خانه کاردانی به کارشناسی کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

کارت شرکت در جلسه کاردانی به کارشناسی 1402
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

داوطلبانی که نسبت به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 و انتخاب رشته های با کنکور اقدام نموده اند، می بایست چند روز پیش از زمان برگزاری کنکور مذکور کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را اخذ نموده و آن را در محل آزمون به همراه داشته باشند چرا که در غیر این صورت مجاز به شرکت در جلسه امتحان نخواهند بود. لازم به ذکر است رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور در پنج گروه آزمایشی فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر ارائه می شود که از بین رشته های ارائه شده تنها تعدادی از رشته ها با آزمون بوده و نیاز به شرکت در آن و اخذ کارت ورود به جلسه می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را برای روزهای آخر نگذارید تا در صورت وجود هر گونه نقص احتمالی در کارت، فرصت کافی جهت اصلاح نواقص آن را داشته باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

تمامی داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کرده اند می بایست از این موضوع اطلاع داشته باشند که موعد اخذ کارت ورود به جسله چه زمانی خواهد بود، زیرا دریافت کردن این برگه و همراه داشتن آن سر جلسه امتحان الزامی می باشد. هرساله این کارت مذکور چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و متقاضیان فرصت دارند در وقت مشخص شده، با مراجعه به سایت مذکور به آدرس sanjesh.org اقدام به دریافت آن نمایند. با توجه به عدم انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کاشناسی 1402، زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون مشخص نمی باشد ولی طبق روال سال های گذشته این احتمال وجود دارد که لینک مربوط به دریافت آن در اواخر مرداد ماه فعال شود. چنانچه نیاز به اطلاع سریع از جدیدترین اخبار منتشر شده در این زمینه را دارید می توانید به کانال تلگرام دانشگاه علمی کاربری ایران مشاوره بپیوندید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی) از الزامات حضور در جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. همچنین برای دریافت این برگه می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و برگه ورود به جلسه خود را مطابق با راهنمای تصویری زیر دریافت نمایند.

  • به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه ” کاردانی به کارشناسی “ را انتخاب کنید.

اولین مرحله دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

  • بر روی لینک فعال ” کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته” کلیک کنید.

دومین مرحله دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

  • در صفحه جدید می توانید از طریق یکی از 4 روش موجود، اطلاعات خود را وارد نموده و کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی 1401 را دریافت نمایید.

سومین مرحله دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

داوطلبان همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی خویش، در صورت مشاهده وجود تناقض در اطلاعات مندرج بر روی کارت می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند. زیرا سازمان سنجش امکان ویرایش اطلاعات را برای متقاضیان فعال نموده تا این افراد در بازه زمانی معین بتوانند از طریق لینک “ویرایش اطلاعات”، موارد مورد نیاز را تصحیح نمایند. لازم به ذکر است که همه داده های ثبت شده مانند گروه آزمایشی، عکس یا حوزه آزمون قابل تغییر نبوده و فقط اطلاعاتی چون موارد زیر را می توان از طریق اینترنتی تصحیح نمود.

موارد رفع نقص از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش
سال تولدکد و عنوان محل های انتخابی
کد و عنوان رشته تحصیلیوضعیت اشتغال
شماره شناسنامهشماره ملی
استان بومیموسسه اخذ مدرک تحصیلی
سهمیه ثبت نامیمعدل فارغ التحصیلی
سال و ماه اخذ مدرک تحصیلینام و نام خانوادگی

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402

بعضی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را در صورت اشتباه بودن، نمی توان ویرایش نمود مانند پایین بودن کیفیت عکس داوطلب و… در این صورت سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار pdf محل و آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را مشخص می کند تا با مراجعه حضوری این موانع نیز برطرف شوند. لازم به ذکر است که در همه استانها آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه وجود دارد. لذا موارد آن به شرح زیر می باشد.

موارد رفع نقص از طریق مراجعه حضوری به باجه های مربوطه
جنسیتاشتباه در تصویر مندرج در کارت ورود به جلسه
دینمشکلات عکس
معلولیتزبان امتحانی
گروه آزمایشیشهر محل برگزلری آزمون

همچنین پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 در کارنامه علمی داوطلبان، اطلاعاتی مانند درصدهای کسب شده دروس مختلف، نمره کل داوطلب در گرایش های مختلف، کد رشته های انتخابی داوطلب، آخرین رتبه قبولی هر یک از کد رشته ها و… ثبت شده که ممکن است شما به آن اعتراض داشته باشید؛ در صورت نیاز می توانید نسبت به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 را دریافت نماییم؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 مشخص نمی باشد، لذا در صورت انتشار اطلاعیه ی در این خصوص مقاله بروز خواهد شد.

2- کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402، از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

3- چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1402 درج شده است؟

مندرجات این کارت شامل مشخصات هویتی و ثبت نامی داوطلبان به همراه عکس پرسنلی آن ها و همچنین زمان و آدرس محل برگزاری آزمون می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام وقت بخیر
    میخواستم بپرسم راهی هست که قبل از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی اولویت های جدیدی رو اضافه یا ویرایش کنیم؟
    چون من تهران رو انتخاب نکردم توی اولویت هام. میخواستم اگر میشه به اولویت هام اضافه ش کنم

    • با سلام، مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ویرایش کد رشته های کاردانی به کارشناسی به اتمام رسیده است.

دریافت مشاوره