تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

هزینه نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد 99
هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون کارشناسی ارشد در مرداد ماه و برای گروه های آزمایشی علوم انسانی ، فنی مهندسی ، علوم پایه ، کشاورزی و منابع طبیعی ، دامپزشکی و هنر برگزار خواهد شد و متقاضیان شرکت در این آزمون بایستی با پرداخت هزینه ، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری خود را انجام دهند.

داوطلبانی که علاقه دارند تا تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد ادامه دهند باید بدانند که ثبت نام این دانشگاه با ثبت نام دانشگاه های سراسری ادغام شده است و دیگر نیازی به ثبت نام جداگانه یا پرداخت هزینه ای مجزا نمی باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش می باشد.

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

به منظور ارائه خدمات و تسهیلات لازم به داوطلبان چه در زمان برگزاری آزمون و چه پس از آن ، در هنگام ثبت نام آزمون از آن ها مبلغی تحت عنوان هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دریافت می شود. هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد که از طریق خرید کارت اعتباری می باشد ، شامل 3 بخش مجزا است که عبارتند از :

  1. خرید کارت اعتباری ثبت نام رشته اصلی با واریز هزینه
  2. خرید کارت اعتباری ثبت نام برای رشته شناور
  3. خرید کارت اعتباری ثبت نام برای دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی

با آغاز زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 99، دفترچه راهنمای ثبت نام نیز منتشر خواهد شد و با توجه به مندرجات داخل دفترچه ، هریک از داوطلبان برای خرید هر کارت اعتباری ثبت نام رشته اصلی و شناور بایستی مبلغی را پرداخت نمایند. این هزینه معادل 450/000 ریال (معادل چهل و پنج هزار تومان) و برای خرید کارت اعتباری دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی مبلغ 138/000 ریال (معادل سیزده هزار و هشتصد تومان) می باشد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

با توجه به آن که برگزار کننده آزمون کارشناسی ارشد ، سازمان سنجش آموزش کشور می باشد بنابراین کلیه امور مربوط به این آزمون از قبیل ثبت نام و پرداخت هزینه ، از طریق سایت این سازمان انجام می شود. پرداخت هزینه منحصرا به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است و روش دیگری برای واریز آن وجود ندارد. نحوه خرید کارت اعتباری در سایت سنجش به ترتیب مراحل زیر می باشد:

وارد شدن به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org . پس از وارد شدن به سایت سنجش باید از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت بر روی گزینه «کارشناسی ارشد» کلیک نمایید. سپس بر روی «سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد» کلیک کنید.

پس از وارد به شدن به صفحه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ، باید هزینه ثبت نام را از طریق کلیک بر روی عبارت «خرید سریال ثبت نام» پرداخت کنید.

پس از کلیک بر روی خرید سریال ثبت نام ، لینک های «خرید سریال ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد» و خرید «سریال علاقمندی دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی» برایتان ظاهر می شود که می توانید با کلیک بر هر یک از آن ها مبلغ مورد نظر را واریز نمایید.

پس از انتخاب بر هریک از لینک های مورد نظر ، و واریز هزینه مربوطه می توانید به صفحه اصلی برگشته و بر عبارت «ثبت نام جدید» کلیک کنید تا با وارد کردن شماره سریال ثبت نام ، فرآیند نام نویسی شما آغاز شود.

  • در هنگام واریز هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دقت کنید که حتما کارت اعتباری مربوطه را خریداری نمایید و کارت اعتباری مربوط به سایر آزمون ها را تهیه نکنید. زیرا مبلغ واریز شده برای خرید سریال ثبت نام ، قابل برگشت نخواهد بود.
  • آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با یکدیگر ادغام شده است و برای این دانشگاه ثبت نام جداگانه ای انجام نمی شود. بنابراین هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری مشترک می باشد.

اگر در هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه شدی با مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره