تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

تصحیح اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند به دو شکل با آزمون و بدون آزمون اقدام به ثبت نام در این مقطع نمایند. داوطلبانی که قصد دارند به واسطه شرکت در طرح فراگیر پیام نور در مقطع ارشد این دانشگاه به تحصیل بپردازند، می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر به بررسی شرایط و ضوابط نام نویسی پرداخته و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، مراحل تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی خود را به انجام برسانند.

اما در بعضی مواقع پس از پرداخت هزینه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و انجام فرآیند ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور در زمان تعیین شده، برخی داوطلبان ممکن است متوجه بروز خطا در اطلاعات ثبت نامی خود شوند. به همین جهت سازمان سنجش آموزش کشور همواره از طریق سایت اختصاصی خود به نشانی sanjesh.org، بازه های زمانی مختلفی را جهت ویرایش اطلاعات این دسته از متقاضیان در اختیار آن ها قرار می دهد.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در مدت زمان تمدید مهلت نام نویسی داوطلبان فراهم می باشد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

همان طور که گفته شد، ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در سه بازه زمانی مختلف امکان پذیر است. این سه بازه شامل زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، پس از اتمام مهلت ثبت نام و در مهلت زمانی ثبت نام می باشند.از آن جایی که زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال گذشته در اوایل آذر ماه توسط دانشگاه پیام نور اعلام  شد و در نتیجه تصحیح اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام نیز در همین بازه زمانی تعیین شد؛ پیش بینی می شود زمان آن در سال 1400 نیز به صورت مشابه باشد.

به علت مشخص نبودن تاریخ دقیق ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام، شما عزیزان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره در اسرع وقت از اخبار مرتبط با مبحث مذکور مطلع شوید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 ثبت نام کرده اند، می توانند در زمان های مشخص شده، جهت ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که این فرم شامل نام، خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دانشگاه فارغ ‌التحصیلی مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ ‌التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی و کد رشته‌ ها انتخابی می باشد. مراحل ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور یه شرح زیر است.

  1. ابتدا به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
  2. از منوی موجود در سمت راست صفحه، بر روی گزینه “پیام نور” کلیک نمایید.
  3. در صفحه پیش رو، روی لینک فعال “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” کلیک کنید.
  4. در نهایت وارد بخش “قبلا ثبت نام نموده ام” شده و با کلیک بر روی گزینه “ویرایش اطلاعات”، اطلاعات ثبت نامی خود را تصحیح نمایید.

لازم است بدانید که اگر اطلاعات هویتی و مشخصات روی کارت صحیح نباشند، داوطلب اجازه ورود به آزمون را نخواهد داشت. بنابر این متقاضیان توجه داشته باشند که از اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه اطمینان کامل را حاصل نموده و در صورت نیاز جهت تصحیح اطلاعات، اقدامات لازم را در زمان ویرایش کارت ورود به جلسه به عمل برسانند.

 

سوالات متداول

1- آیا پس از اتمام مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 امکان ویرایش وجود دارد؟

بله، ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در زمان ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه امکان پذیر می باشد.

2- در چه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 امکان پذیر است؟

در حال حاضر زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مشخص نشده است و داوطلبان می توانند با عضو شدن در کانال تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از اطلاعات مربوط به زمان ویرایش مطلع شوند.

3- ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1400 از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره