تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 مدارس تیزهوشان از جمله مدارس برتر کشور می باشند که دانش آموزان می بایست جهت شرکت در آزمون ورودی آن ها ، از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برخوردار باشند. مرکز سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان آموزش و پرورش هر ساله اقدام به برگزاری آزمونی جهت ورود دانش آموان مستعد به پایه هفتم و دهم (دوره اول و دوره دوم متوسطه) مدارس سمپاد می نماید. داوطلبانی که در آزمون پایه ششم به هفتم شرکت کرده اند ، جهت اطلاع یافتن از نتایج آزمون می توانند در زمان تعیین شده به سایت اعلام نتایج تیزهوشان (سامانه سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان (دوره اول)) مراجعه نمایند. به منظور آگاهی شما عزیزان ، در ادامه مطلب به زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان 99 – 1400 پایه ششم به هفتم می پردازیم.

توجه داشته باشید که برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می بایست از طریق سایت hoosh.medu.ir اقدام نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

با توجه به برگزاری آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم در اوایل اردیبشهت ماه ، هنوز اطلاعات دقیقی درمورد زمان اعلام نتایج آن در دست نیست. با توجه به سابقه برگزاری این آزمون در دوره های گذشته ، معمولا داوطلبان می توانند در کمتر از دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 ، نتایج خود را مشاهده نمایند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در سال 98 اواخر خرداد ماه برگزار شد و نتایج آن نیز در اواسط مرداد ماه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. با این تفاسیر ، پیش بینی می شود نتایج آزمون سال تحصیلی 99 – 1400 نیز در فاصله زمانی مشابه اعلام گردد. جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و سایر اخبار مرتبط با این آزمون می توانید به عضویت کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره درآیید تا از به روزترین اخبار مربوط به این مدارس مطلع شوید.

نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 

پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون به دنبال مشاهده و آگاهی از نتایج کسب شده خود هستند. این نتایج از طریق سامانه “ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول)” اعلام می شود و شما دانش آموزان و والدین گرامی می توانید مطابق با راهنمای زیر ، به مشاهده نتیجه آزمون بپردازید.

 • ابتدا به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه کرده و به منظور ورود به پنل شخصی دانش آموز ، کد ملی و رمز ورود همگام وی را در کادرهای مربوطه وارد نمایید. (در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش نموده اید ، می بایست جهت دریافت آن ، مجددا به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید.)

مرحله اول نتایج تیزهوشان ششم

 • در این مرحله بایستی نقش خود را ” دانش آموز “ و در قسمت عنوان سازمانی ، نام مدرسه خود را وارد کنید.

مرحله دوم نتایج تیزهوشان ششم

 • پس از ورود به حساب کاربری خود می توانید نتایج آزمون را در قالب یک کارنامه مشاهده نمایید. در صورت قبولی در هر یک از اولویت های انتخابی خود ، عبارت “پذیرفته شده” در کادر “وضعیت قبولی” درج خواهد شد و نام مدرسه ای که در آن پذیرفته شده اید ، در قسمت “محل پذیرش” نمایش داده می شود.

مرحله سوم نتایج تیزهوشان ششم

هم چنین در صورتی که موفق به کسب حد نصاب نمرات آزمون نشده باشید ، در کادر وضعیت قبولی ، عبارت ” پذیرفته نشده “ نمایش داده می شود و نام هیچ مدرسه ای در قسمت ” محل پذیرش “ قید نخواهد شد. پذیرفته شدگان در آزمون ، پس از مشاهده نتایج می بایست به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. توجه داشته باشید که چنانچه در مدت زمان معینی که جهت ثبت نام حضوری در نظر گرفته شده نسبت به نام نویسی خود اقدام نکنید ، این فرصت را از دست خواهید داد.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 

مطابق با قوانین و ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 99 -1400 ، در فاصله یک هفته پس از اعلام نتایج ، کارنامه ای برای داوطلبانی که موفق به پذیرش نشده اند منتشر می گردد که شامل مواردی همچون تعداد پاسخ های درست و غلط ، نمره مکتسبه در هر یک از مواد امتحانی ، امتیاز کل دانش آموز و امتیاز کل آخرین فرد پذیرفته شده در مدارس مورد تقاضای داوطلب می باشد. پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ، همواره برخی از دانش آموزان نسبت به نتایج آزمون خود معترض هستند و قصد دارند تا نارضایتی خود را به گوش مسئولین مربوطه برسانند. برای این کار لازم است اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایید.

چنانچه دانش آموزان از زمان تعیین شده برای اعتراض خود فاصله بگیرند ، اعتراض دانش آموز قابل قبول نبوده و به آن رسیدگی نخواهد شد. ثبت درخواست تجدید نظر در نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی صورت می گیرد و داوطلبان می بایست فرم اعتراض خود را در همان سامانه اعلام نتایج تکمیل کنند. توجه داشته باشید که صرفا در صورت داشتن یکی از دلایل زیر می توانید نسبت به ارسال درخواست اعتراض خود اقدام نمایید.

 • وجود خطا در محاسبه تراز و نمره کل
 • عدم تطابق در کارنامه داوطلب و پاسخ برگ وی که در سامانه بارگذاری شده است. (عدم تطابق در تعداد پاسخ های صحیح و نادرست و پاسخ داده نشده در کارنامه داوطلب و پاسخ برگ آن)
 • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دانش آموزان دو قلو و یا چندقلو
 • مطابقت نداشتن اولویت های ثبت شده در کارنامه دانش آموز
 • سایر موارد

در صورت که دلیل نارضایتی شما از نتایج اعلام شده شامل یکی از موارد فوق می باشد ، می توانید مطابق با راهنمای موجود در این مقاله به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و از طریق بخش “مدیریت” ، نسبت به تکمیل و درج اطلاعات لازم در فرم درخواست تجدید اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 ، می توانید روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متدوال

1- نتایج آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم چه زمانی اعلام می شود؟

به فاصله کمتر از دو ماه پس از برگزاری آزمون

2- برای اطلاع از اسامی برگزیدگان ، باید به مدرسه مراجعه کنیم؟

خیر ، نتایج این آزمون به صورت اینترنتی و از سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان (دوره اول) منتشر می شود.

3- چگونه می توانم اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون اعلام نمایم؟

در پروفایل کاربری هر دانش آموز ، امکانی برای درخواست تجدید نظر وجود دارد که با استفاده از آن می توانید اعتراض خود را به بخش مورد نظر اعلام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ نظر

 1. Avatar

  امروز علام میشه

 2. Avatar

  فکرکنم امروزجواب تیزهوشان بیاد

  • Avatar

   با توجه به اطلاعیه های آمده نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم اواسط هفته آینده منتشر خواهد شد .

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99