خانه آزمون استخدامی هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

آزمون استخدامی بخش خصوصی به منظور جذب افراد بر اساس توانایی آن ها نه صرفا مدرک دانشگاهی، در موسسات و شرکت های خصوصی از جمله شرکت های صنعتی، تجاری و فناور برگزار می گردد.

این آزمون طی دو دوره گذشته خود توانسته تعداد زیادی از داوطلبان را در زمینه های مختلف شغلی به شرکت های متقاضی نیرو معرفی نماید. شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی مانند دیگر آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، مستلزم پرداخت هزینه می باشد. لازم است داوطلبان برای تکمیل مراحل ثبت نام خود، این مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی، به صورت اینترنتی و از طریق سایت مربوطه قابل پرداخت می باشد.

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

داوطلبان شرکت در این آزمون تنها مجاز به انتخاب دو دسته شغلی از میان هشت دسته موجود می باشند. همچنین شرکت کنندگان به ازای هر دسته شغلی امکان انتخاب چهار عنوان شغلی را دارند. برای مثال اگر شما علاقه مند به عناوین شغلی دسته مهندسی می باشید، تنها اجازه انتخاب چهار عنوان از این دسته را دارید.

هزینه این آزمون با توجه به تعداد دسته های شغلی که داوطلب انتخاب می کند، متفاوت است. قیمت مصوب ثبت نام در آزمون برای انتخاب مشاغل در دسته اول 137 هزار و 700 تومان و برای انتخاب مشاغل از دسته دوم مبلغ 61 هزار و 300 تومان می باشد. در مجموع اگر شما از دو دسته شغلی عناوین مورد نظر خود را انتخاب نمایید، می بایست مبلغ 199 هزار تومان را پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که این مبالغ به تعداد عناوین شغلی مورد نظر داوطلب، بستگی ندارد یعنی انتخاب یک یا بیش از یک عنوان شغلی در هر دسته بر قیمت آن تاثیر نمی گذارد و هزینه ثبت نام تنها مربوط به دسته اول و دوم شغل های انتخابی متقاضی می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند. مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون به شرح زیر می باشد.

  • ابتدا وارد سایت دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی به آدرس inre.ir شوید و بر روی گزینه “ثبت نام در آزمون “ کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در این قسمت کد ملی، شماره تلفن داوطلب و همچنین کد امنیتی موجود در صفحه را وارد و بر روی کلید “ثبت و ادامه” کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • این مرحله مربوط به مشخصات فردی داوطلب شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، استان و شهر محل سکونت وی می باشد. سپس در این صفحه که شامل تمامی دسته ها و عنوان های شغلی آن ها می باشد می توانید از هشت دسته شغلی موجود در صفحه پیش رو، دو دسته و همانطور که گفته شد از هر دسته تنها چهار عنوان شغلی را انتخاب نموده و گزینه ” ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • با ورود به این مرحله می توانید تمام اطلاعات ثبت نامی خود شامل مشخصات فردی و مشاغل انتخاب شده را مشاهده نمایید و در صورت مغایرت، اطلاعات را از قسمت “ویرایش” اصلاح و در غیر این صورت برای تایید اطلاعات گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” را فعال کنید. سپس با انتخاب کلید “ثبت و ادامه” به صفحه پرداخت وارد شوید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پرداخت هزینه ثبت نام از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم امکان پذیر می باشد. همچنین داوطلبانی که رمز دوم ندارند می توانند هزینه خود را به روش کارت به کارت پرداخت کنند. در صورت استفاده از این روش می بایست اطلاعات پرداخت خود را شامل شماره کارت، شماره پیگیری، تاریخ و زمان پرداخت وارد کرده و پس از آن گزینه “پرداخت” را انتخاب نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پس از تایید پرداخت، یک پیامک حاوی کد تایید برای شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد و مجددا کلید “ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله هفتم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی خش خصوصی

  • در این مرحله شما باید یک رمز عبور برای ورود به پنل کاربری خود تعیین و با زدن گزینه “ثبت و دریافت کارت “ کارت خود که شامل مشخصات اولیه و مشاغل انتخاب شده شما می باشد را دریافت کنید.

مرحله هشتم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون بخش خصوصی

این کارت علاوه بر موارد فوق، شامل یک کد پیگیری نیز می باشد. از آنجایی که ارائه این شماره در پیگیری های احتمالی بعدی الزامی است، توصیه می شود آن را نزد خود نگه دارید.

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 چقدر می باشد؟

هزینه ثبت نام در این آزمون برای دسته شغلی اول 137 هزار و 300 تومان و برای انتخاب دسته شغلی دوم 61 هزار و 700 تومان خواهد بود.

2- پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی از چه طریق امکان پذیر است؟

داوطلبان برای پرداخت هزینه نام نویسی خود باید به صورت اینترنتی از طریق سایت inre.ir اقدام کنند.

3- درصورتی که فردی تمایل به انتخاب دو دسته شغلی موجود در لیست مشاغل باشد، باید چه میزان هزینه پرداخت کند؟

در این صورت متقاضی می بایست مجموعا 199 هزار تومان هزینه بپردازد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما