دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99
کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همان طور که می دانید آزمون نظام مهندسی برای 7 رشته وابسته به ساختمان سازی و شهرسازی برگزار می گردد که داوطلبان می توانند با شرکت در آن پروانه اشتغال خود را دریافت کنند. این آزمون دو بار در سال برگزار می شود. بسیاری از داوطلبان با در نظر داشتن شرایط لازم و در موعد مقرر، نسبت به ثبت نام آزمون نظام مهندسی خود اقدام نموده اند و همواره به دنبال اطلاعاتی در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری این آزمون می باشند. یکی از شرایط اصلی برای حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه) و کارت ورود به جلسه می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از موارد گفته شده، داوطلب مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی چند روز قبل از برگزاری آن بر روی سایت inbr.ir قرار می گیرد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی هر ساله از طریق سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir منتشر می شود. این کارت معمولا چند روز پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در موعد مقرر به حساب کاربری خود در سایت مذکور مراجعه کرده و از کارت خود پرینت تهیه نمایند. آزمون نظام مهندسی معمولا دو بار در سال برگزار می شود، یک مرتبه در شهریور و مهر ماه و معمولا یک مرتبه نیز در بهمن یا اسفند ماه برگزار می گردد. با توجه به اینکه زمان برگزاری نوبت دوم این آزمون در سال 99 هنوز اعلام نشده، در جدول زیر صرفا اطلاعات مربوط به نوبت اول این آزمون درج شده است.

شما داوطلبان گرامی می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از زمان دقیق برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه نوبت دوم این آزمون مطلع شوید؛ ضمن اینکه به محض انتشار اطلاعیه رسمی در این خصوص، جدول زیر به روز رسانی خواهد شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی شهریور و مهر ماه 99
عنوان آزمونزمان برگزاریزمان دریافت کارت ورود به جلسه
معماری (طراحی)6 شهریور ماه 993 لغایت 5 شهریور ماه
معماری (نظارت)3 مهر ماه 9931 شهریور ماه لغایت 2 مهر ماه 99
معماری (اجرا)
عمران (نظارت)
عمران (اجرا)
نقشه برداری
شهرسازی
ترافیک
تاسیسات مکانیکی (نظارت)
تاسیسات برقی (نظارت)
عمران (محاسبات)4 مهر ماه 9931 شهریور ماه لغایت 2 مهر ماه 99
تاسیسات مکانیکی (طراحی)
تاسیسات برقی (طراحی)

توجه داشته باشید که همراه داشتن این کارت در جلسه آزمون الزامی بوده و در غیر این صورت، از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی هر ساله چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص شده، به سایت مذکور مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. به منظور دریافت این کارت می بایست به ترتیب زیر عمل کنید.

ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir شده و از صفحه اصلی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون  نظام مهندسی مهر” را انتخاب کنید.

مرحله اول کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

پس از این مرحله، صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که در آن به چهار روش می توانید کارت خود را دریافت کنید. در ادامه به توضیح این چهار روش پرداخته ایم.

  • روش اول: وارد کردن اطلاعات فردی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم: وارد کردن اطلاعاتی همچون شماره شناسنامه، شماره ملی و سال تولد
  • روش سوم: وارد کردن اطلاعات داوطلبی اعم از شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش چهارم: وارد کردن اطلاعات پرونده ای همچون شماره پرونده و شماره داوطلبی

مرحله دوم کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

چنانچه پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 متوجه شدید که اطلاعات مندرج بر روی کارت با اطلاعات و هویت فردی شما مغایرت دارد (اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و یا شماره عضویت نظام مهندسی)، لازم است به منظور رفع نواقص موجود به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 99 که از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام می گردد مراجعه نمایید و نسبت به رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون خود پیش از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 99 اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره