یکشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد داوطلبانی که پذیرفته نشده اند و یا علاقه چندانی به تحصیل در رشته محل پذیرفته شده خود ندارند می توانند در تکمیل ظرفیت نیز شرکت و مجددا شانس خود را جهت قبولی در رشته محل مورد علاقه خود امتحان کنند. به محض اتمام بازه زمانی ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 داوطلبان با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سوالاتی را مطرح می کنند. به همین دلیل سعی کردیم در این مقاله به تمامی سوالات داوطلبان در رابطه با اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 پاسخ دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید و در پایان اگر سوال یا ابهامی باقی ماند می توانید با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید. مشاوران مرکز پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

طبق روال سال های گذشته انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، اوایل مهرماه سال جاری انجام خواهد شد و نتایج آن نیز نهایتا 2 الی 3 هفته پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد. داوطلبانی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پذیرفته شوند، بنا به تصمیم واحد دانشگاهی پذیرفته شده می بایست از مهر یا بهمن ماه شروع به تحصیل نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 97 می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره  عضو شوید و از آخرین اطلاعات مربوط به تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مطلع گردید.

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در زمان مقرر جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می بایست به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.com مراجعه کنید. پس از ورود به سایت بایستی وارد سیستم اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد شوید. در مرحله بعد می بایست بر روی گزینه ” نتیجه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد نیمسال اول سال 1397 ” کلیک کنید. دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد:

  • روش اول : بر اساس کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه
  • روش دوم : بر اساس اطلاعات فردی ( نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب )

” کد دسترسی انتخاب رشته، یک عدد هفت رقمی است که در انتهای کارنامه کارشناسی ارشد شما درج گردیده است. “

نحوه اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

چنانچه پس از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97، نسبت به نتایج تکمیل ظرفیت اعتراضی داشتید امکان اعتراض به نتایج برای شما فراهم خواهد بود. جهت ثبت اعتراض خود می بایست به سایت azmoo.com مراجعه کرده و گزینه ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب کنید و در صورت داشتن دلیل قانع کننده و محکم جهت اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ، اعتراض خود را در این قسمت ثبت نمایید. چنانچه در هر یک از مراحل مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشکلی برخوردید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید