تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

هزینه ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی 99
هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هیأت تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی ایران قصد دارد به منظور جذب اعضای رسمی مشاوران، سومین دوره‌ آزمون انتخابی اعضای مشاوران رسمی مالیاتی را برگزار کند. از این رو داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می توانند در زمان مقرر، نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال 1399 برای انجام مراحل ثبت‌نام، پرداخت هزینه و مطالعه‌ شرایط و ضوابط مربوطه، باید به سایت “سازمان سنجش  آموزش کشور” به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.

داوطلبان باید برای پرداخت وجه سریال اعتباری ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و  پس از انجام مراحل پرداخت، کد رهگیری خود را دریافت کنند.

هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 99

کلیه‌ مراحل پرداخت، ثبت نام و برگزاری این آزمون به عهده‌ سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد؛ لذا، طبق اطلاعیه‌ منتشر شده از سوی سازمان، متقاضیان ثبت نام باید مبلغ 200 هزار تومان به‌ عنوان وجه ثبت نام و به صورت الکترونیکی و از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب بپردازند. داوطلبان باید برای پرداخت وجه سریال اعتباری ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از انجام مراحل پرداخت و دریافت کد رهگیری، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مراحل پرداخت هزینه‌ ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای شرکت در آزمون مشاوران رسمی مالیاتی و پرداخت هزینه‌ آزمون لازم است به ترتیب زیر عمل نمایید:

ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org شوید. از قسمت راست سایت، بر روی گزینه‌ “سایر آزمون‌های استخدامی” کلیک کنید.

گام 1 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

پس از ورود به صفحه جدید بر روی لینک فعال “ثبت نام سومین آزمون ورودی انتخابی اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1399” کلیک نمایید.

گام 2 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

مجددا از قسمت راست سایت، بر روی گزینه ‌”خرید کارت اعتباری ثبت نام” کلیک کنید.

گام3- ثبت نام مشاوران مالیاتی

بر روی گزینه “سریال ثبت نام سومین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1399” کلیک کنید و سپس گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.

گام 4 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

با وارد کردن اطلاعات فردی و تایید این صفحه، وارد مرحله بعد می شوید.

گام 5 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

در این مرحله سامانه کد رهگیری پرداخت را به شما ارائه می کند که می بایست آن را یادداشت نمایید تا در هنگام بروز خطا در روند پرداخت هزینه، در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. چنانچه اطلاعات درج شده در این قسمت مورد تایید شما می باشد، بر روی گزینه “ادامه روند پرداخت” کلیک کنید.

گام 6 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

در این صفحه شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک متصل شده اید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

گام 7 - ثبت نام مشاوران مالیاتی

با پرداخت موفقیت آمیز هزینه، سامانه شماره سریال کارت اعتباری را در اختیار شما قرار می دهد که در هنگام ثبت نام می بایست آن را در سیستم درج کنید.

تذکرات مهم درخصوص پرداخت هزینه‌ آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 99

لازم است نکات زیر را یادآوری کنیم:

  • داوطلبان باید در مهلت تعیین شده نسبت به پرداخت وجه سریال اعتباری و مراحل ثبت نام در آزمون اقدام کنند و از واگذاری آن به روزهای پایانی بازه زمانی بپرهیزند.
  • ثبت نام های ناقص و ناتمام فاقد اعتبار بوده و هزینه پرداختی آن به هیچ عنوان بازگردانده نمی شود.

سومین آزمون ورودی مشاوران رسمی مالیاتی ایران در تاریخ 7 شهریور 1399 با همکاری سازمان سنجش برگزار خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در این آزمون می‌توانند برای دریافت اخبار روز و کسب اطلاعات بیشتر پیرامون  آزمون و همچنین اصلاحیه های مربوط به آن، به کانال تلگرام آزمون های استخدامی مراجعه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی