تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

تاریخ اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

تمام رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون می باشد و متقاضیان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در یکی از مقاطع کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه، در دو نوبت مهر و بهمن ماه صورت می پذیرد و داوطلبان واجد شرایط می توانند با بارگذاری مدارک لازم در سایت و یا به صورت اینترنتی، ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبانی که برای ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام و انتخاب رشته انجام داده اند، باید منتظر اطلاع رسانی سازمان سنجش یا دانشگاه مورد نظر باشند، تا از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه، اواسط بهمن ماه می باشد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

چند هفته پس از ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کارنامه داوطلبان در سیستم اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار داده می شود که متقاضیان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را دریافت نمایند. بنابراین با توجه به زمان ثبت نام نیمسال اول تحصیلی این دانشگاه، که که تا نیمه دوم مهر ماه، ادامه داشت و نتایج آن که در اواسط بهمن اعلام شد؛ انتظار می رود، بعد از مشخص شدن زمان ثبت نام بهمن ماه که مقطع کاردانی و کارشناسی در اواسط دی ‌ماه، می باشد؛ انتظار می رود، نتایج در فاصله کمتر از یک ماه بعد از ثبت نام اعلام شوند. 

از آن جایی که در حال حاضر، زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه، مشخص نشده است؛ شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از جدید ترین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایح بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه به صورت اینترنتی قابل دریافت است. داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، کارنامه خود را طبق مراحل زیر دریافت نمایند.

  • صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.
  • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1399” کلیک نمایید.
  • در صورتی که سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی را انتخاب کرده باشید، با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و سپس با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه”، نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
  • چنانچه عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده اید، جهت مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و فشردن کلید “مشاهده نتیجه” کارنامه اینترنتی شما برایتان قابل مشاهده خواهد شد.

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی درج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

داوطلبانی که موفق به دریافت کارنامه خود از روش دوم نشدند لازم است با وارد کردن شماره پرونده که در رسید ثبت نامی درج شده است، نتایج را مشاهده نمایند. علاوه بر آن داوطلبانی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اند، می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آن را بازیابی کنند. برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، بر روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99 در چه زمانی اعلام می شود؟

انتظار می رود، نتایج در فاصله کمتر از یک ماه بعد از ثبت نام و در اواسط بهمن ماه اعلام شوند.

2- اعلام نتایج بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی از طریق چه سامانه ای منتشر می شود؟

داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در دانشگاه ها و رشته های انتخابی، مشاهده نمایند.

3- ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه های علمی کاربردی چگونه است؟

متقاضیان پس از مشاهده نتایج، می بایست به سامانه هم آوا مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نامی خود را کامل کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره