سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با پیشرفت روز افزون علم و دانش در جامعه ، افراد زیادی علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالای دانشگاهی هستند. وزارت بهداشت ، درمان و آموزش کشور هر ساله اقدام به جذب دانشجو از طریق آزمون ورودی در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانند از اواخر بهمن ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان باید نهایت دقت را در تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بکار گیرند و چنانچه اطلاعات خود را اشتباه به ثبت رسانده اند نسبت به ویرایش آن اقدام کنند تا در مراحل بعدی آزمون با مشکل مواجه نشوند. برای اطلاع از زمان و نحوه ویرایش ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

داوطلبان باید نسبت به درج اطلاعات صحیح در فرم ثبت نام نهایت دقت را داشته باشند. لازم به ذکر است که هر گونه مغایرت در فرم ثبت نام و یا نقص مدارک ، باعث لغو قبولی فرد پذیرفته شده می گردد و همچنین داوطلب مشمول محرومیت یک ساله از شرکت در آزمون سال بعد می باشند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

ثبت نام آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 99 د ر بهمن ماه انجام می گیرد. تمامی داوطلبان در این بازه زمانی فرصت دارند تا ثبت نام خود را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir انجام دهند. صحت اطلاعات ثبت نامی برای مراحل بعدی آزمون و پذیرش داوطلبان ، از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت درج اشتباه آن در فرم ثبت نام باعث محروم شدن داوطلب از ادامه فرآیند آزمون خواهد شد. با این حال هرساله داوطلبانی هستند به دلیل بی دقتی و یا ناخواسته اطلاعات خود را اشتباه به ثبت می رسانند که به همین دلیل مرکز سنجش پزشکی فرصتی را در اختیار آن ها قرار می دهد تا برای رفع اشتباه در اطلاعات درج شده خود اقدام نمایند.

مهلت اول

آن دسته از داوطلبانی که متوجه شده اند که فرم ثبت نام آن ها نیاز به ویرایش دارد ، فرصت دارند تا پایان زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجددا وارد سایت مربوطه شده و بعد از ورود به پرتال شخصی خود اقدام به ویرایش اطلاعات نمایند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ندارد و داوطلبان با همان کد پیگری ثبت نام خود می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. برای ویرایش اطلاعات خود در این بازه زمانی مطابق تصویر زیر عمل نمایید

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از قسمت مربوطه وارد بخش کارشناسی ارشد شوید.

  • در صفحه پیش رو بر روی گزینه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام” کلیک نمایید.

  • با ورود به صفحه جدید ، گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید.

با وارد نمودن کد رهگیری خود در فیلد مربوطه ، فرم تقاضانامه خود را مشاهده و ویرایش نمایید.

مهلت دوم

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش فرصت ثبت نام مجدد برای علاقمندان در نظر می گیرد. لذا داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا هزینه مربوط به ثبت نام را پرداخت نموده اند اما ثبت نام نکرده اند همچنین متقاضیانی که نیاز به ویرایش و اصلاح اطلاعات و مدارک خود را دارند ، می توانند در 25 لغایت 27 فروردین ماه نسبت به ویرایش یا ثبت نام اقدام نمایند.

مهلت سوم 

تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 99، موجب در نظر گرفتن مهلت مجددی برای ثبت نام در این آزمون شده است که علاقه مندان می توانند از روز 20 الی 22 اردیبهشت ماه 99 نسبت به نام نویسی جدید خود اقدام نمایند. هم چنین آن دسته از داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ثبت نام کرده اند و قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند، می توانند از این فرصت استفاده کنند.

مهلت چهارم

به دلیل درخواست مکرر داوطلبان و بر اساس اطلاعیه جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، داوطلبان واجد شرایط می توانند از هفتم لغایت هشتم تیر ماه 99، نسبت به ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات خود در سایت مربوطه اقدام نمایند.

توصیه ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، مطالعه کامل و دقیق دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد تا ثبت نام خود را به درستی انجام دهند. لازم به ذکر است که ویرایش اطلاعات نیازی به واریز مجدد هزینه ندارد و داوطلبان می توانند توسط کد پیگیری که در هنگام  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دریافت کرده اند مجددا وارد صفحه خود شوند. اما متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، که تصمیم دارند در این بازه های زمانی اعلام شده ثبت نام کنند ابتدا باید هزینه ثبت نام را در سایت مذکور به صورت اینترنتی واریز نمایند سپس با فراهم نمودن مدارک خواسته شده ثبت نام خود را انجام دهند. که برای اطلاع از مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد