تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی بخش خصوصی به منظور جذب افراد بر اساس توانایی آن ها نه صرفا مدرک دانشگاهی ، در موسسات و شرکت های خصوصی از جمله شرکت های صنعتی ، تجاری و فناور برگزار می گردد. این آزمون طی دو دوره گذشته خود توانسته تعداد زیادی از داوطلبان را در زمینه های مختلف شغلی به شرکت های متقاضی نیرو معرفی نماید. شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی مانند دیگر آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند ، مستلزم پرداخت هزینه می باشد. لازم است داوطلبان برای تکمیل مراحل ثبت نام خود ، این مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت مربوطه قابل پرداخت می باشد.

هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

داوطلبان شرکت در این آزمون تنها مجاز به انتخاب دو دسته شغلی از میان هشت دسته موجود می باشند. همچنین شرکت کنندگان به ازای هر دسته شغلی امکان انتخاب چهار عنوان شغلی را دارند. برای مثال اگر شما علاقه مند به عناوین شغلی دسته مهندسی می باشید ، تنها اجازه انتخاب چهار عنوان از این دسته را دارید.

هزینه این آزمون با توجه به تعداد دسته های شغلی که داوطلب انتخاب می کند ، متفاوت است. قیمت مصوب ثبت نام در آزمون برای انتخاب مشاغل در دسته اول 69 هزار و 300 تومان و برای انتخاب مشاغل از دسته دوم مبلغ 37 هزار و 700 تومان می باشد. در مجموع اگر شما از دو دسته شغلی عناوین مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، می بایست مبلغ 107 هزار تومان را پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که این مبالغ به تعداد عناوین شغلی مورد نظر داوطلب ، بستگی ندارد یعنی انتخاب یک یا بیش از یک عنوان شغلی در هر دسته بر قیمت آن تاثیر نمی گذارد و هزینه ثبت نام تنها مربوط به دسته اول و دوم شغل های انتخابی متقاضی می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی 98

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی انجام می پذیرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون به شرح زیر می باشد. در هر مرحله گزینه “ثبت و ادامه” در انتهای صفحه را برای ورود به مرحله بعد انتخاب نمایید.

  • ابتدا وارد سایت دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی به آدرس www.inre.ir شوید و بر روی گزینه “ثبت نام در آزمون “ کلیک کنید.

مرحله اول نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در این قسمت کد ملی ، شماره تلفن داوطلب و همچنین کد امنیتی موجود در صفحه را وارد نمایید.

مرحله دوم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • این مرحله مربوط به مشخصات فردی داوطلب شامل نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، استان و شهر محل سکونت وی می باشد. برای ورود به مرحله انتخاب مشاغل ، اطلاعات مذکور را وارد کنید.

مرحله سوم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • این صفحه شامل تمامی دسته ها و عنوان های شغلی آن ها می باشد. شما می توانید از هشت دسته شغلی موجود در صفحه پیش رو ، دو دسته و همانطور که گفته شد از هر دسته تنها چهار عنوان شغلی را انتخاب نمایید. همچنین می توانید میزان هزینه پرداختی را در پایین همین صفحه مشاهده کنید.

مرحله چهارم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • با ورود به این مرحله می توانید تمام اطلاعات ثبت نامی خود شامل مشخصات فردی و مشاغل انتخاب شده را مشاهده نمایید و در صورت مغایرت ، اطلاعات را از قسمت “ویرایش” اصلاح و در غیر این صورت برای تایید اطلاعات گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” را فعال کنید.

مرحله پنجم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پرداخت هزینه ثبت نام از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم امکان پذیر می باشد. همچنین داوطلبانی که رمز دوم ندارند می توانند هزینه خود را به روش کارت به کارت پرداخت کنند. در صورت استفاده از این روش می بایست اطلاعات پرداخت خود را شامل شماره کارت ، شماره پیگیری ، تاریخ و زمان پرداخت وارد کرده و سپس گزینه پرداخت را انتخاب نمایید.

مرحله ششم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • پس از تایید پرداخت ، یک پیامک حاوی کد تایید برای شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد کنید.

مرحله هفتم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

  • در این مرحله شما باید یک رمز عبور برای ورود به پنل کاربری خود تعیین و با زدن گزینه “ثبت و دریافت کارت “ کارت خود که شامل مشخصات اولیه و مشاغل انتخاب شده شما می باشد را دریافت کنید.

مرحله هشتم نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

این کارت علاوه بر موارد فوق ، شامل یک کد پیگیری نیز می باشد. از آنجایی که ارائه این شماره در پیگیری های احتمالی بعدی الزامی است ، توصیه می شود آن را نزد خود نگه دارید.

شما همراهان گرامی می توانید برای آگاهی از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بخش خصوصی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی