تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / انتخاب رشته کنکور / مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته ارشد 1400
مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، داوطلبانی که رتبه قبولی لازم را کسب کرده اند در موقعیت حساس تری یعنی در مرحله انتخاب رشته قرار می گیرند که نوع عملکرد آن ها در این مرحله ارتباط مستقیمی با قبولی در رشته مورد نظرشان خواهد داشت. متاسفانه بسیاری از شرکت کنندگان در مرحله اول یعنی در آزمون کتبی، رتبه قبولی را کسب می کنند اما به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح انتخاب رشته، به نتیجه مطلوب دست نمی یابند.

بنابراین با توجه به اهمیت این مسئله، توصیه می کنیم در قدم اول به کسب اطلاعات کافی در این زمینه بپردازید و سپس از تجربه مشاوران و کارشناسان مربوطه کمک گرفته و انتخاب رشته موفقی را رقم بزنید.

داوطلبان، مجاز به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد می باشند.

زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبانی که نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد در زمان مقرر اقدام نموده و در روز برگزاری آزمون در جلسه حضور داشته اند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه خود را دریافت نمایند. داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد، نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

مطالبق با اطلاعیه ای که همزمان با اعلام نتایج کنکور ارشد از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد، فرآیند انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 از روز چهارشنبه مورخ 10 شهریور ماه آغاز شد و تا پایان روز شنبه مورخ 13 شهریور ماه نیز ادامه داشت. همچنین پس از اتمام مهلت یاد شده، این سازمان طی اطلاعیه هایی ابتدا از تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 تا روز 15 شهریور و سپس مجددا تا روز سه شنبه مورخ 16 شهریور ماه خبر داد.

نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبان واجد شرایط می توانند در موعد اعلام شده با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد و طی مراحل زیر، نسبت به انجام انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org شده و گزینه “کارشناسی ارشد” را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.

مرحله اول انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • بر روی لینک فعال “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 (کارنامه اولیه و انتخاب رشته)” کلیک نمایید.

مرحله دوم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • با ورود به صفحه جدید، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله سوم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • برای ورود به سیستم انتخاب رشته، به 2 روش می توانید اقدام نمایید.

روش اول: وارد کردن شماره پرونده +کد پیگیری ثبت نام + عبارت امنیتی

روش دوم: شماره پرونده + شماره پرونده + کد ملی + عبارت امنیتی

مرحله چهارم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • با ورود به صفحه “میزکار”، بر روی گزینه “انتخاب رشته” کلیک کنید.

مرحله پنجم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • در این صفحه کادرهای مشخص شده را به وسیله اطلاعات لازم تکمیل نمایید.

مرحله ششم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 • در این مرحله می توانید به ثبت حداکثر 100 کد رشته محل اقدام کنید.

مرحله هفتم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

 

 • پس از درج تمامی کد رشته محل های مورد علاقه خود، کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله هشتم انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400

اهمیت استفاده از دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای انجام انتخاب رشته صحیح و اصولی، آگاهی از مواردی از جمله کد رشته ها، سهمیه ها و تاثیر آن ها در پذیرش متقاضیان، گزینش بومی و منطقه ای، ظرفیت پذیرش رشته ها، معدل، رتبه و تراز، اصول کلی و قوانینی که اخیرا به تصویب رسیده اند، از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. تمامی این اطلاعات را می توانید در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد جستجو کنید. به طور قطع می توان گفت آن دسته از داوطلبانی که پیش از ثبت کد رشته های مورد نظر خود ابتدا ددفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد را به دقت مطالعه می کنند در انتخاب رشته نسبت به سایر داوطلبان موفق تر عمل می کنند.

بعد از بررسی تمام نکات و ضوابط دفترچه راهنما، شما می توانید کد رشته محل های خود را به ترتیب اولویت در فرم پیش نویسی که در انتهای دفترچه قرار داده شده است وارد کنید تا هنگام ثبت الکترونیکی آن ها دچار خطا و اشتباه نشوید. توجه داشته باشید که به محض انتشار این دفترچه، لینک دانلود آن در جدول زیر فعال خواهد شد.

دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک کلیک کنید.)

دانلود سری اول اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود سری دوم اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

چگونه رشته محل های انتخابی خود را اولویت بندی کنیم؟

برای کسب نتیجه مطلوب در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد و کسب اطلاعات لازم به انجام این فرآیند بپردازید.

اکنون ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که ترتیب چینش رشته ها در انتخاب رشته چگونه باید باشد؟ در پاسخ باید بگوییم با توجه به این که در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد به شما داوطلبان امکان انتخاب 100 رشته محل داده خواهد شد، بنابراین در ابتدا سعی کنید که انتخاب های خود را به سه صورت خوش بینانه، واقع بینانه و بدبینانه تقسیم بندی کنید.

 • به این صورت که انتخاب های خوش بینانه را در اولویت قرار دهید و اصلا به رتبه توجه نکنید و تنها رشته هایی را انتخاب کنید که به آن ها علاقه دارید. از ویژگی های مثبت این نوع تقسیم بندی این است که شما شانس خود را برای قبولی در رشته های بهتر امتحان کرده اید و در عین حال چیزی را از دست نداده اید.
 • در مرحله بعدی سعی کنید انتخاب های میانی خود را واقع بینانه انجام دهید چرا که احتمال قبولی شما در این انتخاب ها بیشتر است. ضمن این که به خاطر داشته باشید تعداد انتخاب های میانی شما باید بیشتر بوده و حدود 50 درصد آن ها به صورت منطقی انجام شده باشند.
 • سعی کنید انتخاب های آخر را برای اطمینان از قبولی انجام دهید و فرض کنید همه شرایط دست به دست هم داده اند تا شما در انتخاب های قبلی قبول نشوید به عبارت دیگر به صورت بدبینانه دست به انتخاب بزنید. این دست از انتخاب ها را بدبینانه می نامیم چرا که بسیاری از داوطلبان شانس قبولی بیشتری در برخی از کد رشته محل ها دارند اما تمایل چندانی به پذیرش در آن ها ندارند این عدم تمایل می تواند ناشی از شهریه پرداز بودن رشته محل، دوری مسافت و مسائلی از این قبیل باشد.
 • توصیه می کنیم که در صورت امکان هر 100 رشته محل را در لیست انتخاب رشته خود بگنجانید تا درصد قبولی را در رشته محل های انتخابی خود بالا ببرید.

نکات مهم در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1400

تعدادی از مهم ترین و تاثیر گذارترین نکاتی که لازم است در حین انجام این فرآیند مد نظر داشته باشید در این بخش آورده شده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

 • داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 در دوره روزانه پذیرفته شده اند حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و انتخاب رشته را ندارند.
 • افرادی که در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اعلام علاقمندی به انتخاب رشته های دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور نکرده اند، چنانچه حداکثر نمره لازم برای انتخاب رشته در این دانشگاه ها را کسب نموده باشند، می توانند با واریز مبلغ تعیین شده و دریافت شماره سریال علاقه مندی، کد رشته محل های دانشگاه و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.
 • همچنین توصیه می کنیم که پیش از هر اقدامی، ابتدا از سهمیه ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد، امتیازات، نحوه و میزان تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد مطلع شوید و آمادگی کامل را به دست آورید. در مرحله انتخاب رشته این مقطع به شما امکان انتخاب 100 رشته محل داده خواهد شد، بنابراین در ابتدا سعی کنید که انتخاب های خود را به سه صورت خوش بینانه، واقع بینانه و بدبینانه تقسیم بندی کنید.
 • داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که حتی اگر از رتبه کسب شده خود در کنکور کارشناسی ارشد احساس رضایت ندارید به هیچ وجه از انجام انتخاب رشته منصرف نشوید و شانس خود را ضمن انجام انتخاب رشته ای منطقی و اصولی امتحان نمایید.
 • از اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در مرحله انتخاب رشته مرتکب شوند این است که اولویت رشته ها را بر اساس شانس قبولی خود در لیست انتخاب رشته قرار می دهند که این عمل اشتباه می باشد. بنابراین سعی کنید چینش رشته ها را بر اساس میزان علاقه خود به رشته مورد نظر انجام دهید.
 • از دیگر اشتباهاتی که ممکن است داوطلبان در انتخاب رشته کارشناسی ارشد مرتکب شوند، عدم آشنایی و اطلاعات کافی داوطلبان از سهمیه ثبت نامی در آزمون کارشناسی ارشد، امتیازات و نحوه تخصیص معدل می باشد. لذا توصیه می کنیم از قبل تمامی موارد را در نظر بگیرید و سپس اقدام به ثبت کد رشته نمایید.

با در نظر گرفتن تمامی نکات گفته شده می توانید در موعد مقرر به سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد مراجعه نموده و اقدامات لازم را در راستای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 به انجام برسانید. مدتی پس از اتمام مهلت این فرآیند، نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 اعلام می گردد و افراد می توانند نتیجه عملکرد خود را مشاهده کنند. داوطلبانی که با وجود دقت بالا در انتخاب رشته و رعایت تمامی تذکرات فوق، از رشته محل پذیرفته شده ناراضی هستند، می توانند در بازه زمانی تعیین شده اقدام به ثبت درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 از طریق سایت نام برده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی هر یک از لینک های موجود در متن، کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 چه زمانی انجام می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی 10 الی 13 شهریور ماه صورت گرفت.

2- آیا مهلت انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 تمدید شد؟

بله، مهلت انتخاب رشته داوطلبان تا روز سه شنبه مورخ 16 شهریور ماه تمدید شد.

3- در صورت عدم رضایت از رشته محل پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد، چه اقدامی می توان انجام داد؟

داوطلبان در این موقعیت می توانند در مهلت تعیین شده، نسبت به ثبت درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴۱۹ نظر

 1. سلام وقت بخیر

  من امسال ارشد پژوهش هنر دانشگاه مازندران بابلسر (روزانه) قبول شدم.

  الان که کارنامه نهایی اومده چند دانشگاه دیگه ام امکان قبولی دارم:
  – پژوهش هنر دانشگاه هنر تبریز (روزانه)
  – پژوهش هنر دانشگاه سمنان (روزانه)
  – پژوهش هنر دانشگاه نیشابور (روزانه)
  – پژوهش هنر دانشگاه شهید چمران اهواز (روزانه)
  – تاریخ هنر ایران اسلامی دانشگاه هنر اصفهان (روزانه)
  – هنر اسلامی (مطالعات تاریخی هنر اسلامی) دانشگاه هنر اصفهان (روزانه)

  الان بین ۴ تا انتخاب مردد شدم
  اینکه همون پژوهش هنر بابلسر که قبول شدم برم
  یا – پژوهش هنر دانشگاه هنر تبریز (روزانه)
  یا دانشگاه هنر اصفهان گرایش «مطالعات تاریخی هنر اسلامی»
  یا دانشگاه هنر اصفهان گرایش «تاریخ هنر ایران اسلامی» رو؟

  کدوم آینده ی بهتری برای ادامه تحصیل و البته بازار کار می‌تونه داشته باشه ؟
  خواهش میکنم لطفاً راهنماییم کنید.
  من چند روز بیشتر برای اعتراض زدن به سایت سنجش وقت ندارم.

 2. سلام
  رشته کنترل مجازی تربیت مدرس بهتر است یا آزاد علوم و تحقیقات؟

 3. سلام
  من در گرایش فقه و حقوق رشته الهیات رتبه ۱۰۶ کشوری بدون سهمیه آوردم
  شانس قبولی برای دانشگاه روزانه زاهدان چقدره؟

 4. سلام خسته نباشید من نتونستم انتخاب رشته کنم روزانه مجاز شدم آیا میتونم دوباره انتخاب رشته کنم از طریق تکمیل ظرفیت ؟ زمان تکمیل ظرفیت کیه؟

 5. سلام من برای ارشد فراخوان شدم دانشگاه شاهد برای مصاحبه این به این معنی اولویت های قبل از دانشگاه شاهد قبول نشدم ؟؟؟

 6. سلام من أنسال کنور علوم شناختی ( یکی از رشته های شناور هست که معمولاً شرکت کننده علی آن از بچه های روانشناسی هستند )شرکت کرده ام رتبه ام ۴۴١شد و رتبه آخرین نَفَر مجاز در انتخاب رشته روزانه و شبانه ۵۵٣ می خواستم ببینم آیا پردیس شهید بهشتی قبول می شوم

 7. سلام و عرض ادب
  با رتبه ۲۶۲ برنامه ریزی درسی دانشگاه شاهد دعوت به مصاحبه شدم . می خواستم بدونم با این رتبه دانشگاه تهران , خوارزمی , الزهرا , شهید بهشتی یا علامه که انتخابای قبل شاهدم بود , شانس قبولی چقدر هست ؟ اخرین رتبه مجاز در این رشته ۲۸۴۶ هست.
  ممنون از پاسخگوییتون

 8. سلام وقتتون بخیر
  برای ویرایش انتخاب رشته امکان ویرایش چند مورد از انتخابها رو داریم؟
  من کلا ۸ مورد انتخاب کردم.امکانش هس که این ۸ مورد اولویتاشونو عوض کنم یا سیستم اجازه نمیده؟

 9. سلام ،من رشته مهندسی عمران و سهمیه ۵ درصدظرفیت دار.رتبه م با سهمیه ۱۰۶۲ و اخرین رتبه مجاز ۱۴۱۲ است ایا شانس قبولی دردوره های روزانه را دارم؟؟؟

 10. با سلام رتبه ۹۹ سهمیه آزاد کامپیوتر ۱۱۱ بدون سهمیه کد ضریب ۳ (نرم افزار) چقدر شانس قبولی روزانه دانشگاه تهران و امیر کبیر دارم؟ امکانش هست دانشگاه ها رو به ترتیب اولویت بگید تا بدونم بعد امیر کبیر چه دانشگاهی رو انتخاب کنم؟
  آخرین رتبه قبولی ۵۵۲۰
  ممنونم

 11. سلام ،من رشته مهندسی عمران و سهمیه ۵ درصدظرفیت دار.رتبه م با سهمیه ۱۰۶۲ و اخرین رتبه مجاز ۱۴۱۲ است ایا شانس قبولی دردوره های روزانه را دارم؟؟؟

 12. سلام. من در رشته فرانسه کدضریب ۱ رتبه ۶۲ در سهمیه منطقه ۱ و ۶۶ آزاد را دارم. آخرین فرد مجاز هم ۳۹۹ است و معدل موثر من هم ۱۹.۴۲ است. به نظرتان احتمال قبولی روزانه دانشگاه اصفهان در رشته آموزش و یا ادبیات را دارم؟ اولویت و علاقه خودم آموزش است. ممنون از راهنمایی تان.

 13. سلام من رشته مهندسی عمران و سهمیه ۵ درصد ظرفیت دارم ،رتبه م با سهمیه ۱۰۶۲ شده واخرین رتبه مجاز ۱۴۱۲ است ،ایا شانس قبولی در دورهای روزانه دارم؟ ؟؟

 14. سلام من رشته مهندسی عمران و سهمیه ۵ درصد ظرفیت دارم ،رتبه م با سهمیه ۱۰۶۲ شده واخرین رتبه مجاز ۱۴۱۲ است ،ایا شانس قبولی در دورهای روزانه دارم؟

 15. سلام من رشته مهندسی عمران و سهمیه ۵ درصد ظرفیت دارم ،رتبه م با سهمیه ۱۰۶۲ شده واخرین رتبه مجاز ۱۴۱۲ است ،ایا شانس قبولی در دورهای روزانه دارم؟

 16. سلام، وقتتون بخیر، من در گروه مدیریت مالی رتبه ۲۸۲ سهمیه آزاد آوردم، میخوام بدونم شانس قبولی دانشگاههای روزانه یا شبانه تهران را دارم؟ یا روزانه دانشگاههای شهرهای اطراف؟ ضمنا آخرین رتبه مجاز روزانه و شبانه ۱۹۷۷ است، ممنون.

 17. سلام و ادب
  با رتبه ۱۸۴۴ (در کد ضریب ۳) و اخرین رتبه ۳۰۷۴ مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل شانس قبولی دارم؟

 18. با سلام،
  رتبه بنده در آموزش انگلیسی بدون سهمیه ۸ و در سهمیه ۷ می باشد. اگر از دانشگاه تهران قبول نشوم، کدام دانشگاه را صلاح می دانید، شیهد بهشتی، خوارزمی یا طبابایی؟

  • با سلام , مطابق با درجه ی علمی دانشگاه ها , پیشنهاد ما به شما به این ترتیب ; دانشگاه شهید بهشتی , دانشگاه علامه طباطبایی , دانشگاه خوارزمی می باشد.

 19. با سلام بنده با رتبه ۴۹۲ در سهمیه ۵درصدی و گرایش تبدیل انرژی آیا شانس قبولی در روزانه بین الملل قزوینو دارم یا خیر؟
  و سهمیه ی بعدی بنده فرهنگی هستم و آیا با این رتبه شانس قبولی در شهید رجایی تهرانو دارم یا خیر؟

 20. سلام، با رتبه ۳۶ رشته مترجمی زبان فرانسه آیا امکان قبولی در یکی از دانشگاهها تهران را در نوبت روزانه دارم؟ آخرین رتبه قبولی برای نوبت روزانه و شبانه ۳۹۱ میباشد ممنون از پاسخگوی شما

 21. با سلام .من رتبم۷۲ایثارگری و ۸۷۰بدون سهمیه رشته صنایع غذایی هست.روزانه همدان میتونم قبول شم؟

 22. سلام روزتون بخیر
  رتبه ارشد من با سهمیه ۵ درصدی ۵۶۹ شد ایا شانسی برای قبولی در دوره های روزانه دارم؟

 23. با سلام
  من رتبه ۵۰۰۰ سیستم قدرت و ۵۰۰۰ الک قدرت هستم میخواستم بدونم کجاها میتونم روزانه و شبانه قبول شم؟؟ آخرین رتبه مجاز هم حدود ۱۴۰۰۰ هستش.
  ممنون

 24. سلام.. گرایش روانشناسی تربیتی رتبه ۳۷۳ اوردم.. کرمانشاه خرم اباد یا همدان امکان قبولی روزانه هست؟ عمومی ۱۷۰۰ مجاز شدم روزانه ولی خوش بین نیستم که عمومی رو قبول بشم..لطفا راهنمایی کنید..

 25. سلام.من بین آموزش شیمی و شیمی فیزیک دو دلم..میخاستم ببینم آینده ی کاری و دکتری در کدوم رشته بهتره؟ خودم فرهنگی هستم

 26. سلام با رتبه ۵۷۸مدیریت بازرگانی سهمیه ۵درصدی واخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱شانس قبولی من در دوره های روزانه چقدر هستش ممنون میشم جواب بدین

 27. با سلام .من در رشته علوم صنایع غذایی رتبه م در سهمیه ۶۲ و آخرین رتبه مجاز ۹۰۶ و در رشته بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی رتبه در سهمیه ۱۰۶ و اخرین رتبه مجاز ۴۱۶ هست .آیا امکان قبولی دوره روزانه در رشته بهداشت و کنترل کیفی را دارم ؟در بین گرایش های صنایع غذایی کدوم گرایش بهتره ؟ لطفا راهنمایی کنید .باتشکر

 28. سلام .ببخشید .من در رشته علوم صنایع غذایی رتبه م در سهمیه ۶۲ و آخرین رتبه مجاز ۹۰۶ و در رشته بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی در سهمیه ۱۰۶ و آخرین رتبه مجاز ۴۱۹ هست .آیا شانس قبولی در رشته بهداشت رو دارم یا نه ؟ در بین گرایش های صنایع غذایی کدوم بهتره و با این رتبه اولیت بندی دانشگاه ها را چطور انتخاب کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

 29. با سلام
  به نظر شما , من با رتبه ۶۱۴ برای رشته ارشد مدیریت ( با کد ضریب ۲ ) و رتبه ۴۵۱۳ برای رشته ارشد مدیریت ( با کد ضریب ۱ ) در در دانشگاه هرمزگان شانسی دارم. ( البته رتبه اعلامی با سهمیه مناطق بوده و بدون سهمیه اولی ۷۰۰ و دومی ۵۰۶۵ میشود)
  با تشکر

 30. سلام خسته نباشید رتبه ۳۱۱۹ در ارشد زبان انگلیسی در منطقه۲، معدل موثر ۱۷/۶۰ و مجاز به انتخاب اموزش زبان دانشگاهای سراسری شدم
  و آخرین رتبه مجاز دانشگاههای روزانه و نوبت دوم ۳۵۳۷
  میخواستم کمکم کنید که چجوری انتخاب کنم تا امکانش بالا باشه سراسری قبول بشم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا ممنـــــونم

 31. سلام من در ارشد مدیریت جهانگردی گرایش بازاریابی با رتبه ۳۷۴ منطقه ۲ مجاز به انتخاب سراسری شدم و اخرین رتبه قبولی سراسری ۵۸۸ هست امکانش هست راهنمایی کنین کجا میتونم قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 32. سلام خسته نباشید من در ارشد زبان انگلیسی در منطقه۲ رتبه ۳۱۱۹ ، معدل موثر ۱۷/۶۰ هستم
  و آخرین رتبه مجاز دانشگاههای روزانه و نوبت دوم ۳۵۳۷ . منم مجاز به انتخاب اموزش زبان دانشگاهای سراسری شدم
  میخواستم کمکم کنید که چجوری انتخاب کنم تا امکانش بالا باشه سراسری قبول بشم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا ممنـــــونم

 33. خواهش می کنم جواب بدید مهلت انتخاب رشته داره تموم میشه!

 34. سلام ببخشید با رتبه ۵۷۸ مدیریت بازرگانی ۵درصد سهمیه ایثار گری و اخرین رتبه مجاز شده ۱۷۰۱شانس قبولی من در دانشگاه زنچان چقدر هستش

 35. با سلام. با رتیه ۴۵۱۳ برای کد ضریب ۱ و رتبه ۶۱۴ برای کد ضریب ۲ در رشته مدیریت ( ۱۱۴۲ ) , شانس قبولی من در دانشگاه هرمزگان- بندرعباس وجود دارد یا خیر؟ ( روزانه و یا شبنه )

 36. سلام، من رتبم در سهمیه برای زبان وادبیات انگلیسی شده صد و پنجاه و چهار و اخرین رتبه مجاز هم هزار و هشتصد و نود و چهار هست، سوالم اینه که من شانسی برای دانشگاه تهران چه روزانه و یا شبانه و یا دانشگاه های دولتی سطح تهران دارم؟ ممنون میشم جواب بدید.

 37. سلام وقتتون بخیر ، من رشته م معماریه ،روزانه و نوبت دوم مجاز نبوم ، پیام نورو غیر انتفاعی مجاز بودم موقه انتخاب رشته که کدای غیر انتفاعیو میزنم این خطاهارو میاره
  خطاهای زیر را برطرف کرده و دوباره بر روی دکمه تایید کلیک کنید:
  وضعیت رشته های پروژه دار انتخاب نشده است
  برای انتخاب کد رشته محل “۲۵۹۵۵” لازم است، پروژه عملی مرتبط را انتخاب نمایید
  یعنی کلا نمیتونم انتخاب رشته کنم؟؟ رتبه م ٣ هزار بود
  کد رشته های معماریای غیر انتفای رو هم میزنم ولی باز همین خطارو میده

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره تخمین رتبه