9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه پذیرش بدون کنکور مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۱۴۰۲

ثبت نام مجدد آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1402
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

آن دسته از داوطلبانی که قصد ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1402 و انتخاب رشته کنکور کاردانی پیوسته و ناپیوسته فنی و حرفه ای برای رشته های با آزمون و بدون آزمون را دارند می توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

در این بین ممکن است برخی از افراد بنا به هر دلیلی در زمان مشخص شده موفق به ثبت نام نشوند و یا اطلاعات خود را اشتباه وارد کنند، در این صورت این سوال مطرح می شود که آیا مهلت مجددی برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به تقاضای زیاد داوطلبان، سازمان سنجش هرساله مهلت مجددی را تعیین می کند تا این افراد نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان در زمان مهلت مجدد ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1402، فرصت خواهند داشت که اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

همواره پس از اتمام زمان ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای 1402 عده ای وجود دارند که بنا به دلایل مختلفی موفق به ثبت نام نمی شوند، سازمان سنجش کشور مهلت مجددی را برای این دسته از افراد قرار می دهد تا در اسرع وقت پروسه ثبت نام خود را انجام و به اتمام برسانند. در واقع در این بازه زمانی اطلاعات ثبت‌ نامی داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، که متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌ نامی خود پرداخته و در صورت وجود هر گونه مغایرت، نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند. همچنین کسانی که موفق به ثبت نام نشده اند نیز می توانند در این بازه زمانی نام نویسی خود را انجام دهند.

در حال حاضر تنها مهلت اولیه نام نویسی در تاریخ 18 الی 25 تیر ماه مشخص شده است و زمانی مبنی بر مهلت مجدد ثبت نام تعیین نشده است اما شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از تمامی اطلاعات مربوط به تاریخ و سایر اخبار مطلع شوید.

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402

داوطلبان می بایست برای نام نویسی در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای، ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود و مطالعه نمایند تا با اطلاعاتی از جمله لیست رشته های با کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 آشنا شوند در این صورت می توانند رشته های مورد نظر را بر حسب اولویت های خود در فرم انتخاب رشته مربوطه به ثبت برسانند. همچنین مراحل گام به گام نام نویسی در این مقطع به شکل زسیر می باشد.

 • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید و از منوی موجود در سمت راست صفحه گزینه “کاردانی فنی و حرفه ای” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • بر روی لینک فعال “سامانه ثبت نام آزمون دوره های کاردان نظام جدید دانشگاه فنی و حفه ای و موسسات غیرانتفاعی سال 1402” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

مرحله سوم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • انتخاب گزینه “سریال ثبت نام آزمون مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیر انتفاعی سال 1402 + هزینه پیامک اطلاع رسانی” کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • اکنون م یبایست در این مرحله اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مشخص شده وارد نموده و پس از انتخاب درگاه بانکی مورد نظر، مجددا گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.

مرحله پنجم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کرده و کلید “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

مرحله ششم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • اکنون به صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی سایت منتقل شده که باید در این مرحله، اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و گزینه “پرداخت” را بفشارید.

مرحله هفتم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • بازگشت به مرحله سوم و انتخاب کلید “ثبت نام جدید”

 • به سیستم نام نویسی از طریق درج شماره سریال ثبت نام خریداری شده وارد شده و پس از فعال نمودن تیک عبارت ذیل، دکمه “تایید” را انتخاب کنید.

مرحله نهم ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • تکمیل نمودن فرم تقاضانامه و بارگذاری عکس و اطلاعات داوطلبی خویش

نکات مهم در خصوص مهلت ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1402

 • هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 50 کد رشته می باشد.
 • پیش از واریز وجه ثبت نام دقت کافی داشته باشید و در خصوص ضوابط پذیرش اطلاعات کافی کسب کنید چرا که در صورت انصراف از ادامه این روند، هزینه پرداخت شده به هیچ وجه قابل بازگردانی نخواهد بود.
 • برای ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای نیازمند مدارکی از قبیل مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش، شناسنامه و… می باشید و برای آگاهی از این اطلاعات می توانید فرم پیش نویس ثبت نام را که در انتهای دفترچه قرار داده شده است، به دقت بررسی کنید.
 • ثبت نام داوطلبان فقط از طریق سایت سازمان سنجش به نشانیsanjesh.org و در تاریخ مشخص شده انجام می گیرد.

داوطلبان می توانند پس از برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای، در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402 از رشته و دانشگاه محل قبولی خود مطلع شوند. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1402 بر روی همین لینک کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ در چه تاریخی می باشد؟

نام نویسی این آزمون از روز 18 الی 25 تیر ماه انجام می شود.

2- از چه طریقی می توان در مقطع کاردانی فنی حرفه ای ثبت نام نمود؟

این نام نویسی به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ وجود دارد؟

بله، با توجه به سال های گذشته امکان تمدید این مهلت وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
 1. سلام اگر باز هم بعد ۲۲ تیر کسی نتونه ثبت نام کنه چی کار کنه

  • سلام، در صورتی که در مهلت مشخص شده از سازمان سنجش، موفق به ثبت نام در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای سراسری سال ۱۳۹۹ نشده اید، می توانید با ارسال درخواست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور، درخواست خود را مطرح نمایید. پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات تکمیلی به نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

دریافت مشاوره