تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دیوان محاسبات کشور به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری یک آزمون استخدامی می نماید. این آزمون دارای هشت رشته شغلی می باشد که داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دیوان محاسبات ، می توانند با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دیوان محاسبات و رشته شغل های مندرج در دفترچه ، در این آزمون شرکت کنند. شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات مانند سایر آزمون ها ، مستلزم دریافت کارت ورود به جلسه می باشد و متقاضیان می بایست در موعد مقرر ، کار خود را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نمایند.

داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات کشور می توانند از روز سه شنبه مورخ 28 آبان ماه ، کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نمایند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

با توجه به برگزاری آزمون دیوان محاسبات در روز جمعه مورخ یکم آذر ماه ، کارت ورود به جلسه آن از تاریخ 28 آبان ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده با ورود به صفحه کاربری خود در سایت سازمان سنجش ، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت نمایند. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت مذکور الزامی بوده و در صورت همراه نداشتن آن ، داوطلب اجازه حضور در آزمون را نخواهد داشت.

علاوه بر اطلاعات فردی شرکت کنندگان ، زمان و محل برگزاری آزمون نیز روی کارت درج شده است و داوطلبان می توانند پس از دریافت کارت ورود به جلسه ، از ساعت آزمون و حوزه امتحانی خود مطلع شوند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می توانند از روز سه شنبه مورخ 28 آبان ماه نسبت به پرینت کارت آزمون خود اقدام نمایند. جهت دریافت کارت مذکور به ترتیب زیر عمل کنید.

  • پس از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، از منوی سمت راست گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  • بر روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور” کلیک کنید.
  • در صفحه پیش رو ، پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت کنید.

گاهی ممکن است داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه ، شاهد یک سری نواقص در اطلاعات مندرج در کارت شوند و یا کارت دارای اشکالاتی همچون واضح نبودن عکس ، فاقد عکس بودن و … باشد. معمولا سازمان سنجش برای حل این مشکل همزمان با توزیع کارت آزمون ، آدرس باجه های رفع نقص را نیز در سایت خود منتشر می کند. لازم است آن دسته از متقاضیانی که کارت ورود به جلسه آن ها دارای نواقص مذکور می باشد ، در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان سنجش ، در ساعات اداری و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به نزدیک ترین باجه رفع نقص مراجعه نمایند.

پس از برگزاری آزمون دیوان محاسبات ، داوطلبان منتظر اعلام نتایج اولیه آن می باشند. نتایج آزمون کتبی دیوان محاسبات نیز از طریق سایت سازمان سنجش و در قالب اسامی پذیرفته شدگان منتشر می شود و متقاضیانی که نام آن ها در این لیست درج شده است ، می بایست مدارک خود را مطابق با آنچه در اطلاعیه اعلام خواهد شد ، جهت بررسی و تایید ارسال نمایند. آن دسته ازداوطلبانی که مدارک شان مورد تایید قرار گیرد ، به منظور حضور در مصاحبه و گزینش دعوت می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی