تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

دریافت کارت آزمون استعداد درخشان نهم به دهم 99 - 1400
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در خرداد ماه برگزار می شود و آن دسته از دانش آموزانی که از طریق سایت azmoon.medu.ir ثبت نام اینترنتی خود را انجام داده اند ، لازم است همراه با کارت ورود به جلسه در محل برگزاری آزمون حضور یابند. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان  شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی دانش آموز ، شماره شناسنامه ، پایه تحصیلی و عکس دانش آموز می باشد و این اطلاعات برای شناسایی هویت داوطلب در روز برگزاری آزمون می باشد. حضور داوطلب نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون ضروری می باشد و داوطلبانی که بدون کارت ورود به جلسه باشند ، از ورود آن ها ممانعت خواهد شد.

آدرس دقیق محل برگزاری آزمون تیزهوشان ، بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

با توجه به آنکه آزمون مدارس تیزهوشان در روز 31 خرداد ماه برگزار می شود ، لذا داوطلبان می توانند از تاریخ 21 خردادماه نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. لازم به ذکر است با توجه به برگزاری همزمان و مشترک آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، برای هر دو آزمون یک کارت مشترک صادر خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

  • ورود به سایت معاونت پرورش استعداد های درخشان به نشانی azmoon.medu.ir
  • وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام برای ورود به سامانه (در صورت فراموشی رمز عبور همگام ، باید به مدرسه خود مراجعه کنید)
  • پس از ورود به صفحه خصوصی خود باید با کلیک بر گزینه ماژول در سمت راست سایت ، کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.
  • پس از مشاهده کارت ورود به جلسه ، باید پرینت آن را تهیه نمایید و در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همراه خود داشته باشید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم

در کارت ورود به جلسه اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی دانش آموز به همراه زمان و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون درج شده است. داوطلبان باید پس از دریافت کارت تمام اطلاعات از جمله عکس الصاقی روی کارت را چک کنند ، زیرا در برخی مواقع بعد از دریافت و مشاهده کارت برای بعضی از داوطلبان این مشکل پیش می آید که اطلاعات درج شده بر روی کارت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد شده است ، تفاوت دارد. این دسته از دانش آموزان باید به همراه داشتن شناسنامه و عکس خود ، برای رفع نقص کارت اقدام کنند. بدین منظور باید به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره