تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

فرصت مجدد نام نویسی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد اکثر رشته های تحصیلی خود را به صورت بدون آزمون و تحت انواع فراگیر پیام نور ارائه می دهد و بسیاری از داوطلبان که تمایلی به شرکت و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری ندارند، می توانند در یکی از رشته های مورد علاقه خود در دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام نمایند. مجری ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور برای ثبت نام خود اقدام کنند. همان طور که ذکر شد تعداد متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر بسیار زیاد است بنابراین سازمان سنجش معمولا زمان ثبت نام ارشد دانشگاه فراگیر را تمدید می نماید تا همه داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نظر گرفته می شود که داوطلبان می توانند در این زمان برای ویرایش اطلاعات خود نیز اقدام کنند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

با توجه به اطلاعیه منتشر شده توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات دقیق در زمینه نحوه و زمان ثبت نام در اواخر آبان ماه اعلام خواهد شد. سازمان سنجش معمولا هر ساله برای متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که در بازه زمانی اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند، مهلت مجددی را در نظر می گیرد. در واقع داوطلبان در این تاریخ فرصت خواهند داشت که از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، مدارک لازم را جهت ثبت نام بارگذاری کنند. به کلیه داوطلبان توصیه می شود که قبل از اقدام به ثبت نام با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، از شرایط و مدارک لازم مطلع شوند زیرا در صورتی که مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و اطلاعات داوطلب کامل نباشد، با مشکل مواجه خواهند شد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

اطلاعات ثبت نامی داوطلبان تا آخرین روز ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار دارد و داوطلبان می توانند با مشاهده و ویرایش اطلاعات خود، فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سازمان سنجش اطلاعات داوطلبان را بر روی سایت قرار می دهد و به همه داوطلبان که ثبت نام دوره دوره فراگیر را انجام داده اند، اجاره می دهد در این زمان با بررسی فرم خود اطلاعات اشتباه را تصحیح کنند. برای ویرایش اطلاعات باید پس از مراجعه به سایت سنجش و کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر، فرم ثبت نام را با وارد نمودن شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام دریافت نمایید. پس از بررسی فرم و تصحیح اطلاعات بایستی بر روی عبارت تائید نهایی کلیک کنید تا اطلاعات ذخیره شوند.
لازم است بدانید برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیازی به خرید کارت اعتباری نمی باشد و با همان اطلاعات ثبت نامی قبلی می توان فرم را اصلاح کرد. در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داوطلب هیچ محدودیتی در انتخاب رشته مغایر با مدرک فارغ التحصیلی خود ندارد و می تواند حداقل 1 و حداکثر 20 کد رشته محل را فقط از یک رشته / گرایش امتحانی انتخاب کند. بنابراین زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور همزمان با ثبت نام می باشد و داوطلب باید در زمان تکمیل فرم، رشته محل های مورد علاقه خود را نیز در فرم ثبت نام درج نماید.

سوالات متداول

1- آیا فرصت مجددی برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در نظر گرفته می شود؟

معمولا بازه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور مشمول تمدید مهلت می شود اما بهتر است در همان روزهای ابتدایی ثبت نام خود را انجام دهید.

2- فرصت مجدد ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور چه زمانی است؟

در حال حاضر زمان دقیقی اعلام نشده است اما به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، مقاله به روز سانی خواهد شد.

3- آیا در زمانی که به منظور تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در نظر گرفته شده است، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام نیز وجود دارد؟

بله، این امکان وجود دارد که داوطلبان در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

 1. آیا من فرصت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را برای امسال از دست دادم چون آخرین مهلت تمدیدب ۱۱ بهمن بود و نمی دونستم جوابی دریافت نکردم

  • با سلام و درود، مهلت ثبت نام ارشد فراگیر بیش از یک ماه است که به پایان رسیده، و ثبت نامی که تا ۱۱ بهمن ادامه داشت، ثبت نام کنکور ارشد بود.

 2. آیا من فرصت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را برای امسال از دست دادم چون آخرین مهلت تمدیدب ۱۱ بهمن بود و نمی دونستم

 3. آیا من فرصت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را برای امسال از دست دادم چون آخرین مهلت تمدیدب ۱۱ بهمن بود و نمی دکنستم

 4. با سلام
  سوال دارم اونم اینکه ارشد فراگیر پیام نور بهم گفتن الان میتونی ثبت نام کنی بعد شهریور ۹۹ امتحان میدی و از مهر ۹۹ میری سرکلاس در صورت قبولی
  بنابراین دوتا سوال دارم یکی اینکه اگر من شهریه رو پرداخت کنم و امتحان بدم و قبول نشم تکلیف هزینه پرداختی چیه ؟
  و دوم اینکه از چه تاریخ تا کی مهلت ثبت نام منه برای اینکه بتونم از مهر ۹۹ وارد ترم دوم ارشد بشم ؟

  • سلام ، طبق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال ۱۳۹۸ ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور معمولا از اواخر مهر و یا اوایل آبان ماه آغاز شده ، و آزمون منابع طرح شده در دفترچه ثبت نام در اواسط آذر ماه برگزار می شود . در صورتی که شما نمره قبولی در رشته و واحد دانشگاهی مورد نظر را کسب نمایید ، از بهمن ماه می توانید از ترم دوم مشغول به تحصیل شوید . لازم به ذکز است پرداخت شهریه نیز پس از قبولی نهایی شما در دانشگاه مورد نظر انجام می گیرد .

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد