تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با شروع زمان انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد در اواخر مرداد ماه ، داوطلبانی که با توجه به کارنامه اولیه خود نمره و رتبه حدنصاب را کسب کرده اند می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام نمایند.

هر ساله با داوطلبانی مواجه می شویم که بعد از ثبت نهایی کد رشته های انتخابی خود و دریافت کد پیگیری ، متوجه وجود خطایی در فرم انتخاب رشته می شوند که مرکز سنجش آموزش پزشکی برای این دسته از داوطلبان امکانی را فراهم نموده تا بتوانند نسبت به ویرایش فرم خود اقدام نمایند. در این مقاله  به هر آنچه که برای ویرایش انتخاب رشته باید بدانید اشاره شده است.

عدم انتخاب رشته محل در زمان مقرر به معنی انصراف از انتخاب رشته محل و آزمون بوده و بعد از اتمام مهلت آن هیچ اقدامی میسر نخواهد بود.

زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی در اواخر مرداد ماه انجام می گیرد و داوطلبانی که رتبه و تراز حد نصاب را کسب کرده اند می توانند نسبت به انتخاب کد رشته های ارائه شده و ثبت آن ها اقدام نمایند. لازم به ذکر است که تا پایان مهلت انتخاب رشته امکان ویرایش فرم نیز وجود دارد و داوطلبانی که در هنگام انتخاب رشته خود دچار اشتباه شده اند می توانند برای اعمال تغییرات در این بازه زمانی اقدام نمایند.

بدیهی است که با تمدید مهلت انتخاب رشته ، امکان ویرایش نیز فراهم خواهد شد. به دلیل تقاضای داوطلبان و هم چنین اصلاحات جدید در برخی از کد رشته محل ها ، مهلت انتخاب رشته و ویرایش آن از ساعت 9 صبح روز شنبه 26 مرداد ماه تا ساعت 9 صبح روز یکشنبه 27 مرداد ماه تمدید شده است. شما متقاضیان می توانید برای دریافت آخرین اطلاعیه ها و خبر های مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص آزمون کارشناسی ارشد ، در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شده و جدیدترین خبرها را دریافت نمایید.

نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبانی که قصد حذف ، اضافه یا جا به جایی کد رشته محل های ثبت شده خود را دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در زمان مقرر و طی نمودن مراحل زیر می توانند فرم انتخاب رشته خود را بر اساس معیار های مورد نظرشان ویرایش نمایند.

مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir

انتخاب گزینه “کارشناسی ارشد / ارشد” از منوی سمت راست

مرحله اول انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

کلیک بر روی عبارت ” انتخاب رشته – محل / ویرایش انتخاب ها “

مرحله دوم انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

در این صفحه مجددا گزینه ” انتخاب رشته – محل / ویرایش انتخاب ها ” را انتخاب نمایید. در این مرحله می بایست کد رهگیری خود را وارد کرده تا بتوانید نسبت به ویرایش کد رشته های مورد نظر اقدام نمایید.

مرحله سوم انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

در فرآیند انتخاب رشته چنان چه نیاز به جابجایی یا حذف کد رشته ای را احساس کردید ، به آسانی می توانید از گزینه “جابجایی” یا “حذف” استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که این عمل پیش از فشردن گزینه “ثبت نهایی” امکان پذیر است و بعد از کلیک بر روی این گزینه امکان جابجایی یا حذف وجود نخواهد داشت.

داوطلبانی که در موعد مقرر کد رشته محل های مورد علاقه خود را با موفقیت در سامانه مربوطه ثبت کردند و کد پیگیری دریافت نموده اند در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چنانچه در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده باشند باید در زمان مقرر برای ثبت نام خود به دانشگاه پذیرنده مراجعه نمایند. اما داوطلبانی که در هیچ یک از انتخاب های خود پذیرفته نشده اند این فرصت را دارند تا شانس خود را در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت امتحان نمایند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج و یا تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره