تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

هزینه ی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

هرساله داوطلبان زیادی به ویژه از میان جامعه شاغلان، خواهان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند. زیرا نحوه ورود به این دانشگاه همواره بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد می باشد. ثبت نام اولیه در دوره های کاردانی و یا کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی همانند ثبت نام سایر دانشگاه ها دارای هزینه ی اولیه می باشد که داوطلبان باید به صورت اینترنتی نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله اقدام به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید. متقاضیان پذیرش بدون کنکور این دانشگاه می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، مراجعه نمایند و با خرید کارت اعتباری ثبت نام، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام این دانشگاه دو بار در سال و برای پذیرش دانشجو در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن صورت می گیرد و میزان و نحوه پرداخت هزینه در هر دو نیمسال تحصیلی نیز کاملا یکسان است.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی

هزینه ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال گذشته به مبلغ 37 هزار و 600 تومان، تعیین شد که پرداخت آن به صورت اینترنتی انجام شد؛ با توجه به آن احتمال می رود این هزینه در سال 1400 نیز به همین میزان باشد. داوطلبان هنگام ثبت نام می بایست، با همراه داشتن کارت بانکی که پرداخت اینترنتی آن فعال می باشد (دارای رمز دوم)، نسبت به پرداخت وجه نام نویسی اقدام نمایند.

میزان هزینه ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته

آن دسته از افرادی که خواهان ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در یکی از دو نیمسال تحصیلی مهر یا بهمن می باشند، باید در ابتدا با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرآیند نام نویسی را انجام دهند که خرید کارت اعتباری و پرداخت وجه ثبت نامی در سال گذشته به مبلغ 46 هزار و 600 تومان یکی از مراحل آن بود؛ با توجه به آن احتمال می رود این هزینه در سال 1400 نیز به همین میزان باشد. پرداخت این هزینه همانند هزینه ی مقطع کاردانی به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می گیرد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

سایت سازمان سنجش، در زمان ثبت نام لینک پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را برای تکمیل روند نام نویسی داوطلبان فعال می کند و متقاضیان پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن می توانند به صورت اینترنتی و به شکل زیر هزینه مربوطه را پرداخت نمایند.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی “جامع علمی کاربردی” در منوی سمت راست کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

 • پس مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی، مطابق عکس زیر یکی از دو گزینه ثبت نام کاردانی و کارشناسی را با توجه به مقطع مورد نظر انتخاب نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

 • در صفحه ای که پیش روی شما باز می شود، الزامی است که بعد از انتخاب بخش “خریدکارت”، با توجه به مقطع، گزینه مورد نیاز را طبق عکس زیر انتخاب کنید و در آخر “تایید و ادامه” را بفشارید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99

 • سپس صفحه زیر برایتان باز خواهد شد که بایستی اطلاعات خود را به درستی در فیلد ها وارد نمایید و در آخر دکمه “تایید و ادامه” را بفشارید. قابل ذکر است که هزینه نام نویسی دوره کاردانی علمی کاربردی با دوره کارشناسی علمی کاربردی متفاوت می باشد که این هزینه در سال 99 برای دوره کارشناسی ناپیوسته 46 هزار و 600 تومان بود. توجه کنید که در این جا ما پذیرش دوره کاردانی را به عنوان مثال در نظر گرفته ایم.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم99

 • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

 • در این صفحه شما به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک متصل شده اید که می بایست اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 1400

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این دانشگاه هستند می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و پس از مطالعه کامل آن، در صورتی که شرایط ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه را دارا باشند، می توانند نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع تحصیلی مورد نظر خود اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1400 به چه میزان است ؟

داوطلبان برای ثبت نام، می بایست مبلغ 46 هزار و 600 تومان را برای مقطع کارشناسی ناپیوسته و مبلغ 37 هزار و 600 تومان را برای مقطع کاردانی پرداخت نمایند.

2- نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به چه شکل است؟

پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

3- چه زمانی باید هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را پرداخت کرد ؟

دقیقا از زمان فعال شدن لینک پرداخت هزینه تا پایان مهلت ثبت نام امکان پرداخت هزینه ثبت نام وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام نتایج علمی کاربردی کی میاد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , در حال حاضر اطلاعیه خاصی مبنی بر انتشار نتایج دانشگاه علمی کاربردی اعلام نشده است . و با در نظر گرفتن تجارب سال های گذشته معمولا نتایج نیمه دوم شهریور اعلام می شود . شما همچنین جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته باشید .

دریافت مشاوره