پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی عمدتا در اردیبهشت ماه صورت می گیرد و بنا به صلاحدید مراجع مربوطه مهلت آن تمدید نیز می گردد. رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور در پنج گروه آزمایشی فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر ارائه می گردد. داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام، کد رشته محل های مورد نظر خود را (اعم از رشته های با کنکور و یا بدون کنکور) به ثبت برسانند. هر ساله این آزمون در شهریور ماه برگزار می گردد که داوطلبان باید قبل از شروع آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، در غیر این صورت مجاز به حضور در جلسه آزمون نخواهند بود.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور را برای روزهای آخر نگذارید تا در صورت وجود هر گونه نقص احتمالی در کارت، فرصت کافی جهت اصلاح نواقص آن را داشته باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 99

کنکور کاردانی به کارشناسی در تاریخ 14 شهریور ماه سال 99 برگزار می گردد و معمولا چند روز پیش از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی، کارت ورود به جلسه آن بر روی سایت قرار می گیرد. داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی را دارند می توانند از تاریخ 11 الی 14 شهریور ماه، به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را مطابق راهنمای تصویری زیر دریافت نمایند.

 1. مراجعه به سایت sanjesh.org و انتخاب گزینه ” کاردانی به کارشناسی “ از منوی سمت راست سایت.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله اول

2. کلیک روی لینک فعال ” کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته” 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله دوم

3. در صفحه جدید می توانید از طریق یکی از 4 روش موجود، اطلاعات خود را وارد نموده و کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی 99 را دریافت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله سوم

لازم به ذکر است چنانچه هنگام دریافت کارت متوجه وجود تناقض در اطلاعات مندرج بر روی کارت نسبت به اطلاعات واقعی خود شدید، می توانید با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش، اقدام به رفع اشکال اطلاعات مندرج در کارت نمایید.

اگر در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 99 و یا ویرایش اطلاعات و نواقص مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 99 سوال و ابهامی داشته باشید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 99

کنکور کاردانی به کارشناسی در روز 14 شهریور ماه سال 99 برگزار می گردد و نتایج آن، به احتمال زیاد دهه سوم مهر ماه اعلام خواهد شد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی) از الزامات حضور در جلسه آزمون می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

در خصوص اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی باید بگوییم که نتایج آن در سال جاری دهه سوم مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار گیرد. شرکت کنندگان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به این سایت و وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نسبت به دریافت نتایج خود اقدام کنند. در کارنامه علمی کنکور کاردانی به کارشناسی، اطلاعاتی مانند درصدهای کسب شده دروس مختلف، نمره کل داوطلب در گرایش های مختلف، کد رشته های انتخابی داوطلب و آخرین رتبه قبولی هر یک از کد رشته ها و … ثبت شده که ممکن است شما به آن اعتراض داشته باشید که امکان اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی وجود خواهد داشت. اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم راهی هست که قبل از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی اولویت های جدیدی رو اضافه یا ویرایش کنیم؟
  چون من تهران رو انتخاب نکردم توی اولویت هام. میخواستم اگر میشه به اولویت هام اضافه ش کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ویرایش کد رشته های کاردانی به کارشناسی به اتمام رسیده است.

دریافت مشاوره