تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

نحوه دریافت کارت آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی  1400 - 1401
دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس نمونه دولتی از نظر تعداد دانش آموزان و سطح علمی بالا نسبت به مدارس دیگر متفاوت می باشد. مدارس نمونه دولتی برای ورود دانش آموزان پایه ششم هر ساله توسط سازمان آموزش و پرورش آزمونی به صورت استانی برگزار می کند. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از اواخر اسفند تا اواخر فروردین می باشد. دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ششم باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنند و قبل از ثبت نام ، دفترچه راهنمای آزمون نمونه دولتی را تهیه کرده تا با اطلاع کامل نسبت به آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند. و  یک هفته قبل از زمان برگزاری تمامی داوطلبان باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. در این مقاله تلاش کردیم برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز توضیحاتی در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ،زمان برگزاری و اعلام نتایج و منابع آزمون نمونه دولتی بپردازیم.

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم 97 

همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد معمولا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ششم توزیع می شود. کلیه داوطلبان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت ثبت نام مراجعه کرده و با استفاده از شماره شناسنامه و کد رهگیری خود کارت آزمون نمونه دولتی را دریافت کنند و در جلسه آزمون نمونه دولتی کارت را همراه خود داشته باشند. داوطلبان باید پس از دریافت کارت ، مشخصات خود را با مشخصات مندرج در کارت تطبیق بدهند تا در صورت نقص در کارت هر چه سریعتر کارت خود را ویرایش کنند. دقت داشته باشید که  دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی به صورت تفکیک استان ها برای داوطلبان توزیع می گردد. در صورت مواجه با خطا در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم 97 

آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سازمان سنجش به صورت استانی همانند سال های گذشته در نیمه اول تیرماه 97 برگزار خواهد شد. و علاوه بر دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی، باید دانش آموزان شناسنامه خود را در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی همراه خود داشته باشند و داوطلبان سعی کنند یک ساعت قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی در محل برگزاری آزمون خود حضور داشته باشند. در صورت تمایل برای اطلاع دقیق از دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون نمونه دولتی ،  منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم 97

پس از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی تمامی والدین و دانش آموزان لحظات پر استرسی را تا اعلام نتایج آزمون سپری می کنند. معمولا زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی  دو هفته پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند نتایج آزمون نمونه دولتی را به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام استانی خود دریافت کنند. داوطلبان یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون ، اگر در مدارس نمونه دولتی پذیرفته نشده اند و یا قصد تغییر رشته قبولی خود را دارند می توانند با مراجعه به سایت ، به نتیجه آزمون خود اعتراض کنند. برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می توانید عضو کانال تلگرام نمونه دولتی شوید.

منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97

ردیف  نوع درس تعداد سوال  ضریب زمان پاسخگویی  منابع طرح سوال
1 آموزش قرآن و هدیه های آسمان 10 2 100 دقیقه  کتاب های پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی ۹۶-۹۵
2 فارسی 20 2
3 مطالعات اجتماعی 10 1
4 علوم تجربی 20 2
5 ریاضیات 20 3
 جمع کل 80

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج سمپاد