تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود و این سازمان هر ساله زمان مشخصی برای ثبت نام داوطلبان در نظر می گیرد که علاقه مندان به شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند در زمان تعیین شده از طریق سایت sanjeshp.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

با وجود این که طول مدت چند روز به متقاضیان فرصت داده می شود که برای ثبت نام خود اقدام کنند اما بعد از اتمام مهلت نام نویسی، بعضی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام یا فراهم نبودن مدارک مورد نیاز، نمی توانند فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانند. از همین رو، مرکز سنجش آموزش پزشکی برای این دسته از داوطلبان زمان ثبت نام را تمدید می کند.

به طور معمول زمان ثبت نام داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مورد تمدید قرار می گیرد.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

بدیهی است متقاضیان واجد شرایط شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت به منظور اعلام علاقه مندی اینترنتی خود در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نیازمند به دانستن بازه زمانی و فرصت معین شده برای نام نویسی این آزمون می باشند. لازم به ذکر است این سازمان، زمان اولیه نام نویسی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از تاریخ 30 بهمن ماه لغایت 10 اسفند ماه 1400 اعلام کرده است.

معمولا هر ساله زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 برای داوطلبان بازمانده از انجام روند مربوطه تمدید می گردد. علاوه بر آن، در زمان مهلت مجدد ثبت نام نیز برای داوطلبان امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود خواهد داشت که به همه متقاضیان توصیه می شود با کنترل فرم ثبت نام خود، اشتباهات موجود در آن را رفع نمایند. لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص این بازه زمانی مشخص نشده اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره، در اسرع وقت از اطلاعات مربوط به آن باخبر شوید.

نحوه نام نویسی در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

با توجه به سال های گذشته داوطلبان می توانند علاوه بر نام نویسی در زمان اولیه معین شده برای ثبت نام، در تمدید و مهلت مجدد این فرآیند نیز می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و به صورت زیر اقدامات لازم را برای نام نویسی به انجام برسانند.

پیش از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 داوطلبان می توانند حدود سه الی چهار روز قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از سایت سنجش آموزش پزشکی کشور دریافت نمایند.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 به چه صورت است؟

ثبت نام این آزمون در بازه زمانی بین 30 بهمن الی 10 اسفند 1400 انجام خواهد شد.

2- ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 چگونه انجام می شود؟

نام نویسی در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 وجود دارد.

در حال حاضر تاریخ مشخصی مبنی بر تمدید مهلت مجدد نام نویسی مشخص نشده است اما با توجه به سال های گذشته احتمال تمدید آن وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد