه ودانشگاه ازاد ۷۶۲۸۱ بوده ایادردانشگاه ازاد علوتحقیقات تهران ودانشگاه ازاد تهران مرگز شانسی برای قبولی رشته جزا وجرمشناسی دارم معدلم هم ۱۸/۲۴ است .باتشکرازشما

  • Avatar

   سلام. دوست عزیز با رتبه مد نظر شما شانس قبولی در دانشگاه های شبانه وجود دارد.اما با داشتن چنین رتبه ای شانس قبولی در دانشگاه های غیر انتفاعی بیشتر است.

  • Avatar

   سلام ببخشید با رتبه ۱۸۰۰۰ حقوق ایی قبول میشم

  • Avatar

   باسلام.با در نظر گرفتن رتبه آخرین فرد قبولی مجاز به انتخاب رشته و رتبه شما می توان شانس پذیرش در دانشگاه را بیان کرد.

 217. Avatar

  سلام علیک.من در کدضریب ۶ رتبه ۳۵۴۲ آوردم. آخرین رتبه مجاز ۷۳۰۵ میباشد. .دررشته مطالعات فرهنگی دردانشگاه های پیام نور ، آزاد قبول میشم. راهنمایی کنید متشکرم

  • ایران مشاوره

   سلام.اگه آخرین رتبه قبولی مجاز به انتخاب رشته تمام دوره ها ۷۰۳۵ باشه برای آزاد و پیام نور شانس دارید

 218. Avatar

  سلام رتبه من در رشته عمران شده ۶۵٧٣ که آخرین مجاز روزانه٧٧٧٩بوده..و آخرین نفر مجاز کل٣٨٠٠٠
  شانس قبولی برای شبانه تو گرایش های راه یا خاک وپی و سازه هست؟ پردیس های تهران چه طور؟

  • ایران مشاوره

   سلام شانس دارید اما خیلی بالا نیست باز به مراتب در پردیس شانس بیشتری دارید.

 219. Avatar

  سلام.ارشد برق شرکت کردم.رتبه ام ۲۱۰۰ است.احتمال قبولی شبانه تهران چقدر است؟

 220. Avatar

  سلام با رتبه ۶۵ مهندسی باغبانی که آخرین رتبه مجاز ۱۵۱۳ هست امکان قبولی در دوره روزانه دانشگاه صنعتی اصفهان چقدر هست؟؟

 221. Avatar

  ببخشید آخرین رتبه مجاز ۳۰۲۸۸ هست

  • ایران مشاوره

   سلام.توی مجموعه مهندسی برق گرایش مخابرات احتمال قبولی برای دانشگاه های خوب شبانه رو دارید.

 222. Avatar

  سلام با رتبه ۳۶۳ مهندسی شمی بیوتکنولوژی روزانه احتمال قبولی دارم؟ اخرین نفر محاز ۵۷۵

 223. Avatar

  با سلام
  خواستم بدونم با رتبه ۳۲۷۱ مجموعه مهندسی برق،گرایش مخابرات شبانه میتونم قبول بشم
  با تشکر

  • ایران مشاوره

   سلام.احتمالش برای بعضی از دانشگاه ها وجود داره.برای راهنمایی بهتر لطفا آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته غیر روزانه رو بفرمایید

 224. Avatar

  با سلام بارتبه ۴۸۷ اقتصاد شانس قبولی دانشگاههای تهران روزانه رو دارم؟شبانه چطور؟

  • ایران مشاوره

   سلام.برای شبانه شانس بیشتری دارید.برای اینکه بتونم نظر کامل تری به شما بدم آخرین رتبه مجاز انتخاب رشته روزانه وغیرروزانه رو هم بفرمایید

 225. Avatar

  این رو هم بگم که آخرین رتبه ی مجاز روزانه در رشته ی من ۴۶۷۴ هست

 226. Avatar

  سلام و خسته نباشید. زشته ی من فیزیکه و بیشتر به گرایشات نظری علاقه دارم. رتبه ی ارشدم ۳۰۳شده. میدونم که با این رتبه در شهید بهشتی مجاز میشم. جوری که خودم بررسی کردم، برای شبانه دانشگاه تهران مهندسی هسته ای ۳۰۰ پذیرش داشته سال ۹۳٫ امسال ظرفیت ها قدری بیشتر شده . به نظرتون شانسی دارم که دانشگاه تهران گرانش و یا ذرات مجاز بشم؟

  • ایران مشاوره

   سلام.چون سال ۹۳ با این رتبه قبولی داده دلیل نمیشه که امسال هم اینطور باشه.باید آخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته روزانه و ظرفیت دانشگاه های ارائه دهنده رشته مورد نظرتون رو بررسی کنید

 227. Avatar

  سلام رشته من مشاوره
  رتبم ۴۵۵ و ترازم ۶۰۳۹ هست و اخرین رتبه مجاز به انتخاب رشته دردوره ی روزانه ارشد در رشته ی مشاوره ۷۸۴ هست
  رتبه ی ۱۴۳ پارسال ترازشون برابر با تراز امسال بنده هست آیا امکان قبولی در دوره ی روزانه را دارم یاعلی

 228. Avatar

  سلام و خسته نباشید خدمت شما…میخواستم بدونم شهریه ی یک ترم دانشگاه شبانه (قم) چقدر میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر

 229. Avatar

  سلام،میخواستم بپرسم با رتبه ۱۱۳ در سهمیه که آخرین رتبه ی مجاز ۱۴۳۲هست امکان قبولی در دانشگاه های روزانه ی تهران و مشهد و اصفهان برای بنده مقدور هست یا خیر؟با تشکر

 230. Avatar

  سلام. من کارشناسی خود را در یکی از شاخه های مهندسی از دانشگاه سراسری شیراز گرفتم،رتبه ام برای ارشد جوری نیست که بتونم برم دانشگاهی در حد دانشگاه لیسانسم.به نظر شما این کار مدرک لیسانسمو خراب نمیکنه برای سرکار رفتن یا مهاجرت؟

  • ایران مشاوره

   سلام.اگر دانشگاه کارشناسی شما کاملا معتبر بوده به رزومه کاری شما خیلی کمک میکنه ، البته مدرک کارشناسی ارشد هم به جای خودش خیلی مهمه.برای سرکار رفتن مشکلی پیدا نمیکنید مگر اینکه بخواید توی ارگان خاصی مشغول بشید.برای مهاجرت هم بستگی به نوع قبولی دانشگاه در مقطع ارشد داره

دریافت مشاوره