خانه دانشگاه پیام نور مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

مهلت نام نویسی ارشد فراگیر پیام نور
مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

داوطلبانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را داشته اما تمایلی به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ندارند، می توانند با  ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1401 در این مقطع به ادامه تحصیل بپردازند. البته برای این روش پذیرش لازم است که داوطلبان در یک آزمون ورودی که توسط خود دانشگاه پیام نور برگزار می شود، شرکت نموده و پس از کسب حدنصاب نمره در دانشگاه مورد نظر ثبت نام کنند. بنابراین لازم است متقاضیان با اطلاع از زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 1401 جهت نام نویسی خود به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

لینک مستقیم ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

لینک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

داوطلبان می توانند دربازه زمانی مهلت مجدد از تاریخ 14 الی 20 فروردین ماه 1401، نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

دانشگاه پیام نور معمولا هر ساله از میان واجدین شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در برخی از رشته های کارشناسی ارشد از طریق طرح فراگیر پیام نور در موعد مقرر اقدام به جذب دانشجو می کند. با توجه به اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور از 14لغایت 20 فروردین ماه 1401 ادامه داشت.

لازم به ذکر است، بازه زمانی مذکور به دلیل در نظر گرفتن فرصتی برای بازماندگان از ثبت نام در نظر گرفته شده است. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و مشاهده لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که از طریق دفترچه راهنمای ارشد فراگیر پیام نور منتشر می گردد، نسبت به نام نویسی خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

همچنین اگر به دلیل بی دقتی یا نا آگاهی اطلاعات داوطلب با اطلاعات درج شده در سیستم ثبت نامی مغایرت داشته باشد، می توانند در بازه زمانی مقرر که برای ثبت نام در نظر گرفته شده است جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام نمایند.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره از آخرین اخبار پیرامون طرح فراگیر پیام نور مطلع شوید.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ابتدا لازم است از تمامی شرایط و ضوابط پذیرش داوطلبان مطلع شویدکه برای این امر می توایند به مطالعه دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1401 بپردازید. پس از آن می توایند مطابق با راهنمای زیر، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایید.

  • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه نموده از منوی سمت راست صفحه، بر روی گزینه “پیام نور” کلیک نمایید.
  • پس از این که وارد صفحه اختصاصی منوط به دانشگاه پیام نور شدید، بر روی لینک فعال ”ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1401 (نوبت بیست و دوم)” کلیک نمایید.
  • در این مرحله برای پرداخت هزینه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور، لازم است گزینه “خرید کارت” را انتخاب کنید.
  • در صورتی که واریز وجه با موفقیت انجام شود، یک شماره سریال 12 رقمی دریافت می نمایید که آن را برای تکمیل ادامه فرآیند نیاز دارید.
  • برای نام نویسی، بر روی لینک ”ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1401 (نوبت بیست و دوم)” کلیک کرده و گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی” انتخاب نمایید.
  • شماره سریال 12 رقمی را به همراه عبارت امنیتی در بخش های مربوطه وارد نموده و کلید“تایید” را بفشارید.
  • پس از ورود به صفحه جدید، یک قطعه عکس 4*3 خود را با فرمت jpg بارگذاری کنید و پس از ثبت اطلاعات خواسته شده، کد پیگیری ثبت نام را را دریافت کنید. توجه داشته باشید در صورتی ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است که سامانه یک کد پیگیری صادر کند.

در طرح پذیرش دانشجو از طریق طرح فراگیر پیام نور 80 درصد نمره کسب شده در آزمون و 20 درصد معدل دوره کارشناسی تاثیر خواهد داشت. برای شرکت در آزمون مذکور لازم است منابع ذکر شده در دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1400 را مورد مطالعه قرار دهید تا با آمادگی لازم به رقابت با دیگر شرکت کنندگان بپردازید. آزمون ورودی فراگیر پیام نور به صورت تستی و چند گزینه ای برگزار می گردد و نمره منفی ندارد.

 

سوالات متداول

1- آیا مهلت مجدد جهت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 در نظر گرفته شده است؟

بله، باتوجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش فرصت مجدد نام نویسی در این آزمون از 14 لغایت 20 فروردین ماه 1401 می باشد.

2- ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 از چه طریقی صورت می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

3- آیا انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور همزمان با ثبت نام آن انجام می شود؟

بله، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه در موعد مقرر به تکمیل فرم تقاضانامه و ثبت کد رشته های مورد نظر خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره پیام نور