خانه پذیرش بدون کنکور مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

نام نویسی مجدد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

بر اساس آخرین تغییراتی که در نحوه پذیرش در مقطع کاردانی به کارشناسی ایجاد شده است، تنها برای 6 رشته آزمون برگزار می شود. برای قبولی در سایر رشته های این مقطع می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی اقدامات مربوط به نام نویسی را به انجام رساند. دانش آموختگان کاردانی متقاضی پذیرش بدون کنکور کارشناسی باید در موعد مقرر که همزمان با ثبت نام رشته های با کنکور می باشد، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

داوطلبان ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی که به هر دلیلی موفق نشوند در زمان مقرر ثبت نام خود را به انجام برسانند، می توانند از فرصت مجددی که احتمالا برای نام نویسی در اختیار آن ها قرار می گیرد استفاده نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 ورودی بهمن ماه هنوز مشخص نمی باشد.

مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی می توانند در دو نیمه متفاوت مهر و بهمن ماه برای ثبت نام در مقطع بدون کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند لذا زمان ثبت نام در مقطع مهر ماه از 29 خرداد سال جاری آغاز شده است.

در خصوص زمان نام نویسی مقطع بدون کنکور کاردانی به کارشناسی نیمسال بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده است لذا این احتمال وجود دارد که مهلت ثبت نام آن طبق روال سال های گذشته در  اوایل آذر ماه باشد بنابراین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط در این زمینه آگاهی یابید.

مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی به طور معمول در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم انجام می گیرد. تمامی اطلاع رسانی های لازم در این زمینه از جمله زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. با این وجود، هر ساله تعدادی از داوطلبان از نام نویسی در زمان اولیه جا می مانند.

تمهیداتی که در این راستا اندیشیده شده به متقاضیان این امکان را می دهد تا بتوانند در یک نوبت مجدد به انجام این فرآیند بپردازند. لازم به ذکر است که این فرصت برای آن دسته از افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند اما نیاز به اعمال تغییر در اطلاعات ثبت نامی خود دارند نیز قابل استفاده می باشد.

مهلت مجدد ثبت نام مهر ماه

نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور این مقطع برای نیمسال اول سال تحصیلی جاری در بازه زمانی بین 29 خرداد تا 5 تیر ماه انجام گرفت. اما برخی از داوطلبان به علت بی اطلاعی از زمان مذکور و یا دلایل دیگر، موفق به ثبت نام در موعد مقرر نشدند. فرصتی تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در اختیار داوطلبان قرار گرفت که می توانند تا 9 تیر ماه اقدام به نام نویسی یا درصورت لزوم ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نمایند.

مهلت مجدد ثبت نام بهمن ماه

پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی در رشته محل هایی که طرفیت آن ها تکمیل نشده برای ترم بهمن ماه نیز انجام می گیرد. از زمان دقیق این فرآیند اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد اما با توجه به روند سال گذشته انتظار می رود که این فرآیند در محدوده زمانی آذر ماه به انجام برسد. با پایان یافتن بازه اولیه ثبت نام، فرصت مجدد چند روزه ای نیز در اختیار جاماندگان قرار خواهد گرفت.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره از آخرین اخبار مربوط به مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی در بهمن ماه مطلع شوید.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

علاقه مندان پذیرش بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته می بایست همزمان با شروع مهلت نام نویسی به سایت سازمان سنجش مراجعه و برای کسب اطلاعات لازم، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 را دریافت نمایند. سپس ثبت نام اینترنتی خود را برای هریک از نیمسال های اول و دوم، مطابق با مراحل زیر به انجام برسانند.

 • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی سمت راست سایت
 • کلیک بر روی لینک “ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401 (نیمسال مورد نظر)”
 • انتخاب گزینه “خرید کارت” از منوی موجود در سمت راست
 • فشردن دکمه “سریال ثبت نام پذیرش دوره های نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر / بهمن ماه 1401” و انتخاب گزینه “تایید و ادامه”
 • ثبت اطلاعات شخصی سپس طی نمودن مراحل پرداخت الکترونیکی از طریق کارت عضو شبکه شتاب و دریافت سریال کارت
 • بازگشت به مرحله اول و کلیک بر روی گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی” ضمن مطالعه نکات ذکر شده
 • درج شماره سریال 12 رقمی خریداری شده در قسمت مشخص و فشردن کلید “تایید”
 • بارگذاری عکس داوطلبی مطابق با ویژگی های تعیین شده
 • تکمیل فرم تقاضانامه با اطلاعات هویتی تحصیلی و کد رشته های مورد نظر
 • دریافت شماره پرونده و کد پیگیری صادر شده از سوی سامانه

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

پس از اتمام مهلت ثبت نام، ممکن است برخی از داوطلبان متوجه وجود اشتباه در اطلاعات فرم ثبت نام شوند. به عنوان مثال بسیاری از داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگران یا رزمندگان می باشند، اطلاعی از نحوه اعمال سهمیه خود برای ثبت نام ندارند و پس از اتمام مهلت در نظر گرفته شده متوجه می شوند که باید کد 12 رقمی مربوطه را در فرم ثبت نام خود درج می کردند. در زمان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی، امکان ویرایش مشخصات فرم ثبت نام برای تمامی متقاضیان مطابق مراحل زیر وجود دارد.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی سمت راست
 • کلیک بر روی لینک فعال “ویرایش اطلاعات ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1401 (نیمسال مورد نظر)”
 • وارد کردن اطلاعات کاربری و انتقال به پروفایل شخصی
 • دریافت فرم مورد نظر و انجام اصلاحات لازم
 • کلیک بر روی گزینه “تایید نهایی”

اعلام نتایج بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در سایت سنجش، و با درج شماره پرونده و شماره شناسنامه امکان پذیر است و افراد پذیرفته نشده می توانند اعتراضات خود را در سیستم پاسخگویی سایت ثبت نمایند.

 

سوالات متداول

1- ایا ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 برای نیمسال اول یا دوم تمدید خواهد شد؟

بله، برای نیمسال اول تا 9 تیر یک بار تمدید شد و برای نیمسال دوم نیز احتمالا اواخر آذر ماه فرصت مجدد ثبت نام ارائه خواهد شد.

2- ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از چه طریقی انجام می شود؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- ایا امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 وجود دارد؟

بله، تمامی متقاضیان امکان ویرایش مشخصات ثبت نامی را در این بازه دارند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره