خانه کارشناسی ارشد منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401

منابع کنکور ارشد رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401
منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401

مهم ترین گام برای کسب موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد، شناخت و تهیه منابع مرتبط با رشته مورد تقاضا است تا با مطالعه آن ها بتوان بهترین نتیجه را در آزمون کسب کرد. با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، منابع کنکور ارشد نیز برای داوطلبان هر دو دانشگاه یکسان می باشد.

به دلیل رقابت تنگاتنگ داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد بهتر است داوطلبان بعد از تهیه منابع، از مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد استفاده نمایند تا بتوانند به بهترین نحو برنامه ریزی کنکور ارشد خود را انجام دهند و در فرصت باقی مانده تا برگزاری کنکور ارشد بهترین عملکرد را داشته باشند.

علاقه مندان به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401، در یک مجموعه رشته ثبت نام می نمایند و در زمان انتخاب رشته می توانند رشته و گرایش مورد نظر خود را از آن مجموعه انتخاب کنند.

مواد و ضرایب رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای کنکور کارشناسی ارشد 1401

در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401، به دلیل گستردگی رشته های ارائه شده، داوطلبان در یک مجموعه رشته شرکت می نمایند و در زمان انتخاب رشته ارشد، رشته و گرایش موردنظر خود را در دانشگاه های ارائه شده انتخاب می کنند.

رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در گروه علوم انسانی و یکی از زیر مجموعه های مدیریت می باشد که گرایشی ندارد و  که و داوطلبان می توانند با مراجعه به دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و جداول رشته های امتحانی، از اهمیت و ضرایب دروس امتحانی مطلع شوند. مواد امتحانی و ضرایب آن در این رشته به شکل زیر می باشد:

  • زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) با ضریب 4
  • اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام با ضریب 2
  • ریاضی و آمار با ضریب 3
  • تئوری های مدیریت با ضریب 2
  • اقتصاد خرد و کلان با ضریب 2
  • تحقیق در عملیات با ضریب 3
  • دانش حمل و نقل با ضریب 3

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401

مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای در مجموعه مدیریت (کد 1142)، ارائه می شود و جزء رشته های اصلی آزمون کارشناسی ارشد می باشد؛ یعنی داوطلبان می توانند علاوه بر این رشته، در یکی از رشته های شناور نیز در آزمون شرکت نمایند. علاقه مندان به رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای می بایست ابتدا با منابع آن آشنا شده، سپس با مطالعه آن ها خود را برای شرکت در آزمون آماده نمایند.

معرفی این منابع به معنی انحصاری بودن آن نیست بلکه شما می توانید برای تسلط بیشتر، کتاب ها و منابع مرتبط را نیز انتخاب نمایید یا برای دروسی که چندین منبع معرفی شده است در صورت مشابه بودن محتوا می توانید یکی از آن ها را مطالعه کنید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای 1401
زبان عمومی و تخصصی

کتاب ۵۰۴ واژه – انتشارات جنگل

کتاب زبان عمومی زیر ذره بین (جلد 1 و 2) – الناز یوسف زاده بری، هادی جهانشاهی – انتشارات نگاه دانش (تست)

کتاب زبان تخصصی مدیریت – محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی – انتشارات نگاه دانش

کتاب ۲۰۰۰ تست زبان تخصصی مدیریت – سید محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی – انتشارات نگاه دانش (تست)
اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام
کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام – دکتر سید محمد مقیمی – انتشارات نگاه دانشکتاب مروری بر اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام – علی احسانی – انتشارات پارسه – (تست)
کتاب مدیریت ما – دکتر علی اصغر پور عزت – انتشارات تبلور دانشکتاب مجموعه تست مدیریت از دیدگاه اسلام – انتشارات مدرسان شریف (تست)
ریاضی و آمار
(کتاب ریاضیات پایه امیر تقی زاده انصاری

انتشارات پارسه)

کتاب ۲۰۰۰ تست ریاضی عمومی – امید محمودیان انتشارات نگاه دانش (تست)
ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری – هادی رنجبران – انتشارات اثباتکتاب تست آمار و احتمال – محسن طورانی – انتشارات نگاه دانش (تست)
آمار و کاربرد و آن در مدیریت – تالیف عادل آذر، منصور مومنی و سید جعفری – انتشارات سمتمجموعه تست ریاضیات – تالیف کمال حسن نژاد – انتشارات سبزان (تست)
کتاب آمار کاربردی – دکتر وحید ناصحی فر – انتشارات ترمهآمار کارشناسی ارشد مدیریت – دکتر رضاپور – انتشارات ماهان (تست)
تئوری های مدیریت
کتاب مدیریت منابع انسانی – اسفندیار سعادت – انتشارات سمتکتاب تئوری های مدیریت – انتشارات مدرسان شریف (تست)
کتاب تئوری سازمان (ساختار، طراحی و کاربردها) – مولف: استیون پی رابینز – مترجمان: حسن دانایی فرد، سید مهدی الوانی – انتشارات صفارکتاب تئوری های مدیریت – حسین جلیلیان، دکتر سید رضا سید جوادین – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب مدیریت منابع انسانی – اسفندیار سعادت – انتشارات سمتکتاب مبانی سازمان و اصول مدیریت – علی رضائیان – انتشارات سمت (تست)
اقتصاد خرد و کلان
کتاب اقتصاد کلان – مولف: گریگوری منکیو – مترجم: دکتر حمیدرضا ارباب2000 تست اقتصاد خرد – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب اقتصاد خرد – دکتر عباسعلی ابونوری – انتشارات دانشگاه تهران مرکزی2000 تست اقتصاد کلان – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانش (تست)
کتاب اقتصاد خرد – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانشکتاب اقتصاد خرد و کلان – انتشارات مدرسان شریف (تست)
کتاب اقتصاد کلان – دکتر محسن نظری – انتشارات نگاه دانشکتاب اقتصاد کلان – احسان آقامیری – راهیان ارشد (تست)
تحقیق در عملیات 
کتاب پژوهش عملیاتی – محمدرضا مهرگان – انتشارات نشر دانشگاهیکتاب پژوهش عملیاتی – عارفه فدوی – انتشارات نگاه دانش (تست)
تحقیق در عملیات (مقدماتی تا پیشرفته) – تالیف اکبر عالم تبریز، علی یونسیان – انتشارات پوران پژوهش2000 تست چهار گزینه ای تحقیق در عملیات – مازیار زاهدی سرشت – انتشارات نگاه دانش (تست)
دانش حمل و نقل
مدیریت سیستم های حمل و نقل – تالیف علی نجات بخش اصفهانی، محمد رضا کی منش، سید علی قریشیان – انتشارات جباری

علاقه مندانی که در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 1401، در رشته مدیریت حمل و نقل دریایی بین قاره ای علم و فناوری در آزمون شرکت نموده اند، با انتشار نتایج کنکور کارشناسی ارشد می توانند کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند. داوطلبانی که با توجه به مندرجات کارنامه خود حدنصاب علمی لازم را کسب نموده اند، یا به عبارتی مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده اند، می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود در سایت مربوطه اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد