تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98
هزینه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله داوطلبان زیادی به ویژه از میان جامعه شاغلان ، خواهان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند. زیرا نحوه ورود به این دانشگاه همواره بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد می باشد. ثبت نام اولیه در دوره های کاردانی و یا کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند ثبت نام سایر دانشگاه ها دارای هزینه ی اولیه می باشد. این مبلغ جهت ثبت نام در دوره کاردانی 27 هزار و 500 تومان و نیز برای نام نویسی دوره کارشناسی ناپیوسته 34 هزار تومان می باشد که داوطلبان باید به صورت اینترنتی نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید. متقاضیان پذیرش بدون کنکور این دانشگاه می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با خرید کارت اعتباری ثبت نام ، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام این دانشگاه دو بار در سال و برای پذیرش دانشجو در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن صورت می گیرد و میزان و نحوه پرداخت هزینه در هر دو نیمسال تحصیلی نیز کاملا یکسان است.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی

هزینه ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به مبلغ 27 هزار و 500 تومان می باشد که پرداخت آن به صورت اینترنتی است. داوطلبان هنگام ثبت نام می بایست با همراه داشتن کارت بانکی که پرداخت اینترنتی آن فعال می باشد (دارای رمز دوم) ، نسبت به پرداخت وجه نام نویسی اقدام نمایند.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی

آن دسته از افرادی که خواهان ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در یکی از دو نیمسال تحصیلی مهر یا بهمن می باشند ، باید در ابتدای فرآیند ثبت نام ، نسبت به خرید کارت اعتباری و پرداخت وجه ثبت نامی به مبلغ 34 هزار تومان اقدام نمایند. پرداخت این هزینه همانند هزینه ی مقطع کاردانی به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

در ادامه این مقاله، مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آورده شده است که به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی “جامع علمی کاربردی” در منوی سمت راست کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

 • پس مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی، مطابق عکس زیر یکی از دو گزینه ثبت نام کاردانی و کارشناسی را با توجه به مقطع مورد نظر انتخاب نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

 • در صفحه ای که پیش روی شما باز می شود، الزامی است که بعد از انتخاب بخش “خریدکارت”، با توجه به مقطع، گزینه مورد نیاز را طبق عکس زیر انتخاب کنید و در آخر “تایید و ادامه” را بفشارید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99

 • سپس صفحه زیر برایتان باز خواهد شد که بایستی اطلاعات خود را به درستی در فیلد ها وارد نمایید و در آخر دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید. قابل ذکر است که هزینه نام نویسی دوره کاردانی علمی کاربردی با دوره کارشناسی علمی کاربردی متفاوت می باشد که این هزینه در سال 99 برای دوره کارشناسی ناپیوسته 46 هزار و 600 تومان می باشد. توجه کنید که در این جا ما پذیرش دوره کاردانی را به عنوان مثال در نظر گرفته ایم.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم99

 • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

 • در این صفحه شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک متصل شده اید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 99

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این دانشگاه هستند می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و پس از مطالعه کامل آن ، در صورتی که شرایط ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه را دارا باشند می توانند نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع تحصیلی مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام نتایج علمی کاربردی کی میاد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , در حال حاضر اطلاعیه خاصی مبنی بر انتشار نتایج دانشگاه علمی کاربردی اعلام نشده است . و با در نظر گرفتن تجارب سال های گذشته معمولا نتایج نیمه دوم شهریور اعلام می شود . شما همچنین جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته باشید .

دریافت مشاوره