خانه دکتری آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1402

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری که در موعد مقرر نام نویسی خود را در سایت سازمان سنجش انجام داده اند، می بایست دو الی سه روز قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. به همراه داشتن این کارت و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

اگر متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری متوجه مغایرتی در اطلاعات هویتی مندرج بر روی آن شوند، می توانند نسبت به رفع نواقص و اشکالات آن به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام کنند. زمان انجام ویرایش و اصلاح نواقص موجود در کارت ورود به جلسه و همچنین آدرس باجه های رفع نقص از طریق اطلاعیه ای که توسط سایت سازمان سنجش منتشر می شود، به سمع و نظر داوطلبان می رسد.

شرکت کنندگان می توانند از تاریخ 7 اسفند ماه 1401 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه و رفع نقص اطلاعات درج شده بر روی آن اقدام نمایند.

زمان رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1402

علاقه مندانی که ثبت نام آزمون دکتری را در بازه زمانی مشخص انجام داده اند، باید پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، در محل برگزاری آزمون حضور یابند. این افراد از تاریخ 7 اسفند ماه 1401 با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارت خود را دریافت نموده و در صورت مشاهده اشکالی در آن، به منظور ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری به باجه های رفع نقص مراجعه کنند. چرا که در صورت مشاهده هر گونه نقص و یا مغایرتی در مشخصات خود باید در موعد مقرر و پیش از زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری درصدد رفع مشکل به وجود آمده برآیند.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش، نماینده این سازمان در روز چهارشنبه مورخ 10 اسفند ماه 1401 از ساعت 8:30 صبح  الی12 و بعدازظهر از ساعت 14 الی
17 در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

موارد قابل ویرایش در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1402

داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود و مشاهده مغایرت های اطلاعاتی، ظاهری و… می بایست به صورت حضوری به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند. از جمله مورادی که می توان در این باجه ها به اصلاح ان ها پرداخت به شرح جدول زیر می باشد.

موارد قابل ویرایش در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1402
درج اشتباه جنسیت داوطلب
وجود مغایرت عکس درج شده بر روی کارت با داوطلب
عدم وجود مهر بر روی عکس متقاضی
درج اشتباه معلولیت
اشتباه درج شدن نوع دین و سهمیه داوطلب
ناخوانا بودن اطلاعات کارت
نادرست بودن نوع زبان خارجی بر روی کارت

توجه: برای ویرایش عکس روی کارت ورود به جلسه خود، داوطلبان باید با مدارک لازم اعم از پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 3 در 4 و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) طبق تاریخ ذکر شده به باجه های رفع نقص مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1402

همان طور که گفته شد، این امکان وجود دارد که اطلاعات برخی از داوطلبان به درستی بر روی کارت ورود به جلسه آن ها ثبت نشده باشد که بعضی از این موارد به صورت الکترونیکی قابل ویرایش نیستند و باید قبل از تاریخ آزمون دکتری از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان های سراسر کشور اصلاح شوند. در واقع مشکلات ایجاد شده برای متقاضیان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تا حدی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل اصلاح می باشد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

اما اگر پس از ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش موفق به حل مشکل خود نشدید، می توانید به باجه های رفع نقص مراجعه نمایید. لینک دانلود آدرس باجه های رفع نواقص کارت ورود به جلسه آزمون 1402 در ادامه مطلب قرار داده شده است.

طبق اطلاعیه منتشر شده، متقاضیانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام آزمون دکتری امکان دریافت کارت ورود به جلسه خود را ندارند، از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور می توانند اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

توجه 1: دانشجویان سال آخر که تا تاریخ 30 بهمن ماه 1401 در مقاطع ارشد یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل شده اند، باید اصل گواهی مربوط به معدل و واحدهای گذرانده تا تاریخ مذکور که به تایید دانشگاه رسیده است، در روز مصاحبه دکتری به همراه داشته باشند.

توجه 2: دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 30 شهریور ماه 1402 در مقاطع ارشد یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل می شوند، باید اصل گواهی میانگین واحدهای گذرانده تا تاریخ 30 بهمن ماه 1401 که ممهور به مهر دانشگاه محل تحصیل خود می باشد، در زمان مصاحبه ارائه دهند.

 

سوالات متداول

1- از چه تاریخی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲ مراجعه کرد؟

داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود از تاریخ 7 اسفند ماه به بعد، نسبت به ویرایش اطلاعات آن اقدام نمایند.

2- چگونه می توان آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲ را دریافت نمود؟

دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق مراجعه به سایت sanjesh.org و یا متن این مقاله برای شما امکان پذیر است.

3- چه اطلاعاتی از کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را می توان از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص برطرف نمود؟

امکان اصلاح اطلاعاتی مانند معلولیت و زبان خارجی و همچنین عکس مندرج بر کارت ورود به جلسه از طریق مراجعه به باجه ها فراهم است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره دکتری پیج دکتری