تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود و این سازمان هر ساله زمان مشخصی برای ثبت نام داوطلبان در نظر می گیرد که علاقه مندان به شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند در زمان تعیین شده از طریق سایت sanjeshp.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

با وجود این که طول مدت چند روز به متقاضیان فرصت داده می شود که برای ثبت نام خود اقدام کنند اما بعد از اتمام مهلت نام نویسی، بعضی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام یا فراهم نبودن مدارک مورد نیاز، نمی توانند فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانند. از همین رو، مرکز سنجش آموزش پزشکی برای این دسته از داوطلبان زمان ثبت نام را تمدید می کند.

مهلت مجدد ثبت نام مختص به داوطلبانی است که از ثبت نام اصلی جا مانده اند یا قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مرکز سنجش پزشکی کشور، زمان اولیه نام نویسی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از تاریخ 29 بهمن ماه لغایت 10 اسفند ماه 99 اعلام کرد اما با توجه به آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، مهلت ثبت نام به تعویق افتاد و انجام این فرآیند تقریبا با یک هفته تاخیر انجام شد. در نتیجه داوطلبان ثبت نام در این آزمون قادر بودند در بازه زمانی 6 الی 16 اسفند ماه 99 نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است به دلیل آن که معمولا تمامی داوطلبان موفق به ثبت نام خود در مهلت اولیه نمی شوند، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور هر ساله زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 را تمدید می نماید. از طرفی نیز در سال جاری، شاهد به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بودیم که خود دلیلی مبنی بر تمدید چندین باره زمان ثبت نام این آزمون می باشد.

همچنین داوطلبان می توانستند برای ویرایش، تکمیل و یا تصحیح اطلاعات ثبت نامی از تاریخ 23 الی 25 اسفند ماه 99 اقدامات لازم به عمل برساند.

با توجه به اطلاعیه آخر، سازمان سنجش پزشکی متقاضیان می توانند در یک نوبت دیگر در بازه زمانی بین 23 الی 25 فروردین 1400 در  کنکور ارشد وزارت بهداشت نام نویسی نمایند.

با توجه به این که احتمال می رود امکان تمدید مهلت مجدد نام نویسی صورت گیرد، شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره، در اسرع وقت از اطلاعات مربوط به آن باخبر شوید.

نحوه نام نویسی در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

با توجه به سال های گذشته مهلت هایی مجددا به داوطلبان داده خواهد شد تا بتوانند با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در زمان مقرر و به صورت زیر اقدامات لازم را برای نام نویسی به انجام برسانند.

لازم به ذکر است داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه، هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و کد پیگیری دریافت نموده اند، نیازی به واریز مجدد هزینه ندارند و می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز، ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

فرم ثبت نامی تمامی داوطلبان تا آخرین روز ثبت نام در سایت قابل دسترس است. بنابراین متقاضیانی که اطلاعات خود را نادرست ارسال کرده اند، می توانند برای اصلاح آن اقدام کنند. علاوه بر آن، در زمان مهلت مجدد ثبت نام نیز برای داوطلبان امکان ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت که به همه متقاضیان توصیه می شود با کنترل فرم ثبت نام خود، اشتباهات موجود در آن را رفع نمایند.

توجه داشته باشید که ویرایش اطلاعات نیازی به پرداخت هزینه ندارد و می توان با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی، اقدامات لازم را جهت ویرایش فرم نام نویسی انجام داد. لازم است بدانید که در تمامی بازه های زمانی ذکر شده در بخش قبل، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان فراهم می باشد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 در اسفند ماه می باشد و داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از سایت سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایند. توجه داشته باشید که اگر در هر یک از اطلاعات درج شده بر روی کارت، مغایرتی وجود داشته باشد باید برای رفع نقص آن اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در تماس باشید.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 به چه صورت است؟

ثبت نام این آزمون در بازه زمانی بین 23 الی 25 فروردین 1400 انجام خواهد شد.

2- ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 چگونه انجام می شود؟

نام نویسی در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 وجود دارد.

در حال حاضر تاریخ مشخصی مبنی بر تمدید مهلت مجدد نام نویسی مشخص نشده است اما با توجه به سال های گذشته احتمال تمدید آن وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد