تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / علمی کاربردی / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98
هزینه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله داوطلبان زیادی به ویژه از میان جامعه شاغلان ، خواهان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند. زیرا نحوه ورود به این دانشگاه همواره بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد می باشد. ثبت نام اولیه در دوره های کاردانی و یا کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند ثبت نام سایر دانشگاه ها دارای هزینه ی اولیه می باشد. این مبلغ جهت ثبت نام در دوره کاردانی 22 هزار تومان و نیز برای نام نویسی دوره کارشناسی ناپیوسته 27 هزار تومان می باشد که داوطلبان باید به صورت اینترنتی نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

هزینه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید. متقاضیان پذیرش بدون کنکور این دانشگاه می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با خرید کارت اعتباری ثبت نام ، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام این دانشگاه دو بار در سال و برای پذیرش دانشجو در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن صورت می گیرد و میزان و نحوه پرداخت هزینه در هر دو نیمسال تحصیلی نیز کاملا یکسان است.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی

هزینه ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به مبلغ 22 هزار تومان می باشد که پرداخت آن به صورت اینترنتی است. داوطلبان هنگام ثبت نام می بایست با همراه داشتن کارت بانکی که پرداخت اینترنتی آن فعال می باشد (دارای رمز دوم) ، نسبت به پرداخت وجه نام نویسی اقدام نمایند.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی

آن دسته از افرادی که خواهان ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در یکی از دو نیمسال تحصیلی مهر یا بهمن می باشند ، باید در ابتدای فرآیند ثبت نام ، نسبت به خرید کارت اعتباری و پرداخت وجه ثبت نامی به مبلغ 27 هزار تومان اقدام نمایند. پرداخت این هزینه همانند هزینه ی مقطع کاردانی به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد.

نحوه ی پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • کلیک بر روی گزینه ی ” جامع علمی کاربردی “ از منوی سمت راست سایت
  • دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع مورد نظر داوطلب (پیشنهاد می شود تمامی داوطلبان این دفترچه را به طور کامل مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند.)
  • سپس متقاضیان می بایست با مراجعه به بخش خرید کارت ، نسبت به خرید کارت اعتباری خود جهت ثبت نام اقدام نمایند. داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم و CVV2 جهت پرداخت اینترنتی وجه ثبت نام الزامی است.
  • کلیک روی گزینه ثبت نام و ورود اطلاعات داوطلب در بخش جامع علمی کاربردی
  • در مرحله آخر در صورتی که تراکنش پرداخت وجه با موفقیت انجام شده باشد ، داوطلبان باید نسبت به دریافت رسید ثبت نام و کدپیگیری اقدام نمایند. داوطلبان توجه نمایند که وجه پرداختی به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود.

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این دانشگاه هستند می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و پس از مطالعه کامل آن ، در صورتی که شرایط ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه را دارا باشند می توانند نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع تحصیلی مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره