تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور هر ساله اقدام به جذب افراد واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق آزمون ورودی در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانند از اواخر بهمن ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

داوطلبان باید نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 بکار گیرند و چنانچه اطلاعات خود را اشتباه به ثبت رسانده اند، در اسرع وقت نسبت به ویرایش آن اقدام کنند تا در مراحل بعدی آزمون با مشکل مواجه نشوند. برای اطلاع از زمان و نحوه ویرایش موارد نام نویسی ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

هر گونه مغایرت در فرم ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت باعث لغو قبولی فرد پذیرفته شده می گردد و همچنین داوطلب مشمول محرومیت یک ساله از شرکت در آزمون سال بعد می باشند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

همان طور که می دانید ثبت نام آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir انجام می گیرد. صحت اطلاعات ثبت نامی برای مراحل بعدی آزمون و پذیرش داوطلبان، از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت درج اشتباه آن در فرم ثبت نام باعث محروم شدن داوطلب از ادامه فرآیند آزمون خواهد شد.

با این حال هرساله متقاضیانی هستند به دلیل بی دقتی و یا ناخواسته اطلاعات خود را اشتباه به ثبت می رسانند که به همین دلیل مرکز سنجش پزشکی فرصتی را در اختیار آن ها قرار می دهد تا برای رفع اشتباه در اطلاعات درج شده خود اقدام نمایند.

مهلت اول شامل زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 می شود، به این صورت که افراد می توانند از تاریخ 23 تا 25 اسفند ماه 99 به اصلاح اطلاعات لازم بپردازند. با اتمام مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت فرصت نام نویسی مجدد برای علاقمندان در نظر می گیرد. لذا داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا هزینه مربوط به ثبت نام را پرداخت نموده اند اما ثبت نام نکرده اند، می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  نسبت به ویرایش و اصلاح اطلاعات و مدارک خود اقدام نمایند که این بازه زمانی از تاریخ 25 لغایت 27 فروردین ماه 1400 تعیین شده است.

لازم به ذکر است که در صورت تغییر زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، ممکن است مهلت مجددی برای ثبت نام در این آزمون در نظر گرفته شود که در این صورت اطلاعات لازم از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

راهنمای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

آن دسته از داوطلبانی که متوجه شده اند که فرم ثبت نام آن ها نیاز به ویرایش دارد، بایستی بعد از ورود به پرتال شخصی خود اقدام به ویرایش اطلاعات نمایند. لازم به ذکر است که ویرایش مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 ندارد و افراد با همان کد پیگری ثبت نام خود می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. برای ویرایش اطلاعات خود در این بازه زمانی مطابق تصویر زیر عمل نمایید

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از قسمت راست وارد بخش “کارشناسی ارشد” و سپس “ارشد” شوید.

  • در صفحه پیش رو بر روی گزینه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک نمایید.

  • با ورود به صفحه جدید، مجددا گزینه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” را انتخاب کنید.

  • با وارد نمودن کد رهگیری خود در فیلد مربوطه، فرم تقاضانامه خود را مشاهده و ویرایش نمایید.

توصیه ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، مطالعه کامل و دقیق دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 می باشد تا ثبت نام خود را به درستی انجام دهند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ندارد و افراد می توانند توسط کد پیگیری که در هنگام  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دریافت کرده اند، مجددا وارد صفحه خود شوند. اما متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 که تصمیم دارند در این بازه های زمانی اعلام شده ثبت نام کنند، ابتدا باید هزینه ثبت نام را در سایت مذکور به صورت اینترنتی واریز نمایند. سپس با فراهم نمودن مدارک خواسته شده نام نویسی خود را انجام دهند که برای اطلاع از مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 چه زمانی انجام می گیرد؟

ویرایش اطلاعات در بازه های زمانی مختلفی قابل انجام است که جزئیات آن در این مقاله ذکر شده است.

2- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 چگونه صورت می گیرد؟

داوطلبان می توانند از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

3- آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 نیاز به واریز هزینه می باشد؟

خیر، ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیازی به واریز مجدد هزینه ندارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام من رشته امتحانی در کنکور اشتباه ثبت شده بازه زمانی اطلاعات ویرایش هم تمام شده باید چکار کنم لطفا کمکم کنید

    • با سلام، شما می توانید در سایت سنجش پزشکی، ارسال درخواست انجام دهید و از طریق وزارت بهداشت پیگیری کنید.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد