سه شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از 23 اردیبهشت ماه آغاز و تا 29 اردیبهشت ماه 98 نیز ادامه می یابد. رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور در پنج گروه آزمایشی فنی مهندسی ، علوم پزشکی ، علوم پایه ، کشاورزی ، منابع طبیعی و هنر ارائه می گردد. داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام ، کد رشته محل های مورد نظر خود را (اعم از رشته های با کنکور و یا بدون کنکور) به ثبت برسانند. هر ساله این آزمون در مرداد ماه برگزار می شود که داوطلبان باید قبل از شروع آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند ، در غیر این صورت مجاز به حضور در جلسه آزمون نخواهند بود.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور خود را برای روزهای آخر نگذارید چرا که احتمال وجود اشکال در کارت وجود دارد که قبل از زمان برگزاری کنکور می بایست نسبت به اصلاح نواقص اقدام کنید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کنکور کاردانی به کارشناسی در تاریخ 12 مرداد ماه سال 98 برگزار می گردد که تقریبا یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی ، کارت ورود به جلسه آن بر روی سایت قرار می گیرد و شما می توانید از تاریخ 1 تا 8 مرداد به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است چنانچه هنگام دریافت کارت متوجه وجود تناقض در اطلاعات مندرج بر روی کارت نسبت به اطلاعات واقعی خود شدید ، می توانید با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش ، اقدام به رفع اشکال اطلاعات مندرج در کارت نمایید.

اگر در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و یا ویرایش اطلاعات و نواقص مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98 سوال و ابهامی داشته باشید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کنکور کاردانی به کارشناسی در روزهای 12 و 13 مرداد ماه سال 98 برگزار می گردد و اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور نتایج اولیه اعلام خواهد شد. همانطور که گفته شد همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی) از الزامات حضور در جلسه آزمون می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

در خصوص اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی باید بگوییم که نتایج معمولا اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار گیرد. شرکت کنندگان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به این سایت و وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نسبت به دریافت نتایج خود اقدام کنند. در کارنامه علمی کنکور کاردانی به کارشناسی ، اطلاعاتی مانند درصدهای کسب شده دروس مختلف ، نمره کل داوطلب در گرایش های مختلف ، کد رشته های انتخابی داوطلب و آخرین رتبه قبولی هر یک از کد رشته ها و … ثبت شده که ممکن است شما به آن اعتراض داشته باشید که امکان اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی وجود خواهد داشت. اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید