تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99
کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

به منظور ارتقاء فرهنگ مالیاتی پرداخت کنندگان مالیات و نیز ارائه خدمات مشاوره ای صحیح در امور مالیاتی بر مبنای قوانین ومقررات مالیاتی کشور، نهادی به نام “جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران” تاسیس شد تا با پذیرش افراد ذی صلاح در این باره فعالیت نماید. لذا در هر دوره، بر حسب نیاز زمانی برای ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 مقرر می شود. علاقه مندانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، می بایست از تمامی ضوابط و  شرایط ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 باخبر شوند و در صورت واجد شرایط بودن، روند ثبت نام خود را آغاز کنند. متقاضیان می بایست در سومین دوره آزمون ورودی آن که در سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد، شرکت نمایند. با توجه به این که این آزمون در7 شهریور ماه 99 و منحصرا در تهران برگزار می گردد، داوطلبانی که در خرداد ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند، لازم است در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود در تاریخ اعلام شده اقدام نمایند.

داوطلبان در زمان دریافت کارت باید از صحت عکس و تمامی اطلاعات مندرج روی کارت اطمینان حاصل نمایند تا در صورت وجود مغایرت با اطلاعات شخصی، نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران رسمی مالیاتی 99

آزمون مشاوران رسمی مالیاتی تاکنون دو دوره در ایران برگزار شده است و سومین مرتبه برگزاری آن در سال 99 خواهد بود. سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان سازمان مجری برگزار کننده این آزمون، زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران را در روز چمعه به تاریخ 7 شهریور 99 اعلام کرد؛ داوطلبان برای شرکت در این آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را از سایت مربوطه دریافت کرده و زمان شرکت در آزمون به همراه خود داشته باشند. موکدا تاکید می شود داوطلبان برای شرکت در این آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را از سایت مربوطه دریافت کرده و زمان شرکت در آزمون به همراه خود داشته باشند. طبق روال هر آزمون کارت ورود به جلسه چند روز قبل از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. لذا کارت ورود به جلسه این آزمون نیز از روز سه شنبه به تاریخ 4 شهریور ماه در پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در رابطه با آزمون مشاوران مالیاتی با می توانید با مشاوره تلفنی ایران مشاوره  تماس حاصل فرمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران رسمی مالیاتی 99

داوطلبانی که در آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی شرکت می کنند، می بایست بدانند که یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و همچنین “کارت ملی” یا “شناسنامه عکس دار” می باشد که لازم است با اطلاع از زمان صدورکارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت خود با وارد کردن کد رهگیری مربوط به ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 دریافت کنند و در صورتی که داوطلب این مسئله را فراموش کند از حضور او در جلسه ممانعت به عمل می آید.

مراحل دریافت کارت

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست صفحه، قسمت “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
 • سپس در منوی سرویس ها، بر روی گزینه “کارت” کلیک کرده به این ترتیب به بخش “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی” هدایت می شوید.
 • در این مرحله از چهار طریق می توانید کارت خود را دریافت نمایید:
 1. با داشتن “شماره پرونده” و “سریال ثبت نامی” داوطلب
 2. بر اساس “کد پیگیری” و “شماره پرونده”
 3. دریافت کد از طریق “اطلاعات شماره پرونده” و “کد ملی”
 4. در صورتی که داوطلب شماره پرونده، سریال یا کد پیگیری خود را فراموش کرده باشد، می تواند به باجه های رفع نقص مراجعه نموده با گرفتن “شماره پرونده” و “شماره داوطلبی”، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

پس از ذریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان ملزم به بررسی و کسب اطمینان از صحت و سقم اطلاعات مندرج می باشند و بدیهی است وجود هر گونه عدم تطبیق با اطلاعات شخصی، عواقب آن به عهده داوطلب خواهد بود. لذا می بایست در صورت وجود هر گونه مغایرت در اطلاعات درج شده، اقدامات لازم را نسبت به تصحیح آن به عمل آورند.

نحوه رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99

برای آن دسته از داوطلبانی که به هنگام دریافت کارت خود متوجه وجود خطا یا اشکال در اطلاعات درج شده روی کارت می شوند، امکانی فراهم شده تا بتوانند به ویرایش اطلاعات خود بپردازند. به همین منظور، باید به “باجه های رفع نقص” که نشانی آن ها مصادف با صدور اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در سایت ذکر شده، (حدود یک هفته پیش از آزمون) اعلام می شود مراجعه نموده و اطلاعات خود را تصحیح کنند. بخش هایی که ممکن است نیاز به اصلاح داشته باشند شامل:

 • جنسیت
 • هریک از اطلاعات شناسنامه ای
 • معلولیت
 • عکس پرسنلی
 • شماره داوطلبی ناخوانا

همچنین ممکن است به علاوه موارد فوق، گاهی در درج سایر اطلاعات شخص نیز مغایرتی با واقعیت وجود داشته باشد. مانند: نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، تاریخ فارغ التحصیلی وعنوان رشته تحصیلی. که برای ویرایش خطای این موارد، نیاز به مراجعه به باجه های رفع نقص نمی باشد و داوطلبان جهت ویرایش، باید به بخش مربوط به اصلاح این موارد در سایت سازمان سنجش رجوع کنند.

متذکر می شود با در نظر گرفتن این که در دوره های پیشین برگزاری آزمون، خطاهایی در خصوص ارسال عکس داوطلبان صورت گرفته بود، تاکید می شود که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکسی که ارسال می کنید دقت به عمل آورید تا عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد، چرا که در این صورت با شما به عنوان متخلف و طبق مقررات، برخورد خواهد شد.

نکاتی که لازم است در رابطه با آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99 بدانید

 • این آزمون صرفا در تهران برگزار می شود و نشانی محل برگزاری آزمون به طور دقیق روی کارت ورود به جلسه فرد ثبت شده است.
 • برگزاری آزمون، در روزجمعه مورخ 7 شهریور99 ساعت 8:30 صبح انجام می شود. متقاضیان باید نیم ساعت پیش از شروع آزمون، در محل حضور داشته باشند تا دچار استرس ناشی از امکان دیر رسیدن و بسته شدن درب حوزه امتحانی، نشوند.
 • داوطلبان باید علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه عکس دار و نیز لوازم مربوط به جلسه آزمون مانند چند عدد مداد سیاه نرم، پاک کن، تراش و یک سنجاق به همراه داشته باشند.
 • صدور کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، به این معنی نیست که مدارک ثبت نام آن ها از سوی سازمان سنجش تایید شده است. بر این اساس، متقاضی پس از قبولی در آزمون باید نسبت به ارسال اصل اطلاعات و مدارک ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 اقدام نماید.

چنانچه علاقه دارید در رابطه با رشته های مورد نیاز آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 و نیز اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 اطلاعات بیشتری کسب نمایید، روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

 

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران مالیاتی را چگونه تهیه کنم؟

داوطلبان می تواند با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا باجه های رفع نفص که نشانی آن ها نیز در سایت سنجش اعلام شده، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

2- کارت ورود به جلسه ای آزمون را در چه زمانی می توان تهیه کرد؟

کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران مالیاتی از تاریخ 4 ام شهریور ماه سال جاری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

3- در صورت مغایرت اطلاعات شخصی با اطلاعات مندرج در کارت صادر شده چه اقدامی انجام دهم؟

در این حالت با توجه به خطاهای موجود، می توانید جهت اصلاح آن ها به سایت سازمان سنجش و یا باجه های رفع نقص مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی