جمعه , ۲۳ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 – 98

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای آشنایی بیشتر با مدارس تیزهوشان (سمپاد) لازم است به اطلاعتان برسانیم که مدارس تیزهوشان که با هدف کشف و نظارت بر امور تحصیلی دانش‌آموزان مستعد و با بهره هوشی بالا ایجاد شده اند، طبق روال هرساله در تاریخ مشخصی که در ادامه مطلب اشاره خواهیم کرد اقدام به پذیرش دانش آموزان درپایه نهم به دهم می نمایند که پذیرش دانش آموزان در این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد.بنابراین دانش آموزان در صورت کسب رتبه قبولی در آزمو ،می توانند در این مدارس به تحصیل بپردازند.در رابطه با آزمون تیزهوشان نیز لازم است بدانید که آزمون تیزهوشان از 2 بخش اصلی سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تشکیل شده است که با توجه به اینگونه سوالات توانایی ذهنی و میزان هوش دانش آموزان را در این آزمون مورد بررسی قرار می دهند.در ادامه مطلب به طور اختصاصی تمامی موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان از جمله زمان و نحوه ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان ،زمان توزیع و دریافت کارت آزمون تیزهوشان،اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و … را مورد بررسی قرار داده ایم.

زمان و نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97 – 98

در فروردین ( 28 فروردین لغایت 5 اردیبهشت ) 97 به دانش آموزان در پایه نهم به دهم فرصت داده خواهد شد تا اقدامات لازم را برای انجام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان انجام دهند همچنین دانش آموزان پایه ششم به هفتم نیز باید از تاریخ 19 الی 24 مرداد ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. در خصوص زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان توجه داشته باشید که برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم هیچ نیازی به ثبت نام حضوری در مدرسه نخواهد بود و مدیر مدرسه و مسئولین سنجش ادارات درقبال ثبت نام داوطلب هیچ مسئولیتی ندارند. بنابراین انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی خواهد بود. با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان می توانید از تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ،نحوه تخمین رتبه قبولی آزمون نمونه دولتی 96 – 97 مطلع شوید.

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97 – 98

توجه داشته باشید که کسب نمرات خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم در پایه پنجم، یا حداکثر در یک درس خوب و در سایر دروس خوب از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم می باشد و کسب معدل حداقل 19 در پایه هشتم نیز  از شرایط شرکت دانش آموزان پایه نهم به دهم می باشد. لازم به ذکر است که شرط معدل برای دانش آموزان پایه نهم دبیرستان های تیزهوشان بی تاثیر است.تعداد سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم شامل 90 سوال و نحوه طراحی سوالات نیز به صورت چهار گزینه ای خواهد بود و زمان در نظرگرفته شده برای این آزمون 100 دقیقه خواهد بود.داشتن تابعیت ایرانی نیز از دیگر شرایط ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان خواهد بود.

زمان توزیع و دریافت کارت آزمون تیزهوشان 97 – 98

در رابطه با زمان توزیع کارت آزمون تیزهوشان لازم است به اطلاعتان برسانیم که حدودا 10 روز پیش از برگزاری آزمون،کارت آزمون تیزهوشان نیز منتشر خواهد شد. ضمن اینکه نحوه توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی خواهد بود و فراموش نکنید که شرکت در جلسه آزمون، بدون ارائه کارت ورود به جلسه امکان پذیر نمی باشد.بنابراین توصیه می کنیم پس از آگاهی از زمان دقیق توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نسبت به دریافت کارت آزمون تیزهوشان خود اقدام نمایید. برای اطلاع از زمان دقیق توزیع و دریافت کارت آزمون تیزهوشان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98

آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در تاریخ 97/3/11 و آزمون پایه ششم به هفتم  نیز 97/5/5 برگزار می گردد پس از برگزاری آزمون حساس ترین مرحله برای دانش آموزان آگاهی از تاریخ نتایج آزمون تیزهوشان خواهد بود که غالبا تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان یک الی یک ماه و نیم بعد از روز بعد از برگزاری آزمون بر روزی سایت قرار می گیرد. نتایج پایه نهم به دهم هفته اول مرداد ماه و نتایج پایه ششم به هفتم 21 شهریور اعلام خواهد شد.  اعلام نتایج تنها از طریق سایت و به صورت اینترنتی می باشد. دانش آموزان در صورت قبولی در آزمون می بایست این بار به صورت حضوری به مدرسه پذیرفته شده مراجعه و برای تکمیل ثبت نام نهایی اقدام نمایند.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  97 – 98 وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد یا خیر؟ باید بگوییم که پاسخ مثبت است و دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در صورت داشتن اعتراض نسبت نمره و نتایج آزمون خود در زمان مشخص شده که متعاقابا اعلام خواهد شد با استفاده از کد ملی و کد رهگیری اعتراض خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که فرایند رسیدگی به شکایات و اعتراضات آزمون تیزهوشان نیز از طریق مرکز سنجش آموزش پرورش صورت می گیرد. در صورت تمایل می توانید انجام مراحل ثبت اعتراض خود به نتایج آزمون تیزهوشان  را به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید