چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 نیمسال دوم

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 نیمسال دوم

تاریخ نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 98 - 99 نیمسال دوم
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 نیمسال دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

به روال هر سال بعد از برگزاری کنکور و انتخاب رشته، تعدادی از داوطلبان از انتخاب رشته خود راضی نیستند و یا بعد از ورود به رشته پذیرفته شده متوجه می شوند که این رشته همانی نیست که انتظارش را داشتند. از طرف دیگر ممکن است ظرفیت بعضی از  رشته ها در انتخاب رشته اصلی کنکور تکمیل نشده باشد که در چنین مواردی سازمان سنجش طی یک یا دو مرحله اعلام برگزاری تکمیل ظرفیت می کند. متقاضیان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری حتما باید در روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد باید در جلسه حاضر بوده و برای آن ها کارنامه صادر شود. توجه داشته باشید که در صورت انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت رشته ها و قبولی در آن، قبولی های پیشین شما لغو شده و آخرین قبولی قایل قبول می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و زمان و نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یا اطلاع از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  روی لیک مورد نظر کلیک کنید.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96

همان طور که مطلع هستید و استحضار دارید تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دو نوبت یکی در مهرماه و دیگری در بهمن ماه صورت می گیرد. مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی یعنی در مهرماه خواهد بود و به همین دلیل ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دی ماه 96 صورت می پذیرد و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد. برای اطلاع دقیق از زمان دثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شوید. دپس از اعلام زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود اقدام به انتخاب رشته کرده و با پرداخت هپزینه های لازم در مقطع تحصیلات تکمیلی اقدام به تحصیل کنند.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96

اگر دخصوص انتخاب رشته در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سوال یا مشکلی داشتید می توانید با مشاورین ما در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته مرکز  ایران مشاوره تماس بگیرید. همان طور که حتما می دانید مهمترین فاکتور در انتخاب رشته، علاقه است. باتوجه به محدود بودن کد رشته محل های اعلام شده از سوی سایت دانشگاه آزاد در این مرحله، قبل از خرید کارت اعتباری انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ارائه کد رشته محل مورد نظر خود اطمینان کسب کنید. داوطلبانی که در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده اند توجه داشته باشند که می توانند ازمیان کد رشته محل های ارائه شده برای هردو رشته اصلی و شناور، رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند. باز هم تاکیید می کنیم که مهمترین اولویت شما در انتخاب رشته باید علاقه شما به آن باشد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد بهمن ماه 96

طبق روال هر ساله زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد نوبت مهرماه در اواخر مهرماه  اعلام خواهد شد و زمان نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 96 بهمن ماه در روز 19 بهمن 96 اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج، داوطلبان می بایست با در دست داشتن مدارک لازم و مراجعه حضوری به دانشگاه پذیرفته شده برای ثبت نام اقدام کنند.
هر سال مرکز سنجش دانشگاه آزاد،پس از اینکه فرم انتخاب رشته تمامی متقاضیان را بررسی می کند نتایج تکمیل ظرفیت ارشد ازاد را از طریق سایت azmoon.net به اطلاع متقاضیان می رساند. برای مشاهده نتایج خود به روش زیر عمل کنید :

1- داوطلبان برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد  خود باید به سایت azmoon.net مراجعه کنند.

2- بعد از وارد شدن به سایت مربوطه بر روی لینک نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ماه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 طبق تصویر زیر کلیک کنید.

3- پس از کلیک بر روی نتایج یک روش برای مشاهده نتایج داوطلبان در نظر گرفته شده است که کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه داوطلب می باشد. برای انتخاب کد انتخاب رشته خود می توانید با در دسترس داشتن کارنامه کارشناسی ارشد خود به کد انتخاب رشته دسترسی داشته باشید. که در تصویر زیر می توانید این روش را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. Avatar

  باسلام
  واقعا ملت ما تو هر زمینه ای دارن سو استفاده میکنن
  شما چرا دقیقه ای خدا تومان پول میگیرید و الکی صحبت رو کش میدید
  والا حرامه از دانشجوی بیچاره کندن
  یکم انصاف داشته باشید

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد