دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98
کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای آشنایی بیشتر با مدارس تیزهوشان (سمپاد) لازم است به اطلاعتان برسانیم که مدارس تیزهوشان که با هدف کشف و نظارت بر امور تحصیلی دانش‌آموزان مستعد و با بهره هوشی بالا ایجاد شده است ، طبق روال سال های گذشته مدارس تیزهوشان در تاریخ مشخصی که در ادامه مطلب اشاره خواهیم کرد اقدام به پذیرش دانش آموزان در پایه های نهم به دهم و ششم به هفتم می نمایند که پذیرش دانش آموزان در این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد.

داوطلبان در صورت کسب رتبه قبولی در آزمون ، می توانند در این مدارس به تحصیل بپردازند. در رابطه با آزمون تیزهوشان نیز لازم است بدانید که آزمون تیزهوشان از 2 بخش اصلی سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تشکیل شده است که با توجه به اینگونه سوالات توانایی ذهنی و میزان هوش دانش آموزان را در این آزمون مورد بررسی قرار می دهند. داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون بایستی کارت ورود به جلسه خود را از سایت مربوطه دریافت کنند در غیر این صورت مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند.

برای ورود به سامانه استعدادهای درخشان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان باید رمز ورود همگام را داشته باشید.

زمان توزیع و دریافت کارت آزمون تیزهوشان 98 – 99

در رابطه با زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان لازم است به اطلاعتان برسانیم که حدودا  یک هفته پیش از برگزاری آزمون ، کارت آزمون تیزهوشان نیز منتشر خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 

دانش آزمون پایه ششم ابتدایی برای شرکت در جلسه آزمون باید چند روز قبل از شروع آزمون با مراجعه به سایت hoosh.medu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی خود اقدام نمایند. با توجه به اینکه آزمون این مقطع تحصیلی در روز 5 مرداد 98 برگزار خواهد شد کارت ورود به جلسه آن از یکم مرداد ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

داوطلبان علاقمند به تحصیل در این مدارس بایستی حدودا یک هفته قبل از شروع آزمون با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود اقدام کنند. آزمون پایه نهم به دهم این مدارس در روز 31 خرداد 98 برگزار خواهد شد ، بنابراین کارت ورود به جلسه آن از روز 25 خرداد ماه قابل دریافت خواهد بود.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 98 – 99

همانطور که گفته شد مدارس تیزهوشان هر ساله با برگزاری آزمون در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می کند. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم 31 خرداد 98 خواهد بود و آزمون هوش پایه ششم به هفتم 5 مرداد 98 برگزار می شود. داوطلبان پس از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان خواهند بود ، در خصوص اعلام نتایج باید بگوییم معمولا یک الی یک ماه و نیم بعد از شرکت در آزمون نتایج از طریق سایت مربوطه و به صورت اینترنتی اعلام می شود.

ممکن است برخی داوطلبان پس از دریافت نتایج این سوال را مطرح کنند که آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد یا خیر؟ باید بگوییم که پاسخ مثبت است و دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در صورت داشتن اعتراض نسبت به نمره و نتایج آزمون خود با استفاده از کد ملی و کد رهگیری اعتراض خود را ثبت نمایند. توجه داشته باشید که فرآیند رسیدگی به شکایات و اعتراضات آزمون تیزهوشان نیز از طریق مرکز سنجش آموزش پرورش صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره