تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / نمونه دولتی / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس نمونه دولتی یا نمونه مردمی ، از جمله مدارسی می باشند که نسبت به مدارس عادی از کیفیت آموزشی و رفاهی مناسبی برخوردار است. نحوه ورود و تحصیل دانش آموزان در این گونه مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی صورت می گیرد. البته توجه داشته باشید که مدارس نمونه دولتی همانند مدارس تیزهوشان دانش آموزان را در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم پذیرش می نمایند و هر ساله دانش آموزان زیادی برای قبولی در آزمون ورودی این مدارس به رقابت با یکدیگر می پردازند.

ضمن اینکه ادامه‌ تحصیل‌ در این‌ گونه مدارس‌ مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان خواهد بود. لازم به ذکر است که آزمون ورودی مقطع ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی حذف شده و پذیرش آن صرفا با بررسی سوابق تحصیلی دانش آموز می باشد. و آزمون مقطع نهم به دهم در اخر خرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان باید چند روز قبل از برگزاری آن نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خود اقدام کنند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید و برای دریافت آن باید کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 99

داوطلبانی که ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم انجام داده اند می بایست برای ورود به این مدارس در آزمون ورودی آن شرکت کنند و نمره قابل قبولی را کسب کنند. با توجه به اینکه از سال گذشته قانون ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برای کاهش استرس داوطلبان تصویب شده است ، این بدان معنا است که آزمون پایه نهم به دهم هر دو مدرسه مذکور به صورت مشترک و همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد. داوطلبان پایه نهم به دهم یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir جهت دریافت کارت آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان خود اقدام کنند.

فراموش نکنید که از شرایط شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی دارا بودن کارت آزمون نمونه دولتی خواهد بود. بنابراین در صورت عدم دارا بودن کارت آزمون نمونه دولتی امکان شرکت در آزمون نمونه دولتی را نخواهید داشت.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 31 خرداد 98 خواهد بود که داوطلبان باید در موعد مقرر شده که در بند قبل گفته شد نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام کنند ، چرا که در صورت همراه نداشتن کارت مذکور از ورود داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد. همانطور که می دانید آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی مقطع نهم به دهم ادغام شده ، بنابراین منابع آن ها نیز مشترک می باشد.

نکته : داوطلبانی که هزینه ثبت نام را واریز نکرده اند ، یک هفته قبل از برگزاری آزمون و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت وجه مورد نظر را پرداخت نمایند در غیر اینصورت کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر نخواهد شد.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی سایت azmoon.medu.ir قرار خواهد گرفت. دانش آموزان پس از مشاهده نتایج خود در صورت کسب نمره قبولی بایستی در مدت زمان تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده اقدام نمایند در صورت عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل در آن مدرسه تلقی خواهد شد. داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی نشده اند ، پس از ارزیابی پاسخ برگ خود این امکان را خواهند داشت تا نسبت به اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام نمایند. لینک اعتراض یک روز بعد بر روی سایت مذکور قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره