تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401

داوطلبان واجد شرایطی که در موعد مقرر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را انجام داده اند، باید خود را برای شرکت در آزمون کتبی آماده کنند. یکی از اقداماتی که باید قبل از شرکت در آزمون انجام دهند، دریافت کارت ورود به جلسه آن است. بر روی این کارت اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، زمان و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی و… درج شده که همراه داشتن آن و همچنین کارت شناسایی از الزامات ورود به حوزه امتحانی می باشد.

معمولا 3 روز پیش از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش کارت ورود به جلسه آن در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان می توانند برای دریافت کارت خود در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند. همچنین تاریخ دقیق انتشار کارت و جزئیات مربوطه از طریق سایت مذکور و دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع افراد می رسد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 از تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401 به صورت اینترنتی قابل دریافت است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان طور که گفته شد، داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) از الزامات شرکت در این آزمون می باشد. چرا که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور هویت داوطلب قابل شناسایی نیست و از ورود این افراد به حوزه امتحانی ممانعت به عمل می آید.

برای آگاهی از تاریخ دقیق انتشار این کارت می توانید از دو طریق دفترچه ثبت نام و همچنین اطلاعیه های صادر شده در سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 کارت ورود به جلسه آن در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401 منتشر می شود. شایان ذکر است که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همانند سال های گذشته آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی زیر نظر سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود و مجری برگزاری آن سازمان سنجش می باشد. بنابراین برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش باید به سایت این سازمان مراجعه نمایید. در ادامه مطلب، مراحل دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون را ذکر کرده ایم.

 1. در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و گزینه “استخدامی دستگاه های اجرایی” را انتخاب نمایید.
 2. بر روی لینک فعال شده “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401” کلیک کنید.
 3. صفحه ای مقابل شما قرار خواهد گرفت که می توانید با درج اطلاعات شناسنامه و ثبت نامی اعم از شمار پرونده و کد پیگیری، کارت آزمون خود را دریافت نمایید.

پس از مشاهده کارت و بررسی تمامی اطلاعات خود، می توانید از آن پرینت تهیه نمایید. بدیهی است که برای ورود به جلسه آزمون باید این کارت و کارت شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشید.

نکته: در صورتی که شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در دسترس ندارید، می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آن را دریافت کنید.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود متوجه مغایرت اطلاعات درج شده با هویت و مشخصاتشان شوند. در این صورت افراد می توانند با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در مراکز استان های سراسر کشور مستقر اند، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

البته اصلاح یک سری از این مشخصات همچون اطلاعات شناسنامه ای، سهمیه ها، تاریخ و معدل فارغ التحصیلی و… به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است اما برای تصحیح و ویرایش مشخصاتی مثل جنسیت، معلولیت، مقطع و عنوان رشته تحصیلی باید در بازه زمانی اعلام شده از ساعت 8:30 صبح تا 12 و 14 عصرتا ساعت 18 عصر به باجه ها رجوع کرده و اقدامات لازم را در این راستا به انجام برسانید.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص

تاریخ مراجعه به نماینده سازمان سنجش در محل های رفع نقص کارت شرکت در آزمون به طور معمول چه به صورت اینترنتی و چه حضوری، در بازه زمانی شروع صدور کارت و تا روز برگزاری آزمون می باشد که برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401 روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه 1401 می باشد.

آدرس باجه های رفع نقص

مکان هایی که سازمان سنجش برای رفع نواقص احتمالی مندرجات کارت ورود به جلسه در نظر گرفته است، مراکز استان ها می باشند. آدرس این باجه ها به همراه حوزه های امتحانی در همان اطلاعیه ای که برای زمان دریافت کارت و رفع نواقص در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود، قرار خواهد گرفت. البته در ادامه مطلب، لینک دریافت این آدرس ها را درج کرده ایم که به محض انتشار فعال خواهند شد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک بالا کلیک نمایید.)

دانلود فایل آدرس حوزه های برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک بالا کلیک نمایید.)

توصیه می کنیم که قبل از شرکت در آزمون اشتباهات موجود در کارت و اطلاعات ثبت نامی خود را رفع نمایید تا بعدا دچار مشکلاتی اعم از لغو استخدام آموزش و پرورش نشوید.

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 اقدام نمود؟

کارت ورود به جلسه نهمین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1401 قابل دریافت می باشد.

2- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را چگونه می توان دریافت کرد؟

این کارت در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

3- آیا اشتباهات موجود بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 را می توان اصلاح کرد؟

بله. چنانچه شرکت کننده متوجه وجود هر گونه نقص بر روی کارت خود شود، می بایست قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به حل مشکل اقدام نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۱۰ نظر

 1. چراویرایش زدە ولی نام منواشتباە نوشتن نمیتونم ویرایشش کنم

  • با سلام، در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد میتوانستید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۴، به باجه های رفع نقص استان محل اقامت جهت ویرایش نام، مراجعه میکردید.

 2. مهلت دریافت کارت کیه؟

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سایت سنجش، زمان دریافت کارت ورود به جلسه ی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ می باشد.

 3. yazdaniaynaz666@gmail.com

  سلام میشه راهنمایی کنیدکی زمان آزمونه.کارت ورودبه جلسه قراربود۶و۷آذرداده شودچراخبری نیست؟

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سنجش، زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ و ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ موکول شده است.

 4. سلام ببخشیذ الان ۲ اذر هستیم گفتن ۶و۷ ازمونه اما هر چی سرچ کردم کارت ورود به جلسه بگیرم موفق نشیدم هیشکس از ازمونم خبری ناره که اصلا برگزار میشه یا نه – کافی نتم رفتم اطلاع از هیچیز نداشتن – کسی خبر دار از این ازمون کارت کی میدن اصلا کی برگزار میشه

  • با سلام و درود، طبق اطلاعیه سازمان سنجش در هفته ی گذشته، به دلیل شیوع ویروس کرونا، تاریخ برگزاری آزمون به ۱۲ و۱۱ آذر منتقل شد.

 5. لینک دریافت کارت ورود به جلسه در سایت سنجش نیست. علاوه بر آدرسی که دادین کل جاهای مختلف سایت رو زیرورو کردم نیست……. لطفا راهنمایی کنید دوساعته با هر دستگاهی دارم سرچ میکنم….

  • با سلام، با توجه به تعویق افتادن آزمون استخدامی آموزش پرورش، شما می توانید ۴روز الی یک هفته قبل از آزمون نسبت به دریاقت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی