چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 97 – 98 – نیمسال دوم

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 97 – 98 – نیمسال دوم

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97 نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

مرحله تکمیل ظرفیت برای آن دسته از داوطلبانی است که در نوبت اول انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری موفق به قبولی در رشته ای نشده اند. همه ساله بعد از برگزاری کنکور و انتخاب رشته، تعدادی از داوطلبان از انتخاب رشته خود راضی نیستند و یا بعد از ورود به رشته پذیرفته شده متوجه می شوند که این رشته همانی نیست که انتظارش را داشتند. از طرف دیگر ممکن است ظرفیت بعضی از  رشته ها در انتخاب رشته اصلی کنکور تکمیل نشده باشد که در چنین مواردی سازمان سنجش طی یک یا دو مرحله اعلام برگزاری تکمیل ظرفیت می کند. متقاضیان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری حتما باید در روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد باید در جلسه حاضر بوده و برای آن ها کارنامه صادر شود. توجه داشته باشید که در صورت انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت رشته ها و قبولی در آن، قبولی های پیشین شما لغو شده و آخرین قبولی قایل قبول می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و زمان و نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری روی لینک مورد نظر کلیک کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در ارتباط با زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97

درخصوصاعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 96   باید عرض کنیم که به روال سال های گذشته، اواخر مهر ماه یا اوایل ابان ماه صورت می گیرد.توجه داشته باشید که دانشجویانی که در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری پذیرفته می شوند با نظر دانشگاه محل پذیرش اقدام به تصمیم گیری در مورد تحصیل دانشجو در مهر ماه یا بهمن ماه می کند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد می توانید با مشاوران ما در مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96

طبق اعلام سازمان سنجش و به روال سال های گذشته برای تکمیل ظرفیت جایگاه های خالی دانشگاه های سراسری اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت در رشته های دارای ظرفیت می کند. برای شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری متقاضیان باید در اواخر مهرماه برای انتخاب رشته اقدام کنند. توجه داشته باشید که حتی اگر در نوبت انتخاب رشته خرداد ماه شرکت نداشته اند نیز می توانند در این مرحله اقدام به انتخاب رشته از میان کد رشته محل های اعلام شده از سوی سازمان سنجش کنند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 96 می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ما عضو شوید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97

انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97 شرایط زیادی ندارد. برای ثبت نام و انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت، داوطلب فقط باید در روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد درجلسه حاضر بوده و کارنامه اولیه برای او صادر شود. توجه داشته باشید که اگر در انتخاب رشته خرداد ماه به هر دلیلی موفق به انتخاب رشته نشده اید و یا در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نشده اید، میتوانید در این مرحله اقدام به انتخاب رشته کنید. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بگوییم  اگر در انخاب رشته اصلی مجاز به انتخاب رشته های دوره روزانه نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سراسری از میان رشته های دوره روزانه نیز انتخاب داشته باشید. توجه داشته باشید که کد رشته محل ها را از روی  دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ارشد سراسری  که تائید شده سازمان سنجش هستند، انتخاب کنید. همچنین با توجه به ادغام    کنکور سراسری کارشناسی ارشد و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در کنکور سراسری کارشناسی ارشد شرکت داشته اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 از طریق  دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97  اقدام کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری بهمن ماه 96 – 97 نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید