تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

زمان و شیوه برگزاری آزمون بخش خصوصی 99
نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی ، یک فرصت مناسب برای عرضه شایستگی ها و توانایی ها از سوی داوطلبان به شرکت های معتبر فعال در بخش خصوصی کشور می باشد. شرکت کنندگان در این آزمون تنها بر اساس مهارت های خود گزینش می شوند و معیاری همچون مدرک تحصیلی ، معدل و همچنین سابقه کاری افراد برای شرکت های متقاضی نیرو ، از اهمیت کمتری برخوردار می باشند.

امسال بیش از 1750 شرکت آمادگی خود را برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون اعلام کرده اند. مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون ، بیش از 10000 فرصت شغلی در 203 عنوان برای استخدام از طریق این آزمون انجام خواهد شد. 203 عنوان شغل مذکور در 8 دسته “مهندسی” ، “مدیریتی” ، “مالی و اداری” ، “هنر، رسانه و آموزش” ، “بازاریابی و فروش” ، “فنی و اجرایی” ، “کارشناسی و ارائه خدمات” و “فناوری اطلاعات” گروه بندی شده اند.

آزمون استخدامی شرکت های صنعتی ، تجاری و فناور از بخش خصوصی ، به دو صورت حضوری و غیر حضوری و در طی سه مرحله برگزار می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

آزمون استخدامی بخش خصوصی در سه مرحله برگزار می شود که طبق آنچه در دفترچه راهنمای ثبت نام ارائه شده است ، دو مرحله ابتدایی آن که به صورت اینترنتی می باشند ، در نیمه دوم مهر ماه و نیمه دوم آبان ماه سال جاری برگزار می گردد. مرحله اول این آزمون از روز یکشنبه ، 26 آبان ماه آغاز شده و داوطلبان با توجه به عنوان دسته شغلی انتخابی می توانند در مرحله اول این آزمون شرکت نمایند. زمان برگزاری آزمون هر دسته شغلی مطابق جدول زیر می باشد.

زمان برگزاری مرحله اول آزمون استخدامی بخش خصوصی
روز تاریخ دسته شغلی
یکشنبه متعاقبا اعلام می گردد. دسته بازاریابی و فروش
سه شنبه متعاقبا اعلام می گردد. دسته فناوری اطلاعات
یکشنبه 3 آذر ماه 98 دسته هنر ، رسانه و آموزش
سه شنبه 5 آذر ماه 98 دسته مالی و اداری
پنج شنبه 7 آذر ماه 98 دسته مدیریتی
شنبه 9 آذر ماه 98 دسته کارشناسی و ارائه خدمات
دوشنبه 11 آذر ماه 98 دسته مهندسی
چهارشنبه 13 آذر ماه 98 دسته فنی و اجرایی

پس از اعلام نتایج اولیه ، داوطلبان در صورت کسب نمره قبولی به مصاحبه حضوری که مرحله سوم می باشد ، دعوت می شوند. نیمه اول دی ماه برای مرحله حضوری در نظر گرفته شده است.

هنوز تاریخ دقیق برگزاری دو مرحله بعدی آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام نشده است و به محض انتشار ، اخبار آن در کانال تلگرامی کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

مراحل برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

همانطور که اشاره شد آزمون استخدامی بخش خصوصی به دو صورت اینترنتی و مصاحبه حضوری برگزار می گردد.

آزمون غیر حضوری به صورت آنلاین انجام می پذیرد. نخستین مرحله از آزمون اینترنتی مربوط به تست روانشناسی می باشد ، که داوطلبان را در مسیر شناخت ویژگی های شخصیتی و علایق آنان کمک می کند تا متقاضیان بتوانند با توسعه و بهبود این ویژگی ها در شغل مورد نظر خود موفق ظاهر شوند. آزمون شخصیت شناسی دارای نمره منفی نمی باشد و در جذب افراد تاثیری ندارد بلکه افراد با پاسخ خود به این سوالات ، توصیه های مفیدی را در ارتباط با انتخاب شغل مناسب خود دریافت می کنند.

مرحله دوم آزمون آنلاین که در نیمه دوم آبان ماه برگزار می گردد شامل دانش و مهارت های عمومی و تخصصی می باشد. بخش مهارت های عمومی این آزمون شامل سوالاتی در زمینه دانش زبان انگلیسی ، آشنایی با اینترنت ، مهارت کار با رایانه ، ارتباط موثر و… می باشد. در آزمون مهارت های تخصصی ، برای هر یک از عناوین شغلی ، دسته ای از سوالات به منظور ارزیابی شایستگی های تخصصی که در هر یک از مشاغل موجود کاربرد دارند ، طراحی شده است.

لازم به ذکر است که آزمون های بخش مهارت های تخصصی و دانش عمومی دارای نمره منفی می باشند و به ازای هر سه پاسخ غلط ، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد. پس از اعلام نتایج اولیه ، داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی شده باشند برای مصاحبه حضوری با نماینده شرکت ها در شغل محل انتخابی خود ، دعوت می شوند. قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در مصاحبه ، به صورت اینترنتی و از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی به آدرس www.inre.ir اعلام می شود. نتایج نهایی آزمون در نیمه اول دی ماه 1398 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که جزئیات مربوط به فرآیند انجام مصاحبه خصوصی مانند مدارک موردنیاز ، کارت آزمون ، محل مصاحبه ، ساعت پذیرش و دیگر جزئیات جهت حضور در این مرحله ، از طریق سایت مذکور اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه ، از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بخش خصوصی مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی