خانه کارشناسی ارشد آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1401
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402 یکی از مهم ترین لازمه های شرکت در این آزمون مهم است که به کمک آن می توان داوطلبان را به درستی احراز هویت نمود. به همین منظور، کلیه مندرجات روی این کارت بایستی به شیوه ای صحیح و کامل نوشته شده باشد و هرگونه نقص یا اشتباه از لحاظ صحت اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد از طریق مراجعه به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد یا باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه رفع گردد. توجه نمایید که اشکالاتی از جمله نام و نام خانوادگی، نام پدر، جنسیت، زبان خارجی مورد نظر و… از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص قابل اصلاح خواهد بود.

داوطلبان می توانند از تاریخ 8 اسفند ماه به منظور ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه خود به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1402

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1402 و هرگونه اقدام جهت ویرایش اطلاعات مندرج بر روی آن، می بایست در بازه زمانی مشخص شده در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1402 صورت پذیرد. شرکت کنندگان می توانند کارت ورود به جلسه خود را از تاریخ 8 اسفند ماه 1401 تا پیش از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری دریافت نموده و سپس با مراجعه به باجه های رفع نقص نسبت به ویرایش اشکالات آن اقدام کنند.

  • توجه داشته باشید که ساعت مراجعه حضوری برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد معمولا از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و از ساعت 14:00 الی 18:30 بعد از ظهر روزهای تعیین شده می باشد و ارائه کارت شناسایی معتبر ضروری خواهد بود.
  • پس از پایان این مهلت، هرگونه اقدام جهت ویرایش مشخصات ثبت نامی کنکور ارشد، به شرط تمدید بازه زمانی مذکور امکان پذیر است. در غیر این صورت، داوطلبان می بایست با ارائه درخواست اینترنتی به سازمان سنجش، اقدامات لازم جهت اصلاح اطلاعات خود را در صورت موافقت این نهاد به انجام رسانند.

موارد قابل اصلاح کارت ورود به جلسه کنکور ارشد در هنگام مراجعه به باجه های رفع نقص 1402

به طور کلی و با توجه به نوع نقص، دو روش برای ویرایش اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد تعیین شده است. در مواردی که توضیح آن را در جدول زیر مشاهده می کنید، متقاضی ملزم به مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خواهد بود و اصلاح این اطلاعات با رجوع به سایت سازمان سنجش امکان پذیر نمی باشد.

موارد قابل ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ارشد از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص 1402
عدم وجود عکس یا مغایرت آن با تصویر شخص داوطلب
اطلاعات مربوط به جنسیت متقاضی
اشتباه در درج نوع معلولیت
نبود مهر بر روی عکس کارت ورود به جلسه آزمون ارشد
ناخوانا بودن شماره داوطلبی
اشتباه در درج اطلاعات مربوط به دین
مغایرت سهمیه درج شده با واقعیت
نادرست بودن زبان خارجی نوشته شده بر روی کارت ورود به جلسه

موارد دیگری از جمله معدل، برخی مشخصات شخصی، هویتی و... از اطلاعاتی به حساب می آیند که ویرایش آن از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش  در زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان پذیر خواهد بود. توجه کنید که برای دسترسی به قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد، می بایست شماره داوطلبی و کد رهگیری خود را در اختیار داشته باشید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1402

در همان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، فهرستی شامل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد در هر استان، توسط سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org منتشر می گردد که متقاضیان می بایست جهت اصلاح مندرجات کارت خود به این مراکز مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که عدم اقدام جهت ویرایش مشخصات مذکور، ممکن است منجر به ممانعت از حضور داوطلب بر سر جلسه امتحان کنکور کارشناسی ارشد شود. در ادامه مطلب لینک دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کنکور ارشد 1402 قرار داده شده است.

اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد خود با مشکلاتی مانند فقدان عکس بر روی کارت، واضح نبودن عکس درج شده، نبود مهر بر روی عکس یا واضح نبودن آن مواجه شدید، می توانید با به همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) به نزدیک ترین باجه های رفع نقص محل زندگی خود مراجعه نموده و پیگیر اصلاح نواقص مذکور باشید.

 

سوالات متداول

1- اصلاح اطلاعات نادرست یا ناقص مندرج بر روی کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ چه زمانی و از چه طریقی امکان پذیر است؟

داوطلبان با توجه به نوع نقص پیش آمده می توانند همزمان با انتشار کارت، به باجه های رفع نقص مراجعه کرده و اطلاعات لازم را ویرایش کنند.

2- در چه مواردی می توان برای ویرایش اطلاعات، به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد مراجعه نمود؟

عدم وجود عکس یا مغایرت آن با تصویر داوطلب، اطلاعات مربوط به جنسیت و نوع معلولیت و سایر اطلاعات ذکر شده در این مقاله از جمله مواردی محسوب می شود که ویرایش آن مستلزم مراجعه حضوری است.

3- چگونه می توان از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد مطلع شد؟

آدرس این باجه ها، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد، بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد