دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد  ، می بایست در موعد مقرر برای شرکت در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند در غیر این صورت مجاز به حضور در جلسه نخواهند بود. ممکن است برخی از داوطلبان پس از دریافت  کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خود ، متوجه شوند که اطلاعات درج شده بر روی آن با هویتشان مطابقت ندارد و این سوال را با خود مطرح می کنند که چگونه می توانند اطلاعات خود را تصحیح کنند؟

اشکالاتی از جمله نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، جنسیت ، زبان خارجی مورد نظر ، کد و نام رشته امتحانی ، عکس ثبت شده بر روی کارت و تاریخ برگزاری آزمون که بر روی کارت درج شده است از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص قابل اصلاح خواهد بود ، همچنین اگر پس از دریافت کارت با نواقصی مانند  فاقد عکس بودن ، واضح نبودن عکس ، نداشتن مهر بر روی عکس خود مواجه شدید ، بایستی با همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی خود به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه و پیگیر اصلاح کارت خود باشید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ، همزمان با انتشار آن بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98

ممکن است عده ای از داوطلبان پس از دریافت کارت آزمون خود متوجه نواقصی بر روی آن شوند ، داوطلبان می توانند از دو طریق ، اقدام به برطرف نمودن اطلاعات نادرست کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد کنند.

برخی از اطلاعات مانند معدل ، در زمان دریافت کارت با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و وارد شدن به قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 قابل ترمیم خواهد بود ، اما برخی دیگر از اطلاعات که در ابتدای این مقاله به آن اشاره شد مانند نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، کد رشته امتحانی و … فقط از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص در مراکز استان های سراسر کشور اصلاح خواهد شد.

با توجه به اینکه زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 23 و 24 خرداد ماه  98 خواهد بود ، کارت ورود به جلسه آن چند روز قبل از روز آزمون یعنی در 20 خرداد ماه قابل دریافت می باشد در نتیجه آدرس باجه های رفع نقص نیز همزمان با انتشار کارت برای شما قابل مشاهده می باشد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

(برای دریافت ، بر روی لینک کلیک نمایید.)

براساس اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت سازمان سنجش ، داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام ، قادر به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمی باشند ، می توانند با ارسال درخواست اینترنتی به این سایت اطلاعات خود را بازیابی نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت. داوطلبان تا روز برگزاری کنکور فرصت دارند که برای اصلاح این اطلاعات اقدامات لازم را انجام دهند. زمان مراجعه حضوری برای رفع نقص از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و از ساعت 14:00 الی 18:30 بعد از ظهر می باشد و ارائه کارت شناسایی معتبر در زمان مراجعه حضوری ضروری می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره