تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

راهنمای دریافت نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از راه های ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد ، شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور می باشد. داوطلبانی که در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کرده بودند و در 23 آذر ماه در جلسه آزمون حضور داشته اند ، پس از گذشت مدتی از زمان برگزاری ارشد فراگیر پیام نور ، می توانند نتایج آزمون خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند. متقاضیانی که در این آزمون پذیرفته شده اند می توانند برای نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) وارد دانشگاه شوند.

لازم به ذکر است که داوطلبان می توانند با مراجعه به جدول زمان بندی درج شده در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ، از زمان تقریبی اعلام نتایج این آزمون مطلع شوند ، جهت سهولت شما عزیزان در این مطلب به بیان جزئیاتی در خصوص اعلام نتایج این آزمون (از جمله زمان ، مکان و …) پرداخته ایم.

پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ، بعد از احراز شرایط مندرج در دفترچه ، از دانش پذیری به دانشجویی تغییر وضعیت داده و برای ادامه تحصیل به مرکز پذیرفته شده معرفی می شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور کم تر از 2 ماه پس از برگزاری آزمون آن می باشد. این آزمون معمولا در اواخر آذر ماه برگزار شد و نتایج آن نیز در روز 1 بهمن ماه منتشر شده است. در صورتی که در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و هم چنین در آزمون آن شرکت کرده اید ، می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص زمان دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به عضویت کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره  در آیید و از جزئیات دقیق اعلام نتایج و سایر اخبار مرتبط با این آزمون مطلع شوید.

راهنمای دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون در جلسه حاضر شدند ، برای دریافت کارنامه ارشد فراگیر پیام نور خود می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و مطابق راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org و انتخاب گزینه ” پیام نور “ از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت

 

مرحله اول اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

  • کلیک بر روی گزینه ” اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد ” 

 

مرحله دوم اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

  • در صفحه باز شده از سه روش می توانید کارنامه خود را مشاهده نمایید.
  1. شماره داوطلبی + شماره شناسنامه
  2. شماره پرونده + شماره شناسنامه
  3. شماره پرونده + شماره داوطلبی

 

مرحله سوم اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

در صورتی که به شماره داوطلبی و یا شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و پس از بازگردانی شماره پرونده و شماره داوطلبی تان از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور ، کارنامه تمامی داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و داوطلبان بعد از مشاهده نتایج اولیه خود از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان ، چنانچه در ارتباط با مندرجات کارنامه خود سوالی داشته باشند می توانند حدودا تا یک هفته پس از اعلام نتایج با مراجعه به سیستم پاسخگویی در سایت سازمان سنجش سوالات خود را مطرح نمایند. برای اطلاع از نحوه ثبت درخواست در سازمان سنجش بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و آگاهی های لازم را کسب نمایید.

اگر پس از اعلام نتایج متوجه عدم قبولی در رشته های انتخابی خود شدید و یا در رشته ای که علاقه چندانی به آن ندارید پذیرفته شدید ، ممکن است فرصت مجددی با عنوان تکمیل ظرفیت در اختیار شما قرار داده شود. در این صورت می توانید از این مهلت مجدد استفاده کرده و شانس خود را برای قبولی در رشته مورد علاقه خود امتحان نمایید.

در صورتی که امسال نیز مهلت تکمیل ظرفیت را برای داوطلبان قرار دهند ، به محض مشخص شدن زمان دقیق آن در همین سایت و کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

سوالات متداول

1- نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چه زمانی اعلام می شود؟

معمولا نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در اوایل بهمن ماه منتشر می شود.

2- چگونه می توان از وضعیت قبولی مطلع شد؟

با مراجعه به قسمت پیام نور در سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور

3- نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارم. چه باید بکنم؟

وارد سایت رسمی سازمان سنجش شوید و از قسمت ارسال درخواست ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره