خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

راهنمای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 1400
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

پس از انتشار نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره لازم شده باشند، باید اقداماتی را جهت بررسی مدارک انجام دهند و در صورت تایید به مرحله مصاحبه حضوری، راه یابند.

در این میان ممکن است برخی به هر دلیلی از ادامه مراحل آزمون استخدامی انصراف دهند. وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، فرآیندی را به عنوان تکمیل ظرفیت اجرا می کند و سایر افراد واجد شرایط می توانند به بررسی مدارک و حضور در مصاحبه اقدام کنند.

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در قالب کارنامه ای جدید منتشر شده و پذیرفته شدگان می توانند نسبت به شرکت در دوره مهارت آموزی، اقدام نمایند.

مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش، در صورت عدم تکمیل ظرفیت عناوین شغلی مورد نظر و بسته به تصمیم این ارگان برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 99

همان گونه که اشاره شد، اگر کسانی که نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 اقدام کرده اند، در مرحله بررسی مدارک مورد تایید قرار نگیرند و یا در هر مرحله از ادامه سایر مراحل آزمون استخدامی انصراف دهند، احتمال اجرای مرحله تکمیل ظرفیت وجود دارد.

با توجه به این که در رابطه با برگزاری تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری اطلاعات دقیقی در دست نیست، طبیعتا نمی توان در مورد زمان اعلام نتایج آن نیز اظهار نظر کرد. بنابراین داوطلبان و علاقه مندان می توانند در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شده و از آخرین اخبار مربوط به نتایج این مرحله در اسرع وقت مطلع شوند.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، چند برابر ظرفیت پذیرش داوطلبانی که حدنصاب نمره لازم را کسب کرده اند، برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 دعوت می شوند. جهت قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، 70 درصد نمره آزمون علمی و 30 درصد عملکرد داوطلب در مرحله مصاحبه و آزمون عملی تاثیرگذار است که مجموع آن ها تعیین کننده وضعیت قبولی داوطلب می باشد.

افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش که جهت حضور در مصاحبه دعوت نمی شوند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت کرده و نتایج خود را در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند.

داوطلبان پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، می بایست گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” را انتخاب نموده و سپس لینک فعال “کارنامه تکمیل ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 99” بفشارند.

در این مرحله از طریق دو روش، مشاهده نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش امکان پذیر می باشد. اولین روش با وارد کردن “شماره پرونده” و “شماره شناسنامه” به همراه “کد امنیتی” و دومین روش از طریق درج نمودن “شماره داوطلبی”، “نام”، “نام خانوادگی”، “شماره شناسنامه” و “سال تولد” خود در کادر های مربوطه نتایج را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

همه پذیرفته شدگان باید در موعد مقرر به پایگاه اطلاع رسانی استخدام آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند و با وارد کردن کد ملی، از استان محل آموزش خود اطلاع یابند. استان محل آموزش منطبق با محل اقامت 90 درصد مهارت آموزان و براساس محل اقامت تعیین شده توسط خود آن ها می باشد.

برنامه زمانی جهت شرکت و حضور در دوره مهارت آموزی وزارت آموزش و پرورش پس از ثبت نام حضوری و از سوی استان محل آموزش اعلام می شود. پس از پایان دوره مهارت آموزی آزمون جامعی برگزار می گردد که اگر داوطلبان موفق به کسب نمره قابل قبولی از آن شوند، به استخدام وزارت آموزش و پرورش در می آیند. لازم به ذکر است که تعداد غیبت های متقاضیان در کلاس های دوره مهارت آموزی محدود است و چنان چه بیش از 2 جلسه باشد از حضور آن ها در آزمون جامع ممانعت به عمل می آید.

 

سوالات متداول

1- نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 99 در چه زمانی منتشر می شود؟

هم اکنون تاریخ دقیق انتشار نتایج تکمیل ظرفیت این آزمون در دست نمی باشد.

2- نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 99 چگونه می توان مشاهده کرد؟

مراحل مشاهده این نتایج در این مقاله شرح داده شده است.

3- در چه صورتی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود؟

این فرآیند در صورت عدم تکمیل ظرفیت عناوین شغلی مورد نظر و بسته به تصمیم این ارگان برگزار می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ نظر
 1. سلام من تهران قبول شدم ودرمرحله مصاحبه ردشدم وبرای گزینش دعوت نشدم.آیا برای مرحله ظرفیت میتونم شرکت کنم؟ واینکه من ازکجا میتونم بدونم نفر چندم شدم ؟ برا یتکمیل ظرفیت میتونم شهر دیگه ای جز تهران شرکت کنم؟

  • با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط و زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر نشده است.

 2. سلام.قرابودکارنامه سبزهای اموزش وپرورش بکارگرفته بشن.لطفابگین چی شدقطعییه یاشایعه ست ممنون.

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر استخدام از طریق کارنامه سبز در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر نشده است.

 3. سلام وقتتون بخیر. نمره عملی من ۵۴.۲۵ بودش که تو استان ما دونفر میخواستن من نفر سوم بودم با یک نفره اختلاف با نفر دوم رد شدم تو مصاحبه‌. بنظرشما امکانش هست برای تکمیل ظرفیت قبول بشم!؟!

 4. سلام
  من تو آزمون استخدامی قبول شدم‌ولی بعد از مصاحبه تو نتیجه نهایی برام مردود زدند.الان تو تکمیل ظرفیت چقد احتمال داره پذیرفته بشم؟(رشته آزمونم دبیری معارف بود نمره کتبی ام ۵۲.۵۳بود)

 5. سلام سوال من اینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ مرحله مصاحبه مردود شدم امسال زنگ زدند دوباره مصاحبه انجام دادند جواب این مرحله چگونه اعلام میشود؟

 6. سلام خسته نباشید باتوجه به این که ۲۱هزار نفر در تکمیل ظرفیت فرهنگیان ثبت نام کردند چند درصد احتمال دارد من که رتبم ۲۵هزار هست قبول بشم ؟ سال های قبل امکان داشته کسی مثل من قبول شده باشه ؟

  • با سلام
   اگر مجاز به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شده اید و تراز لازم را (بالای ۶۵۰۰) کسب کرده اید می توانید در دوره تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت کنید و وضعیت شما مجددا بررسی خواهد شد اما با توجه به تعداد داوطلبان و ظرفیت اعلام شده از سوی این دانشگاه قبولی شما بستگی به تراز و قبولی در مرحله مصاحبه هم خواهد داشت.

 7. سلام خدمت شما به نظرشما حدودی چه ترازی برای تکمیل ظرفیت احتمال قبولی داره ؟

 8. سلام خدمت شما به نظرشما حدودی چه ترازی برای تکمیل ظرفیت احتمال قبولی داره ؟

 9. با سلام خدمت شما مشاور عزیز من در کارنامه سبز رتبم در فرهنگیان ۱۵۱هست و اخرین رتبه قبولی ۲۸ هست احتمال دارد که در تکمیل ظرفیت قبول بشوم یا نه ؟ ترازم ۷۲۰۰ می باشد

  • با سلام
   با توجه به فاصله ی رتبه ای شما در کارنامه سبز شانس پذیرش شما متوسط می باشد، علاوه بر رتبه و تراز نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلبان و ظرفیت دانشگاه در قبولی شما موثر خواهد بود.

 10. سلام خسته نباشید به نظرتون چقدر احتمال داره با تراز ۷۱۷۳ فرهنگیان دانشگاه اصفهان قبول بشم ؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی