تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

نام نویسی مجدد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بر اساس آخرین تغییراتی که در نحوه برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی ایجاد شده است، در سال 99 نیز پذیرش در برخی از رشته های دوره کاردانی به کارشناسی به صورت بدون آزمون انجام می پذیرد و فقط برای 16 رشته آزمون برگزار می شود. بنابراین دانش آموختگان مقطع کاردانی می توانند در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 به صورت همزمان و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد.

در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی از سوی داوطلبان نیز فراهم می باشد.

مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی برای سال 99، از روز 17 تا 23 اردیبهشت ماه می باشد و داوطلبان بایستی در این مهلت، با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات لازم به سایت ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند. اما برخی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 و یا فراهم نبودن مدارک لازم، موفق به ثبت نام در موعد مقرر نمی شوند.

این دست از متقاضیان می توانند در مدت زمانی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99 از سوی سازمان سنجش تعیین می گردد، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بنا بر اعلام این سازمان، داوطلبان می توانند از روز یکشنبه 25 خرداد ماه لغایت روز شنبه 31 خرداد ماه اقدامات لازم در راستای نام نویسی خود از جمله هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 را به انجام برسانند.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

کلیه مراحل ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی طبق روال هر سال به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود. مراحلی که لازم است به منظور ثبت نام خود در سایت مذکور انجام دهید، به شرح زیر می باشند.

  • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی سمت راست سایت
  • کلیک بر روی لینک دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 99 و دانلود آن
  • انتخاب حداکثر 50 کد رشته بدون آزمون از داخل دفترچه و یادداشت کردن آن ها
  • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” با واریز هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
  • دریافت شماره سریال ثبت نام پس از واریز هزینه
  • کلیک بر روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 99” و وارد کردن شماره سریال ثبت نام در کادر ظاهر شده
  • تکمیل فرم تقاضانامه

فراموش نکنید که حتما در پایان مراحل ثبت نام، شماره پرونده و کدپیگیری صادر شده از سوی سامانه را دریافت کرده و نزد خود نگه دارید. توجه داشته باشید که عدم صدور این دو کد، به منزله ناقص بودن ثبت نام شما می باشد. لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه با واریز هزینه، کارت اعتباری تهیه نموده اند، نیازی به خرید مجدد کارت ندارند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99

پس از اتمام مهلت ثبت نام، برخی از داوطلبان متوجه می شوند که بعضی از اطلاعات خود را به اشتباه در فرم ثبت نام وارد کرده اند که باید آن ها را اصلاح نمایند. به عنوان مثال بسیاری از داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگران یا رزمندگان می باشند، اطلاعی از نحوه اعمال سهمیه خود برای ثبت نام ندارند و پس از اتمام مهلت در نظر گرفته شده متوجه می شوند که باید کد 12 رقمی مربوطه را در فرم ثبت نام خود درج می کردند.

در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی، فرم ثبت نامی تمام داوطلبان بر روی سامانه قرار داده می شود و متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایت سنجش و کلیک بر روی لینک ویرایش اطلاعات، شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام خود را وارد نمایند. پس از دریافت فرم و اصلاح آن بایستی بر روی گزینه “تایید نهایی” کلیک کنید تا اطلاعات وارد شده ذخیره شوند. توصیه می شود از فرم ثبت نام خود پرینت تهیه نمایید و تا زمان پذیرش در دانشگاه، نزد خود حفظ کنید.

لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند ثبت نام در رشته های بدون کنکور و رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی 99 را به صورت همزمان انجام دهند و در صورت پذیرش در هر دو دوره، مجاز به ثبت نام حضوری در یکی از رشته های پذیرفته شده خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره