تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

راهنمای دریافت نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

یکی از راه های ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور می باشد. داوطلبانی که در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کرده و در جلسه آزمون نیز حضور به عمل آورند، پس از گذشت مدتی از زمان برگزاری ارشد فراگیر پیام نور می توانند نتایج آزمون خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند. متقاضیانی که در این آزمون پذیرفته شده اند می توانند برای نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) وارد دانشگاه شوند.

لازم به ذکر است که داوطلبان می توانند با مراجعه به جدول زمان بندی درج شده در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، از زمان تقریبی اعلام نتایج این آزمون مطلع شوند. جهت سهولت شما عزیزان در این مطلب به بیان جزئیاتی در خصوص اعلام نتایج این آزمون از جمله زمان، نحوه و… پرداخته ایم.

پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بعد از احراز شرایط مندرج در دفترچه، از دانش پذیری به دانشجویی تغییر وضعیت داده و برای ادامه تحصیل به مرکز پذیرفته شده معرفی می شوند.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

زمان اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور کم تر از 2 ماه پس از برگزاری آزمون آن می باشد. این آزمون معمولا در اواخر آذر ماه برگزار شد و نتایج آن نیز در بهمن ماه منتشر می گردد. در صورتی که در آزمون ارشد فراگیر پیام نور شرکت کرده اید، می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص زمان دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به عضویت کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره  در آیید و از جزئیات دقیق اعلام نتایج و سایر اخبار مرتبط با این آزمون مطلع شوید.

راهنمای دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون در جلسه حاضر شدند، برای دریافت کارنامه ارشد فراگیر پیام نور خود می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و مطابق راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org و انتخاب گزینه “پیام نور” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت

مرحله اول اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

  • کلیک بر روی گزینه “اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد 1399” 

مرحله دوم اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

  • در صفحه باز شده از سه روش می توانید کارنامه خود را مشاهده نمایید.
  1. شماره داوطلبی + شماره شناسنامه
  2. شماره پرونده + شماره شناسنامه
  3. شماره پرونده + شماره داوطلبی

مرحله سوم اعلام نتایج فراگیر ارشد پیام نور

در صورتی که به شماره داوطلبی و یا شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و پس از بازگردانی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.

اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، کارنامه تمامی داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. داوطلبانی که تمایل به ارسال درخواست ها، اعتراضات و یا مطرح نمودن سوالاتی در زمینه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داشته باشند، می توانند با مراجعه به سایت نسبت به ثبت درخواست در سازمان سنجش اقدام نمایند به این صورت که تا حدود یک هفته پس از اعلام نتایج به قسمت سیستم پاسخگویی در سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اقدامات مربوطه را به انجام برسانند.

همچنین این امکان برای داوطلبان دانشگاه های پیام نور و دیگر دانشگاه های سراسری فراهم گشته است تا بتوانند از طریق آدرس اینترنتی darkhast.sanjesh.org اعتراض خود را به اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور ثبت نمایند. لازم به ذکر است برای مشاهده نتایج اعتراض خود می بایست به آدرس الکترونیکی rahgiri.sanjesh.org مراجعه فرمایند.

ثبت نام دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد به دو صورت با کنکور و بدون کنکور سراسری (فراگیر) امکان پذیر است. داوطلبانی که بنا به هر دلیلی در کنکور سراسری مقطع کارشناسی ارشد شرکت نکرده اند، در صورتی که واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور باشند، می توانند شانس خود را با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور امتحان نمایند. توجه کنید که پس از اعلام نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش، نسبت به انجام فرآیند ثبت نام خود در دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایید که جزئیات آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 در چه زمانی اعلام می شود؟

معمولا نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در اوایل بهمن ماه منتشر می شود اما در حال حاضر زمان دقیقی در دسترس نمی باشد.

2- چگونه می توان از وضعیت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شد؟

با مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و طی نمودن مراحل ذکر شده در مقاله می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

3- چگون می توانم به نتیجه نهایی آزمون ارشد فراگیر پیام نور خود اعتراض نمایم؟

شما می توانید وارد سایت رسمی سازمان سنجش شوید و از قسمت ارسال درخواست، نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنید.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره