تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

فرصت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

آزمون کاردانی به کارشناسی برای رشته هایی از جمله تکنولوژی اتاق عمل، بهداشت عمومی، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، هوشبری و… برگزار می شود و داوطلبانی که خواهان ادامه تحصیل در یکی از این رشته ها هستند، ضمن اطلاع از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 می بایست پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام در سایت سازمان سنجش و در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 اقدام به نام نویسی کنند. همچنین پذیرش دانشجو در رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته، به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی نیز انجام می شود و داوطلبانی که قصد ثبت نام به صورت بدون آزمون دارند، باید همزمان با شروع ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی با مراجعه به سایت سنجش ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

 

در صورت اعلام مهلت مجدد برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی، امکان ویرایش اطلاعات نیز در وجود دارد.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ضمن این که زمان ثبت نام این کنکور کاردانی به کارشناسی برای سال جاری از تاریخ 29 خرداد ماه تا 5 تیر ماه 1401 در نظر گرفته شده، می توان طبق سال های قبل انتظار داشت که برای داوطلبان جا مانده از فرصت نام نویسی، مهلت مجدد ثبت نام برای این آزمون در نظر گرفته شود. از آنجایی که ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 یا کامل نبودن مدارک خود موفق به ثبت نام در زمان مقرر نشده باشند، می توانند در فرصت مجدد برای نام نویسی اقدام نمایند. اما با توجه به این که در حال حاضر زمان مشخصی برای آن در سال 1401 تعیین نشده است، می توانید برای اطلاع از مهلت مجدد ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 1401 ما را در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد. داوطلبان می بایست پس از دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناس 1401 و آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون برای ثبت نام در این آزمون همانند مراحل زیر اقدامات لازم را به انجام برسانند.

 1. ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 2. انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی سمت راست صفحه
 3. کلیک روی عبارت “خرید کارت اعتباری”
 4. پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت شماره سریال ثبت نام
 5. کلیک روی لینک فعال شده “ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 1401”
 6. وارد نمودن شماره سریال ثبت نام در کادر مربوطه
 7. تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
 8. بارگذاری عکس 4*3 داوطلب
 9. دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام

توجه: داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه کارت اعتباری تهیه نموده اند، نیازی به خرید مجدد نداشته و می توانند با همان شماره سریال، ثبت نام خود را انجام دهند.

بهتر است بدانید که رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 از رشته های با کنکور متنوع تر هستند و فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می توانند بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی خود در یکی از این رشته ها ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت همزمان انجام می شود و داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام حداکثر 50 کد رشته را در فرم ثبت نام خود وارد نمایند.

ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

همزمان با مهلت مجدد ثبت نام، فرم نام نویسی تمام داوطلبان نیز برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 بر روی سایت سنجش قرار داده می شود. توصیه می کنیم برای مطمئن شدن از صحت اطلاعات وارد شده، فرم مذکور را دریافت و پس از بررسی مندرجات آن، چنانچه نیاز به اصلاح داشت، برای ویرایش آن اقدام نمایید. برای انجام این کار می توانید به ترتیب مراحل زیر اقدام نمایید:

 1. ورود سایت سنجش به نشانی sanjesh.org
 2. ورود به بخش“کاردانی به کارشناسی”  از منوی سمت راست سایت
 3. انتخاب لینک فعال شده مربوط به ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 
 4. وارد کردن شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام
 5. اقدام به اعمال تغییرات لازم در اطلاعات و کد رشته محل های انتخاب شده

 

سوالات متداول

1- مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 در چه زمانی است؟

هنوز اخباری در مورد مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 منتشر نشده اما امکان ثبت نام از 29 خرداد ماه تا 5 تیرماه وجودخواهد شد.

2- نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401به چه صورت می باشد؟

مراحل نام نویسی و انتخاب رشته داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org صورت می پذیرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 وجود دارد؟

بله، در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 امکان ویرایش اطلاعات و کد رشته های انتخابی نیز وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام
  من مهر ۱۴۰۰ کارشناسی ناپیوسته روزانه دانشگاه فنی و حرفه ای بر اساس سوابق تحصیلی قبول شدم امکانش هست الان انصراف بدم و مجدد کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱ شرکت کنم؟ (بدلیل اشتباه در انتخاب رشته)

  • با سلام، در صورت نداشتن منع نظام وظیفه، شما محدودیتی بابت انصراف و ثبت نام مجدد در مقطع کارشناسی ناپیوسته نخواهید داشت.

دریافت مشاوره