تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

 مدارس تیزهوشان از جمله مدارس برتر کشور می باشند که دانش آموزان جهت ثبت نام در آن ها می بایست شرایطی را دارا باشند. مرکز سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان آموزش و پرورش هرساله اقدام به برگزاری آزمونی جهت ورود به پایه هفتم و دهم (دوره اول و دوره دوم متوسطه) می نماید. داوطلبانی که در آزمون پایه ششم به هفتم شرکت کرده اند جهت اطلاع یافتن از نتایج آزمون می توانند در زمان تعیین شده به سایت نتایج تیزهوشان (سامانه سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان (دوره اول)) مراجعه نمایند.جهت آگاهی شما عزیزان ، در ادامه مطلب به زمان و نحوه اعلام نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم می پردازیم.

توجه داشته باشید که برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، می بایست از طریق سایت hoosh.medu.ir اقدام نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم سال 98

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال 98 ، در تاریخ 30 خرداد ماه و به صورت هماهنگ در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار گردید. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند ، کمتر از 2 ماه پس از شرکت در آزمون ، قادر خواهند بود تا نتایج خود را از طریق سامانه مربوطه مشاهده نمایند.

نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم سال تحصیلی 98 – 99، در تاریخ 13 مرداد ماه اعلام شده است و داوطلبان از این تاریخ می توانند جهت دریافت نتیجه آزمون خود به سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان مراجعه نمایند.  جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و سایر اخبار مرتبط با این آزمون می توانید به عضویت کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره درآیید تا از به روزترین اخبار مربوط به این مدارس مطلع شوید.

نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 98 

پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج سنجش هوش تیزهوشان هفتم ، دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون به دنبال مشاهده و آگاهی از نتایج کسب شده خود هستند. این نتایج از طریق سامانه سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم اعلام می شود و شما دانش آموزان و والدین گرامی می توانید مطابق راهنمای زیر به مشاهده نتیجه آزمون بپردازید.

به سامانه سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعداد درخشان (دوره اول) به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایید.

در کادر موجود در سمت راست سامانه کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را وارد کنید تا وارد پنل شخصی دانش آموز شوید. (در صورتی که رمز ورود همگام خود را فراموش نموده اید ، می بایست جهت دریافت آن ، مجددا به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید.)

مرحله اول نتایج تیزهوشان ششم

در قسمت بعد ، نقش خود را ” دانش آموز “ و در قسمت عنوان سازمانی ، نام مدرسه خود را وارد نمایید.

مرحله دوم نتایج تیزهوشان ششم
پس از ورود به سایت ، می توانید نتایج خود را در قالب یک کارنامه مشاهده نمایید. در صورت قبولی در اولویت های انتخابی خود ، در کادر وضعیت قبولی ، عبارت ” پذیرفته شده “ درج خواهد شد و نام مدرسه ای که در آن پذیرفته شده اید در قسمت “محل پذیرش” نمایش داده می شود.

مرحله سوم نتایج تیزهوشان ششم

هم چنین در صورتی که موفق به کسب حد نصاب نمرات آزمون نشده باشید ، در کادر وضعیت قبولی ، عبارت ” پذیرفته نشده “ نمایش داده می شود و نام هیچ مدرسه ای در قسمت ” محل پذیرش “ نمایش داده نمی شود.

پذیرفته شدگان در آزمون ، پس از مشاهده نتایج می بایست به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند ، داوطلبان دقت داشته باشند ، چنانچه در مدت زمان معینی که جهت ثبت نام حضوری در نظر گرفته شده است ، نسبت به نام نویسی خود اقدام نکنند این فرصت را از دست خواهند داد.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم 98 

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم برخی از دانش آموزان نسبت به نتایج آزمون خود ناراضی اند و قصد دارند تا نارضایتی خود را به گوش مسئولین مربوطه برسانند ، برای این کار لازم است تا اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان را در سامانه ثبت کنند. چنانچه دانش آموزان از زمان تعیین شده برای اعتراض خود فاصله بگیرند اعتراض دانش آموز قابل قبول نبوده و به آن رسیدگی نخواهد شد.

تجدید نظر در نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی صورت می گیرد و داوطلبان می بایست فرم اعتراض خود را در همان سامانه اعلام نتایج تکمیل کنند. توجه داشته باشید که صرفا در صورت داشتن یکی از دلایل زیر می توانید نسبت به ارسال درخواست اعتراض خود اقدام نمایید :

 • وجود خطا در محاسبه تراز و نمره کل
 • عدم تطابق در کارنامه داوطلب و پاسخ برگ وی که در سامانه بارگذاری شده است. (عدم تطابق در تعداد پاسخ های صحیح و نادرست و پاسخ داده نشده در کارنامه داوطلب و پاسخ برگ آن)
 • عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دانش آموزان دو قلو و یا چندقلو
 • مطابقت نداشتن اولویت های ثبت شده در کارنامه دانش آموز
 • سایر موارد

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم 98

همان طور که می دانید شرط تحصیل در مدارس تیزهوشان ، پذیرش در آزمون تیزهوشان ششم می باشد. در مدارس تیزهوشان در صورتی که ظرفیت خالی در کلاسی موجود باشد از تکمیل ظرفیت جهت جایگزینی داوطلبان جدید استفاده می شود. هرساله این امکان وجود دارد که از میان پذیرفته شدگان این مدارس ، دانش آموزانی به علت تغییر محل سکونت و یا به هر دلیل دیگری از مدرسه تیزهوشان انصراف بدهند ؛ در چنین شرایطی اداره کل آموزش و پرورش استان ، اقدام به برگزاری یک آزمون داخلی جهت تکمیل ظرفیت مدارس می نماید. درصورتی که دانش آموزی در این آزمون نمره قبولی را کسب کرده باشد می تواند در مدرسه تیزهوشان که امکان تکمیل ظرفیت را دارد ثبت نام کند. دانش آموزان دقت داشته باشند که پذیرش و برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در هر شهر نیز متفاوت خواهد بود.

شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص زمان اعلام نتایج تیزهوشان و نمونه دولتی ، سایت نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و هم چنین نحوه مشاهده نتایج ، می توانید روی لینک های فوق کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  فکرکنم امروزجواب تیزهوشان بیاد

  • Avatar

   با توجه به اطلاعیه های آمده نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم اواسط هفته آینده منتشر خواهد شد .

دریافت مشاوره