خانه پذیرش بدون کنکور اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400

تاریخ اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400

تمام رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون می باشد و متقاضیان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در یکی از مقاطع کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند. ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه، در دو نوبت مهر و بهمن ماه صورت می پذیرد و داوطلبان واجد شرایط می توانند با بارگذاری مدارک لازم در سایت و یا به صورت اینترنتی، ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبانی که برای ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام و انتخاب رشته انجام داده اند، باید منتظر اطلاع رسانی سازمان سنجش یا دانشگاه مورد نظر باشند، تا از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم تحصیلی 1400، در تاریخ 29 دی ماه منتشر شد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400

چند هفته پس از ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کارنامه داوطلبان در سیستم اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار داده می شود که متقاضیان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کارنامه خود را دریافت نمایند.

اطلاع از زمان اعلام نتایج پذیرش بدون آزمون این دانشگاه به دلیل انجام روند ثبت نام نهایی داوطلبان دارای اهمیت می باشد. بنابراین شرکت کنندگان می توانند از روز 29 دی ماه 1400، نسبت به مشاهده اینترنتی کارنامه خود اقدام کنند. لازم به ذکر است، پذیرفته شدگان نیمسال دوم دانشگاه های علمی کاربردی می بایست از تاریخ 3 بهمن ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir از زمان دقیق نام نویسی نهایی خود در دانشگاه یا موسسه آموزشی محل قبولی آگاه شوند.

نحوه مشاهده نتایح بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400

نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه به صورت اینترنتی قابل دریافت است. داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، کارنامه خود را طبق مراحل زیر دریافت نمایند.

  • صفحه اصلی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت را انتخاب کنید.
  • حال در صفحه جدید با توجه به مقطع مورد نظر خود بایستی بر روی یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1400” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1400” کلیک نمایید.
  • در صورتی که سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی را انتخاب کرده باشید، با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و سپس با انتخاب گزینه “مشاهده نتیجه”، نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
  • چنانچه عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده اید، جهت مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و فشردن کلید “مشاهده نتیجه” کارنامه اینترنتی شما برایتان قابل مشاهده خواهد شد.

شماره پرونده همه داوطلبان، در رسید ثبت نامی درج شده است و در صورت عدم دسترسی به آن، می توان درخواست بازیابی شماره پرونده را از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمود.

داوطلبانی که موفق به دریافت کارنامه خود از روش دوم نشدند لازم است با وارد کردن شماره پرونده که در رسید ثبت نامی درج شده است، نتایج را مشاهده نمایند. علاوه بر آن داوطلبانی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اند، می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آن را بازیابی کنند. برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، بر روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1400 در چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج این دوره از پذیرش در تاریخ 29 دی ماه، به صورت اینترنتی منتشر شد.

2- اعلام نتایج بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی از طریق چه سامانه ای منتشر می شود؟

داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در دانشگاه ها و رشته های انتخابی را مشاهده نمایند.

3- شرکت کنندگان پذیرفته شده در دوره پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی بهمن ماه می بایست چه اقدامی انجام دهند؟

متقاضیان پس از مشاهده نتایج، می بایست به سامانه هم آوا مراجعه نموده و فرآیند ثبت نامی خود را کامل کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره