دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 مدارس تیزهوشان از جمله مدارس با محتوای آموزشی بالا می باشد و در زمان ثبت نام دارای شرایط خاصی بوده که تنها واجدین این شرایط می توانند در این آزمون شرکت کنند. دانش آموزان و والدینی که منتظر اعلام نتایج آزمون فرزندان خود هستند باید بدانند بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی مهم ترین موضوع آگاهی از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می باشد،علت اهمیت داشتن این موضوع این است که بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ،دانش آموزان باید در مدت کوتاهی اقدام به ثبت نام در مدارس تیزهوشان بکنند. زیرا در صورت تاخیر در ثبت نام  این فرصت از دانش آموز گرفته می شود . پس بنابراین دانش آموزان عزیزی که در انتظار آگاهی یافتن از زمان اعلام نتایج تیزهوشان می باشند این مقاله را به دقت مطالعه کنند و در صورت تمایل می توانند برای اطلاع دقیق از  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی ، دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

توجه داشته باشید که ، برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

آزمون تیزهوشان ششم 97  به صورت هماهنگ کشوری 5 مرداد برگزار گردید. داوطلبان دقت داشته باشند که یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را که نشان دهنده تکمیل ثبت نام و مجوزی برای حضور در جلسه آزمون می باشد به صورت اینترنتی دریافت کرده و آن را در جلسه آزمون تیزهوشان به همراه داشته باشند. برای اطلاع دقیق از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

باتوجه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 به اطلاع دانش آموزان میرسانیم که زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ششم ابتدایی 21 شهریور ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت. کلیه دانش آموزان بلافاصله پس از مشاهده نتایج در صورتی که نمره قبولی را کسب کرده باشند باید به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و داوطلبان دقت داشته باشند در صورت عدم حضور در مدت زمان معینی که برای داوطلبان در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام نکنند این فرصت را از دست می دهند. به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قبولی خود در همین سایت پیگیر باشید یا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اطلاع یابید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 برخی دانش آموزان و والدینی هستند که نسبت به نتایج آزمون فرزندان خود ناراضی بوده و می خواهند به تراز و رتبه دانش آموز خود اعتراض کنند که در این صورت باید اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان خود را در سامانه ثبت کنند. چنانچه دانش آموزان از زمان تعیین شده برای اعتراض خود فاصله بگیرند اعتراض دانش آموز قبول نبوده و به آن رسیدگی نخواهد شد. برای آگاهی از تجدید نظر در نتایج آزمون تیزهوشان ششم داوطلبان می بایست به صورت اینترنتی به مدت 4 روز برای بازدید از  اعتراض نتیجه آزمون خود به سایت مراجعه کنند.

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

همانطور که می دانید شرط قبولی در مدارس تیزهوشان، قبولی در آزمون تیزهوشان ششم 97 می باشد. در مدارس تیزهوشان در صورتی که ظرفیت خالی در کلاسی موجود باشد از تکمیل ظرفیت برای جایگزینی داوطلبان جدید استفاده می شود و ممکن است در کلاس درسی مدرسه تیزهوشان دانش آموزانی به دلایلی از مدرسه تیزهوشان انصراف بدهند یا اینکه محل سکونت خود را تغییر بدهند که در چنین شرایطی از دانش آموز برای تکمیل ظرفیت این کلاس یک آزمون داخلی از اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود. درصورتی که دانش آموز در این آزمون نمره قبولی را کسب کرده باشد می تواند در مدرسه تیزهوشان که امکان تکمیل ظرفیت را دارد ثبت نام کند. دانش آموزان دقت داشته باشند که پذیرش و برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در هر شهر متفاوت است. برای آگاهی بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید عضو کانال تلگرام شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. Avatar

    فکرکنم امروزجواب تیزهوشان بیاد

دریافت مشاوره