تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98
کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که می دانید آزمون نظام مهندسی برای 7 رشته وابسته به ساختمان سازی و شهرسازی برگزار می گردد که داوطلبان می توانند با شرکت در آزمون نظام مهندسی پروانه اشتغال خود را دریافت کنند. این آزمون دو بار در سال برگزار می شود. بسیاری از داوطلبان با در نظر داشتن شرایط لازم در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون نظام مهندسی خود اقدام نموده اند و همواره به دنبال اطلاعاتی در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری این آزمون می باشند. یکی از شرایط اصلی برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن کارت شناسایی (کارت ملی و یا شناسنامه) و کارت ورود به جلسه می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از موارد گفته شده داوطلب مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی چند روز قبل از برگزاری آن بر روی سایت inbr.ir قرار خواهد گرفت.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی هر ساله از طریق سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir منتشر می شود. در خصوص زمان انتشار کارت ورود به جلسه باید بگوییم با توجه به این که آزمون در روز 18 و 19 مهر ماه 98 برگزار می شود، کارت ورود به جلسه آن 15 تا 17 مهر ماه بر روی سایت مذکور قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و درج اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که همراه داشتن این کارت الزامی بوده و در صورت همراه نداشتن از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. چنانچه هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود دچار مشکل شدید می توانید با مشاوره تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98 هر ساله چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد که شما می توانید در بازه زمانی مشخص شده وارد سایت مذکور شده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید. برای اطلاع از نحوه دریافت این کارت به شرح ذیل عمل کنید.

پس از ورود به سایت وزارت راه و شهرسازی و مراجعه به بخش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98 از چهار روش مختلف می توانید کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir شده و از صفحه اصلی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون مهندسی مهر 98” را انتخاب کنید.

مرحله اول کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

پس از کلیک بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون مهندسی مهر 98” صفحه ای پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به چهار روش می توانید کارت خود را دریافت کنید. در ادامه به توضیح این چهار روش پرداخته ایم.

الف) در روش اول از طریق وارد کردن اطلاعات فردی همچون نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد

ب) در روش دوم از طریق وارد کردن اطلاعاتی همچون شماره شناسنامه ، شماره ملی و سال تولد

ج) در روش سوم از طریق وارد کردن اطلاعات داوطلبی همچون شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد

د) در روش چهارم از طریق وارد کردن اطلاعات پرونده ای همچون شماره پرونده و شماره داوطلبی می توانید کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98 خود را مشاهده و دریافت نمایید.

مرحله دوم کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

آدرس باجه های رفع نقص آزمون نظام مهندسی 98

چنان چه پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 98 متوجه شدید که اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه با اطلاعات و هویت فردی شما مغایرت دارد (اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و یا شماره عضویت نظام مهندسی) در این صورت می توانید با کارشناسان این آزمون در مرکز ورارت راه و شهرسازی تماس حاصل فرمایید. هم چنین اگر با مشکلاتی همچون واضح نبودن عکس و یا ممهور نشدن عکس کارت ورود به جلسه مواجه شدید ، باید در روز چهارشنبه 17 مهرماه ، صبح از ساعت 8 الی 12 یا بعدازظهر از ساعت 13 الی 16 به ستاد رفع نقص مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات مندرج در کارت اقدام نمایید.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون نظام مهندسی مهر ماه 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره