تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری 1400 که در موعد مقرر ثبت نام خود را انجام داده اند، می بایست دو الی سه روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند، چرا که به همراه داشتن این کارت در هنگام حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

اگر داوطلبان پس از دریافت کارت متوجه شوند که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت دارد، می توانند نسبت به رفع نواقص و اشکالات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 خود به صورت اینترنتی و در مواردی به صورت حضوری اقدام کنند.

هم چنین در صورت عدم وجود عکس در کارت ورود به جلسه، واضح نبودن آن و یا نداشتن مهر، افراد بایستی همراه با دو قطعه عکس پرسنلی و کارت شناسایی معتبر خود، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه نمایند که جزئیات آن در ادامه این مقاله ذکر شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 1400، از روز سه شنبه مورخ 12 اسفند ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

علاقه مندان ثبت نام آزمون دکتری 1400 می توانند در بازه زمانی مشخص فرم اینترنتی نام نویسی خود را با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری 1400 در سایت مربوطه تکمیل کنند و سپس با دریافت کارت شرکت در آزمون، در محل برگزاری حضور یابند. 

همان طور که بیان شد، کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه مورخ 12 اسفند ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. در این هنگام ممکن است اطلاعات مندرج بر روی کارت مطابق با مدارک ثبت نام آزمون دکتری نباشد و برخی از افراد نواقصی را در کارت خود مشاهده نمایند که می بایست پیش از زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری 1400 جهت رفع آن اقدام کنند.

افرادی که در اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع مورد نظر، هیات علمی (مربی آموزشی رسمی) و دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی نواقصی مشاهده کردند، می توانند از تاریخ 15 اسفند ماه 99 با ورود به قسمت “ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه آزمون” موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور موارد لازم را اصلاح نمایند.

اما در صورتی که اشتباهاتی در اطلاعات مربوط به جنسیت، معلولیت و زبان خارجی مشاهده شود، لازم است داوطلبان صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعد از ظهر ها از ساعت 14:00 الی 17:00 در یکی از روزهای چهار‌شنبه مورخ 13 اسفند ماه 99 و یا پنجشنبه مورخ 14 اسفند ماه 99 به باجه های رفع نقص حوزه مراجعه نمایند.

همچنین شرکت کنندگانی که عکس کارت ورود به جلسه آن ها واضح نیست و یا فاقد مهر می باشد، داوطلب بایستی به همراه 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، در بازه زمانی مذکور به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به ویرایش آن اقدام کند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

همان طور که گفته شد، این امکان وجود دارد که اطلاعات برخی از داوطلبان به درستی بر روی کارت ورود به جلسه آن ها ثبت نشده باشد، که بعضی از این موارد به صورت الکترونیکی قابل ویرایش نیستند و باید فقط از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص در مراکز استان های سراسر کشور اصلاح شوند.

سازمان سنجش که مسئولیت برگزاری این آزمون را به عهده دارد هر ساله همزمان با انتشار کارت آزمون داوطلبان، آدرس باجه های رفع نقص را نیز از طریق سایت خود در اختیار داوطلبان قرار می دهد. داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه این آزمون را از سه روز قبل از برگزاری آزمون دکتری، یعنی 12 اسفند ماه 99، از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نمایند.

در واقع مشکلات ایجاد شده برای داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تا حدی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل اصلاح می باشد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. اما اگر پس از ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش موفق به حل مشکل خود نشدید، می توانید به آدرس باجه های رفع نقص که در جدول ذیل قرار داده شده است، مراجعه نمایید.

همچنین طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش، متقاضیانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، امکان دریافت کارت ورود به جلسه خود را ندارند، از طریق تماس تلفنی و یا ارسال درخواست اینترنتی به سایت سازمان سنجش می توانند اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نخواهند داشت.

آدرس باجه های رفع نقص و محل برگزاری آزمون دکتری 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود لیست محل برگزاری آزمون دکتری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

شرایط و هزینه نام نویسی در کنکور مقطع دکتری هر ساله از طریق دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری 1400 در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. ثبت نام کنندگانی که نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نموده اما اشتباهاتی را در مندرجات روی کارت مشاهده کرده اند، می بایست در زمان بندی مشخص نسبت به رفع آن ها به صورت اینترنتی از طریق ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا حضوری با مراجعه به باجه های فع نقص کارت اقدام کنند.

 

سوالات متداول

1- از چه تاریخی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 مراجعه کرد؟

داوطلبان می توانند در یکی از روز های چهار‌شنبه مورخ 13 اسفند ماه 99 و یا پنجشنبه مورخ 14 اسفند ماه 99 به باجه های رفع نقص حوزه مراجعه نمایند. 

2- چگونه می توان آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 را دریافت نمود؟

دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق این مقاله برای شما امکان پذیر است.

3- چه اطلاعاتی از کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را می توان از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص برطرف نمود؟

اصلاح اطلاعاتی مانند جنسیت، معلولیت و زبان خارجی مندرج در کارت ورود به جلسه از طریق مراجعه به باجه ها فراهم است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری