پنج شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با پیشرفت روز افزون علم و دانش در جامعه ، افراد زیادی علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالای دانشگاهی هستند. وزارت بهداشت ، درمان و آموزش کشور هر ساله اقدام به جذب دانشجو از طریق آزمون ورودی در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانند از اواخر بهمن ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان باید نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بکار گیرند و چنانچه اطلاعات خود را اشتباه به ثبت رسانده اند نسبت به ویرایش آن اقدام کنند تا در مراحل بعدی آزمون با مشکل مواجه نشوند. برای اطلاع از زمان و نحوه ویرایش ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

داوطلبان باید نسبت به درج اطلاعات صحیح در فرم ثبت نام نهایت دقت را داشته باشند. لازم به ذکر است که هر گونه مغایرت در فرم ثبت نام و یا نقص مدارک ، باعث لغو قبولی فرد پذیرفته شده می گردد و همچنین داوطلب مشمول محرومیت یک ساله از شرکت در آزمون سال بعد می باشند.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 98 از تاریخ 30 بهمن ماه لغایت 10 اسفند ماه 97 انجام می گیرد. تمامی داوطلبان در این بازه زمانی فرصت دارند تا ثبت نام خود را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir انجام دهند. صحت اطلاعات ثبت نامی برای مراحل بعدی آزمون و پذیرش داوطلبان ، از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت درج اشتباه آن در فرم ثبت نام باعث محروم شدن داوطلب از ادامه فرآیند آزمون خواهد شد. با این حال هرساله داوطلبانی هستند به دلیل بی دقتی و یا ناخواسته اطلاعات خود را اشتباه به ثبت می رسانند که به همین دلیل مرکز سنجش پزشکی فرصتی را در اختیار آن ها قرار می دهد تا برای رفع اشتباه در اطلاعات درج شده خود اقدام نمایند.

مهلت اول

آن دسته از داوطلبانی که متوجه شده اند که فرم ثبت نام آن ها نیاز به ویرایش دارد ، فرصت دارند تا پایان زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجددا وارد سایت مربوطه شده و بعد از ورود به پرتال شخصی خود اقدام به ویرایش اطلاعات نمایند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ندارد و داوطلبان با همان کد پیگری ثبت نام خود می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. برای ویرایش اطلاعات خود در این بازه زمانی مطابق تصویر زیر عمل نمایید

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از قسمت مربوطه وارد بخش کارشناسی ارشد شوید.

  • در صفحه پیش رو بر روی گزینه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک نمایید.

  • با ورود به صفحه جدید ، گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید.

با وارد نمودن کد رهگیری خود در فیلد مربوطه ، فرم تقاضانامه خود را مشاهده و ویرایش نمایید.

مهلت دوم

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش فرصت ثبت نام مجدد برای علاقمندان در نظر می گیرد. لذا داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا هزینه مربوط به ثبت نام را پرداخت نموده اند اما ثبت نام نکرده اند همچنین متقاضیانی که نیاز به ویرایش و اصلاح اطلاعات و مدارک خود را دارند ، می توانند در اواخر فروردین ماه (26 تا 28 فروردین ماه) نسبت به ویرایش یا ثبت نام اقدام نمایند.

مهلت سوم 

به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اهمیت صحت اطلاعات وارد شده توسط داوطلبان ،  فرصت ثبت نام و ویرایش اطلاعات مجددی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. در واقع مهلت ثبت نام برای سومین بار تمدید شده است. داوطلبانی که در بازه های زمانی گذشته موفق به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات نشده اند می توانند در روز سه شنبه 7 خرداد ماه نسبت به انجام آن اقدام نمایند.

توصیه ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، مطالعه کامل و دقیق دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد تا ثبت نام خود را به درستی انجام دهند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ندارد و داوطلبان می توانند توسط کد پیگیری که در هنگام  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دریافت کرده اند مجددا وارد صفحه خود شوند. اما متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، که تصمیم دارند در این بازه های زمانی اعلام شده ثبت نام کنند ابتدا باید 45 هزار و 600 تومان در سایت مذکور به صورت اینترنتی واریز نمایند سپس با فراهم نمودن مدارک خواسته شده ثبت نام خود را انجام دهند. که برای اطلاع از مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید