تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون ارشد وزارت بهداشت 1402
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی می بایست در زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت، اقدام به درج مشخصات شخصی، تحصیلی و… خود در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نمایند. دانلود و مطالعه دقیق محتویات و مندرجات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می تواند تا حد بسیار زیادی، احتمال بروز خطا در تکمیل فرم های تقاضانامه اینترنتی را به حداقل برساند اما همواره درصدی از داوطلبان در وارد نمودن اطلاعات خود دچار اشتباه می شوند و به دنبال راهی برای ویرایش مشخصات خود می گردند.

داوطلبان باید نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 بکار گیرند و چنانچه اطلاعات خود را به اشتباه در سامانه درج نمایند، می بایست در اسرع وقت نسبت به ویرایش آن اقدام کنند تا در مراحل بعدی آزمون با مشکل مواجه نشوند.

هر گونه مغایرت در مندرجات فرم ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت با اطلاعات حقیقی داوطلب، باعث لغو قبولی فرد پذیرفته شده و محرومیت یک ساله او از شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی می گردد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 

بنابر صلاح دید مراجع مربوطه، هر ساله امکان ویرایش محدود یا وسیع اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی در سه بازه زمانی وجود دارد و داوطلبان می تواند طی این چهار مرحله نسبت به تصحیح اشتباهات احتمالی خود در سایت sanjeshp.ir اقدام نمایند. مندرجات نادرست، در صورت عدم تصحیح و باقی ماندن در مراحل بعدی، می تواند موجب بازماندن متقاضی از شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت یا حتی محرومیت یک ساله وی از شرکت در آزمون مورد نظر شود.

زمان های ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401
مهلت قانونی ثبت نام مهلت مجدد ثبت نام زمان دریافت کارت ورود به جلسه
30 بهمن ماه الی 10 اسفند ماه 1400 21 فروردین ماه الی 23 فروردین ماه 1401 1 خرداد ماه الی 4 خرداد ماه 1401

امکان تغییر حوزه امتحانی نیز در بازه زمانی مشخصی که از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام می گردد، وجود دارد. به داوطلبانی که مشخصات خود را در این سامانه مورد ویرایش قرار داده اند، توصیه می شود که پس از اتمام پروسه، یک پرینت از تاییدیه ثبت نام خود تهیه نمایند و آن را تا زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نزد خود نگاه دارند. همچنین به افرادی که حوزه امتحانی خود را تغییر داده اند نیز پیشنهاد می کنیم در انتهای فرایند، نسبت به دریافت مجدد کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

امکان ویرایش اطلاعات وارد شده ثبت نامی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 مانند بسیاری از آزمون ها فراهم شده است.

آن دسته از داوطلبانی که متوجه بروز اشتباه و خطا در فرم تقاضانامه ثبت نام خود شده اند، بایستی بعد از ورود به پورتال شخصی خود در زمان مناسب، اقدام به ویرایش اطلاعات نادرست نمایند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات و مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت، نیازی به واریز مجدد هزینه ثبت نام ندارد و این افراد می توانند با همان کد پیگیری اولیه نسبت به انجام تصحیحات مورد نظر خود اقدام نمایند. برای ویرایش اطلاعات در سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، مطابق تصویر زیر عمل کنید.

  • به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نموده و از منو سمت راست، وارد بخش “کارشناسی ارشد” و سپس “ارشد” شوید.
  • در صفحه پیش رو بر روی گزینه فعال “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک نمایید.
  • با ورود به صفحه جدید، مجددا دکمه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” را انتخاب کنید.
  • با وارد نمودن کد رهگیری اولیه در فیلد مربوطه، فرم تقاضانامه خود را مشاهده و اطلاعات مورد نظرتان را ویرایش نمایید.

همچنین امکان ویرایش اطلاعاتی مانند معدل مقطع کارشناسی و کد سهمیه (جانبازان، ایثارگران و …) در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وجود دارد و داوطلبان می توانند نسبت به اصلاح آنها اقدام نمایند.

سوالات متداول

1- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 در چه زمانی انجام می گیرد؟

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون مربوطه در مهلت قانونی نام نویسی، مهلت مجدد ثبت نام و زمان دریافت کارت ورود به جلسه وجود دارد.

2- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی چگونه صورت می پذیرد؟

داوطلبان می توانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir  نسبت به ویرایش مشخصات ثبت نامی خود اقدام کنند.

3- آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور ارشد وزارت بهداشت نیاز به واریز هزینه مجدد می باشد؟

خیر، ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور ارشد وزارت بهداشت نیازی به واریز مجدد هزینه نام نویسی ندارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

  1. سلام ، در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی۱۴۰۱ ، نام پدر اشتباه ثبت شده . امکان ویرایش دارم؟

    • با سلام و وقت بخیر، جهت بررسی امکان ویرایش این مورد، می توانید نسبت به ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش پزشکی اقدام نمایید.

  2. سلام من رشته امتحانی در کنکور اشتباه ثبت شده بازه زمانی اطلاعات ویرایش هم تمام شده باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

    • با سلام، شما می توانید در سایت سنجش پزشکی، ارسال درخواست انجام دهید و از طریق وزارت بهداشت پیگیری کنید.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد