یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با شروع زمان انتخاب رشته آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد در اواخر مرداد ماه ، داوطلبانی که با توجه به کارنامه اولیه خود نمره و رتبه حدنصاب را کسب کرده اند می توانند نسبت به ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود اقدام نمایند.

هر ساله با داوطلبانی مواجه می شویم که بعد از ثبت نهایی کد رشته های انتخابی خود و دریافت کد پیگیری ، متوجه وجود خطایی در فرم انتخاب رشته می شوند که مرکز سنجش آموزش پزشکی  برای این دسته از داوطلبان امکانی را فراهم نموده تا بتوانند نسبت به ویرایش فرم خود اقدام نمایند. در این مقاله  به هر آنچه که برای ویرایش انتخاب رشته باید بدانید اشاره شده است.

عدم انتخاب رشته محل در زمان مقرر به معنی انصراف از انتخاب رشته محل و آزمون بوده و بعد از اتمام مهلت آن هیچ اقدامی میسر نخواهد بود.

زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی در اواخر مرداد ماه انجام می گیرد و داوطلبانی که رتبه و تراز حد نصاب را کسب کرده اند می توانند نسبت به انتخاب کد رشته های ارائه شده و ثبت آن ها اقدام نمایند. لازم به ذکر است که تا پایان مهلت انتخاب رشته امکان ویرایش فرم نیز وجود دارد و داوطلبانی که در هنگام انتخاب رشته خود دچار اشتباه شده اند می توانند برای اعمال تغییرات در این بازه زمانی اقدام نمایند.

بدیهی است که با تمدید مهلت انتخاب رشته ، امکان ویرایش نیز فراهم خواهد شد. در سال گذشته به دلیل تقاضای داوطلبان و هم چنین اصلاحات جدید در برخی از کد رشته محل ها ، مهلت انتخاب رشته و ویرایش آن سه بار تمدید شد. شما متقاضیان می توانید برای دریافت آخرین اطلاعیه ها و خبر های مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص آزمون کارشناسی ارشد ، در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شده و جدیدترین خبرها را دریافت نمایید.

نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

داوطلبانی که قصد حذف ، اضافه یا جا به جایی کد رشته محل های ثبت شده خود را دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در زمان مقرر و طی نمودن مراحل زیر می توانند فرم انتخاب رشته خود را بر اساس معیار های مورد نظرشان ویرایش نمایند.

مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس الکترونیکی sanjeshp.ir

انتخاب گزینه “کارشناسی ارشد / ارشد” از منوی سمت راست

کلیک بر روی گزینه “ویرایش فرم انتخاب رشته”

وارد نمودن کد پیگیری دریافت شده بعد از ثبت انتخاب رشته

به این نکته توجه داشته باشید که بعد از اعمال تغییرات در فرم خود ، مندرجات آن را بررسی کرده و در صورت اطمینان از آن ، بر روی گزینه “ثبت” کلیک کنید. با فرا رسیدن زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  98 ، راهنمای تصویری نحوه ویرایش ، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

داوطلبانی که در موعد مقرر کد رشته محل های مورد علاقه خود را با موفقیت در سامانه مربوطه ثبت کردند و کد پیگیری دریافت نموده اند در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چنانچه در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده باشند باید در زمان مقرر برای ثبت نام خود به دانشگاه پذیرنده مراجعه نمایند. اما داوطلبانی که در هیچ یک از انتخاب های خود پذیرفته نشده اند این فرصت را دارند تا شانس خود را در  تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت امتحان نمایند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج و یا تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره