خانه کارشناسی ارشد هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

میزان مبلغ نام نویسی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401
هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

یکی از راه هایی که علاقه مندان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد به تحصیل بپردازند، پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می باشد و شرط اصلی این پدیرش شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه و کسب نمره قابل قبول در آن می باشد. داوطلبان قبولی در این دانشگاه مانند کنکور سراسری باید مبلغی را به عنوان هزینه آزمون پرداخت کنند.

مطابق با شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور، متقاضیان نام نویسی در این آزمون می بایست در زمان شروع این فرآیند نسبت به پرداخت هزینه آزمون از طریق سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام نمایند.

لینک مستقیم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

epay.sanjesh.org/payment

هزینه پرداخت شده جهت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در غالب خرید کارت اعتباری، به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام از مهم ترین اقدامات متقاضیان این آزمون می باشد. در گام بعدی، داوطلبان می بایست با فراهم کردن مدارک و اطلاعات به نام نویسی از طریق سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بپردازند. اولین مرحله این فرآیند، پرداخت هزینه ای است که سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته است.

هزینه ثبت نام در این آزمون برای سال 1401، 133 هزار و 200 تومان تومان تعیین شده است که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی تعبیه شده در سایت به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب قابل پرداخت می باشد همچنین توجه داشته باشید بدون پرداخت این هزینه قادر به انجام ادامه مراحل ثبت نام نخواهید بود.

مراحل پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

تمامی امور مربوط به ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. بر همین اساس، جهت واریز هزینه نام نویسی می بایست به سایت مذکور مراجعه نموده و مطابق راهنمای تصویری زیر عمل نمایید.

در زمان خرید کارت حتما توجهات لازم را مبذول نمایید زیرا همان طور که گفته شد، در صورتی که کارت اعتباری آزمون دیگری را دریافت کنید، هزینه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد، بنابراین حتما پس از ورود به سایت به عنوان گزینه مربوط به “سریال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” حتما دقت کنید.

  • وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از منوی سمت راست سایت گزینه “پیام نور” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی دانشگاه پیام نور، بر روی لینک “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1401 (نوبت بیست و دوم)” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • اکنون باید از منوی سمت راست گزینه “خرید کارت” را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • برای پرداخت هزینه آزمون مربوطه، مطابق تصویر دکمه رادیویی “آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1401 (نوبت بیست و دوم)” را بفشارید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک فرمایید.

مرحله چهارم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • در این صفحه می بایست اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سپس مجددا گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.

مرحله پنجم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • حال سیستم به شما یک شماره پیگیری پرداخت ارائه می کند، (بهتر است شماره پیگیری پرداخت را یادداشت نموده تا در صورت بروز خطای احتمالی در روند پرداخت هزینه بتوانید از آن، جهت پیگیری استفاده نمایید) اطلاعات خود را چک کرده و در صورت تایید مطابق تصویر زیر، تیک مربوط به گزینه “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام” را فعال کرده و بر روی گزینه “ادامه روند پرداخت” کلیک نمایید.

مرحله ششم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

  • اینک شما به درگاه پرداخت اینترنتی وارد شده اید. اطلاعات کارت بانکی خود را درج کرده و گزینه “پرداخت” را انتخاب کنید.

مرحله هفتم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

پس از تکمیل مراحل ثبت نام کد پیگیری 16 رقمی را از سامانه دریافت نمایید و تا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور برای اطلاع از وضعیت قبولی نزد خود حفظ کنید.

سوالات آزمون ورودی فراگیر این دانشگاه به صورت تستی بوده و از منابع معرفی شده در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطرح می شوند. کلیه داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 خود را دریافت نمایند.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 چقدر است؟

در حال حاضر مبلغ قابل پرداخت برای ثبت نام در این آزمون برای سال 1401، 133 هزار و 200 تومان اعلام شده است.

2- از چه طریقی می توان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 اقدام کرد؟

واریز هزینه نام نویسی این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

3- آیا پس از تکمیل فرآیند خرید کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 می توان هزینه را بازپس گرفت؟

خیر؛ هزینه واریز شده برای ثبت نام در این آزمون تحت هیچ شرایطی قابل استرداد نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد