تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود؛ این مرکز همه ساله زمان مشخصی برای ثبت نام داوطلبان در نظر می گیرد که علاقه مندان به شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند در بازه زمانی تعیین شده از طریق سایت مذکور نام نویسی خود را به انجام برسانند. با وجود این که تقریبا 10 روز به متقاضیان فرصت داده می شود که برای این منظور اقدام کنند، پس از اتمام مهلت نام نویسی نیز مشخص می شود که برخی داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام، فراهم نبودن مدارک مورد نیاز و… از به انجام رساندن این فرآیند باز مانده اند؛ از همین رو، مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برای این دسته از افراد مهلت مجددی را جهت به پایان رساندن فرآیند نام نویسی در نظر می گیرد.

داوطلبان می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به ویرایش اطلاعات خود نیز بپردازند.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، معمولا طی اطلاعیه ای، زمان انجام فرآیند ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 را اطلاع رسانی می کند اما گاهی اوقات برخی از داوطلبان از فرآیند نام نویسی یاز می مانند. به همین جهت همانطور که می دانید معمولا زمانی را جهت مهلت مجدد ثبت نام برای آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده اند در نظر می گیرند تا بتوانند نام نویسی خود را نهایی نمایند یا در صورت وجود مغایرتی در اطلاعات وارد شده، امکان ویرایش و تصحیح آن ها را داشته باشند.

با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در رابطه با این موضوع برای سال 1402 منتشر نشده است، پیش بینی می شود این فرآیند مانند سال گذشته از 21 لغایت 23 فروردین ماه در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که در صورت انتشار اطلاعیه مرتبط این مقاله بروزرسانی می شود، همچنین علاقه مندان می توانند جهت دسترسی به اخبار جدید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوند.

ویرایش اطلاعات

دسترسی به فرم ثبت نام تمامی داوطلبان تا آخرین روز از مهلت نام نویسی، از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر می باشد، بنابراین متقاضیانی که در درج اطلاعات خود دچار اشتباه شده اند، می توانند در بازه زمانی ثبت نام و همچنین در مهلت مجدد آن نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بدون پرداخت هیچ هزینه ای و تنها با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

داوطلبان محترم در مهلت مجدد نام نویسی می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به صورت اینترنتی و مطابق با راهنمای ذیل فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند.

شایان ذکر است، داوطلبان می بایست چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402، از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند تا در صورت وجود هرگونه مغایرت، اقدامات لازم را جهت اصلاح و ویرایش آن به انجام برسانند.

 

سوالات متداول

1- مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در چه زمانی صورت می پذیرد؟

هنوز زمان دقیق این فرآیند مشخص نمی باشد اما به محض اعلام، متن ماله به روز رسانی می گردد.

2- آیا داوطلبان در فرصت تمدید ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401 می توانند اطلاعات وارد کرده خود را ویرایش نمایند؟

بله، در این بازه زمانی داوطلبان بدون پرداخت هزینه ای می توانند به قسمت ویرایش اطلاعات دسترسی داشته باشند.

3- نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در مهلت مجدد به چه صورت است؟

داوطلبان می توانند برای این منظور به سایت sanjeshp.ir مراجعه و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد