تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400
کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400

به منظور ارتقای فرهنگ مالیاتی پرداخت کنندگان مالیات و نیز ارائه خدمات مشاوره ای صحیح در امور مالیاتی بر مبنای قوانین و مقررات حاکم بر کشور، نهادی به نام “جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران” تاسیس شد تا با پذیرش افراد ذی صلاح در این زمینه فعالیت نماید. داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 اقدام نموده اند، می بایست همانند باقی شرکت کنندگان آزمون های مختلف، از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نموده و آن را در روز برگزاری آزمون به همراه داشته باشند.

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی سال جاری به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران رسمی مالیاتی 1400

آزمون مشاوران رسمی مالیاتی تاکنون سه دوره در ایران برگزار شده و چهارمین دوره آن قرار است در آبان ماه سال جاری منحصرا در شهر تهران برپا گردد. سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون مذکور با انتشار اطلاعیه ای از طریق سایت اختصاصی خود، تمامی جزئیات مربوط به این آزمون از جمله تاریخ برگزاری و زمان دریافت کارت را در اختیار داوطلبان قرار داده است.

با توجه به مندرجات این اطلاعیه، متقاضیان می توانند از روز سه شنبه مورخ 4 آبان ماه با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی به نشانی sanjesh.org، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایند. توجه داشته باشید از حضور هر یک از شرکت کنندگانی که دارای کارت ورود به جلسه نبوده و همچنین کارت شناسایی معتبر به همراه ندارند، در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران رسمی مالیاتی 1400

داوطلبانی که در آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی شرکت می کنند، می بایست بدانند که یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و همچنین کارت ملی یا شناسنامه عکس دار می باشد. شما می توانید مطابق با راهنمای گام به گام موجود در ادامه مقاله، در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و فرآیند پرینت کارت ورود به جلسه خود را به انجام برسانید.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
 • اکنون می بایست بر روی لینک فعال “کارت شرکت در چهارمین آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400” کلیک نمایید.
 • در این مرحله از سه روش می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید:
 1. ثبت “شماره پرونده” و “سریال ثبت نامی” داوطلب
 2. بر اساس “کد پیگیری” و “شماره پرونده”
 3. درج “اطلاعات شماره پرونده” و “کد ملی” در کادرهای مربوطه

توجه داشته باشید در صورتی که شماره پرونده، سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده کرده اید، می توانید جهت بازیابی آن ها از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش و یا مراجعه به باجه های رفع نقص که آدرس ها در موعد مقرر از طریق سایت مذکور منتشر می گردد، اقدامات لازم را به انجام برسانید.

نحوه رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400

پس از دریافت کارت ورود به جلسه، داوطلبان ملزم به بررسی و کسب اطمینان از صحت و سقم اطلاعات مندرج بر روی آن می باشند و بدیهی است وجود هر گونه عدم تطبیق اطلاعات کارت با مشخصات فرد، عواقب آن بر عهده داوطلب خواهد بود. لذا می بایست در صورت وجود هر گونه مغایرت در اطلاعات درج شده بر روی کارت خود، اقدامات لازم را نسبت به تصحیح آن ها به عمل آورید.

برای آن دسته از داوطلبانی که هنگام دریافت کارت خود متوجه وجود خطا یا اشکال در محتویات آن می شوند، امکانی فراهم شده است تا بتوانند به ویرایش اطلاعات مورد نیاز بپردازند. به همین منظور، همزمان با صدور اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، آدرس باجه های رفع نقص نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. مواردی که امکان ویرایش آن ها با مراجعه به مراکز مذکور فراهم می باشد؛ عبارت اند از:

 • جنسیت
 • برخی از اطلاعات شناسنامه ای
 • معلولیت
 • عکس پرسنلی
 • شماره داوطلبی ناخوانا

همچنین ممکن است به علاوه موارد فوق، گاهی در درج سایر اطلاعات فردی از جمله نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، تاریخ فارغ التحصیلی و عنوان رشته تحصیلی مغایرت وجود داشته باشد که برای ویرایش خطای این موارد، نیاز به مراجعه به باجه های رفع نقص نیست و داوطلبان جهت ویرایش، باید به حساب کاربری خود در سایت sanjesh.org مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400
دریافت لیست آدرس باجه های رفع نقص آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400

(به محض انتشار، این لینک فعال می شود.)

لازم به ذکر است که صدور کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، به این معنی نیست که مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران مالیاتی  آن ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تایید شده است. بر این اساس، متقاضی پس اعلام نتایج آزمون جامعه مشاوران مالیاتی 1400 و در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی باید نسبت به ارائه اصل مدارک مذکور جهت استخدام نهایی اقدام نماید.

 

 سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران مالیاتی 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

این کارت از روز سه شنبه مورخ 4 آبان ماه قابل دریافت می باشد.

2- چگونه می توان کارت ورود به جلسه آزمون جامعه مشاوران مالیاتی را دریافت کرد؟

دریافت کارت مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان پذیر است.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات اشتباه مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون جامعه مشاوران مالیاتی وجود دارد؟

بله، شما می توانید این امر را با توجه به موارد ذکر شده این مقاله، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا آدرس باجه های رفع نقص به انجام برسانید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی