تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

راهنمای پرداخت هزینه ی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی 1400
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

هرساله داوطلبان زیادی به ویژه از میان جامعه شاغلان، اقدام به ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی می کنند، چرا که نحوه تحصیل در این دانشگاه به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی علاقه مندان می باشد. ثبت نام اولیه در دوره های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند ثبت نام سایر دانشگاه ها دارای هزینه اولیه می باشد که داوطلبان بایستی مبلغ مورد نظر را به صورت اینترنتی از طریق سایت مربوطه پرداخت نمایند.

تمامی مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید. متقاضیان پذیرش بدون کنکور این دانشگاه می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و با خرید کارت اعتباری ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه نام نویسی اقدام نمایند.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی

هزینه ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 1400 به میزان مبلغ 54 هزار تومان تعیین شده است که پرداخت آن به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان هنگام نام نوبسی می بایست با به همراه داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم نسبت به پرداخت وجه لازم در مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته

آن دسته از افرادی که خواهان ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در یکی از دو نیمسال تحصیلی مهر یا بهمن می باشند، باید در ابتدا با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرآیند نام نویسی را انجام دهند که خرید کارت اعتباری و پرداخت وجه ثبت نامی یکی از مراحل آن خواهد بود. هزینه لازم جهت نام نویسی مقطع لیسانس ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 68 هزار تومان می باشد. پرداخت این هزینه همانند هزینه مقطع کاردانی به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

سایت سازمان سنجش در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی لینک پرداخت هزینه نام نویسی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را برای تکمیل روند نام نویسی داوطلبان فعال می کند و متقاضیان پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن می توانند به صورت اینترنتی و به شکل زیر هزینه مربوطه را پرداخت نمایند.

البته لازم به ذکر است که داوطلبان بایستی بسته به مقطع مورد نظر خود، رو لینک مربوط به دوره کاردانی و یا کارشناسی کلیک کنند و مراحل نام نویسی و پرداخت هزینه را سپری نمایند که در ادامه فرآیند مربوطه به واریز وجه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی به صورت یکسان انجام می شود که در ادامه مراحل آن ذکر شده است.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی گزینه “جامع علمی کاربردی” در منوی سمت راست کلیک نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول

 

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم

 

  • در صفحه ای که پیش روی شما باز می شود، الزامی است که کلید “خرید کارت اعتباری” را بفشارید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم

  • سپس صفحه زیر برایتان باز خواهد شد که بایستی اطلاعات خود را به درستی در فیلدها وارد نمایید و در آخر دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم

  • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی، این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز لینک مربوط به مطالعه شرایط و کلید “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم

 

  • در صفحه جدید، شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک متصل می شوید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم

 

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این دانشگاه هستند، می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و پس از مطالعه کامل آن و احراز شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع تحصیلی مورد نظر خود در بازه زمانی معین اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 1400 به چه میزان است؟

داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کاردانی این دانشگاه می بایست مبلغ 54 هزار تومان را پرداخت نمایند.

2- نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به چه شکل است؟

پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر است.

3- آیا هزینه ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1400 یکسان می باشد؟

خیر، هزینه ثبت نام در هر کدام از این مقاطع متفاوت می باشد که جزئیات لازم در این مقاله برای شما ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

  1. سلام شهریه ثابت دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ناپیوسته چقدر هست حدودا هر ترم؟ برای رشته نرم افزار

  2. سلام نتایج علمی کاربردی کی میاد؟

    • با سلام , در حال حاضر اطلاعیه خاصی مبنی بر انتشار نتایج دانشگاه علمی کاربردی اعلام نشده است . و با در نظر گرفتن تجارب سال های گذشته معمولا نتایج نیمه دوم شهریور اعلام می شود . شما همچنین جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته باشید .

دریافت مشاوره