تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری که در موعد مقرر نام نویسی خود را در سایت سازمان سنجش انجام داده اند، می بایست دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. به همراه داشتن این کارت و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

اگر متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری متوجه مغایرتی در اطلاعات هویتی مندرج بر روی آن شوند، می توانند نسبت به رفع نواقص و اشکالات آن به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام کنند. زمان انجام ویرایش و اصلاح نواقص موجود در کارت ورود به جلسه و همچنین آدرس باجه های رفع نقص از طریق اطلاعیه ای که توسط سایت سازمان سنجش منتشر می شود، به سمع و نظر داوطلبان می رسد.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401، از روز سه شنبه مورخ 3 اسفند ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

زمان رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

علاقه مندانی که ثبت نام آزمون دکتری را در بازه زمانی مشخص انجام داده اند، باید پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، در محل برگزاری آزمون حضور یابند. از آن جایی که آزمون دکتری 1401 در صبح روز جمعه مورخ 6 اسفند ماه برگزار می شود، داوطلبان باید 3 روز قبل از آن یعنی در تاریخ 3 اسفند ماه 1400 به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کنند. زمانی که برای دریافت کارت خود به سایت مذکور مراجعه می کنید، حتما به دقت اطلاعات هویتی درج شده بر روی آن را بررسی نمایید.

چرا که در صورت مشاهده هر گونه نقص و یا مغایرتی در مشخصات خود باید در موعد مقرر و پیش از زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری درصدد رفع مشکل به وجود آمده برآیید. سازمان سنجش برای رفاه حال این دسته از داوطلبان که در مندرجات کارت خود با اشکالاتی مواجه شده اند، زمانی را برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری مشخص می کند که در ادامه متناسب با خطاهای به وجود آمده تاریخ اصلاح آن ها را ذکر کرده ایم.

زمان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401
نوع مشکل زمان ویرایش مکان ویرایش
معدل مقطع کارشناسی 3 اسفند لغایت 6 اسفند ماه 1400 قسمت ویرایش اطلاعات در سیستم ثبت نام آزمون دکتری سایت سازمان سنجش
تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی
موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی
معدل مقطع کارشناسی ارشد
تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد
موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد
هیات علمی (مربی آموزشی رسمی)
دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی
معلولیت 4 و 5 اسفند ماه 1400 نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص
زبان خارجی
اطلاعات شناسنامه ای 3 تا 11 اسفند ماه 1400 سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش (قسمت فرم، ویرایش تقاضانامه آزمون ها) به آدرس اینترنتی darkhast.sanjesh.org
سهمیه های رزمندگان سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی، واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح /سهمیه ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران حداکثر تا تاریخ 6 اسفند ماه 1400 قسمت ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش
کارت بدون عکس و یا دارای اشکال اعم از فاقد مهر، واضح نبودن و اشتباه عکس 4 و 5 اسفند ماه 1400 نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص

توجه 1: دانشجویان سال آخر که تا تاریخ 30 بهمن ماه 1400 در مقاطع ارشد یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل شده اند، باید اصل گواهی مربوط به معدل و واحدهای گذرانده تا تاریخ مذکور که به تایید دانشگاه رسیده است، در روز مصاحبه دکتری به همراه داشته باشند.

توجه 2: دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 30 شهریور ماه 1401 در مقاطع ارشد یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل می شوند، باید اصل گواهی میانگین واحدهای گذرانده تا تاریخ 30 بهمن ماه 1400 که ممهور به مهر دانشگاه محل تحصیل خود می باشد، در زمان مصاحبه ارائه دهند.

توجه 3: برای ویرایش عکس روی کارت ورود به جلسه خود، داوطلبان باید با مدارک لازم اعم از پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 3 در 4 و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) طبق تاریخ ذکر شده به باجه های رفع نقص مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

همان طور که گفته شد، این امکان وجود دارد که اطلاعات برخی از داوطلبان به درستی بر روی کارت ورود به جلسه آن ها ثبت نشده باشد که بعضی از این موارد به صورت الکترونیکی قابل ویرایش نیستند و باید قبل از تاریخ آزمون دکتری از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان های سراسر کشور اصلاح شوند. در واقع مشکلات ایجاد شده برای متقاضیان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تا حدی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل اصلاح می باشد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

اما اگر پس از ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش موفق به حل مشکل خود نشدید، می توانید به باجه های رفع نقص مراجعه نمایید. آدرس باجه های رفع نواقص کارت ورود به جلسه هر ساله همزمان با انتشار کارت آزمون، از طریق سایت مذکور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که در ادامه آن ها را قرار داده ایم.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401
دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

(به منظور دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دریافت فایل حوزه های برگزاری آزمون دکتری 1401

(به منظور دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

طبق اطلاعیه منتشر شده، متقاضیانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام آزمون دکتری امکان دریافت کارت ورود به جلسه خود را ندارند، از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

 

سوالات متداول

1- از چه تاریخی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 مراجعه کرد؟

داوطلبان می توانند در یکی از روز های 4 و یا 5 اسفند ماه 1400 به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه نمایند. 

2- چگونه می توان آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 را دریافت نمود؟

دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا متن این مقاله برای شما امکان پذیر است.

3- چه اطلاعاتی از کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را می توان از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص برطرف نمود؟

امکان اصلاح اطلاعاتی مانند معلولیت و زبان خارجی و همچنین عکس مندرج بر کارت ورود به جلسه از طریق مراجعه به باجه ها فراهم است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج دکتری