تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 1400
کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی عمدتا در اردیبهشت ماه صورت می گیرد و بنا به صلاح دید مراجع مربوطه مهلت آن نیز هر ساله تمدید می گردد. رشته های این مقطع تحصیلی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور در پنج گروه آزمایشی فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر ارائه می شود که داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام، کد رشته محل های مورد نظر خود را (اعم از رشته های با کنکور و یا بدون کنکور) به ثبت برسانند. در هر دوره این آزمون در اواخر تابستان برگزار می گردد که داوطلبان باید قبل از حضور در جلسه، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، چرا که در غیر این صورت مجاز به شرکت در جلسه آزمون نخواهند بود.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را برای روزهای آخر نگذارید تا در صورت وجود هر گونه نقص احتمالی در کارت، فرصت کافی جهت اصلاح نواقص آن را داشته باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99 در تاریخ 14 شهریور ماه برگزار شد که چند روز پیش از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی کارت ورود به جلسه آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشو قرار گرفت. داوطلبانی که قصد شرکت در رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 را دارند، می توانند در تاریخ مقرر که احتمال می رود شهریور ماه باشد، به سایت سنجش، مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

با توجه به این که کارت ورود به جلسه طبق روند هر ساله 3 الی 4 روز قبل برگزاری آزمون کارت منتشر می شود که برای اطلاع دقیق از آن می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی) از الزامات حضور در جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد که در صورت همراه نداشتن هر یک از کارت های مذکور از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. همچنین برای دریافت این کارت می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را مطابق با راهنمای تصویری زیر دریافت نمایند.

  • به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و گزینه ” کاردانی به کارشناسی “ را انتخاب کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله اول

  • بر روی لینک فعال ” کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته” کلیک کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله دوم

  • در صفحه جدید می توانید از طریق یکی از 4 روش موجود، اطلاعات خود را وارد نموده و کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 را دریافت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی - مرحله سوم

لازم به ذکر است که چنانچه هنگام دریافت کارت متوجه وجود تناقض در اطلاعات مندرج بر روی کارت نسبت به اطلاعات واقعی خود شدید، می توانید با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش، اقدام به رفع اشکال اطلاعات مندرج در کارت نمایید.

بهتر است بدانید که پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در کارنامه علمی داوطلبان، اطلاعاتی مانند درصدهای کسب شده دروس مختلف، نمره کل داوطلب در گرایش های مختلف، کد رشته های انتخابی داوطلب، آخرین رتبه قبولی هر یک از کد رشته ها و… ثبت شده که ممکن است شما به آن اعتراض داشته باشید؛ در صورت نیاز می توانید نسبت به نتایج اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 را دریافت نماییم؟

با توجه به دوره های گذشته، احتمال می رود، کارت ورود به جلسه این آزمون در شهریور ماه 1400 قابل دریافت شود. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط با این مبحث مطلع شوید.

2- کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400، از چه طریقی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

3- چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی درج شده است؟

مندرجات این کارت شامل مشخصات هویتی و ثبت نامی داوطلبان به همراه عکس پرسنلی آن ها و همچنین زمان و آدرس محل برگزاری آزمون می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام وقت بخیر
    میخواستم بپرسم راهی هست که قبل از اعلام نتایج کاردانی به کارشناسی اولویت های جدیدی رو اضافه یا ویرایش کنیم؟
    چون من تهران رو انتخاب نکردم توی اولویت هام. میخواستم اگر میشه به اولویت هام اضافه ش کنم

    • با سلام، مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ویرایش کد رشته های کاردانی به کارشناسی به اتمام رسیده است.

دریافت مشاوره