شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97

مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97

مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97
مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

یکی از آزمون هایی که هرساله داوطلبان زیادی را به خود اختصاص می دهد آزمون لیسانس به پزشکی می باشد. رشته های پزشکی به دلیل جایگاه شغلی مناسب در جامعه از طرفداران زیادی یرخوردار است. آزمون لیسانس به پزشکی برای داوطلبانی است که تحصیل خود را در مقطع کارشناسی به پایان رسانیده اند قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی را دارند ایجاد شده است.  آزمون لیسانس به پزشکی برای اولین بار توسط دانشگاه تهران در سال 86 برگزار شد. هرساله اطلاعیه برگزاری این آزمون توسط دانشگاه تهران انجام می شود. در ارامه شرح اطلاعاتی در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام ، زمان و مهلت مجدد ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی خواهیم پرداخت.

داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی لازم و ضروری می باشد

مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97

با توجه به اینکه زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی از   بهمن ماه آغاز شده بود بعد پایان زمان ثبت نام بنا به در خواست داوطلبان فرصت مجددی برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات ثبت شده آن ها با مشخصاتشان مغایرت دارد می توانند در تاریخ 26/ 1 / 97 تا  26/ 2 / 97  نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. ضمن اینکه این فرصت تمدید نخواهد شد بنابراین در مراحل ثبت نام بسیار دقت نمایید. شایان ذکر است که این ثبت نام به صورت اینترنتی بوده مدارک مورد نیاز نیز باید به صورت اسکن ارسال گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون لیسانس به پزشکی 97

  • تکمیل فرم مربوطه بر روی سایت
  • مدرک معتبر مقطع دیپلم و کارشناسی که معدل کل در آن ها مشخص شده باشد ( معدل مورد قبول بالای 17 برای دیپلم و معدل بالای 16 برای کارشناسی )
  • مدرک پایان دوره طرح نیروی انسانی
  • کپی شناسنامه و کارت ملی ( تمام صفحات )
  • یک قطعه عکس پرسنلی
  • گواهی پایان خدمت سربازی و یا معافیت از خدمت
  • فیش پرداختی به مبلغ 500/000 ریال به شماره حساب  27619004/42 بانک ملت
  • مدرک زبان( 50   MHLE ) و ( 50 MSRT) و( 6 IELTS) و( 500  TOEFL ) ، همچنین داوطلبانی که مدرک زبان ندارند ارائه مدرک زبان بعد از پذیرفته شدن الزامی می باشد در غیر این صورت مجاز به تحصیل در پزشکی نمی باشند.
  • حداکثر سن ثبت نام 25 سال می باشد.

زمان ونحوه برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97

آزمون لیسانس به پزشکی در هفته اخر خرداد ماه 97 برگزار می شود. داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی لازم و ضروری می باشد همچنین کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد که داوطلبان با وارد کردن شماره سریال پرونده و کد پیگیری می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. آزمون لیسانس به پزشکی در دو مرحله انجام می شود به صورت کتبی و مصاحبه، ارزیابی فرا شناختی می باشد که 70 درصد از نمره داوطلب همان نمره کتبی است همچنین بعد از پذیرفته شدن در آزمون و کسب نمره قبولی 30 درصد نمره داوطلب در مرحله مصاحبه و ارزیابی شناختی بدست می آید که بعد از پذیرفته شدن توسط اساتید دانشگاه انجام می پذیرد معمولا کسانی که نمره قبولی از مرحله اول دریافت می کنند در مرحله دوم نیز پذیرفته می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره