دوشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98

مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98

مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98
مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دستیاری پزشکی 97 در تاریخ 6 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد در این آزمون 12 هزار و 139 نفر شرکت کردند چند هفته پس از زمان برگزاری آزمون دستیاری نتایج آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد که تعداد 7 هزار و 619 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند. در تاریخ 2 شهریور 97 نتایج انتخاب رشته بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت. داوطلبان در بازه زمانی انتخاب رشته می بایست از بین رشته های داخلی، پزشک خانواده، قلب و عروق، پوست، طب کار، پزشکی قانونی، طب سالمندان، آسیب شناسی، طب فیزیکی و توانبخشی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی، گوش و گلو و بیتی و جراحی سر و گردن، چشم پزشکی، کودکان، بیماری های عفونی، پزشکی اجتماعی، طب اورژانس، بیهوشی، جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی، پزشکی ورزشی، رادیوانکولوژی، پزشکی هسته ای، رادیولوژی، طب هوافضا، روان پزشکی و بیماری های مغز و اعصاب حداکثر 10 رشته ( 100 رشته/محل ) را انتخاب می کردند. از بین رشته های فوق رشته های روان پزشکی و زنان و زایمان دارای مصاحبه می باشد. به همین دلیل این مطلب را به ” مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 97 ” اختصاص داده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

پذیرش نهایی داوطلبان رشته های روان پزشکی و زنان و زایمان منوط به پذیرش در آزمون صلاحیت های حرفه ای می باشد که به صورت مصاحبه و کامپیوتری به عمل می آید.

مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 97

همانطور که گفته شد رشته های روانپزشکی و زنان و زایمان دارای مصاحبه هستند و پذیرش نهایی داوطلبان منوط به پذیرش در آزمون صلاحیت های حرفه ای است که به صورت مصاحبه و کامپیوتری به عمل می آید. در صورت عدم داشتن صلاحیت های بالینی در این دو رشته به رشته های بعدی که پذیرفته شده اند، معرفی می شوند. زمان و نحوه برگزاری مصاحبه فعلا مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام دکتری در جریان آخرین اخبار مربوط به زمان و نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 97 قرار بگیرید.

جزئیات آزمون دستیاری پزشکی 97

  • افرادی که از سهمیه پزشک پژوهشگر قبول شده اند باید در مصاحبه ای که متعاقبا اعلام می شود شرکت کنند و پس از قبولی در مصاحبه اجازه ثبت نام خواهند داشت.
  • تمامی پذیرفته شدگان آزاد و سهمیه ایثارگران آزمون دستیاری پزشکی 97 به جز رشته فوق و پزشک پژوهشگر موظفبه مراجعه به سایت دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت نام حضوری هستند.
  • پذیرفته شدگان سهمیه بومی مناطق محروم، پس از تعهد محضری اجازه ثبت نام در دانشگاه محل قبولی را خواهند داشت.
  • کارنامه نهایی تمامی انتخاب رشته کنندگان نهایتا تا تاریخ ۸ شهریور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت تا وضعیت هر داوطلب به طور دقیق در رشته های انتخابی مشخص شود. بنابراین از مراجعه به مرکز سنجش خودداری نمایید.
  • زمان شروع به آموزش پذیرفته شدگان از طریق سایت دانشگاه محل قبولی اطلاع رسانی خواهد شد.
  • پذیرفته شدگانی که با استفاده از مقررات رتبه های برتر، استعداد درخشان و… مجاز به شرکت در آزمون دستیاری پزشکی 97 بوده اند به صورت مشروط ثبت نام و در صورتی می توانند شروع به تحصیل نمایند که حداکثر تا تاریخ ٣١ شهریور سال جاری فارغ التحصیل گردند.
  • شروع به آموزش پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دوره چهل و پنجم که مطابق مقررات ملزم به ادامه انجام خدمات قانونی تا پایان شهریور ماه ١٣٩٧ هستند، به صورت مشروط بوده و باید تا ٣١ شهریور ۹۷ خدمات قانونی (طرح نیروی انسانی) را به اتمام برسانند.
  • عدم ثبت نام در زمان مقرر و یا عدم شروع به آموزش در زمان مشخص شده در سایت دانشگاه محل پذیرش و نیز اعلام انصراف پس از شروع به آموزش به منزله انصراف قطعی فرد پذیرفته شده، محسوب می گردد و این گروه از افراد مجاز به شرکت در آزمون پذیرش سال 97 (چهل و ششمین دوره) نخواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره