خانه مدارس شاهد ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

ویرایش مشخصات نام نویسی مدارس شاهد 1401 - 1402
ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

مدارس شاهد از جمله مدارسی هستند که در سراسر کشور به پذیرش و تربیت دانش آموزان در مقاطع مختلف می پردازند. دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد که علاقه دارند در این مدارس تحصیل نمایند، می بایست در موعد مقرر به انجام نام نویسی خود بپردازند.

با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام دانش آموزان پایه های ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه، دانش آموزان و والدین آن ها باید تمام دقت خود را به کار گیرند تا در درج اطلاعات خواسته شده دچار اشتباه نشوند. اما اگر پس از تکمیل ثبت نام مدارس شاهد متوجه وجود نقص یا هر گونه خطایی در فرم پیش ثبت نام خود شدند، لازم است که در محدوده زمانی تعیین شده نسبت به مرتفع کردن مشکلات موجود اقدام کنند. پس از پایان یافتن مهلت مذکور، در صورت نقص در مدارک و یا وجود اشتباه اطلاعاتی، پیش ثبت نام باطل شده و مسئولیت آن بر عهده دانش آموز و والدین وی می باشد.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد در بازه زمانی اولیه و همچنین تمدید مهلت نام نویسی وجود دارد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

ثبت نام مدارس شاهد می بایست در نهایت دقت انجام شود. اما چنانچه دانش آموز و یا والدین او در هنگام انجام این فرآیند دچار اشتباه در ثبت اطلاعات و یا ارسال عکس شده باشند، لازم است که در فرصت های تعیین شده به ویرایش خطاهای موجود بپردازند. با توجه به این که زمان ثبت نام مدارس شاهد برای مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم متفاوت می باشد، طبیعتا تاریخ های جداگانه ای را نیز برای ویرایش اطلاعات آن ها در نظر می گیرند.

دانش آموزان ابتدایی در فاصله بین 11 تا 28 خرداد، داوطلبان پایه هفتم از 21 خرداد الی 10 تیر و دانش آموزان پایه دهم متوسطه از 1 لغایت 20 تیر ماه 1401 فرصت دارند نام نویسی خود را به انجام برسانند. پس از پایان مهلت های تعیین شده، فرصت مجددی در اختیار این متقاضیان قرار می گیرد تا در صورت نیاز فرم تقاضانامه مربوطه را اصلاح نمایند.

ویرایش این اطلاعات در مهلت ثبت نام اولیه و در زمان مجددی که بدین منظور در نظر گرفته می شود، انجام می شود. همچنین با توجه به مشخص نبودن زمان دقیق تمدید مهلت این آزمون به شما پبشنهاد می کنیم در کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره عضوبت داشته باشید تا از آخرین اخبار مربوطه در زمینه تمدید زمان نام نویسی مطلع شوید.

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

همان طور که گفتیم، داوطلبانی که پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 در زمان مقرر، نیاز به ویرایش اطلاعات مندرج در فرم تقاضانامه خود داشته باشند می توانند در طول مدتی که سامانه ثبت نام فعال است تغییرات لازم را اعمال نمایند. البته هنوز این امکان از طریق سایت پادا فراهم نشده است، اما در صورت فعال شدن آن مراحل ویرایش اطلاعات مطابق راهنمای ذیل خواهد بود.

  1. به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان به نشانی pada.medu.ir مراجعه نمایید.
  2. کلید ” پیش ثبت نام مدارس شاهد” را بفشارید.
  3. در صفحه جدید، پس از انتخب ملیت مورد نظر خود، کادرهایی را که باید اطلاعات کاربری خود را در آن ها درج نمایید را مشاهده می کنید. کد ملی و شماره سریال شناسنامه داشن آموز را وارد کرده و بر روی گرینه “ورود” کلیک فرمایید.
  4. اکنون اطلاعات درج شده برای شما نمایش داده خواهد شد که در صورتی که مورد تایید شماست، گزینه “ثبت / تایید اطلاعات” را انتخاب نمایید.
  5. در مرحله بعد، لازم است مشخصات شناسنامه ای و اطلاعاتی از قبیل نشانی محل سکونت و شماره تلفن همراه خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و در صورت نیاز ویرایش کنید. سپس بر روی گزینه “ثبت / تایید آدرس و تلفن” کلیک نمایید.
  6. اکنون اطلاعات والدین دانش آموز نمایان می گردد که چنانچه نیاز به اصلاح دارد، تغییرات مورد نظر را ایجاد کنید. حالا کلید ثبت / تایید اطلاعات والدین” را بفشارید.
  7. در این بخش مدرسه مورد علاقه خود را انتخاب یا اصلاح نموده و گزینه “مدرسه انتخابی ام را تایید می کنم” را انتخاب کنید.
  8.  اکنون نوبت به اصلاح اطلاعات مربوط به سهمیه ایثارگری دانش آموز می رسد. پس از ایجاد تغییرات مدنظر، بر روی گزینه “مدرسه انتخابی ام را تایید می کنم” کلیک نمایید.
  9. نهایتا فرم تقاضانامه با مندرجات اصلاح شده نمایان می شود، در صورتی که صحت آن ها را تایید می کنید کلید “قوانین را مطالعه کرده ام و صحت اطلاعات را تایید می کنم” را بفشارید.

در طی انجام این فرآیند چنانچه اطلاعات نشان داده شده در هر مرحله مورد تایید شما نیست می توانید با انتخاب گزینه “بازگشت به مرحله قبل” آن ها را مجددا تصحیح نمایید.

با توجه به این که داوطلبان به دو صورت با سهمیه و بدون سهمیه ایثارگری در این مدارس پذیرش می شوند، یکی از پرسش هایی که مطرح می شود این است که شهریه مدارس شاهد 1401 – 1402 چقدر است؟ چنانچه این مسئله جزء دغدغه های شما نیز هست برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- کدام دسته از اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 را می توان اصلاح نمود؟

اطلاعات و مشخصات شناسنامه ای، آدرس محل سکونت، شماره تلفن، مدرسه شاهد مورد نظر، مشخصات والدین و... را می توان در فرصت های تعیین شده مورد ویرایش قرار داد.

2- برای ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 از طریق چه سایتی باید عمل کرد؟

دانش آموزان به منظور انجام این فرآیند می بایست به سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir مراجعه نمایند.

3- چه زمانی می توان نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 اقدام نمود؟

تا قبل از پایان یافتن مهلت اولیه و همچنین در مهلت مجدد ثبت نام می توان به انجام این فرآیند پرداخت.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس