تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ثبت نام مجدد آزمون کاردانی به کارشناسی 1400
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

آزمون کاردانی به کارشناسی برای 16 رشته از جمله تکنولوژی اتاق عمل، بهداشت عمومی، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، هوشبری و… برگزار می شود و داوطلبانی که خواهان ادامه تحصیل در یکی از این رشته ها هستند، می بایست پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام، در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نام نویسی کنند. همچنین پذیرش دانشجو در رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته، به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی نیز انجام می شود و داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون آزمون دارند، باید همزمان با شروع ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی، با مراجعه به سایت مذکور، ثبت نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای داوطلبان وجود خواهد داشت.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی برای سال 99، در نیمه دوم اردیبهشت بوده است و داوطلبان در این بازه زمانی فرصت داشتند با ارائه مدارک و اطلاعات لازم به سایت مربوطه مراجعه کنند تا مراحل نام نویسی خود را انجام دهند. همچنین پس از اتمام مهلت ثبت نام، ممکن است برخی از داوطلبان به دلیل بی اطلاعی از زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی یا کامل نبودن مدارک خود، موفق به ثبت نام در سایت نشوند. سازمان سنجش بعد از اتمام زمان ثبت نام اولیه، مهلت مجددی را در بازه زمانی 25 تا 31 خرداد ماه در اختیار آن ها قرار داد.

با توجه به این که زمان ثبت نام، از تاریخ 23 تا 30 خرداد ماه 1400 در نظر گرفته شده است، پیش بینی می شود که مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 نیز همانند سال 99 در تیر ماه و با فاصله یک ماه پس از اتمام زمان نام نویسی باشد.

اما با توجه به این که در حال حاضر زمان مشخصی برای آن در سال 1400 تعیین نشده است، شما عزیزان می توانید برای اطلاع از مهلت مجدد ثبت نام و انتخاب رشته، همچنین سایر جزئیات مربوطه ما را در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد. داوطلبان می بایست پس از دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی و آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، برای ثبت نام در این آزمون همانند مراحل زیر اقدامات لازم را به انجام برسانند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه “کاردانی به کارشناسی” از منوی سمت راست صفحه
  • کلیک روی عبارت “خرید کارت اعتباری”
  • پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت شماره سریال ثبت نام
  • کلیک روی لینک فعال شده “ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی”
  • وارد نمودن شماره سریال ثبت نام در کادر مربوطه
  • تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
  • بارگذاری عکس 4*3 داوطلب
  • دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام

توجه: داوطلبانی که در زمان ثبت نام اولیه کارت اعتباری تهیه نموده اند، نیازی به خرید مجدد ندارند و می توانند با همان شماره سریال، ثبت نام خود را انجام دهند.

بهتر است بدانید که رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی از رشته های با کنکور متنوع تر است و فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می توانند بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی خود، در یکی از این رشته ها ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی با ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت همزمان انجام می شود و داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام، حداکثر 50 کد رشته را در فرم ثبت نام خود وارد نمایند.

همچنین همزمان با تمدید مهلت ثبت نام، فرم نام نویسی تمام داوطلبان نیز برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی سایت سنجش قرار داده می شود. توصیه می کنیم برای مطمئن شدن از صحت اطلاعات وارد شده، فرم مذکور را دریافت نموده و مندرجات آن را مجددا بررسی کنید و چنانچه نیاز به اصلاح داشت، برای ویرایش آن اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 در چه زمانی است؟

فرآیند ثبت نام در بازه زمانی 23 تا 30 خرداد ماه 1400 انجام خواهد شد.

2- سایت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400، کدام است؟

مراحل نام نویسی و انتخاب رشته داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

3- آیا امکان تمدید مجدد مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 وجود دارد؟

بله، شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط با این مبحث مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره