سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

فرصت مجدد نام نویسی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد اکثر رشته های تحصیلی خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد و بسیاری از داوطلبان که تمایلی به شرکت در کنکور ارشد ندارند می توانند در یکی از رشته های مورد علاقه خود در دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام نمایند. مجری ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و داوطلبان می توانند در اواخر مهر ماه با مراجعه به سایت این سازمان برای ثبت نام خود اقدام کنند. همانطور که ذکر شد تعداد متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر بسیار زیاد است بنابراین سازمان سنجش زمان ثبت نام را تمدید می نماید تا همه ی داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

معمولا مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اوایل آبان ماه می باشد و داوطلبان می توانند در این زمان برای ویرایش اطلاعات خود نیز اقدام کنند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

با توجه به اطلاعیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که در بازه زمانی اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند ، می توانند از روز 1 الی 12 آبان ماه برای ثبت نام خود اقدام نمایند ، در واقع داوطلبان در این تاریخ فرصت خواهند داشت که از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مدارک لازم را جهت ثبت نام بارگذاری کنند. به کلیه داوطلبان توصیه می شود که قبل از اقدام به ثبت نام با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، از شرایط و مدارک لازم مطلع شوند زیرا در صورتی که مدارک و اطلاعات داوطلب کامل نباشد ، ثبت نام لغو خواهد شد. پس از فراهم نمودن مدارک ، می توان به ترتیب مراحل زیر آن ها را در سایت بارگذاری نمود:

  1. ورود به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  2. انتخاب گزینه «پیام نور» از منوی قرار داه شده در سمت راست سایت
  3. کلیک بر روی لینک خرید کارت اعتباری و واریز هزینه ثبت نام توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
  4. کلیک بر روی لینک «تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور» و وارد نمودن اطلاعات درخواستی در کادر ظاهر شده
  5. دریافت فرم ثبت نام و اسکن یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg و همچنین درج اطلاعات خواسته شده
  6. در نهایت پس از تائید نهایی از شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام ارائه شده پرینت تهیه نمائید.
نکته : داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه با واریز هزینه کارت اعتباری تهیه نموده اند ، نیازی به خرید مجدد کارت ندارند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

اطلاعات ثبت نامی داوطلبان تا آخرین روز ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار دارد و داوطلبان می توانند با مشاهده و ویرایش اطلاعات خود ، فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایند. در زمان تمدید مهلت ثبت نام برای بار دوم سازمان سنجش اطلاعات داوطلبان را بر روی سایت قرار می دهد و به همه ی داوطلبان توصیه می شود در این زمان با بررسی فرم خود ، اطلاعات اشتباه را تصحیح کنند. برای ویرایش اطلاعات باید پس از وارد شدن به سایت سنجش ، با کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ، فرم ثبت نام را با وارد نمودن شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام دریافت نمایید ، پس از بررسی فرم و تصحیح اطلاعات بایستی بر روی عبارت تائید نهایی کلیک کنید تا اطلاعات ذخیره شوند.
نکته : برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیازی به خرید کارت اعتباری نمی باشد و با همان اطلاعات ثبت نامی قبلی می توان فرم را اصلاح کرد.
در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داوطلب هیچ محدودیتی در انتخاب رشته ای مغایر با مدرک فارغ التحصیلی خود ندارد و می تواند حداقل 1 و حداکثر 20 کد رشته محل را فقط از یک رشته / گرایش امتحانی انتخاب کند. بنابراین زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور همزمان با ثبت نام می باشد و داوطلب باید در زمان تکمیل فرم ، رشته محل های مورد علاقه خود را نیز در فرم ثبت نام درج نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره