تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

یکی از راه های ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور می باشد، داوطلبانی که در جلسه آزمون حضور یافتند، پس از گذشت مدتی از زمان برگزاری ارشد فراگیر پیام نور می توانند نتایج آزمون خود را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند. این افراد بعد از دریافت نتیجه و پذیرش در این دوره، می توانند در نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) وارد دانشگاه شوند.

اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور در نیمه اول شهریور ماه 1401 انجام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

معمولا زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور کم تر از 2 ماه پس از برگزاری آزمون می باشد، مطابق با تاریخ اعلام شده در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و همچنین اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نیمه اول شهریور ماه از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد. داوطلبان می بایست پس از دریافت نتایج آزمون خود و در صورت پذیرفته شدن، برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت ‌نام در رشته قبولی، طبق مندرجات اطلاعیه‌ ای که همزمان با اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار می‌گیرد، اقدام نمایند.

راهنمای دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون در جلسه حضور پیدا کردند، برای دریافت کارنامه ارشد فراگیر پیام نور خود می بایست به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مراجعه نموده و مطابق راهنمای زیر جهت مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org و انتخاب گزینه “پیام نور”
  • کلیک بر روی گزینه “اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد 1401” 
  • بر اساس یکی از سه روش زیر می توانید کارنامه خود را مشاهده نمایید.
  1. شماره داوطلبی + شماره شناسنامه
  2. شماره پرونده + شماره شناسنامه
  3. شماره پرونده + شماره داوطلبی

در صورتی که به شماره داوطلبی و یا شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و پس از بازگردانی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، کارنامه تمامی داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. متقاضیان که تمایل به ارسال درخواست ها، اعتراضات و یا مطرح نمودن سوالاتی در زمینه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داشته باشند، می توانند نسبت به ثبت درخواست در سازمان سنجش اقدام نمایند؛ به این صورت که تا حدود یک هفته پس از اعلام نتایج به قسمت سیستم پاسخگویی در سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

همچنین این امکان برای داوطلبان دانشگاه های پیام نور و دیگر دانشگاه های سراسری فراهم گشته تا بتوانند از طریق آدرس اینترنتی darkhast.sanjesh.org اعتراض خود را به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور ثبت کنند. لازم به ذکر است، برای مشاهده نتایج اعتراض خود می بایست به آدرس الکترونیکی rahgiri.sanjesh.org مراجعه نمایند.

چنانچه بنا به هر دلیلی در کنکور سراسری مقطع کارشناسی ارشد شرکت نکرده اید، در صورتی که واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باشید، می توانید شانس خود را با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور امتحان کنید. توجه داشته باشید که پس از اعلام نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش، می بایست نسبت به انجام فرآیند ثبت نام خود در دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 در چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نیمه اول شهریور ماه 1401 اعلام می شود.

2- چگونه می توان از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شد؟

با مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و طی نمودن مراحل ذکر شده در مقاله می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

3- چگون می توانم به نتیجه نهایی آزمون ارشد فراگیر پیام نور خود اعتراض نمایم؟

شما می توانید وارد سایت رسمی سازمان سنجش شوید و از قسمت ارسال درخواست، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد