خانه مشاوره تحصیلی کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401
کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

 آزمون نظام مهندسی برای 7 رشته وابسته به ساختمان سازی و شهرسازی، دو بار در سال برگزار می گردد که داوطلبان می توانند در زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی با شرکت در آزمون مذکور، پروانه اشتغال خود را دریافت کنند. از این رو افراد متقاضی می بایست پس از ثبت نام، همواره نسبت به زمان دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1401 به نشانی inbr.ir هشیار باشند زیرا یکی از شرایط اصلی برای حضور در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه) و کارت مذکور می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از موارد گفته شده، داوطلب مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود.

 

✅ لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401

 لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401 از روز 5 لغایت 7 دی ماه از طریق سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی قابل دریافت می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی معمولا چند روز پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی به نشانی inbr.ir منتشر شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. به دلیل آن که این آزمون دو مرتبه در سال برگزار می شود، به هر دو زمان اشاره نموده ایم.

زمان دریافت کارت تیر و شهریور ماه

با توجه به اینکه آزمون نظام مهندسی 1401 در روزهای 23 تیرماه و 16 ،17 ،18 شهریور ماه 1401 برگزار گشت، داوطلبان توانستند با توجه به رشته خود در تاریخ مقرر با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

جدول زمانبندی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401
نام رشتهتاریخ دریافت کارت
معماری20 لغایت 22 تیرماه
سایر رشته ها13 لغایت 16 شهریور ماه

زمان دریافت کارت دی ماه

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان دی ماه 1401 می توانند از تاریخ 5 لغایت 7 دی ماه 1401 نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در مندرجات بر روی کارت نسبت به مشخصات حقیقی خود می بایست در روز چهار شنبه 7 دی ماه 1401 به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مراجعه نموده و به اصلاح اشکالات موجود بپردازند. توجه داشته باشید که همراه داشتن این کارت در جلسه آزمون الزامی بوده و در غیر این صورت، از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی بر روی سایت وزارت راه و شهرسازی قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در بازه زمانی مشخص شده، به سایت مذکور مراجعه کرده و کارت خود را دریافت نمایند.

  • ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir شده و از صفحه اصلی گزینه “آزمون های ورود به حرفه” را انتخاب کنید.

 

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه ۱۴۰۱

  • در صفحه پیش رو، با توجه به آزمون مورد نظر، بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان دی ماه 1401” کلیک نمایید.

 

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه ۱۴۰۱

  • اکنون می بایست به یکی از روش هایی که در ادامه به آن اشاره کرده ایم، اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و پس از و انتخاب گزینه “جستجو” به کارت خود دسترسی یابید.
  • روش اول: وارد کردن اطلاعات فردی از جمله نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم: درج شماره شناسنامه، شماره ملی و سال تولد در کادر مربوطه
  • روش سوم: وارد کردن اطلاعات داوطلبی اعم از شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش چهارم: وارد کردن اطلاعات پرونده ای همچون شماره پرونده و شماره داوطلبیمرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه ۱۴۰۱

 

مندرجات کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

کارت ورود به جلسه هر آزمونی در واقع نشان دهنده این است که شما می توانید در امتحان مدنظر شرکت کرده و با سایر داوطلبان به رقابت بپردازید. از این رو اطلاعاتی که در آن درج شده است که باید با بخش های مختلف شناسنامه شما مطابقت داشته و دارای مشخصاتی که در ادامه ذکر می شود، باشد. بنابراین ضروری می باشد، افراد در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401 آن را به خوبی بررسی نموده تا در صورت مغایرت بر روی کارت، فورا اقدامات لازم برای اصلاح آن را به سرانجام رسانند.

مندرجات کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401
اطلاعات فردی و شناسنامه ای فرد شرکت کننده
محل و ساعت دقیق برگزاری آزمون
شماره پرونده
قسمت مربوط به چپ دست بودن
عکس داوطلب
شماره عضویت نظام مهندسی هر استان
محل امضا
شماره داوطلب
جنسیت
عنوان رشته آزمون
محل امضا

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 1401

طبق اطلاعیه موجود در سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، داوطلبان می بایست در صورت مشاهده هرگونه تناقض در مندرجات کارت، می بایست در روز چهار شنبه 7 دی ماه 1401 به ستاد رفع نقص مستقر در آدرس های پیوست از ساعت 8:30 الی 12 ظهر و بعدازظهر از ساعت 13:00 الی 16: 30 مراجعه و به اصلاح اشکالات موجود بپردازند. توجه کنید که پیش از زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 1401 اقدامالات لازم در این راستا را به سر انجام رسانید. در ادامه می توانید آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی که از سوی وزارت راه و شهرسازی اعلام گشته است را دانلود نموده و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

توصیه می شود دریافت کارت را به روز یا ساعات پایانی موکول نکنیدتا در صورت وجود هرگونه اشکال در کارت، بتوانید در اسرع وقت به باجه های رفع نقص مراجعه نمایید.

 

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دی ماه 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

متقاضیان می توانند از تاریخ 4 دی ماه 1401 نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.

2- از چه طریقی می توان به کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی دست یافت؟

با مراجعه به صفحه کاربری شخصی در سایت وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir می توان به کارت مذکور دسترسی یافت.

3- آیا در صورت وجود هرگونه خطا در مندرجات روی کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی می توان آن را رفع کرد؟

بله، با مراجعه به باجه های رفع نقص می توان نسبت به مرتفع کردن نواقص موجود اقدام کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر
  1. امکان تمدیدخرید کارت اسفند ۹۹ورود به آزمون نظام مهندسیهست

  2. سلام امکان تمدید کارت ورود به آزمون نظام مهندسی هست؟؟،

دریافت مشاوره پیج کنکور