تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، می بایست در موعد مقرر برای شرکت در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند در غیر این صورت مجاز به حضور در جلسه نخواهند بود. ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خود، متوجه شوند که اطلاعات درج شده بر روی آن با هویتشان مطابقت ندارد و این سوال را با خود مطرح می کنند که چگونه می توانند اطلاعات خود را تصحیح کنند؟

اشکالاتی از جمله نام و نام خانوادگی، نام پدر، جنسیت، زبان خارجی مورد نظر، کد و نام رشته امتحانی، عکس ثبت شده بر روی کارت و تاریخ برگزاری آزمون که بر روی کارت درج شده است از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص قابل اصلاح خواهد بود، همچنین اگر پس از دریافت کارت با نواقصی مانند فاقد عکس بودن، واضح نبودن عکس، نداشتن مهر بر روی عکس خود مواجه شدید، بایستی با همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی خود به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه و پیگیر اصلاح کارت خود باشید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد، همزمان با انتشار آن بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1400

ممکن است عده ای از داوطلبان پس از دریافت کارت آزمون خود متوجه نواقصی بر روی آن شوند، داوطلبان می توانند از دو طریق، اقدام به برطرف نمودن اطلاعات نادرست کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کنند.

برخی از اطلاعات مانند معدل، در زمان دریافت کارت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و وارد شدن به قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد قابل ترمیم خواهد بود، اما برخی دیگر از اطلاعات که در ابتدای این مقاله به آن اشاره شد مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد رشته امتحانی و… فقط از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص در مراکز استان های سراسر کشور اصلاح خواهد شد.

با توجه به این که زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 1400، کارت ورود به جلسه آن چند روز قبل از روز آزمون قابل دریافت می باشد. در نتیجه آدرس باجه های رفع نقص نیز همزمان با انتشار کارت برای شما قابل مشاهده می باشد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، قادر به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمی باشند، می توانند با ارسال درخواست اینترنتی به این سایت اطلاعات خود را بازیابی نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت. داوطلبان تا روز برگزاری کنکور فرصت دارند که برای اصلاح این اطلاعات اقدامات لازم را انجام دهند. زمان مراجعه حضوری برای رفع نقص معمولا از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و از ساعت 14:00 الی 18:30 بعد از ظهر روزهای تعیین شده می باشد و ارائه کارت شناسایی معتبر در زمان مراجعه حضوری ضروری می باشد.

 

سوالات متداول

1- جهت رفع مشکل مربوط به درج عکس اشتباه روی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1400 چه اقدامی می توان انجام داد؟

شما می توانید با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه خود و دو قطعه عکس، به آدرس های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه کرده و نسبت به تصحیح آن اقدام نمایید.

2- از چه طریقی می توان از آدرس باجه های رفع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 1400 مطلع شد؟

فایل حاوی آدرس باجه های رفع نقص مستقر در هر یک از حوزه های امتحانی در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین در متن این مقاله قرار گرفته خواهد شد.

3- در صورت مشاهده چه نواقصی در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 1400، باید به آدرس های رفع نقص مراجعه نماییم؟

اگر مشکلات و نواقص مربوط به جنسیت، معلولیت و عکس داوطلبی باشد به آدرس های ذکر شده مراجعه نموده و آن ها را اصلاح کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد