تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400

سازمان اداری و استخدامی کشور با همکاری سازمان سنجش هر ساله جهت تامین نیروی انسانی ارگان های مختلف اقدام به برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می نماید. پذیرش افراد در آزمون کتبی به منزله قبولی نهایی و استخدام نخواهد بود و پس از برگزاری مرحله مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400، قبول شدگان نهایی این فرآیند استخدامی اعلام خواهند شد.

کلیه متقاضیان می توانند در بازه زمانی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مراجعه نموده و فرآیند نام نویسی خود را با استفاده از اطلاعات خواسته شده تکمیل نمایند. جهت آگاهی از مهلت و نحوه ثبت نام در این آزمون استخدامی، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال جاری در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

مهلت ثبت نام آزمون استخدام دستگاه های اجرایی 1400

پس از اعلام نیاز سازمان ها و ادارات دولتی همراه با وضع قوانین و شرایط پذیرش، سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org اطلاعیه استخدام دستگاه های اجرایی را که حاوی اطلاعاتی همچون جزئیات زمان، نحوه و شرایط نام نویسی می باشد را منتشر می کند.

مطابق با اطلاعیه های اخیر زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ 23 لغایت 31 اردیبهشت ماه 1400 تعیین شده بود اما تاکنون فرآیند نام نویسی در این آزمون برای سال 1400 آغاز نشده است. در صورت شروع ثبت نام نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و همچنین انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی 1400، اطلاعات لازم از طریق این مقاله و کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در دسترس شما متقاضیان گرامی قرار خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام استخدام دستگاه های اجرایی 1400

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی است که داوطلبان قبل از هر گونه اقدام در راستای نام نویسی خود ابتدا باید دفترچه راهنمای منتشر شده از طریق سایت سازمان سنجش را تهیه کرده و پس از مطالعه دقیق شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 نسبت به ثبت نام خود مطابق با راهنمای زیر اقدام نمایند.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org و انتخاب گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” از منوی موجود در سمت راست صفحه
 • کلیک بر روی لینک فعال “آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400” 
 • فعال نمودن تیک عبارت “سریال ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1400” و سپس کلیک بر روی گزینه “تایید و ادامه” 
 • وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه و فشردن عبارت “تایید و ادامه” 
 • فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” و انتخاب کلید “ادامه روند پرداخت” 
 • درج کردن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب در بخش های مشخص شده و کلیک بر روی دکمه “پرداخت”
 • بازگشت به صفحه ابتدایی ثبت نام و انتخاب عبارت “تایید و ادامه – گام بعدی”
 • فشردن کلید “ورود به سیستم” پس از ثبت “شماره سریال کارت اعتباری” در کادر مربرطه

پس از پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب، در این مرحله می بایست به تکمیل فرم مربوطه و ثبت اطلاعات مورد نیاز خود در سامانه بپردازید سپس یک کد رهگیری از سوی سامانه صادر خواهد شد که به منزله تایید ثبت نام شما می باشد. این کد را یادداشت کرده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایید.

بعد از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در مرحله اول که به صورت کتبی برگزار می شود، معرفی متقاضیان برای ادامه روند مراحل استخدام بستگی به کسب حدنصاب نمره و همچنین سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارد. البته لازم است بدانید که این پایان کار نبوده و افراد باید برای حضور در مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 نیز آماده شوند. نهایتا نیز پذیرش افراد بر اساس مجموع نمره کل با وزن 70 درصد برای آزمون کتبی و 30 درصد برای مصاحبه حضوری و همچنین با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی صورت می پذیرد.

 

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 چه زمانی آغاز می شود؟

متاسفانه در حال حاضر زمان ثبت نام در این فرآیند برای سال 1400 مشخص نشده است.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 از چه طریقی انجام می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می پذیرد.

3- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400 در چه تاریخی منتشر می شود؟

همران با آغاز فرآیند نام نویسی، این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ نظر

 1. سلام خسته نباشی من کاردانی مدیریت صنعتی دارم میتونم کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی حسابداری روزانه قبول شوم؟

  • با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام کارشناسی ناپیوسته ی علمی کاربردی سال ۱۳۹۹، محدودیتی از بابت تغییر رشته وجود ندارد و شما مجاز به ثبت نام می باشید.

 2. سلام خسته نباشید من کاردانی مدیریت صنعتی دارم در کنکور کارشناسی ناپیوسته چه رشته هایی میتونم امتحان بدم؟

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی