خانه دکتری اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد

تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 99
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

از آنجا که تکمیل ظرفیت یک فرصت مجدد برای داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد محسوب می شود، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اکثر داوطلبانی که از نتایج انتخاب رشته اولیه خود رضایت ندارند از فرصت مجددی که در اختیارشان قرار گرفته استفاده می کنند تا شاید شانس با آن ها یار بوده و در کد رشته محل دلخواه خود پذیرفته شوند. بنابراین اگر شما نیز در آزمون دکتری سال 97 شرکت کرده اید و از نتیجه انتخاب رشته دکتری آزاد خود راضی نبوده و در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 98 شرکت کرده اید حتما این روزها منتظر اعلام نتایج آن هستید. به همین دلیل این مقاله را آماده کرده ایم و در آن به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد و نحوه اعتراض به نتایج آزمون دکتری آزاد در سال تحصیلی 97 – 98 پرداخته ایم. بنابراین توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 97 دانشگاه آزاد، بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد. جهت مشاهده کارنامه خود می بایست به سایت azmoon.com مراجعه نمایید و سپس بر روی لینکی تحت عنوان، نتیجه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی 97 کلیک کنید. سپس از دو طریق می توانید کارنامه خود را مشاهده نمایید : 1 – با وارد کردن نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و نام پدر. 2 – با استفاده از شماره شناسنامه و شناسه انتخاب رشته. اگر بنا به هر دلیلی موفق به مشاهده نتایج نشدید، می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره کمک بگیرید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

هر سال زمان تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 98 در دو نوبت مهر و بهمن انجام می گرفت ولی بر خلاف روال سال های گذشته، در سال 96 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها در یک نوبت انجام شد. در حال حاضر مشخص نیست که در سال 97 تکمیل ظرفیت مانند سال 96 تنها در مهر ماه انجام می گیرد و یا همچون سال های گذشته در دو نوبت انجام می گیرد. که مطمئنا به محض مشخص شدن، به اطلاعتان خواهیم رساند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما عضو  کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره شوید تا از آخرین اطلاعات مربوط به آزمون دکتری آزاد و سراسری مطلع گردید. نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 در اواسط یا اواخر مهر ماه خواهد بود که به محض اعلام زمان دقیق آن، در سایت و کانال ایران مشاوره به اطلاعتان می رسانیم. جهت اطلاع از تکمیل ظرفیت دکتری سراسری کلیک نمایید.

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

داوطلبانی که به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 اعلام شده اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را در سامانه پاسخگویی دانشگاه آزاد ثبت نمایند. نکته مهم در رابطه با اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد این است که داوطلبان می بایست حتما دلایل منطقی برای اعتراض خود داشته باشند ( دلایلی مانند اعمال نشدن سهمیه در نتایج تکمیل ظرفیت ). می توانید جهت ثبت اعتراض خود با مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و این کار را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

 

سوالات رایج مخاطبان

1- نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چه زمانی منتشر می شود؟

در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ، نتایج انتخاب رشته های این مرحله ، 14 آبان ماه منتشر می شود.

2- چگونه می توان از نتایج اعلام شده مطلع شد؟

با مراجعه به سایت رسمی دانشگاه آزاد و ورود به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

3- امکان اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وجود دارد؟

اگر چنین امکانی وجود داشته باشد از طریق سایت رسمی دانشگاه آزاد اطلاع رسانی می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره دکتری پیج دکتری