خانه تیزهوشان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402

داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نموده اند، لازم است هنگام شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه خود را به همراه داشته باشند. اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، پایه تحصیلی و عکس دانش آموز بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402 درج شده اند که ارائه این کارت برای شناسایی هویت داوطلب در روز برگزاری امتحان الزامی می باشد. به همین منظور، متقاضیان می بایست در زمان مقرر به سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir مراجعه نموده و کارت مزبور را اخذ نمایند.

 

✅ لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

( در صورت انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

 

آدرس دقیق محل برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم بر روی کارت ورود به جلسه آن درج شده است.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

یکی از موضوعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. اطلاع داشتن از موعد اخذ کارت دارای اهمیت زیاد است زیرا بدون آن، امکان حضور شما در جلسه آزمون وجود نخواهد داشت. کارت مذکور در آخرین دوره 5 روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان در اواخر مهرماه در دسترس عموم قرار گرفت و تا این لحظه خبری از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای سال 1402 منتشر نشده است اما امکان دارد که زمان توزیع کارت مانند دوره گذشته باشد. چنانچه اخباری در این خصوص نشر پیدا کند، اخبار مربوطه از طریق همین مقاله و کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

داوطلبانی که خواهان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان می باشند می بایست در زمان مشخص، به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه نموده و آن را اخذ نمایند. نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که دیگر دریافت کارت از سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir نبوده و از طریق سامانه پادا امکان پذیر می باشد.

  • به سامانه پادا به آدرس الکترونیکی pada.medu.ir مراجعه کرده و بخش “آموزشی” را برگزینید.
  • از میان آیکون های نمایش داده شده گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه” را انتخاب نمایید.
  • در ادامه، پس از درج نام کاربری، کلمه عبور اقدام به دریافت کارت مذکور نمایید.

پس از مشاهده کارت ورود به جلسه، لازم است از آن پرینت تهیه نموده و در زمان برگزاری آزمون همراه خود داشته باشید. ناگفته نماند که علاوه بر کارت نام برده شده، ارائه کارت ملی و یا شناسنامه نیز برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

کارت ورود به جلسه شامل اطلاعاتی است که باعث می شود شخص با ارائه آن به مسئول حوزه امتحانی و بازرسی کارت توسط ایشان با کارت ملی یا شناسنامه، فرد بتواند در آزمون تیزهوشان شرکت نماید. از این رو به صحت مندرجات کارت مذکور دقت نمایید.

اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403
نام و نام خانوادگی
اطلاعات شناسنامه ای
عکس داوطلب
مدارس استعدادهای درخشان انتخاشده به ترتیب اولویت
نشانی دقیق حوزه برگزاری امتحان

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

داوطلبان باید پس از دریافت کارت، تمامی اطلاعات مندرج بر روی کارت خود به منظور کسب اطمینان از صحت اطلاعات درج شده بررسی نمایند. گاها ممکن است برای بعضی از متقاضیان این مشکل پیش بیاید که مشخصات درج شده بر روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اند، مغایرت داشته باشد. لذا این دسته از دانش آموزان باید با به همراه داشتن شناسنامه و عکس خود، برای رفع نقص کارت اقدام کنند.

زمان و نحوه رفع نقص کارت

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان شرکت می کنند می بایست به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود در زمان اعلام شده جهت ویرایش هر گونه نقص در اطلاعات کارت و همچنین فاقد عکس بودن آن اقدام نمایند.

نکات مهم پیرامون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

پیش از آن که به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید توصیه می شود به نکات زیر توجه کنید.

  • در دوره های گذشته دریافت کارت از طریق سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir بوده اما در سال جاری تمامی مراحل در سایت pada.medu.ir صورت می پذیرد.
  • زمان دریافت کارت ورود به جلسه هر ساله در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مشخص می گردد.
  • اگر دانش آموز متقاضی در موعد مقرر از مشکل موجود بر روی کارت خود آگاه نشده و یا نسبت به ویرایش آن اقدام ننماید، مسئولیت آن بر عهده وی بوده و از حضور داوطلب در حوزه امتحان جلوگیری خواهد شد.
  • کارت ورود به جلسه باید داری عکس داوطلب بوده و از ورود شرکت کنندگانی که کارتشان فاقد عکس می باشد، ممانعت به عمل می آید.

 

سوالات متداول

1- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 در چه زمانی امکان پذیر است؟

زمان دریافت این کارت هنوز مشخص نمی باشد اما طبق آخرین دوره، امکان اخذ آن 5 روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان و در اواخر مهرماه وجود دارد.

2- کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 از طریق چه سایتی قابل دریافت است؟

در دوره های گذشته دریافت کارت از طریق سایت azmoon.medu.ir بوده اما در سال جاری تمامی مراحل در سایت pada.medu.ir صورت می پذیرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت اینترنتی وجود دارد؟

خیر، داوطلبان می بایست به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند و اطلاعات خود را اصلاح کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
  1. برای تیزهوشان نمیشه پرداخت اینترنتی انجام داد ؟

    • با سلام و درود. با توجه به اطلاعیه مندرج در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، مهلت پرداخت هزینه آزمون تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ تمدید شده است.

مشاوره تیزهوشان پیج کنکور