9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1402
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1402

داوطلبان واجد شرایطی که در موعد مقرر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انجام داده اند، باید خود را برای شرکت در آزمون کتبی آماده کنند. یکی از اقداماتی که باید قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ انجام دهند، دریافت کارت ورود به جلسه آن است. در صورت وجود هرگونه اشکال در کارت ورود به جلسه داوطلبان باید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نموده و به رفع نواقص موجود در کارت خود بپردازند.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی و استثنایی ۱۴۰۲، در روز 5 اردیبهشت ماه منتشر گردید اما زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دبیری و هنرآموزی مشخص نمی باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

همان طور که گفته شد، داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) از الزامات شرکت در این آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد. چرا که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور هویت داوطلب قابل شناسایی نیست و از ورود این افراد به حوزه امتحانی ممانعت به عمل می آید.

برای آگاهی از تاریخ دقیق انتشار این کارت می توانید از دو طریق دفترچه ثبت نام و همچنین اطلاعیه های صادر شده در سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. کارت ورود به جلسه آزمون دبیری و هنرآموزی در تاریخ 5 اردیبهشت 1402 منتشر گردید و احتمالا کارت ورود به جلسه آزمون دبیری و هنرآموزی در تیرماه 1402 منتشر گردد هرچند که هنوز اطلاعی از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه در دسترس نیست.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

همان طور که می دانید، تمامی مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش از جمله دریافت کارت ورود به جلسه با مراجعه به سایت سنجش انجام می پذیرد. در ادامه مطلب، مراحل دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون را ذکر کرده ایم. لازم به ذکر است که مراحل مورد اشاره راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه برای هر دو آزمون دبیری و آموزگاری می باشد.

 • در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • بر روی گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی ۱۴۰۲” کلیک کنید.

مرحله دوم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مرحله سوم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در آخرین مرحله با 4 روش می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید. با توجه به دسترسی خود به اطلاعات خواسته شده یکی از روش های ذکر شده را برگزیده و تکمیل نمایید.مرحله چهارم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از مشاهده کارت و بررسی تمامی اطلاعات خود، می توانید از آن پرینت تهیه نمایید. بدیهی است که برای ورود به جلسه آزمون باید این کارت و کارت شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشید.

نکته: در صورتی که شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در دسترس ندارید، می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آن را دریافت کنید.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه مغایرت اطلاعات درج شده با هویت و مشخصاتشان شوند. در این صورت افراد می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 که در مراکز استان های سراسر کشور مستقر اند، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

البته اصلاح یک سری از این مشخصات همچون اطلاعات شناسنامه ای، سهمیه 5 درصد ایثارگران، تاریخ و معدل فارغ التحصیلی و… به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است و می توانید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، اطلاعات مذکور را ویرایش نمایید. برای تصحیح و ویرایش مشخصاتی مثل جنسیت، معلولیت، مقطع و عنوان رشته تحصیلی باید از طریق باجه های رفع نقص جهت برطرف کردن ایرادات اقدام نمایید.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص

تاریخ مراجعه به نماینده سازمان سنجش در محل های رفع نقص کارت شرکت در آزمون به طور معمول چه به صورت اینترنتی و چه حضوری، در بازه زمانی شروع صدور کارت و تا روز برگزاری آزمون می باشد. برای آزمون آموزگاری ابتدایی و استثنایی زمان مراجعه حضوری به مراکز رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی 1402 در روز 7 اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 تعیین شده بود اما هنوز زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون دبیری و هنرآموزی مشخص نمی باشد.

آدرس باجه های رفع نقص

مکان هایی که سازمان سنجش برای رفع نواقص احتمالی مندرجات کارت ورود به جلسه در نظر گرفته است، مراکز استان ها می باشند. آدرس این باجه ها به همراه حوزه های امتحانی در همان اطلاعیه ای که برای زمان دریافت کارت و رفع نواقص در سایت سازمان سنجش منتشر می شود، قرار خواهد گرفته است. در ادامه آدرس باجه های رفع نقص آزمون آموزگاری ابتدایی و استثنایی مندرج شده است و به محض انتشار این مورد برای آزمون دبیری و هنرآموزی، لینک مذکور فعال خواهد شد.

آدرس باجه رفع نقص کارت آزمون آموزش و پرورش -دبیری و هنرآموزی 1402 (به محض انتشار، لینک دانلود فعال خواهد شد.)

توصیه می کنیم که قبل از شرکت در آزمون اشتباهات موجود در کارت و اطلاعات ثبت نامی خود را رفع نمایید تا بعدا دچار مشکلاتی اعم از لغو استخدام نشوید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ اقدام نمود؟

کارت ورود به جلسه آزمون آموزگاری در تاریخ 5 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ قابل دریافت بوده است و هنوز اطلاعی از زمان دریافت کارت دبیری و هنرآموزی در دست نیست.

2- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را چگونه می توان دریافت کرد؟

این کارت در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار گرفت.

3- آیا اشتباهات موجود بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را می توان اصلاح کرد؟

بله، چنانچه شرکت کننده متوجه وجود هر گونه نقص بر روی کارت خود شود، می بایست قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به حل مشکل اقدام نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ نظر
 1. سلام چرا من نمیتونم کارت ورود به جلسه ام را ببینم؟

 2. مهلت دریافت کد رهگیری و شماره پرونده از سایت سنجش تا چه زمانی است

 3. سلام
  اگر موقع ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۲ معدل و تاریخ فارغ التحصیلی رو اشتباه زده باشیم امکان ویرایش مجدد هست؟

  • با سلام در زمان توزیع کارت ورود به جلسه شما می توانید در سایت ویرایش انجام نمایید ولی در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید ، می توانید با مراجعه به باجه های رفع نقص این ویرایش را انجام دهید.

 4. چراویرایش زدە ولی نام منواشتباە نوشتن نمیتونم ویرایشش کنم

  • با سلام، در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد میتوانستید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۴، به باجه های رفع نقص استان محل اقامت جهت ویرایش نام، مراجعه میکردید.

 5. مهلت دریافت کارت کیه؟

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سایت سنجش، زمان دریافت کارت ورود به جلسه ی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ می باشد.

 6. yazdaniaynaz666@gmail.com

  سلام میشه راهنمایی کنیدکی زمان آزمونه.کارت ورودبه جلسه قراربود۶و۷آذرداده شودچراخبری نیست؟

 7. سلام ببخشیذ الان ۲ اذر هستیم گفتن ۶و۷ ازمونه اما هر چی سرچ کردم کارت ورود به جلسه بگیرم موفق نشیدم هیشکس از ازمونم خبری ناره که اصلا برگزار میشه یا نه – کافی نتم رفتم اطلاع از هیچیز نداشتن – کسی خبر دار از این ازمون کارت کی میدن اصلا کی برگزار میشه

  • با سلام و درود، طبق اطلاعیه سازمان سنجش در هفته ی گذشته، به دلیل شیوع ویروس کرونا، تاریخ برگزاری آزمون به ۱۲ و۱۱ آذر منتقل شد.

 8. لینک دریافت کارت ورود به جلسه در سایت سنجش نیست. علاوه بر آدرسی که دادین کل جاهای مختلف سایت رو زیرورو کردم نیست……. لطفا راهنمایی کنید دوساعته با هر دستگاهی دارم سرچ میکنم….

  • با سلام، با توجه به تعویق افتادن آزمون استخدامی آموزش پرورش، شما می توانید ۴روز الی یک هفته قبل از آزمون نسبت به دریاقت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

مشاوره استخدامی پیج استخدامی